Esileht Pereelu ja suhted parim enne

Näitan 21 postitust - vahemik 181 kuni 201 (kokku 201 )

Teema: parim enne

Postitas:
Kägu

50+ naised on tihtipeale ka siis üksikud, kui on lapsed. Lapsed on suured, elavad oma elu ja mehed jalga lasknud.

50-aastased naised kantseldavad oma lapselapsi ning elu jälle chill.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

48-aastane naine kahe beebiga? Nojah, miks mitte, Kaie Kõrbil läks õnneks. Päris tavaline see muidugi pole.

Õnneks? Pea kõik need 46+ mammad on kunstlikult viljastatud. Ajavad ainult häma, et nad loomulikult jäid.

Pidasin silmas, et läks õnneks, et kunstlik viljastamine õnnestus. Ei pruugi ka kunstlik selles vanuses enam õnnestuda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma selle 8 aastaga nüüd niiväga küll ei arvestaks ega hõiskaks! Ikka suht hilja peale hakkad jääma oma lastega. Kui pole proovinud, siis ei teagi, kui kergelt või raskelt see laps tuleks, ja mida vähem aega endale jätad, seda tõenäolisem on, et jääb üksainuke laps või ei tule ühtegi ja siis enam meditsiin ka aidata ei saa. Ma 33-aastaselt olin läbi teinud  neli aastat viljatusravi kokku ja 4 IVFi, enne oli ka aega küll ja küll… Sul võib muidugi ka ludinal minna rasestumine, aga seda ette ei tea.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ebameeldiv ka, kui keegi otseselt ütleb, et sa oled vana varsti. nagu mu tuttav joogaentustiast, kes ütles, et ma ei tohiks enam teatud harjutusi teha, sest “keskeeale lähenevatel naistel” enam ei soovitata. on veits valus küll

Sinu nooremas keskeas välimus ei tähenda, et su AMH ja munsarjad sama nooruslikud välja näevad! Ja mida sa põed, sa oled ju keskealine. Ammu võiks oma “ma veel nii noor, nii noor” illusioonist välja tulla ja vaadata faktile otsa, et reaalselt fertiilset iga ongi sul juba järel vähemus (vrd selle kestusega üleüldse, sa oled fertiilne olnud ütleme 15 a vrd veel 7-8a, ja ausalt öeldes on neid meelehitel kohe-41-aastaseid viimase tasuta IVF järjekorras niigi palju).

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

33 pole veel nii vana, et saada last või lühikese vahega isegi mitu last järjest. Paljud teevad nii, aga eelduseks on siiski leida kõigepealt mees, kes soovib isaks saada ja see mees seda ei soovi. See ei tähenda, et mõni teine mees seda ei sooviks. Väga palju on mehi, kes soovivad pereelu. Tuleb lihtsalt leida keegi teine endale, sest selle mehega tõenäoliselt ei õnnestu, sest ta on öelnud ju ei.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ebameeldiv ka, kui keegi otseselt ütleb, et sa oled vana varsti. nagu mu tuttav joogaentustiast, kes ütles, et ma ei tohiks enam teatud harjutusi teha, sest “keskeeale lähenevatel naistel” enam ei soovitata. on veits valus küll

Sinu nooremas keskeas välimus ei tähenda, et su AMH ja munsarjad sama nooruslikud välja näevad! Ja mida sa põed, sa oled ju keskealine. Ammu võiks oma “ma veel nii noor, nii noor” illusioonist välja tulla ja vaadata faktile otsa, et reaalselt fertiilset iga ongi sul juba järel vähemus (vrd selle kestusega üleüldse, sa oled fertiilne olnud ütleme 15 a vrd veel 7-8a, ja ausalt öeldes on neid meelehitel kohe-41-aastaseid viimase tasuta IVF järjekorras niigi palju).

See on õige jutt küll. Olen ise 40+ vanuses püüdnud rasestuda…näen oma vanuse kohta väga hea välja ja sportlik vorm on parem siiani (48 hetkel), kui suurel osal 30-aastastel, a munarakud, näed, vanad. St nad ei tööta. Ja nagu arst ütles, et “raku sisse ju ei näe”. IVF õnnestumine 42-aastaselt vist oli 1%, aga doonormunarakuga 60% (või midagi taolist).

