Esileht Pereelu ja suhted parim enne

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 201 )

Teema: parim enne

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks inimene ütleb 33aastasele naisele, et ta ei saa enam lapsi? Mina olen täheldanud, et halvasti öeldakse eelkõige kadedusest. Kui endal elu hea, välimus kena, siis ei tee teisi maha. Naised on õelad ja tahavad välimust maha teha, et ennast seeläbi tõsta.

Et siis TA mees on TA peale kade?

Enda meelest lugesin kogu teema läbi, aga ma ei näe kuskil, et keegi oleks 33-aastasele teemaalgatajale öelnud, et ta ei saa enam lapsi.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See alkovärk reedel muutub niipea, kui kirjutad et seda teeb su täiskasvanud laps, ja sa emana ei pea seda õigeks. Siis tuleb vastuseks, et noor inimene, vallaline, las pidutseb, tehku mis tahab. Ja saad teada kui tüütult muretsev ja kontrolliv sa oled.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldiselt sa ei saa väga valida, kellesse armud. eks nende puhul oli määravaks ühised hobid, hea klapp jne aga mu meelest oli imetlusväärne see, et nad tõmbasid asjale mõistusepäraselt joone alla

Tegelikult, oleks võinud ju kohe “mõistusepärane” olla ja üldse mitte alustada sellist suhet.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis TA mees on TA peale kade?

Enda meelest lugesin kogu teema läbi, aga ma ei näe kuskil, et keegi oleks 33-aastasele teemaalgatajale öelnud, et ta ei saa enam lapsi.

üllatas mind see, kui ta üks hetk avaldas arvamust, et tema ilmselt selles ajavahemikus lapsi ei soovi, kuni mina veel saan. ütlesin talle, et tegelikult on seda aega umbes 8a. ta ütles, aajaa, nojaa, siis küll.
Naisest huvitatud mees ei ütle midagi sellist välja. Mees näeb naist kui seksisõbrannat või FWB. Muidugi ta ei hakka ütlema, et kaheksa aastat me koos pole, siis ta ei saaks ju seksi enam sellelt naiselt.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga noh, mis mina ka tean, mina saan nii aru, aga võimalik, et eksin. Eks aeg näitab. Kui ikka ühised hobid ja keel, miks mitte chillida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

huvitav, kas suur osa inimesi on alkoholist nii traumeeritud, et selle tarbimist ei tohi enam mainida? kohe oled parm, kui ütled, et jood vahel 😀

ma lihtsalt kirjeldasin, milline oli eelmine õhtu. see ei tähenda, et ülejäänud 364 päeva aastast samasugused on

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun kirjeldage, mis tähtsat, tõsist, sügavalt mõttekat asja te teete reede õhtul? Või laupäeva õhtul. Pooled on küll perekoolis.

Perega oleme, sööme, puhkame, jalutame, vaatame filme, loeme uudiseid, aga ei joo.

Terve perega reede õhtul kell 10 jalutate? Ei usu.

Ja perekoolis on ikka kõigil pokaal head veini näpus.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perega oleme, sööme, puhkame, jalutame, vaatame filme, loeme uudiseid, aga ei joo.

Ja kõik teised inimesed peavad täpselt samu asju tegema? Kui ei tee, siis elavad nad valesti?

Mina tunnistan küll täiesti ausalt, et mina istun reede õhtuti perekoolis, kuulan youtubest head muusikat, söön midagi maitsvat ja joon veini. Täiesti sisutu inimene, eks? Seevastu nädala sees rügan kui segane. Minu tööpäevad kestavad 14 tundi jutti. Peale seda on mul kodused kohustused ja siis lapsega seotud kohustused. Täielik inimkõnts olen vist, et reede õhtul vabalt võtan ja teen täpselt seda, mis minu jaoks on mõnus lõõgastus!

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis TA mees on TA peale kade?

Enda meelest lugesin kogu teema läbi, aga ma ei näe kuskil, et keegi oleks 33-aastasele teemaalgatajale öelnud, et ta ei saa enam lapsi.

üllatas mind see, kui ta üks hetk avaldas arvamust, et tema ilmselt selles ajavahemikus lapsi ei soovi, kuni mina veel saan. ütlesin talle, et tegelikult on seda aega umbes 8a. ta ütles, aajaa, nojaa, siis küll.

Naisest huvitatud mees ei ütle midagi sellist välja. Mees näeb naist kui seksisõbrannat või FWB. Muidugi ta ei hakka ütlema, et kaheksa aastat me koos pole, siis ta ei saaks ju seksi enam sellelt naiselt.

mõistan seda loogikat, aga hetkel see päris kasutatav pole. mulle paistis rohkem nagu, et ta kartis või kardab, kui kiiresti suhe areneb. vb arvas, et ma tahan homme abielluda vms. eriti kuna me oleme mõlemad pikemalt üksi olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve perega reede õhtul kell 10 jalutate? Ei usu.

