Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 292 )

Teema: Oktoobribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Ma lähen samuti ITK’sse ja olin ka esimese lapsega ITK’s arvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB on üks oktoobrikate grupp olemas 🙂 võib sellega ka liituda.

 

Mul jaksu pole üldse, kuna kodus on üks 9 kuune, siis peab järjepidevqlt jooksma ja magamisest võib aind und näha.. ja see 9 kuune ei mõista veel hästi öösel magada. Hetkel väga põen, et kuidas see 2 alla 2 välja hakkab nägema.

 

Arvele võtan TÜKi.

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen otsinud ja vaadanud, kas oktoobrikate grupp on FB olemas, aga ma otsinguga ei leia :/ ma ei leia isegi septembrikate oma, viimane mis leian on augusti oma. Huvitav

KL.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei , arsti juures käidud ja no ma parajas šokis , UH näitas kahte lootemuna , üks suurem, kui teine. Suuremas lootesüda olemas,  väiksemas ei leitud. Arst kauem vaatas , siis vist leidis midagi , aga päris kindel pole , palus kuskil ca 10 päeva pärast UH korrata. Sain ämmaka juurde aja 16.novembriks.

MHP

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei , arsti juures käidud ja no ma parajas šokis , UH näitas kahte lootemuna , üks suurem, kui teine. Suuremas lootesüda olemas, väiksemas ei leitud. Arst kauem vaatas , siis vist leidis midagi , aga päris kindel pole , palus kuskil ca 10 päeva pärast UH korrata. Sain ämmaka juurde aja 16.novembriks.

MHP

16.veebruar ikka ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen otsinud ja vaadanud, kas oktoobrikate grupp on FB olemas, aga ma otsinguga ei leia :/ ma ei leia isegi septembrikate oma, viimane mis leian on augusti oma. Huvitav

KL.

 

Eile tehtud oktoobrikate grupp. Panen sulle siia lingi

 

https://m.facebook.com/groups/3416193845309219?group_view_referrer=search

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, tänud sulle!

Hetkel liituma ei hakka, kuid hea teada, et on olemas! Liitun veidi hiljem 😛

Ilmselt kisub see grupp ka väga suureks ja nagu keegi eelpool mainis, siis võiks mingi hetk teha ka oma perekooli pisikese grupikese 🙂

KL.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvele võtan end TÜKis, sain uue aja 13.02, kohe palju parem variant kui 28.02. Selleks ajaks vast covid ka läinud.

Mina olen ka väikese perekooli grupi poolt. Esimese lapsega väga positiivne kogemus.

L.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnitlused esimeste südamelöökide puhul! Mina olen ka väiksemast fb grupist huvitatud 🙂

 

M

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina samuti huvitatud väiksemast fb grupist 🙂

MHP.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eelistaks ka pigem väiksemat ja privaatsemat gruppi.

Mina võtan end ühes väiksemas erakas arvele (mitte Tallinnas) ja ei plaaninud esimese visiidiga üldse kiirustada, aga kui ma täna uurisin, kas nad üldse uusi patsiente praegu võtavad, pakuti mulle kohe 17.02 aega tuvastamiseks.

Mari

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Võtan ka ennast siia ritta.

Oodata on teist last. Kodus kasvab meil 10 aastane preili????

Detsembris sai aasta kui hakkasime proovima.

Reedel pidid hakkama päevad,kuid siiani neid pole ja juba teadsin et olen rase, kuna mul kunagi ei hiline????

Täna tegin ka kohe kaks testi.

Oligi mõlemil 2 paksu triipu, mis tulid koheselt.

Naistearsti aja panin varasemalt juba niikuinii üldkontrolliks,aga see alles 18. Märts

Täna oli niikuinii plaan minna perearsti juurde kilpnäärme verd andma, ehk siis saab verest selgustki.

Tunnustest nii palju, et rinnad on mega valusad, väsimust ka vb veidi rohkem ja tunnen et pean tööl rohkem istuma.

Tähtaeg peaks kuskil 13.10.23 olema

Kadi

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul saab suurem laps kohe 18 ja väiksem 9, ehk mul ongi kombeks iga 9 aasta järel uus laps saada :)) Rohkem vanus nii pikkasid vahesid enam ei kannata vist hoida 🙂

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Liituksin ka oktoobri beebidega, sain täna õrnad positiivsed ja kuna eelmine kuu olid valepositiivsed siis käisin veretestil ja 17,65 oli HCG tase ???? Tähtaeg peaks olema 21. Okt ehk hetkel 3+5. 8 kuud proovisime, muidu küll aastane poja ka kodus????

A23

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liitun ka teiega . Eile ohtul sain väga heleda teise triibu ja täna juba nähtavam ☺️
mina suure fb grupiga ka ühineda ei sooviks aga kui tuleks selline väiksem , ala 20 inimest . Siis liituksin hea meelega .

