Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju te palka saate?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )

Teema: Palju te palka saate?

Postitas:
Kägu

Kuidas teise palga teadmine sinu elu torgib? mis see sulle annab?

Minu mees on minu pereliige, loomulikult teame teineteise palka, dividende, arutame investeeringuid, aktsiaportfelli seisu.

Kui sa kunagi mehe saad, siis saad aru. Sinnamaani võta ilusasti ravimeid.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu mees on minu pereliige, loomulikult teame teineteise palka, dividende, arutame investeeringuid, aktsiaportfelli seisu. Kui sa kunagi mehe saad, siis saad aru. Sinnamaani võta ilusasti ravimeid.

Milleks selline p—sk? Kas midagi muud ei ole nagu rääkida? Miks muutub eestlane igas olukorras madalaks  ravimipakkujaks. Ise pugib bee punni, siis arvab, et seda teevad ka teised. Ega ikka ei pugi küll.

Mida mina kui võõras inimene peaksin sinu ja sinu mehe dividendiega peale hakkama? Mida peaksin tegema sinu palgaandmetega. Kas ainult ennast võrdlema sinu rahaga või midagi enamat?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida mina kui võõras inimene peaksin sinu ja sinu mehe dividendiega peale hakkama? Mida peaksin tegema sinu palgaandmetega. Kas ainult ennast võrdlema sinu rahaga või midagi enamat?

Mul on sinust savi. Tühine vaimselt haige mutter siin tõmblemas. Sa väitsid, et kodus teineteise palku ei teata.

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sinust savi. Tühine vaimselt haige mutter siin tõmblemas. Sa väitsid, et kodus teineteise palku ei teata.

Mul on ka kõikidest savi! On ka teiste rahast savi! Mul on isegi sinu vaimsest haigusest savi! On savi ka sinu mutritest ja sinu tõmblemistest! Mina ei ole väitnud et sinu koduseinad palka ei tea, isegi sellest on savi! Rääkisin ainult endast ja pisike nullmopsik, tee sama,räägi edaspidi ainult enda eest! Ära laamenda rohkem, muidu saadki vaimsehäire diagnoosi! SAVI!

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on ka kõikidest savi! On ka teiste rahast savi! Mul on isegi sinu vaimsest haigusest savi! On savi ka sinu mutritest ja sinu tõmblemistest! Mina ei ole väitnud et sinu koduseinad palka ei tea, isegi sellest on savi! Rääkisin ainult endast ja pisike nullmopsik, tee sama,räägi edaspidi ainult enda eest! Ära laamenda rohkem, muidu saadki vaimsehäire diagnoosi! SAVI!

Ja su pere ei suuna sind ravile mispärast?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja su pere ei suuna sind ravile mispärast?

Kas sind suunas su pere ravile? Siis on ju hästi kui abi said. Millest sul puudus on?  Millal lõpetad totaka eestlasliku plõksutamise teemal: mine ravile ja võta tablette. Kas kõik ainult selle pärast, et sina ei saa oma palgaga hoobelda või palga üle kurta? Sellepärast teed nii?

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sind suunas su pere ravile? Siis on ju hästi kui abi said. Millest sul puudus on?  Millal lõpetad totaka eestlasliku plõksutamise teemal: mine ravile ja võta tablette. Kas kõik ainult selle pärast, et sina ei saa oma palgaga hoobelda või palga üle kurta? Sellepärast teed nii?

Kui sa ise ei mõista, et vajad ravi, kuidas perel sinust savi on? Järelikult sul polegi peret, jälle kõik välja mõelnud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te jälle jaurate, on see siiani midagi paremaks teinud? Kui olete veendunud, et inimesel on vaimne häire, siis mis pagana pärast on vaja temaga vaidlusse laskuda? Päriselus ka vaidlete vaimset haigete inimestega ja üritate oma viimast sõna neile peale suruda? Kui nii, siis soovitaks ka endale ravi otsida, mitte ainult teisi sinna suunata.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te jälle jaurate, on see siiani midagi paremaks teinud? Kui olete veendunud, et inimesel on vaimne häire, siis mis pagana pärast on vaja temaga vaidlusse laskuda? Päriselus ka vaidlete vaimset haigete inimestega ja üritate oma viimast sõna neile peale suruda? Kui nii, siis soovitaks ka endale ravi otsida, mitte ainult teisi sinna suunata.

