Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 292 )

Teema: Oktoobribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Minul oli täna oscar, kõik nii hästi, kui olla saab! Ninaluu olemas, kuklavolt väike. Pisike liigutas seal toredasti ja sai uueks sünnitähtajaks 29.09. vanuse tõttu tehakse siiski niptify, siis saab ka soo teada. Hoian pöialt, et kõik riskid oleksid madalad.

enesetunne endiselt väga hea, kõhu on küll natuke ette löönud, aga see näeb lihtsalt välja, nagu oleksin kaalus juurde võtnud, kuna enivei olen kergelt ülekaaluline. Järgmisel nädalal kolleegidega näost näkku koosolek, peab vist siis neilegi teada andma. Kui kõik läheb hästi, siis jääb mees jälle lhp-le.

manka

Kui saladus pole, siis kui vana oled? Ma ootan novembribeebit ja vanust 41. Huvitab, kas mul ka lootust Haigekassa kulul Niptify test saada. Plaanisin selle nkn teha, aga siis ei kiirustaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma natuke ka loodan,et saan tänu vanusele niptify.Olen 39.Samas see vist oleneb veel paljust muust kui niisama vanusest….Eelmine kord olin 37 polnud kordagi juttu ka tasuta niptifyst.

Monööp

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma natuke ka loodan,et saan tänu vanusele niptify.Olen 39.Samas see vist oleneb veel paljust muust kui niisama vanusest….Eelmine kord olin 37 polnud kordagi juttu ka tasuta niptifyst.

Monööp

Kui oscaris mingi suurem risk on, siis saab, aga vanuse kohta ma infot ei leiagi. Ma olin 36, kui seda öeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Kui saladus pole, siis kui vana oled?

Ma olen 45.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav fakt, mille mu naistearst rääkis, et vanemaid sünnitajaid kontrollitakse nii põhjalikult, et pmst nende seas downi sündroomiga (v muude kontrollitavate kromosoomhäiretega) lapsi ei sünnigi (kui just naine ise ei otsusta sünnitada). Hoopis noorematel võib juhtuda, et alles peale sünnitust saavad teada, et lapsel mõni kromosoomhaigus.
Ma ilmselt teeksin ise tasulise niptify, ka siis, kui nö vanuselist ettekirjutust selleks poleks.

manka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna KV uuringul. Kõik hästi riskid madalad. Peale Uh käisin veel ka ämmaka juures, kus tuli välja et pean ikka GTT testile minema. Kuna eelmise kahe rasedusega on suhkur paigast ära olnud. Testile siis 4. Aprill

 

 

Mann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul KV 6.04 ja peale seda mõtlesin väiksema FB grupiga liituda. Kas see juba muidu olemas? Mingi info siit korraks käis läbi.

P. 10+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 28.03 oscar ning kui kõik ok, liitun ka FB grupiga. Saan aru, et see on juba olemas sp siin ka nii vaikne.

Mul hetkel 13+0 ja teine rasedus. Ma ei tea, kas kujutan seda ette, aga vahel tundub mulle, et keegi mullitab kõhus. Eelmisega tundsin liigutusi alles 18+.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 28.03 oscar ning kui kõik ok, liitun ka FB grupiga. Saan aru, et see on juba olemas sp siin ka nii vaikne.

Mul hetkel 13+0 ja teine rasedus. Ma ei tea, kas kujutan seda ette, aga vahel tundub mulle, et keegi mullitab kõhus. Eelmisega tundsin liigutusi alles 18+.

L.

Ma hakkasin ka paar päeva tagasi 13+0 täpelt liigutusi tundma – teine laps. Enne olid sellised mulksid, mis olid rohkem gaasid, aga nüüd on juba päris sellised liigutused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul KV 6.04 ja peale seda mõtlesin väiksema FB grupiga liituda. Kas see juba muidu olemas? Mingi info siit korraks käis läbi.

P. 10+5

Mul on samal päeval kv ????

Elokuu 11+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, perekooli FB grupp on juba loodud. Lisan uuesti meili kuhu liitumissoov saata koos oma elukohaga (kui on FB-s märgitud), et oleks lihtsam üles leida. oktoobribeebid23@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

29ndal on mul kv ja eks liitun ka kui kõik on korras.

Hetkel polegi midagi kirjutada.

Väljaarvatid see, et oksendamine ja kiskumis tunne oksendamise ette hoiatamiseks… enne lõunad ei tasugi mul modagi süüa väga kuna kõik tuleb välja.

 

Skyle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ootan ärevusega oma reedest Osacri aega. Täna sai käidud ning proovid kõik ära viidud.

Muidu enesetunne enam vähem, aga viimased päevad on selline pidev väike iiveldustunne sees. Söök õnneks välja ei tule, aga isu väga ei ole.

Mul alles saab neljapäeval 12 nädalat täis, aga eile oli tõesti selline liblikatiiva tunne kõhus, aga ilmselt ikka veel liiga vara selleks ning kujutasin endale ette. Esimese lapsega tundsin reaalseid liigutusi 17. nädal, eelnevalt ei osanud kuidagi neid õrnu liigutusi ära tunda.