Minni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin täna ämma vastuvõtul, no tundus ekraanilt nagu paistaks südame tukslemine! Aga täna on 6+2, nii et ongi natuke varavõitu täpselt näha. Ämmakas oli ka kuidagi ebakindel, panime paari nädala pärast uue aja.

seni olen andnud ühe korra verd, nii et mingeid võrdlevaid hcg näitusid pole. Kas teilt on nö ametlikult (st kui välja arvata ise teha lastud vereproovid) mitu korda verd juba võetud? Mulle tundub, et eelmise rasedusega muudkui verd andmas käisingi.

manka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma arstile rasedusest teada andsin, siis mulle vereproovist ei räägitud midagi, anti ainult UH aeg kuu lõpuks. Sel nädalal, kui ämmaemanda juures käisin IVF konsultatsioonis (oli enne rasedust kokku lepitud) siis konsultatsiooni asemel sain hoopis saatkirja veretestile. Seega ka ainult ühe korra, et rasedust ”tõestada”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täna hommikul iiveldus platsis. Esimese rasedusega kui poissi ootasin ei olnud kordagi süda paha, ei tea kas see viitab, et on tüdrukuga tegemist 😀 või on lihtsalt mingi hetkelione iiveldus. Muidugi suht vara veel, et saaks tegelikult mingeid paraleele tõmmata raseduste vahel. Kuidas teil, kellel juba lapsed olemas, kas on see rasedus kuidagi teistmoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täna hommikul iiveldus platsis. Esimese rasedusega kui poissi ootasin ei olnud kordagi süda paha, ei tea kas see viitab, et on tüdrukuga tegemist ???? või on lihtsalt mingi hetkelione iiveldus. Muidugi suht vara veel, et saaks tegelikult mingeid paraleele tõmmata raseduste vahel. Kuidas teil, kellel juba lapsed olemas, kas on see rasedus kuidagi teistmoodi?

Unustan kogu aeg nime alla panna.

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Mul oli täna hommikul iiveldus platsis. Esimese rasedusega kui poissi ootasin ei olnud kordagi süda paha, ei tea kas see viitab, et on tüdrukuga tegemist ???? või on lihtsalt mingi hetkelione iiveldus. Muidugi suht vara veel, et saaks tegelikult mingeid paraleele tõmmata raseduste vahel. Kuidas teil, kellel juba lapsed olemas, kas on see rasedus kuidagi teistmoodi?

    Mul esimese rasedusega hakkas hiljem iiveldama kuskil enne veidi teist trimestrit ja lõpus oli ka mega okseralli. Teise rasedusega hakkas suht alguses iiveldamine ja üldse oli mega halb olla ja pidevalt olid igalpool kahtlased valud õnneks need ei olnud midagi hullu. Ja sellega oli samuti ka lõpu poole okseralli .Nüüd täna oli mul ka hommikul ikka väga halb päris pikalt iiveldas, mis lõppes lõpuks oksendamisega,  pärast seda hakkas kohe parem ka ????  Esimene ja teine laps on mõlemad tütred.

MHP.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täna hommikul iiveldus platsis. Esimese rasedusega kui poissi ootasin ei olnud kordagi süda paha, ei tea kas see viitab, et on tüdrukuga tegemist ???? või on lihtsalt mingi hetkelione iiveldus. Muidugi suht vara veel, et saaks tegelikult mingeid paraleele tõmmata raseduste vahel. Kuidas teil, kellel juba lapsed olemas, kas on see rasedus kuidagi teistmoodi?

Mul esimene rasedus kulges väga mõnusalt. Muid sümptomeid peale ära jäänud päevade ja kasvava kõhu polnudki 😛 hetkel aga nagu aeg-ajalt korraks süda läigib õrnalt aga väga kiirelt läheb ka üle. Võimalik, et kujutan ette ka ????‍♀️????

KL 6+1

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul esimese lapsega oli kohutav iiveldus 24/7. Ja juba väga varakult. Alguses isegi ei oksendanud vaid olid lihtsalt laip ja midagi ei söönud. 4kg võtsin alla. Siis hakkasin oksendama 3 korda päevad kindlasti. Paremaks läks äkki 12 nädalast.

Täna hommikul mul megalt megalt pea valutab, venitan siin rohu võtmisega. Sellega seoses vb veits iiveldab.

Kuna mul kilpnäärme alatalitus on ja eile sellega seoses verd käisin andmas, siis õnneks kilpnääre on normis aga hemoglobiin juba madal( sellega oli esimese rasedusega mega jama koguaeg) ja d vitamiini võtan koguaeg aga on madal????

