Esileht Pereelu ja suhted parim enne

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 201 )

Teema: parim enne

Postitas:
Kägu

olen 33-aastane naine, hiljuti uues suhtes 30-aastase mehega. meil kummalgi pole eelnevaid abielusid ega lapsi. ei ela koos ega plaani hetkel.

istusime eile õhtul ja lollitasime nagu ikka reedeti teeme: sarjad, standupid, õlu, muusika, suvateemad ja ka filosoofilisemad või vähemfilosoofilised teemad. üllatas mind see, kui ta üks hetk avaldas arvamust, et tema ilmselt selles ajavahemikus lapsi ei soovi, kuni mina veel saan. ütlesin talle, et tegelikult on seda aega umbes 8a. ta ütles, aajaa, nojaa, siis küll.

see pani mind mõtlema, et ma äkki tõesti ei ole nii noor ja kõikvõimas enam ja mingil määral tekitas ka trotsi, et mis mõttes, kas mind kantakse juba eos maha?

mis puutub suhtedünaamikasse, siis olen mina pigem see, kes hoiab varvast piduril. ta on (nii nagu mehed alguses ikka) väga entusiastlik tuleviku suhtes.

küsimust nagu otseselt polegi. pigem arutlus teemal üksindushirm, vanadushirm, kaotushirm.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/88392583/onnetu-naisterahvas-minust-on-saanud-nahtamatu-naine-keda-mehed-enam-tahele-ei-pane-aga-olen-alles-35

Emaka limaskesta paksust lase kontrollida ka.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/88392583/onnetu-naisterahvas-minust-on-saanud-nahtamatu-naine-keda-mehed-enam-tahele-ei-pane-aga-olen-alles-35

Emaka limaskesta paksust lase kontrollida ka.

aitäh kaasamõtlemast!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhte osas aktiivsem pool ja lapse saamissoov pole samad asjad.

Mehed tahavad seksi ja 30a tahab seda veel palju. Muidugi on ta aktiivne. See ei tähenda, et ta soovib lapsi.

Samas mitte miski ei välista, et ta 2a pärast mõtleb teisiti. Või, et otsid uue, 35-38a mehe ja see ka ei soovi lapsi…

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas tema lstesaamise soov asjasse puutub? 33-aastane naine ju ikkagi peaks teadma, mida ta ise soovib. Samas 33-aastaselt muidugi võiks naisel ka natuke kõrgemad standardid olla kui “suvateemadel lollitamine ja õlu” ???????? Ega muud ei oskagi öelda. Ma ka lapsi ei soovi, olen 35-aastane. Samas annan endale ka aru, miks ma lapsi ei soovi ja annan endale ka aru, et tegelikult oleks praegu viimane aeg. 33-aastat on ka siiski üsna viimane mõistlik aeg esimese lapse sünnitamiseks. Mina lihtsalt eelistan reisida, ilma kohustusteta elada, püüda niiöelda päeva, chillida, õppida, seigelda jne. Mingeid õlleõhtuid suva vennaga ja suvateemasid ma tõesti ei kujutaks ette ennast tegemas, tundub üsna hale. Sellosel juhul saaksin tõesti juba pigem siis lapse ja naudiks seda. Su elus ei tundu ka praegu olevat midagi sellist, mida jääks taga igatsema.

+13
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/88392583/onnetu-naisterahvas-minust-on-saanud-nahtamatu-naine-keda-mehed-enam-tahele-ei-pane-aga-olen-alles-35

Emaka limaskesta paksust lase kontrollida ka.

Huvitav artikkel, ma olen terve elu seda tänaval vahtimist ja tülitamist jälestanud, aga mõni hoopis tunneb sellest puudust??