Ka vaimuhaige saab oma käitumist kontrollida ja talle ei pea kõik olema lubatud. Ka tema ei pea igasse teemasse järjest viis vastust tootma ja teistele nõu hakkama andma teemadel, millega tal kokkupuude puudub.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müstika, kuidas saab pika kommenraari kirjutada ilma, et see ühtegi serva pidi teemasse läheks. Ilmselt töö ka selline, kus tuleb pigem vahtu suust välja ajada, selmet konkreetselt ja otse vastata. Ilmselt mõne mõttetu köögitarviku või muu jubina müüja. Miks pole viisakas küsida? Eks paljud häbenevad väikest palka ja sellega seoses haridust ning viitsimatust enda eluolu parandada. Paljud ei soovi tähelepanu alla sattuda, à la näe, ostis jälle uue x. Paljud ei pea vajalikuks isiklikke asju arutada. Paljudel on vailimisnõue. Jne.

Kas sama suur müstika ja ajuvaba nagu kondoomita seksimine ja hivi levik Eestimaal? Siis on küll müta- müta müstika. Ilmselt töö jah mul selline, kus manipuleerida ei lase igal vahuküsijal. Mis teed teise inimese palganumbriga? Palk peab suur olema, peab olema eks, hästi suur, suur nagu maasturauto. Siis ei ole häbi ja näitab mõne jaoks haridust isegi. à la, à la , à la . Said ka väikse rahamaigu musi sisse? ja nüüd on à laaaaa.

Mine rahune maha!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te jälle jaurate, on see siiani midagi paremaks teinud? Kui olete veendunud, et inimesel on vaimne häire, siis mis pagana pärast on vaja temaga vaidlusse laskuda? Päriselus ka vaidlete vaimset haigete inimestega ja üritate oma viimast sõna neile peale suruda? Kui nii, siis soovitaks ka endale ravi otsida, mitte ainult teisi sinna suunata.

Ka vaimuhaige saab oma käitumist kontrollida ja talle ei pea kõik olema lubatud. Ka tema ei pea igasse teemasse järjest viis vastust tootma ja teistele nõu hakkama andma teemadel, millega tal kokkupuude puudub.

Sina tead täpselt, kui tõsised kellegi anonüümse isiku häired on? Kas midagi on paremaks läinud sellest sõnavahetusest temaga? Ei ole, täpselt sama joru on käinud tema siiailmumisest saati ja kõik, kes talle vastavad, annavad oma reageerimisega talle ainult hagu juurde. Keegi ei viitsi lugeda seda omavahelist sõnelust, targem võiks järele anda.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei viitsi lugeda seda omavahelist sõnelust, targem võiks järele anda.

Keegi ei viitsi lugeda anonüümseid palgateateid. Mida see annab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olete veendunud, et inimesel on vaimne häire,

Jah, olen veendunud, et kondoomita seksijad on vaimsete häiretega. Olen veendunud,et soovimatu rasedus on seotud vaimsete häiretega. Uuringute järgi alkoholism on haigus ja vaimne häire.  Milleks on vaja teada kui palju keegi teine teenib? Kas vaimse häirega tegemist?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi kodus ei räägi palgast, veel vähem võõrale. Siiani on ilusti piisanud. Jälgin ka seda, kellele ja millele oma raha kulutan. Näiteid: saan ilusti hakkama ilma guessita, ei osta poest asju, mis teevad mu organismi haigeks, ei käi raha eest juristidelt nõu küsimas. Tööl ei käi aega täis tiksumas.

Müstika, kuidas saab pika kommenraari kirjutada ilma, et see ühtegi serva pidi teemasse läheks. Ilmselt töö ka selline, kus tuleb pigem vahtu suust välja ajada, selmet konkreetselt ja otse vastata. Ilmselt mõne mõttetu köögitarviku või muu jubina müüja.