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa tahad last, siis lapse võid ka üksi saada. See on parem kui mehele laps peale suruda ja hiljem katkise perega manageerida.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, võin ka üksi. ka mina olen nö üksi saadud. hetkel siiski arvan, et meest maha jätma ei kiirustaks. kui nii läheb, et pikemaks ajaks kokku jääme, siis peab muidugi hakkama pragmaatiliselt mõtlema, kas leppida võimaliku lastetusega, liikuda edasi või ehk läheb ka nii, et kui see lapsesaamine ükskord reaalsus on, siis talle sobib ka pigem varem kui hiljem. nagu öeldud, siis last/lapsi ta tahab, aga enne oleks vaja karjääri, maja, raha jne jne. ta on natuke sellist tüüpi inimene, ma olen pigem selline, et küll saab hakkama (sest olen alati saanud ka improviseerides, aga see pole kõigi jaoks mugavustsoon)

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ütles see mees sulle suht otse välja, et ta sinuga lapsi ei soovi ja tulevikku ei näe. Pole mõtet muid illusioone luua. Mehed ei ütle selliseid asju nii julmalt näkku, kui nad seda ei mõtle. Ehk siis on see nüüd sulle mõttekoht, kas jäädki lastetuks ja oledki nädalavahetuse “vein ja lollitamine” või otsid uue partneri.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nagu ikka reedeti teeme: sarjad, standupid, õlu,

Mida kõike õllepurgi taga ära ei arutata. Iga sõnavõtu puhul tuleb vaadata, kes räägib. Kui reede on selleks, et jooma hakata, no millest me siis siin räägime. Ja ütleme ausalt, mis see lapski selles peres teeks, kus ema joogine, isa joogine. Hakkavad reedel jaurama oma pükste sisu üle, kas enne oli parim või pari enne. Varsti ema kutsub isa inimsaastaks. Nii ta läheb.

Endast räägid jah

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõistan seda loogikat, aga hetkel see päris kasutatav pole. mulle paistis rohkem nagu, et ta kartis või kardab, kui kiiresti suhe areneb. vb arvas, et ma tahan homme abielluda vms. eriti kuna me oleme mõlemad pikemalt üksi olnud.

Tead, ma ei anna hinnanguid. Ma poleks veebruari alguses uskunud, et sõda tuleb. Ma poleks uskunud, et koroona tuleb. Ma poleks paljusid asju uskunud, mis meist olenemata toimuvad. See mees võib sinu mees olla ka 15 aasta pärast koos kahe imearmsa beebiga. Armumine kestab kaks aastat, küll sa siis näed, kas mees on sinuga või mitte. Te ei ela koos, sedagi tõestab tulevik.

Aga kui beebid ei tule IMEARMSAD? Paku Seda varianti ka

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõistan seda loogikat, aga hetkel see päris kasutatav pole. mulle paistis rohkem nagu, et ta kartis või kardab, kui kiiresti suhe areneb. vb arvas, et ma tahan homme abielluda vms. eriti kuna me oleme mõlemad pikemalt üksi olnud.

Tead, ma ei anna hinnanguid. Ma poleks veebruari alguses uskunud, et sõda tuleb. Ma poleks uskunud, et koroona tuleb. Ma poleks paljusid asju uskunud, mis meist olenemata toimuvad. See mees võib sinu mees olla ka 15 aasta pärast koos kahe imearmsa beebiga. Armumine kestab kaks aastat, küll sa siis näed, kas mees on sinuga või mitte. Te ei ela koos, sedagi tõestab tulevik.

Aga kui beebid ei tule IMEARMSAD? Paku Seda varianti ka

no siis lähevad küll otse korviga jõkke

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, võin ka üksi. ka mina olen nö üksi saadud. hetkel siiski arvan, et meest maha jätma ei kiirustaks. kui nii läheb, et pikemaks ajaks kokku jääme, siis peab muidugi hakkama pragmaatiliselt mõtlema, kas leppida võimaliku lastetusega, liikuda edasi või ehk läheb ka nii, et kui see lapsesaamine ükskord reaalsus on, siis talle sobib ka pigem varem kui hiljem. nagu öeldud, siis last/lapsi ta tahab, aga enne oleks vaja karjääri, maja, raha jne jne. ta on natuke sellist tüüpi inimene, ma olen pigem selline, et küll saab hakkama (sest olen alati saanud ka improviseerides, aga see pole kõigi jaoks mugavustsoon)

Kui sa mõtled üksi hakkama saamisele lapsega ehk üksikemadusele, siis kas sul on korralikult läbi mõeldud ka kõik lapsega seonduv? Kes on tugivõrgustik sulle, kas nende inimeste peale saab iga kell loota, kes hoiab last haiguste ajal, kuidas isaga last jagada ja kõik see, mis lapse saamisega kaasas käib?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, võin ka üksi. ka mina olen nö üksi saadud. hetkel siiski arvan, et meest maha jätma ei kiirustaks. kui nii läheb, et pikemaks ajaks kokku jääme, siis peab muidugi hakkama pragmaatiliselt mõtlema, kas leppida võimaliku lastetusega, liikuda edasi või ehk läheb ka nii, et kui see lapsesaamine ükskord reaalsus on, siis talle sobib ka pigem varem kui hiljem. nagu öeldud, siis last/lapsi ta tahab, aga enne oleks vaja karjääri, maja, raha jne jne. ta on natuke sellist tüüpi inimene, ma olen pigem selline, et küll saab hakkama (sest olen alati saanud ka improviseerides, aga see pole kõigi jaoks mugavustsoon)