Aga teemaalgatajale, millal see mees siis kavatseb need lapsed saada? Alates 35. eluaastast hakkab meeste viljakus vähenema, edasi suurenevad juba riskid sünnidefektideks jne. Kas probleem on selles, et ta on sust noorem ning seega ta võib sinust mõne aasta kauem lastega oodata? Või selles, et ta ei ole teadlik, kui suurt rolli mängib just mehe vanus nii viljastumisel kui ka tulevase lapse tervise osas? Siis hari teda.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka on, mida oluliseks pidada ja väärtustada. ma näiteks väga väärtustan seda aega, mis me koos veedame. olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin. elu pakub variante ja ma kohandun – ka täiesti võimalik.

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

ma küll igatseks, kui seda enam poleks.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis puudutab potentsiaalse lapse tervist, siis oleme ka sellest rääkinud ja elame ka normaalsemalt kui enne. ma nt ei jaksa enam hullu panna ja kaine, sportlik ja positiivne on hea olla. kardan oma viljakuse pärast teiste asjade pärast pigem.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/88392583/onnetu-naisterahvas-minust-on-saanud-nahtamatu-naine-keda-mehed-enam-tahele-ei-pane-aga-olen-alles-35

Emaka limaskesta paksust lase kontrollida ka.

Huvitav artikkel, ma olen terve elu seda tänaval vahtimist ja tülitamist jälestanud, aga mõni hoopis tunneb sellest puudust??

Aga teemaalgatajale, millal see mees siis kavatseb need lapsed saada? Alates 35. eluaastast hakkab meeste viljakus vähenema, edasi suurenevad juba riskid sünnidefektideks jne. Kas probleem on selles, et ta on sust noorem ning seega ta võib sinust mõne aasta kauem lastega oodata? Või selles, et ta ei ole teadlik, kui suurt rolli mängib just mehe vanus nii viljastumisel kui ka tulevase lapse tervise osas? Siis hari teda.

pigem on see, et ta tahab olla materiaalselt võimalikult kindlustatud. ma ei ole väga “traditsioonilise perekonna” austaja, aga tema pigem on oma soovis olla leivaandja.
ja eks ma vaikselt harin ka. vahel on üllatav, kui mees küsib, et kas tegelt ka 40-aastased naised veel lapsi saavad

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav artikkel, ma olen terve elu seda tänaval vahtimist ja tülitamist jälestanud, aga mõni hoopis tunneb sellest puudust??

Nojah, ma ei leidnud seda artiklit, kus on kirjas, et 50aastased inimesed, eriti naised, on nähtamatud. Panin suvalise artikli, sest mehed hindavad naisi välimuse ja vanuse järgi kahjuks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin

Steve Jobs olla aastaid diivanit valinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin

Steve Jobs olla aastaid diivanit valinud.

õiget ei leia kunagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka on, mida oluliseks pidada ja väärtustada. ma näiteks väga väärtustan seda aega, mis me koos veedame. olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin. elu pakub variante ja ma kohandun – ka täiesti võimalik.

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

ma küll igatseks, kui seda enam poleks.

Neid kõiki asju saab teha ka siis kui Sul on laps. Tean, sest mul on ☺️ Mitte lapsi saada on ka jumalast ok, aga arvata 33-aastaselt, et olen kõikvõimas ja sünnitamiseks on aega maa ja ilm on tõesti naljakas ja ka veidi hale.

+19
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õiget ei leia kunagi.

Miks sul siis lapsi pole, kui õiget ei leia kunagi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka on, mida oluliseks pidada ja väärtustada. ma näiteks väga väärtustan seda aega, mis me koos veedame. olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin. elu pakub variante ja ma kohandun – ka täiesti võimalik.

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

ma küll igatseks, kui seda enam poleks.

Need tegevused on küll jah veidi imelikud. Ma olen sama vana ja tegelikult ma siiski päriselt teen asju ja elan. Pidutsen, reisin, matkan, käin teatris ja kontsertidel, tegelen enda hobidega, heategevusega jne. Ma loogish ja planeerin reise ja kahjuks ma ka suitsetan, aga et need oleksid mingid erilised asjad, millest justkui elu koosnebki?!? Imelik. Ikka veidi rohkem võiks ju elus olla. Kui 33-aastaselt ikka veel ainult planeerid, istud, suitsetad ja selle kõrvale muusikat kuulad, siis millal Sa päriselt elama hakkad muidu?

