Esileht Ilu ja tervis Ozempic süstid kaalulangetuseks

Näitan 11 postitust - vahemik 271 kuni 281 (kokku 281 )

Teema: Ozempic süstid kaalulangetuseks

Postitas:
Kägu

See ei puuduta ainult laste kehakaalu kommenteerimist, vaid üleüldist vingumist, millest ei ole vähimatki kasu. Lisaks toimub see tihtipeale selles võtmes, et küll mina olen tubli, aga teised kõik nõmedad. Siin teemastki on seda tunda. Algas ju ühe viiekümnendates tädikese õelutsemisega teemaalgataja pihta, kes ennast siin pidevalt upitab, kuidas ta on eluaeg olnud sale, kuigi on samal ajal ka depressioonis ja ärevuses. Igas paksuteemas on seesama õelutseja platsis ja ta pole ainuke.

Sa juba eespool kirjutasid seda kõike. Mitu korda. Aitab nüüd küll, eks!

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3-4a juba tuleb. Laps täesti kriips, aga pepu peal kobrutab.

Päris haige lasteaiakasvataja, kelle arust on kolmeaastasel pepu peal tselluliit.

Minul oli ühel lapsel ka beebina tselluliit. Oli pontšu laps beebina. Aga kasvas sellest välja ja tselluliit kadus samuti. Ja kogu lapse- kui ka täiskasvanuea on olnud sale.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba eespool kirjutasid seda kõike. Mitu korda. Aitab nüüd küll, eks!

Mis kamandaja sina siin siis oled. Minu arust on neid 50+ õelaid mutte lihtsalt liiga palju. Ilmselgelt ei ole neil eriti vahva lapsepõlv olnud. Nüüd teritavad keelt nooremate peal.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba eespool kirjutasid seda kõike. Mitu korda. Aitab nüüd küll, eks!

Mis kamandaja sina siin siis oled. Minu arust on neid 50+ õelaid mutte lihtsalt liiga palju. Ilmselgelt ei ole neil eriti vahva lapsepõlv olnud. Nüüd teritavad keelt nooremate peal.

Keegi on siin ikka tõsise trauma saanud. Muudkui ketrab oma lugu pahast 50+ saledast mutist. Paistab, et sinu enesehinnanguga on suuremat sorti jama. Tunnistasid, et olid juba noorena kompleksihunnik. Ega midagi paremaks ei ole läinud. Tegele endaga, ausalt! Siis saab ehk kaal ka paika.

Kui avaldada arvamust, et tänapäeval on rohkem ülekaalulisi noori, siis oled õel keeleteritaja?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3-4a juba tuleb. Laps täesti kriips, aga pepu peal kobrutab.

Päris haige lasteaiakasvataja, kelle arust on kolmeaastasel pepu peal tselluliit.

Lasteaiakavatajast sõltub kas kobrutab või ei? Minu 4a lapsel on ka. Sellist asja paneb tähele ja kui tselluliidist kirjutamine haige või ebanormaalne on, siis siin teemas võiks paljud kommentaarid sinna kategooriasse minna kui mitte enamus. Jutt käibki ju kaalust, välimusest.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu alandavad tabletid – https://euhealth24.com/et/drug/xenical-generic Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle soust-pekiliha-kartulkapsas toitumise peal olles elas mu vanaema 93-aastaseks, lisaks elas üle sõjad ja küüditamised. Aga toonane toit oli oluliselt puhtam, kui praeune poest ostetud kanafilee ja roheline salat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle soust-pekiliha-kartulkapsas toitumise peal olles elas mu vanaema 93-aastaseks, lisaks elas üle sõjad ja küüditamised. Aga toonane toit oli oluliselt puhtam, kui praeune poest ostetud kanafilee ja roheline salat.

Seda keegi ei eitagi, et 100 aastat tagasi oli toit puhtam. Sellegipoolest on see praegune “puhas” kanafilee parem valik kui samast kanast tehtud pihv või vorstike ja seda valikut saab ikka teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin siinseid ja eelmise teema kommentaarid läbi ja sain üsna üsna selge trendi:

1) algul hakatakse võtma ha doosi tõstetakse et organism harjuks.

2) mingi doos hakkab andma tulemusi. Jee, mind aitab! Tüdrukud, toimib! Saan lõpuks saledaks.

3) organism harjub ka selle doosiga ja see enam ei mõju. Pisike kaal läinud, kui saledaks siiski ei saadud.

4) lõpetatakse selle tarbimine ja kaal tuleb tagasi.

5) aasta-kahe jooksul on läinud tuhendeid eurosid, kuid tulemus on null. Sama raha eest rasvaimu oleks olnud kordades tõhusam.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pisike kaal läinud, kui saledaks siiski ei saadud.

Tavaliselt kaotatakse sellega umbes 15-20 kg, mis on tervise seisukohalt juba väga suur muutus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama raha eest rasvaimu oleks olnud kordades tõhusam.

Kuidas tõhusam, rasva eemaldatakse mõned kilod ja üldist tervislikku seisundit see sugugi ei paranda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 271 kuni 281 (kokku 281 )


Esileht Ilu ja tervis Ozempic süstid kaalulangetuseks