Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 162 )

Teema: Rikaste elu

Postitas:
Kägu

Teen siia teema, kus kõik Perekooli külastavad rikkad inimesed saaksid oma elust rääkida.

Palun rääkige, kuidas te rikkaks saite ja millist elu te nüüd elate? Milliseid muutusi on materiaalne rikkus teie ellu toonud võrreldes varasema eluga? Mida teeksite teisiti? Kas kahetsete midagi? Mis teeb teid õnnelikuks?

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain päranduse. Tööl ei käi. Laene-liisinguid ei ole. Suurt see midagi muutnud ei ole, olin enne ja olen ka nüüd vähenõudlik. Hea tunne on, kui ei pea muretsema, kas saan kodukulud tasutud, kas söögirahast jätkub terveks kuuks. Saan minna igal ajal näiteks hambaarsti juurde, osta vajalikud riided ja jalanõud. On olemas kõik, mida vajan ja mida olen tahtnud. Olen saanud hea hariduse, maailmas ringi rännanud, hobidega vabalt tegelenud. Teisiti teeksin ilmselt seda, et oleksin nooremana veel rohkem reisinud, rohkem näinud ja kogenud, rohkem erinevate inimestega suhelnud. Nüüd keskealisena enam üldse ei viitsi. Rahulik elu teeb õnnelikuks, mul ei ole millestki puudust. Uuem telefon, suurem kinnisvara või uhkem auto mind küll õnnelikumaks teha ei suudaks, olen tänu piisavale rahale saavutanud sellise taseme, et sellised asjad üldse pinget ei paku.

+23
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgub, et ma olen ka rikas – hea  haridus, maailmas palju reisinud, saan igal ajal hambaarstile minna, söögiraha jagub, palgast jääb kuulõpus üle. Ja laene-liisinguid ei ole. Enamik tuttavaid elavad sedasi.

+20
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea tunne on, kui ei pea muretsema, kas saan kodukulud tasutud, kas söögirahast jätkub terveks kuuks. Saan minna igal ajal näiteks hambaarsti juurde, osta vajalikud riided ja jalanõud.

See ongi rikka elu? Ok, ma olen ka rikas siis järelikult. Kui mul peaks kõik kodumasinad näiteks äikese tõttu korraga saba andma, siis võin samal päeval poodi minna ja osta kõik uued, veekeedukannust pesukuivatini.

Teenin keskmist palka, aga ei löö oma raha viimse sendini laiaks, vaid panen osa tallele.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik pseudirikkad saavad end nüüd siin esitleda 😀

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain päranduse. Tööl ei käi.

Millega sa oma aega sisustad?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teenin keskmist palka

Sa elad koonri elu, mitte rikka elu. Ja vist unustasid vaadata seda, et tollel, kes siin päranduse sai, ei ole vajadust tööl käia. Temal on ka kogu see aeg vaba, mille sina oma keskmise palgaga tööle kulutad.

Just see vaba aeg muudab rikas olemise mõnusaks.

+22
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tegelikult nii müüt kui olla saab, et rikkad ei tee tööd. Võib-olla nende trofeenaised/-mehed tõesti ei tee, aga rikkad ise rabavad korralikult!

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lööd pärandust läbi, kas sul lapsi ei ole?

+3
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teenin keskmist palka

Sa elad koonri elu, mitte rikka elu. Ja vist unustasid vaadata seda, et tollel, kes siin päranduse sai, ei ole vajadust tööl käia. Temal on ka kogu see aeg vaba, mille sina oma keskmise palgaga tööle kulutad.

Just see vaba aeg muudab rikas olemise mõnusaks.

Jah, aga mina elan enda teenitud raha eest, mitte ei naudi kellegi surma järel süllekukkunud varandust. Mis kergelt tulnud, see kergelt läinud.

+4
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga mina elan enda teenitud raha eest, mitte ei naudi kellegi surma järel süllekukkunud varandust. Mis kergelt tulnud, see kergelt läinud.

😀 Kuidas nii? Raha saab panna raha tegema ning peale tuleb aina enam. Mingil hetkel on elustandard nii hea, et enamkulutatud kümned tuhanded mingit lisaväärtust rohkem ei pakuks.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid unistusi. Peab see alles vägev pärandus olema, et turvaliselt juurde suudaks teenida.