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav artikkel, ma olen terve elu seda tänaval vahtimist ja tülitamist jälestanud, aga mõni hoopis tunneb sellest puudust??

Nojah, ma ei leidnud seda artiklit, kus on kirjas, et 50aastased inimesed, eriti naised, on nähtamatud. Panin suvalise artikli, sest mehed hindavad naisi välimuse ja vanuse järgi kahjuks.

nii on. aga ma olen pigem sellises nooremas kategoorias välimuse pooles (ei ole mingi ehin pikkade kuldsete lõngadega, riietus rohkem)

pigem tundus nagu, et mu tulevane kaasa vms oli rohkem häiritud sellest, et äkki ma füüsiliselt ei saa lapsi siis, kui tema on valmis. eks mingi hirm on endal ka.

ja ebameeldiv ka, kui keegi otseselt ütleb, et sa oled vana varsti. nagu mu tuttav joogaentustiast, kes ütles, et ma ei tohiks enam teatud harjutusi teha, sest “keskeeale lähenevatel naistel” enam ei soovitata. on veits valus küll

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav artikkel, ma olen terve elu seda tänaval vahtimist ja tülitamist jälestanud, aga mõni hoopis tunneb sellest puudust??

Nojah, ma ei leidnud seda artiklit, kus on kirjas, et 50aastased inimesed, eriti naised, on nähtamatud. Panin suvalise artikli, sest mehed hindavad naisi välimuse ja vanuse järgi kahjuks.

Tegelikult ikkagi nii ei ole. Särav naine on särav ka 50-aastaselt. Nähtamatuid 20-30-aastaseid on kõik kohad täis, aga tõesti, keegi lihtsalt ei märka neid ????

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka on, mida oluliseks pidada ja väärtustada. ma näiteks väga väärtustan seda aega, mis me koos veedame. olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin. elu pakub variante ja ma kohandun – ka täiesti võimalik.

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

ma küll igatseks, kui seda enam poleks.

Need tegevused on küll jah veidi imelikud. Ma olen sama vana ja tegelikult ma siiski päriselt teen asju ja elan. Pidutsen, reisin, matkan, käin teatris ja kontsertidel, tegelen enda hobidega, heategevusega jne. Ma loogish ja planeerin reise ja kahjuks ma ka suitsetan, aga et need oleksid mingid erilised asjad, millest justkui elu koosnebki?!? Imelik. Ikka veidi rohkem võiks ju elus olla. Kui 33-aastaselt ikka veel ainult planeerid, istud, suitsetad ja selle kõrvale muusikat kuulad, siis millal Sa päriselt elama hakkad muidu?

ma üldiselt õpin uut eriala ja elan elu. või mis see päris elu siis olema peaks? elame nii nagu elu ikka elatakse- üks hetk korraga

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii on. aga ma olen pigem sellises nooremas kategoorias välimuse pooles (ei ole mingi ehin pikkade kuldsete lõngadega, riietus rohkem)

pigem tundus nagu, et mu tulevane kaasa vms oli rohkem häiritud sellest, et äkki ma füüsiliselt ei saa lapsi siis, kui tema on valmis. eks mingi hirm on endal ka.

ja ebameeldiv ka, kui keegi otseselt ütleb, et sa oled vana varsti. nagu mu tuttav joogaentustiast, kes ütles, et ma ei tohiks enam teatud harjutusi teha, sest “keskeeale lähenevatel naistel” enam ei soovitata. on veits valus küll

Ah tead, mingist hetkest hakkab välimus ja tervis alla käima, aga siin tuleb arvestada ka seda, et äkki need joogaentusiastid ja mehed on kadedad su peale. Minu ema sai mu 34selt, tulin terve, ma ei näe probleemi.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka on, mida oluliseks pidada ja väärtustada. ma näiteks väga väärtustan seda aega, mis me koos veedame. olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin. elu pakub variante ja ma kohandun – ka täiesti võimalik.