Ja perekoolis on ikka kõigil pokaal head veini näpus.

Kodus olemine ei tähenda, et telefonis või arvutis viibitakse. Jalutamine ei näita midagi. Paljud on ka tööl laupäeviti, oleneb perest.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tööpäevad kestavad 14 tundi jutti.

14 tundi iga päev? See ju graafikuga töö.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja perekoolis on ikka kõigil pokaal head veini näpus.

Kui lugeda mingit teemat, mida kinkida, mida külakostiks viia, siis soovitatakse just head ja kvaliteetset veini. Aga mida sellega teha, kui keegi ei joo?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis TA mees on TA peale kade?

Enda meelest lugesin kogu teema läbi, aga ma ei näe kuskil, et keegi oleks 33-aastasele teemaalgatajale öelnud, et ta ei saa enam lapsi.

üllatas mind see, kui ta üks hetk avaldas arvamust, et tema ilmselt selles ajavahemikus lapsi ei soovi, kuni mina veel saan. ütlesin talle, et tegelikult on seda aega umbes 8a. ta ütles, aajaa, nojaa, siis küll.

Naisest huvitatud mees ei ütle midagi sellist välja. Mees näeb naist kui seksisõbrannat või FWB. Muidugi ta ei hakka ütlema, et kaheksa aastat me koos pole, siis ta ei saaks ju seksi enam sellelt naiselt.

Sina ju kirjutad nii: Ma ei tea, miks inimene ütleb 33aastasele naisele, et ta ei saa enam lapsi?

Katsu nüüd natukene järge pidada, millest jutt käib! Ja ära solgi teemat mingi imeliku kadestamise jutuga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõistan seda loogikat, aga hetkel see päris kasutatav pole. mulle paistis rohkem nagu, et ta kartis või kardab, kui kiiresti suhe areneb. vb arvas, et ma tahan homme abielluda vms. eriti kuna me oleme mõlemad pikemalt üksi olnud.

Tead, ma ei anna hinnanguid. Ma poleks veebruari alguses uskunud, et sõda tuleb. Ma poleks uskunud, et koroona tuleb. Ma poleks paljusid asju uskunud, mis meist olenemata toimuvad. See mees võib sinu mees olla ka 15 aasta pärast koos kahe imearmsa beebiga. Armumine kestab kaks aastat, küll sa siis näed, kas mees on sinuga või mitte. Te ei ela koos, sedagi tõestab tulevik.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lugeda mingit teemat, mida kinkida, mida külakostiks viia, siis soovitatakse just head ja kvaliteetset veini. Aga mida sellega teha, kui keegi ei joo?

Keegi ikka joob, kui poed on alkot täis. Lihtsalt ühed inimesed joovad teiste nö eest tasa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terve perega reede õhtul kell 10 jalutate? Ei usu.

Ja perekoolis on ikka kõigil pokaal head veini näpus.

Kodus olemine ei tähenda, et telefonis või arvutis viibitakse. Jalutamine ei näita midagi. Paljud on ka tööl laupäeviti, oleneb perest.

ma just kirjutasin, et me nt kuulame muusikat, mängime kitarri, kuulame loenguid, teeme nalja, vahel ka jalutame kl 22 õhtul, sest ookean, mäed jms on ukse taga. ja jumal hoidku – joome õlut.

kui vaja, siis ka käime tööl sel ajal muidugi.

aga paistab, et need pole siiski piisavalt tõsised ja väärikad tegevused

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd natukene järge pidada, millest jutt käib! Ja ära solgi teemat mingi imeliku kadestamise jutuga.

Normalane mees ei võta 33aastast naist, teades, et fertiilset iga on vähe, ega ütle talle, et lapsi ei soovi. Naised sisimas ikka loodavad ja on mehega, sest mees meeldib.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõistan seda loogikat, aga hetkel see päris kasutatav pole. mulle paistis rohkem nagu, et ta kartis või kardab, kui kiiresti suhe areneb. vb arvas, et ma tahan homme abielluda vms. eriti kuna me oleme mõlemad pikemalt üksi olnud.