Kas mitte midagi tegemine igavaks ei lähe?

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid unistusi. Peab see alles vägev pärandus olema, et turvaliselt juurde suudaks teenida.

Kinnisvara väljaüürimine on väga tulus ja turvaline.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh neid unistusi. Peab see alles vägev pärandus olema, et turvaliselt juurde suudaks teenida.

Kinnisvara väljaüürimine on väga tulus ja turvaline.

Seda vôin küll kinnitada, et kui on normaalsed üürnikud, siis probleemid ka puuduvad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisvara väljaüürimine on väga tulus ja turvaline.

Sul vist ei ole uudiste lugemiseks raha

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120189378/reportaaz-tee-ehitus-on-ajanud-ettevotted-pankroti-aarele-kardetakse-et-inimesed-ei-tulegi-tagasi?_gl=1%2ah0enrb%2a_ga%2aMTczNDk5NzgyMS4xNjY5NjM5Mzg0%2a_ga_YG8VC2H8NV%2aMTY4NDM5NjEyMy41NS4xLjE2ODQzOTYxODMuMC4wLjA.

 

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisvara väljaüürimine on väga tulus ja turvaline.

Sul vist ei ole uudiste lugemiseks raha

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120189378/reportaaz-tee-ehitus-on-ajanud-ettevotted-pankroti-aarele-kardetakse-et-inimesed-ei-tulegi-tagasi?_gl=1%2ah0enrb%2a_ga%2aMTczNDk5NzgyMS4xNjY5NjM5Mzg0%2a_ga_YG8VC2H8NV%2aMTY4NDM5NjEyMy41NS4xLjE2ODQzOTYxODMuMC4wLjA.

Arvad et terve Tallinn on ülesse nüüd küntud vôi, kinnisvara on ka mujal muide.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul vist ei ole uudiste lugemiseks raha https://arileht.delfi.ee/artikkel/120189378/reportaaz-tee-ehitus-on-ajanud-ettevotted-pankroti-aarele-kardetakse-et-inimesed-ei-tulegi-tagasi?_gl=1%2ah0enrb%2a_ga%2aMTczNDk5NzgyMS4xNjY5NjM5Mzg0%2a_ga_YG8VC2H8NV%2aMTY4NDM5NjEyMy41NS4xLjE2ODQzOTYxODMuMC4wLjA.

Jälle väga ebameeldiv torge, mis sul viga on? Arvad, et inimesed kolivad oma üürikodudest ära, kuna tänav on lahti kaevatud?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikastel on ikka ärikinnisvara, mitte ei jama nad üürikorteritega. Arvad, et siin kirjutab sulle vastu ainult üks kägu?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikastel on ikka ärikinnisvara, mitte ei jama nad üürikorteritega. Arvad, et siin kirjutab sulle vastu ainult üks kägu?

Mul on lisaks oma majale 8 korterit ja 3 äripinda Tallinna magusas rajoonis, mille väärtus ainult kasvab. Kõik on laenuvabad, null riski.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgub, et ma olen ka rikas – hea haridus, maailmas palju reisinud, saan igal ajal hambaarstile minna, söögiraha jagub, palgast jääb kuulõpus üle. Ja laene-liisinguid ei ole. Enamik tuttavaid elavad sedasi.

Jah, sa oled rikas. Isegi kui sa sellest ise veel aru ei ole saanud. Selle jutu peale tahaks jagada vana nimekirja, mis paika paneb, mis siin elus tegelikult väärtuslikku on:

„Lihtne on vajuda masendusse ja mõelda, kui mõttetu ja raske on su elu. Vahel on hea endale meelde tuletada, et tegelikult läheb sul päris hästi!

1. Maksid sel kuul kõik arved ära. Võib-olla ei jäänud sul just ülemäära üle, kuid kui said arved ära makstud, on juba põhjust rõõmustada.

2. Sul on töökoht. Olgu palk kui tahes väike, aga sul on raha, mille eest saad osta süüa, sul on voodi, kus magada, ja katus pea kohal.

3. Sul on aega ka nendeks tegevusteks, mida sa naudid. See võib tähendada kas või diivanil lösutamist, pitsa tellimist ja telekavaatamist.