Miks pole viisakas küsida?

Eks paljud häbenevad väikest palka ja sellega seoses haridust ning viitsimatust enda eluolu parandada.

Paljud ei soovi tähelepanu alla sattuda, à la näe, ostis jälle uue x.

Paljud ei pea vajalikuks isiklikke asju arutada.

Paljudel on vailimisnõue.

Jne.

Minul on 1400 bruto, keskharidus, töötan kliendihaldurina.

Mulle väga ei meeldi palgast rääkida – endast jõukamate puhul pelgan, et mõtlevad, et harimatu ja seetõttu teenin vähe.

Endast vähem teenivatele ka eriti ei maini, tunduks poosetamisena, et suhteliselt lihtsa tööga selline palk.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endast vähem teenivatele ka eriti ei maini, tunduks poosetamisena, et suhteliselt lihtsa tööga selline palk.

No see on pea poole väiksem, kui meie ettevõtte kliendihalduri palk :O

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tead täpselt, kui tõsised kellegi anonüümse isiku häired on? Kas midagi on paremaks läinud sellest sõnavahetusest temaga? Ei ole, täpselt sama joru on käinud tema siiailmumisest saati ja kõik, kes talle vastavad, annavad oma reageerimisega talle ainult hagu juurde. Keegi ei viitsi lugeda seda omavahelist sõnelust, targem võiks järele anda.

Kirjutan siia teemasse esimest korda. Meie muidugi ei saa foorumi kaudu hinnata kellegi vaimuhaigusi ja -häireid, tõsi. Küll aga on sellel foorumil olemas haldajad. Lausa üks suur ühing, nagu me kõik teame. No vot, ja haldaja ülesanne ongi hallata. See, mis siin praegu ühe isiku poolt toimub (regulaarselt, pidevalt ja paljudes teemades), on pesuehtne FOORUMI RISUSTAMINE. Sellega on vast kõik normaalsed inimesed nõus, kes siin loevad ja kirjutavad?

Seega palve modedele – palun tehke oma tööd ja blokeerige see isik.

Või on vajalik see jutt kirjutada teise rubriiki, sinna allapoole, kas siis moded reageerivad kuidagi? Palun teiste arvamusi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on pea poole väiksem, kui meie ettevõtte kliendihalduri palk :O

Milleks miinused?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega palve modedele – palun tehke oma tööd ja blokeerige see isik. Või on vajalik see jutt kirjutada teise rubriiki, sinna allapoole, kas siis moded reageerivad kuidagi? Palun teiste arvamusi.

Ma kardan, et kirjuta kuhu rubriiki tahes – ikka mitte midagi ei muutu. See läbustamine ühe isiku poolt ei ole ju esimest ega teist päeva. Isegi mitte esimest ega teist kuud. Kõik teemad on seosetut juttu täis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks miinused?

Tropid isegi ei vasta, ainult miinustavad edasi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mis siin praegu ühe isiku poolt toimub (regulaarselt, pidevalt ja paljudes teemades), on pesuehtne FOORUMI RISUSTAMINE.

Äsja lugesin, kuidas see hull inimene hirmutab tervise teema all inimest, kes küsib nõu vähimarkerite kohta. Inimene jaurab jälle suguhaigustest, kondoomist ja teeb näo, et oskab markereid tõlgendada. See on juba lausa kuritegelik käitumine,

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haldajal mitu vormi kuhu aina kirjutage https://89.ee/

Pikalt saab kirjutada seal lõpus: Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

 

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haldajal mitu vormi kuhu aina kirjutage https://89.ee/

Pikalt saab kirjutada seal lõpus: Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Meie soovime Sinu projektist lähemalt kuulda!

Peab kirjutama veebilehe tegijale, et mingi hull möllab siin? Ja mis sellest kasu peaks olema?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mind huvitab, miks mind miinustatakse, kui ütlen inimesele, kes palgaga kelkida ei taha, et ta palk on 2 korda alla normaalse?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab kirjutama veebilehe tegijale, et mingi hull möllab siin? Ja mis sellest kasu peaks olema?