 

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ootan ärevusega oma reedest Osacri aega. Täna sai käidud ning proovid kõik ära viidud.

Muidu enesetunne enam vähem, aga viimased päevad on selline pidev väike iiveldustunne sees. Söök õnneks välja ei tule, aga isu väga ei ole.

Mul alles saab neljapäeval 12 nädalat täis, aga eile oli tõesti selline liblikatiiva tunne kõhus, aga ilmselt ikka veel liiga vara selleks ning kujutasin endale ette. Esimese lapsega tundsin reaalseid liigutusi 17. nädal, eelnevalt ei osanud kuidagi neid õrnu liigutusi ära tunda.

KataLy

Need on gaasid, ma tunnen neid mitte-rasedana kogu aeg.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt jah gaasid, aga unistada ju võib :D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt jah gaasid, aga unistada ju võib :D.

Sorry, jätad endast lihtsalt opaka mulje???? (umbes nagu see, kes teises teemas tunneb enda naba juures nabanööri venimist). Kunagi siitsamast lugesin, kuidas üks olla 9 nädala ja teine 11 nädala juures juba liigutusi tundnud ja väidetavalt lausa ultrahelis kontrolliti üle ja olidki liigutused. Reaalselt on sel ajal käed-jalad nii väiksed ja vett palju, et kindlasti ei ole seal mingeid liigutusi tunda. Aga küll tulevad????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa kommenteerid siin mitte-rasedana?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa kommenteerid siin mitte-rasedana?

Kellega sa räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa kommenteerid siin mitte-rasedana?

Kes ütles, et ma hetkel rase pole? Ja kus on reeglid, et kommenteerimiseks peab rase olema? Millest selline õelus? Kas ma ütlesin midagi valesti?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Mul vereproovid juba 15.märts ära antud. Nüüd hakkas veeniverd vaadates läks süda pahaks. Muidu ma naudin kui võetakse ????????????

Skyle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscaris käidud, riskid madalad, pääsesin ka preeklampsia riskist sel korral. Pakkus sugu ka, aga kindel polnud.

Saan GTTd järgmine nädal tegema minna.

Uus TA mille järgi joondun on 2.10.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscaris käidud, riskid madalad, pääsesin ka preeklampsia riskist sel korral. Pakkus sugu ka, aga kindel polnud.

Saan GTTd järgmine nädal tegema minna.

Uus TA mille järgi joondun on 2.10.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Ultrahelis käidud. Kõik korras ja riskid väga madalad.

Skyle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nädal hammas valutanud.Hambaarsti aeg 10.aprill.See ikka üsna pikk ootamine,samas hambaarst ikka tahtis,et kannataks kui 12nädalat täis on…Õnneks tappev pole ja loodan,et kõhuelanik stressis ei ole.

Monoop

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nädal hammas valutanud.Hambaarsti aeg 10.aprill.See ikka üsna pikk ootamine,samas hambaarst ikka tahtis,et kannataks kui 12nädalat täis on…Õnneks tappev pole ja loodan,et kõhuelanik stressis ei ole.

Monoop

Ma käisin esmaspäeval hambaarstil (mul siis 11+ nädalat) ja tema ütles küll, et see tuimestus on nii väike kogus & lokaalne, et ei tee lootele midagi.
Mul muidugi oli SOS olukord ka ning poleks saanud seda edasi lükata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nädal hammas valutanud.Hambaarsti aeg 10.aprill.See ikka üsna pikk ootamine,samas hambaarst ikka tahtis,et kannataks kui 12nädalat täis on…Õnneks tappev pole ja loodan,et kõhuelanik stressis ei ole.

Monoop

Ma käisin esmaspäeval hambaarstil (mul siis 11+ nädalat) ja tema ütles küll, et see tuimestus on nii väike kogus & lokaalne, et ei tee lootele midagi.

Mul muidugi oli SOS olukord ka ning poleks saanud seda edasi lükata.

Kui päris SOS olukord ei ole, siis ma ka prooviks hakkama saada kuni teise trimestrini. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Eile sai OSCARis käidud ITKs. Kõik läks hästi ja riskid väga madalad. Laps vastas 12+4 nädalale juba. Enne oli nagu nädalaga maas???? Uus tähtaeg 8.10. Liigutas hirmsasti seal ja sain ka suurepärased pildid temast????

 

Kadi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin täna Oscaris ning samuti olid riskid madalad. Pikkuse järgi oli mul samuti 12+4, aga jäeti tähtajaks päevade järgi 12.10. Sugu see kord laps ei näidanud, esimese lapsega öeldi kohe Oscaris ära, et poiss. Seega see põnevusmoment veel püsib, et kes ta on. Ise arvan, et tüdruk.

KataLy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

 

Tänaseks on oscar ja muud analüüsid tehtud. Tuvastatud on rasedusdiabeet aga oscar uuringul oli kõik korras ja riskid madalad.

Suuruse järgi oli beebi oscaris paar päeva suurem. Küsisin soo kohta ka ja kuigi 100% kindlusega ei öeldud, kuid arvati, et tüdruk.

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pakuti ka, et tüdruk. Eks NIPTIFY uuel nädala ütleb kumb on.

 

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 292 )


Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2023