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

ma küll igatseks, kui seda enam poleks.

Need tegevused on küll jah veidi imelikud. Ma olen sama vana ja tegelikult ma siiski päriselt teen asju ja elan. Pidutsen, reisin, matkan, käin teatris ja kontsertidel, tegelen enda hobidega, heategevusega jne. Ma loogish ja planeerin reise ja kahjuks ma ka suitsetan, aga et need oleksid mingid erilised asjad, millest justkui elu koosnebki?!? Imelik. Ikka veidi rohkem võiks ju elus olla. Kui 33-aastaselt ikka veel ainult planeerid, istud, suitsetad ja selle kõrvale muusikat kuulad, siis millal Sa päriselt elama hakkad muidu?

ma üldiselt õpin uut eriala ja elan elu. või mis see päris elu siis olema peaks? elame nii nagu elu ikka elatakse- üks hetk korraga

st neid hetki on palju. ütleme nii, et 4h päevast õpin, paar h käin tööl, mingi aeg läheb olmevärgiks, siis on kindlasti aega ka krõpse süüa ja endale meeldiva inimesega nalja teha, seksida, suitsetada, jalutada, laulda jne jne

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ikkagi nii ei ole. Särav naine on särav ka 50-aastaselt. Nähtamatuid 20-30-aastaseid on kõik kohad täis, aga tõesti, keegi lihtsalt ei märka neid ????

Kahjuks nii on ja ega isegi ei tahaks olla 40le läheneva asemel 60le lähenev. Kõiki meid ootab ees vananemine!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii on. aga ma olen pigem sellises nooremas kategoorias välimuse pooles (ei ole mingi ehin pikkade kuldsete lõngadega, riietus rohkem)

pigem tundus nagu, et mu tulevane kaasa vms oli rohkem häiritud sellest, et äkki ma füüsiliselt ei saa lapsi siis, kui tema on valmis. eks mingi hirm on endal ka.

ja ebameeldiv ka, kui keegi otseselt ütleb, et sa oled vana varsti. nagu mu tuttav joogaentustiast, kes ütles, et ma ei tohiks enam teatud harjutusi teha, sest “keskeeale lähenevatel naistel” enam ei soovitata. on veits valus küll

Ah tead, mingist hetkest hakkab välimus ja tervis alla käima, aga siin tuleb arvestada ka seda, et äkki need joogaentusiastid ja mehed on kadedad su peale. Minu ema sai mu 34selt, tulin terve, ma ei näe probleemi.

sp tulebki edasi joogatada. ja ettevaatlikult, sest põlvi tuleb hoida.

mu ema sai mu, kui ta oli 39.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sp tulebki edasi joogatada. ja ettevaatlikult, sest põlvi tuleb hoida.

mu ema sai mu, kui ta oli 39.

Oled sa purjus? Ma just ütlesin, et see instruktor oli kade su peale, kindlasti oli ise vanem või näed tast parem välja.

Noh, mis sa siis muretsed 😀

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka on, mida oluliseks pidada ja väärtustada. ma näiteks väga väärtustan seda aega, mis me koos veedame. olengi selline nö aeglane areneja, ega teagi täpselt, mida elult soovin. elu pakub variante ja ma kohandun – ka täiesti võimalik.

teine asi on see, et kas asi oleks vähem hale, kui me oleks abielus ja istuks niisama diivanil need samad õhtud, mis me praegu teistmoodi sisustame? nt kitarri mängides, reisi planeerides, krõpse süües, katusel suitsetades, terrence mckennat kuulates enne kui uni tuleb.

ma küll igatseks, kui seda enam poleks.