 

Kadi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul esimese lapsega oli kohutav iiveldus 24/7. Ja juba väga varakult. Alguses isegi ei oksendanud vaid olid lihtsalt laip ja midagi ei söönud. 4kg võtsin alla. Siis hakkasin oksendama 3 korda päevad kindlasti. Paremaks läks äkki 12 nädalast.

Täna hommikul mul megalt megalt pea valutab, venitan siin rohu võtmisega. Sellega seoses vb veits iiveldab.

Kuna mul kilpnäärme alatalitus on ja eile sellega seoses verd käisin andmas, siis õnneks kilpnääre on normis aga hemoglobiin juba madal( sellega oli esimese rasedusega mega jama koguaeg) ja d vitamiini võtan koguaeg aga on madal????

Kadi

Ma sain esimese raseduse ajal veeni kaudu lõpuks rauda. Ükski suukaudne preparaat ei toiminud. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul esimese lapsega oli kohutav iiveldus 24/7. Ja juba väga varakult. Alguses isegi ei oksendanud vaid olid lihtsalt laip ja midagi ei söönud. 4kg võtsin alla. Siis hakkasin oksendama 3 korda päevad kindlasti. Paremaks läks äkki 12 nädalast.

Täna hommikul mul megalt megalt pea valutab, venitan siin rohu võtmisega. Sellega seoses vb veits iiveldab.

Kuna mul kilpnäärme alatalitus on ja eile sellega seoses verd käisin andmas, siis õnneks kilpnääre on normis aga hemoglobiin juba madal( sellega oli esimese rasedusega mega jama koguaeg) ja d vitamiini võtan koguaeg aga on madal????

Kadi

Mul oli ka millalgi D-vitamiin tõsiselt madal. Näit oli 36nmol/l midagi. Pidin võtma vähemalt 3000 ühikut, aga võtsin 4000 ehk 100 mikrogrammi (tavapärase 25 mikrogrammi asemel). Ja sain korda näidu. Viimati oli näit 80 nmol/l kuigi polnud pikalt enam D-vitamiini lisaks võtnud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellele olete juba beebiootusest rääkinud ? Minul teab hetkel veel ainult abikaasa .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul teab abikaasa ja väike sõbrannade ring. Ootan vanematele rääkimisega tuvastamiseni, äkki pean isegi oscarini vastu. Tahaks esimesel lapsele “Suur õde” kirjaga särgi hankida ja ta vanavanemate juurde hoidu saata 🙂

 

Kas kellelgi veel kodu aeg külm on? Mul on ja esimesega oli ka. Eriti õhtuti, kaks kampsunit seljas ja ikka külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ainult mina ja mees teame, kuna eelmine rasedus katkes, siis ilmselt enne 12 nädalat ei annagi kellelegi rohkem teada. Ka kõige esimese rasedusega andsime siis teada kui 12.nädala uuringus oli käidud ja oli teada, et poiss tuleb.

Mul on ka pidevalt külm, samamoodi eriti õhtul.

Aeg ikka venib meeletult, mul nädal täpselt täna ämmaka visiidini jäänud ja ainult sellest suudan mõelda enamus ajast.

 

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen rääkinud ainult mehele ja ühele sõbrannale, kellel on juba laps. Plaanisin küll, et enne esimesi tähtsaid uuringuid ei räägi kellegile peale mehe aga läks nii. Kuid kuna see on mu esimene rasedus siis sõbrannale rääkimine oli tohutu kergendus ja julgustav.

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka koguaeg külm . Õhtuti istun teki all ainult. Praegu tööl ka väga pingeline ja pikad päevad . Tunnen , et ei suuda üldse keskenduda . Mina ei julge vist enne Oscarit kellelegi rääkida . Ja mul veel pikalt oodata . Millal tööl mõtlete rääkida ? Ma ise plaanin siis kui 14-16 nädalat alles. Eelmise rasedusega mul tuli väga hilja kõht ette. Loodan , et selle ajani õnnestub ikka varjata .

Minni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sai seekord õde enne teada kui mees, kuna käisin kolmapäev vereproovil ja õde pidi autos last valvama kuna magas sel ajal. Mees sai alles eile teada kui koju jõudis ei tahtnud see kord üle sõnumite uudist anda, ei tea ainult millal perele räägime veel.  Esimese lapsega sai mees sõnumi kaudu teada, olin liiga õnnes et positiivne test tuli.
Seekord kui positiivse testi sain siis mul nagu polnudki emotsioone, jah ma tahtsin jah ma olen õnnelik selle üle kuna seekord proovisime 8 kuud, need negatiivsed testid hakkasid ennast mõjutama juba ja nüüd kui positiivset nägin siis ma miskipärast ei usu seda.
Arvatavasti saan alles siis aru kui süda tuksub ka juba ja kõik läheb hästi..

A23  4+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 292 )


Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023