Kui sa mõtled üksi hakkama saamisele lapsega ehk üksikemadusele, siis kas sul on korralikult läbi mõeldud ka kõik lapsega seonduv? Kes on tugivõrgustik sulle, kas nende inimeste peale saab iga kell loota, kes hoiab last haiguste ajal, kuidas isaga last jagada ja kõik see, mis lapse saamisega kaasas käib?

hetkel olen ma siiski suhtes 33-aastane, kes ei planeeri aktiivselt üksi lapse saamist. kui kunagi see peaks aktuaalne olema, siis on ju palju teisi, uusi faktoreid. ei ole nagu mõtet kõike praegu ehku peale ja katastroofistsenaariumidega arvestades läbi planeerida. ei ole võimalik ka

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa tahad last, siis lapse võid ka üksi saada. See on parem kui mehele laps peale suruda ja hiljem katkise perega manageerida.

Kas lapse üksi saamine on parem variant kui mingi ‘katkise perega manageerimine’? Minu arust on lapse üksi saamine täpselt seesama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50-aastased naised kantseldavad oma lapselapsi ning elu jälle chill.

Tõsi või? 50-aastased naised kantseldavad lapselapsi ja elu chill? Kus maailmas sa küll elad. Tänapäeval lähevad naised pensionile vanuses 63+. Kui 50a naine peaks lapselapsi kantseldama, siis ma küll ei kujuta ette, miks see elu peaks chill olema.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui beebid ei tule IMEARMSAD? Paku Seda varianti ka

Lapsed, eriti oma, on alati armsad, aga nad kasvavad armsusest välja lihtsalt kenaks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem mees arvestas, et sul võib kohe-kohe hakatagi see bioloogiline kell kõrvulukustavalt tiksuma kuklas ja üritas ennetada seda “kallis, me saame nüüd lapse!” olukorda. Ja teatas, et tema ei taha veel niipea. 30. alguses mehe kohta pole imestada ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui beebid ei tule IMEARMSAD? Paku Seda varianti ka

Lapsed, eriti oma, on alati armsad, aga nad kasvavad armsusest välja lihtsalt kenaks.

Lihtsalt imeline, ma ei teadnudki!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem mees arvestas, et sul võib kohe-kohe hakatagi see bioloogiline kell kõrvulukustavalt tiksuma kuklas ja üritas ennetada seda “kallis, me saame nüüd lapse!” olukorda. Ja teatas, et tema ei taha veel niipea. 30. alguses mehe kohta pole imestada ka.

jah, midagi sellist võib seal taga olla küll, aga ma südamest loodan, et ta ei arva, et ma oleks selline psühhoeit, kellel ups järsku pillid alt veavad vms.

ma kahjuks ei mäleta täpselt, miks ta selle kommentaari õhku viskas, et tema ilmselt selle aja jooksul isaks saada ei sooviks, kui mul võimalik on, aga see oli üllatav. oleks pidanud küsima, millest sellised mõtted niiviisi kohe suhte alguses, kas ma ise olen kuidagi provotseerinud vms. sest ausalt öeldes polnud veel mingit tulevikuvisiooni peas keerutama hakanudki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem mees arvestas, et sul võib kohe-kohe hakatagi see bioloogiline kell kõrvulukustavalt tiksuma kuklas ja üritas ennetada seda “kallis, me saame nüüd lapse!” olukorda. Ja teatas, et tema ei taha veel niipea. 30. alguses mehe kohta pole imestada ka.

jah, midagi sellist võib seal taga olla küll, aga ma südamest loodan, et ta ei arva, et ma oleks selline psühhoeit, kellel ups järsku pillid alt veavad vms.

ma kahjuks ei mäleta täpselt, miks ta selle kommentaari õhku viskas, et tema ilmselt selle aja jooksul isaks saada ei sooviks, kui mul võimalik on, aga see oli üllatav. oleks pidanud küsima, millest sellised mõtted niiviisi kohe suhte alguses, kas ma ise olen kuidagi provotseerinud vms. sest ausalt öeldes polnud veel mingit tulevikuvisiooni peas keerutama hakanudki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 181 kuni 201 (kokku 201 )


Esileht Pereelu ja suhted parim enne