Ehk võtab vaevaks taastada kunagise hullude blokeerimise mooduse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äsja lugesin, kuidas see hull inimene hirmutab tervise teema all inimest, kes küsib nõu vähimarkerite kohta. Inimene jaurab jälle suguhaigustest, kondoomist ja teeb näo, et oskab markereid tõlgendada. See on juba lausa kuritegelik käitumine,

Kuida see konkreetne mölin palgateemaga haakub. Hull oled, sa oled ikka täiesti hull. Hull,hull,saad aru hull oled. Mõnus eks!

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk võtab vaevaks taastada kunagise hullude blokeerimise mooduse.

Ehk võtab vaevuks blokkida ad mugijad. Tablett põses ja ikka näeb hulle. Blokki! kohe blokki sellised hullud.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ehk võtab vaevaks taastada kunagise hullude blokeerimise mooduse.

Lehe valdaja ikka teeb otsuseid, mitte mingi veebilehe valmistaja. Tema teeb seda, mida tellija soovib ja mille eest maksab. Ämmaemandate ühingul ei paista sooja ega külma olevat, mis see hull siin teeb. Vaatavad vist, et tubli inimene, toodab siia mitusada kommentaari päevas. Siis saab reklaamitellijatele näidata, et suur liiklus käib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lehe valdaja ikka teeb otsuseid, mitte mingi veebilehe valmistaja. Tema teeb seda, mida tellija soovib ja mille eest maksab. Ämmaemandate ühingul ei paista sooja ega külma olevat, mis see hull siin teeb. Vaatavad vist, et tubli inimene, toodab siia mitusada kommentaari päevas. Siis saab reklaamitellijatele näidata, et suur liiklus käib.

Ma veaksin ja tuuseldaksin sind juba ainuüksi selle HULL sõna pärast mööd kohtuid. Ja usu mind sinu pisarate valamine ei aitaks. Nutaksid ja maksaksid valuraha nagu naksub ja paluksid käpuli maas andestust. Ei oleks ka vaimsetel diagnoosidel mänguruumi. Hambad laiali oskab igaüks irvitada, aga suguhaiguste ja soovimatu raseduse ees on mökk- mökk mökk. Seda ei oska! Ainult antidpressat näeb hulle! Oskaks endast sama osavalt lugupidada,  seda on palju tahetud.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palk võiks olla märgitud töökuulutustesse, või vähemalt palgavahemik, et inimesel oleks kandideerides teada, mida üldse oodata on. Heade sõpradega võib ju ka mõnikord jutuks tulla. Ise olen ausalt öelnud oma praeguse palgale endisele kolleegile, kes samal alal tööd otsib, et tal kuhugi kandideerides teaks, alla mille ei tasu hakata mõtlemagi.

Aga tänapäeval ongi raske palgast rääkida ja on seda siis üldse tuttavatega või kuskil seltskonnas vaja teha? Minu erialal tegutseb suurem osa vabakutselisena või siis on kuskil küll lepinguga tööl ja osa töökoormusest tuleb ühest kohast, samas teenitakse mujal veel lisa. Mul endal on samamoodi, olen küll juba aastaid ühes firmas tööl ja põhipalk tuleb sealt, aga samas teen kogu aeg muid otsi ka, nii et palganumber üksi ei ütleks midagi minu sissetulekute kohta, mis võivad kuust kuusse väga erinevad olla. Oleneb, mis tööd käsil on ja kui palju töötan.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palk 850 bruto. Klienditeenindaja alevis. Tööpäevad pikad ja rasked. Kusjuures minu ema saab pensioni 730. Elab üksi oma pisikeses majas. Iga kuu jääb tal raha üle. Ostab ainult küttepuid ja talvel on elektriarved veidi suuremad. Lastelastele jagab heldelt raha. Minu palk hakkab juba tema pensionile jalgu jääma. Selline on reaalsus Eestis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju te palka saate?