Neid kõiki asju saab teha ka siis kui Sul on laps. Tean, sest mul on ☺️ Mitte lapsi saada on ka jumalast ok, aga arvata 33-aastaselt, et olen kõikvõimas ja sünnitamiseks on aega maa ja ilm on tõesti naljakas ja ka veidi hale.

miks see hale on?

just kirjutasin ka, et pole kõikvõimas tunne. pigem nagu et et kui nii läheb, siis läheb

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ikkagi nii ei ole. Särav naine on särav ka 50-aastaselt. Nähtamatuid 20-30-aastaseid on kõik kohad täis, aga tõesti, keegi lihtsalt ei märka neid ????

Kahjuks nii on ja ega isegi ei tahaks olla 40le läheneva asemel 60le lähenev. Kõiki meid ootab ees vananemine!

Ei nõustu. Oleneb siiski väga inimesest, tema võimalustest, intelligentsist, keskkonnast, teadlikkusest. Ma ise lähenen alles 30-le, aga tegelikult on ka sedasi, et särav naine on särav naine ka 50-aastaselt. Siis on tõesti naised, kelle nö. parim enne saab hiljemalt 30+ läbi, aga seda seetõttu, et ainus, mis neil oli, oligi nende vanus. Ei tööd endaga, ei arengut, sära, mitte midagi. Lihtsalt noor liha ja enam-vähem väljanägemisega. Kolmas kategooria on tapeet. Tapeet on alati tapeet. Polnud tal ka noorena välimust, pole tal ka vanema tegu ega nägu. Vahet ei ole, mis vanuses ta on, ta on alati märkamatuks jäänud. Päriselt ilusad ja silmatorkavad naised püüavad pilke ka 50+ ja 60+. Täitsa tunnen selliseid ja ilmselt igaüks võib selliseid kasvõi tuntud naiste seast nimetada.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sp tulebki edasi joogatada. ja ettevaatlikult, sest põlvi tuleb hoida.

mu ema sai mu, kui ta oli 39.

Oled sa purjus? Ma just ütlesin, et see instruktor oli kade su peale, kindlasti oli ise vanem või näed tast parem välja.

Noh, mis sa siis muretsed ????

Ehk Sa oled ise purjus. Kõike, mis ei meeldi ei saa siiski kellegi kadeduse süüks ajada. Vahel on need lihtsalt faktid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk Sa oled ise purjus. Kõike, mis ei meeldi ei saa siiski kellegi kadeduse süüks ajada. Vahel on need lihtsalt faktid.

Kui Sa pole paks ja kaltsiumutase, D vit tase normis, ei juhtu Su põlveliigestega midagi. Ja kui Sul on suur soov emaks saada, jäta need kepijukud ja otsi tõsine suhe mehega, kes ei pea Sind liiga vanaks ja kes teab Su ema vanust. Kiireks läheb, aga seda enam.????

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

33 on liialt vana kepijukude pidamiseks. Uuesti võib neid pidada 40+.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk Sa oled ise purjus. Kõike, mis ei meeldi ei saa siiski kellegi kadeduse süüks ajada. Vahel on need lihtsalt faktid.

Kui Sa pole paks ja kaltsiumutase, D vit tase normis, ei juhtu Su põlveliigestega midagi. Ja kui Sul on suur soov emaks saada, jäta need kepijukud ja otsi tõsine suhe mehega, kes ei pea Sind liiga vanaks ja kes teab Su ema vanust. Kiireks läheb, aga seda enam.????

Millest Sa räägid? Ma sain kuusteist aastat tagasi emaks. Maga kaineks tõesti ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest Sa räägid? Ma sain kuusteist aastat tagasi emaks. Maga kaineks tõesti ????

Kui Sa pole TA, miks kirjutasid näite väiketähega läbivalt? Keeruline tõesti vahet teha. Mina vastan teemaalgatajale omast arust, kes on l a s t e t u.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 201 )


Esileht Pereelu ja suhted parim enne