Tead, ma ei anna hinnanguid. Ma poleks veebruari alguses uskunud, et sõda tuleb. Ma poleks uskunud, et koroona tuleb. Ma poleks paljusid asju uskunud, mis meist olenemata toimuvad. See mees võib sinu mees olla ka 15 aasta pärast koos kahe imearmsa beebiga. Armumine kestab kaks aastat, küll sa siis näed, kas mees on sinuga või mitte. Te ei ela koos, sedagi tõestab tulevik.

nõus. olen ise sama meelt. ennegi üksi hakkama saadud. iga päev on uus ja teine inimene uus universum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tööpäevad kestavad 14 tundi jutti.

14 tundi iga päev? See ju graafikuga töö.

Ei ole graafikuga töö. Ületunnid on. Sel nädalal töötasin kokku näiteks 60 h tavapärase 40 h asemel.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma just kirjutasin, et me nt kuulame muusikat, mängime kitarri, kuulame loenguid, teeme nalja, vahel ka jalutame kl 22 õhtul, sest ookean, mäed jms on ukse taga. ja jumal hoidku – joome õlut.

kui vaja, siis ka käime tööl sel ajal muidugi.

aga paistab, et need pole siiski piisavalt tõsised ja väärikad tegevused

Mina pole öelnud midagi, igaük teeb, mis meeldib. Joomine pole tõesti kunagi minu repertuaari kuulunud. Pole üldse huvi selle vastu. Ei vaja pokaali näppu, et midagi käes hoida, ei kosuta end karske kraamiga.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole graafikuga töö. Ületunnid on. Sel nädalal töötasin kokku näiteks 60 h tavapärase 40 h asemel.

No mis siis veel need teevad, kes 24h töötavad, need ei suuda üldse välja puhata tegelikult ja öövahetused ka veel. Mis me siis imestame, kui nad ei taha internetis olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kosuta end karske kraamiga.

Mida see tähendab?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd natukene järge pidada, millest jutt käib! Ja ära solgi teemat mingi imeliku kadestamise jutuga.

Normalane mees ei võta 33aastast naist, teades, et fertiilset iga on vähe, ega ütle talle, et lapsi ei soovi. Naised sisimas ikka loodavad ja on mehega, sest mees meeldib.

No milleks sellist segast putru on vaja siia kirjutada? Su mõte hüppab vist koguaeg ühest kohast teise ja ega sa ise ka ei orienteeru eriti hästi, mida öelda tahad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaja pokaali näppu, et midagi käes hoida, ei kosuta end karske kraamiga.

???

https://sonaveeb.ee/search/unif/dlall/dsall/karske/1

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis siis veel need teevad, kes 24h töötavad, need ei suuda üldse välja puhata tegelikult ja öövahetused ka veel. Mis me siis imestame, kui nad ei taha internetis olla.

Sa oled siia teemasse mitu täiesti seosetut kommentaari kirjutanud.

Mis mõttes imestame, kui “nad ei taha internetis olla”? Kes “nad ei taha internetis olla”? Mis “need töötavad 24h järjest ja teevad veel öövahetusi ka”?

Aitab ehk nüüd küll? Sinu kommentaarid muudavad teema loetamatuks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaja pokaali näppu, et midagi käes hoida, ei kosuta end karske kraamiga.

???

https://sonaveeb.ee/search/unif/dlall/dsall/karske/1

No et ei vaja jooki. Pole geenides alkosõltuvust.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis siis veel need teevad, kes 24h töötavad, need ei suuda üldse välja puhata tegelikult ja öövahetused ka veel. Mis me siis imestame, kui nad ei taha internetis olla.

Sa oled siia teemasse mitu täiesti seosetut kommentaari kirjutanud.

Mis mõttes imestame, kui “nad ei taha internetis olla”? Kes “nad ei taha internetis olla”? Mis “need töötavad 24h järjest ja teevad veel öövahetusi ka”?

Aitab ehk nüüd küll? Sinu kommentaarid muudavad teema loetamatuks.

Et mis selles jalutamises imelikku on? Igaüks elab nii nagu tema peres kombeks. Mõni vajab tööst taastumiseks lisaund, teine ei teeületunde , kolmas töötab veel rohkem ja ka nädalavahetustel jne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei kosuta end karske kraamiga.

Mida see tähendab?

Et joon 0 pokaali aastas. Tee järgi.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õllet joonud elu jooksul max pool liitrit.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaja pokaali näppu, et midagi käes hoida, ei kosuta end karske kraamiga.

???

https://sonaveeb.ee/search/unif/dlall/dsall/karske/1

No et ei vaja jooki. Pole geenides alkosõltuvust.

Sel juhul oleks õige kirjutada, et sa ei kosuta end alkohoolse kraamiga. Sõnal “karske” on ju sinu jutu mõttele täpselt vastupidine tähendus.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 201 )


Esileht Pereelu ja suhted parim enne