4. Sa ei pea muretsema, kust saad järgmise kõhutäie. Toit on kapis ja saad valida, mida süüa. 

5. Saad süüa seda, mis sulle maitseb. Sa ei pea sööma  vaid selleks, et kõht oleks täis.

6. Sul on üks või kaks lähedast sõpra. Pole oluline, et sõpru oleks palju. Lõppude lõpuks vajame vaid paari lähedast, kes meid hindavad ja armastavad, juhtugu mis tahes.

7. Sul on raha osta rongipilet, tass kohvi või bensiini.

8. Sul on aega ja võimalust teha asju, mis pole just vältimatud. Oled saanud ehk kontserdil käia või osta raamatu. Kui soovid, võiksid sõita mõnda huvitavasse paika. Sa ei pea ööpäevringi töötama, et elus püsida.

9. Sul on kapis rõivaid, mille hulgast saad valida sobivaima. Sul on riided nii külmaks kui soojaks ajaks, sul on ka pidulikke riideid.

10. Sul on oma koht.  See ei pea tähendama tingimata tervet korterit. Võib-olla on sul oma tuba või oma laud. Koht, kus saad olla nii, nagu sa ise tahad.

11. Oled kaotanud lähedasi suhteid. Kuid rõõmusta, et oled saanud lähedust kogeda. Oled end avanud sellele võimalusele ja parim võib alles ees olla.

12. Oskad enda eest hoolitseda. Tead, kui palju vajad und, et oleksid järgmisel päeval vormis, ja tead, kelle poole pöörduda, kui oled kurb. Sa tead, mis teeb sulle rõõmu, ja mida teha siis, kui sa ei tunne end hästi.

13. Töötad mingi unistuse nimel. Kuigi oled vahel väsinud ja kurnatud, siis tead, mille nimel töötad.

14. Sul on olnud raskeid aegu. Oled saanud hakkama asjadega, mille kohta arvasid, et ei saa sellest kunagi üle.“

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lisaks oma majale 8 korterit ja 3 äripinda Tallinna magusas rajoonis, mille väärtus ainult kasvab. Kõik on laenuvabad, null riski.

Vara teise inimese kasutusse andmine ei ole kunagi riskivaba.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vara teise inimese kasutusse andmine ei ole kunagi riskivaba.

Kuule, aitab juba vastuväidetest 😀 Kindlasti riskivaban, kui Tallinn-Tartu maanteel sõitmine. Riskidest tuleneva kahju hüvitab kindlustus, elu ei saa kuidagi tagasi.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes sinna rikaste alla kuuluvad?  ma nuputan kas olen seal grupis või ei…

Netovara on poole miljoni kandis (kinnisvarad+ettevõte+hoiused), aga igakuine sissetulek selline harjukeskmine (töötan ka vähem).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgub, et ma olen ka rikas – hea haridus, maailmas palju reisinud, saan igal ajal hambaarstile minna, söögiraha jagub, palgast jääb kuulõpus üle. Ja laene-liisinguid ei ole. Enamik tuttavaid elavad sedasi.

Kas tunned end rikkana? Kas saad igal ajal teha ainult seda, mida ise tahad? Siis oled.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi rikka elu? Ok, ma olen ka rikas siis järelikult. Kui mul peaks kõik kodumasinad näiteks äikese tõttu korraga saba andma, siis võin samal päeval poodi minna ja osta kõik uued, veekeedukannust pesukuivatini.

Teenin keskmist palka, aga ei löö oma raha viimse sendini laiaks, vaid panen osa tallele.

Kas saaksid kõik need osta ka siis kui üldse enam kunagi tööle ei läheks?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik pseudirikkad saavad end nüüd siin esitleda ????

Rikkus on tegelikult üsna suhteline ja individuaalne mõiste. Inimeste jaoks, kes peavad rikkaks ainult inimesi, kellele on eralennukid, jahid ja mitmemiljonilised villad, siis selline tavaline finantsvaba inimene tema jaoks ilmselt rikas ei ole.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa oma aega sisustad?

Eneseareng, naudin kunsti, reisin ringi, teen sporti, loen raamatuid, mõtlen häid mõtteid. Kellegi jaoks on see surmigav elu, aga mulle nii meeldib.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lööd pärandust läbi, kas sul lapsi ei ole?

Ikka on, ka nemad elavad just sellist elu nagu tahavad. Milleks seda pärandust üldse hoida, kui seda isegi nautida ei või? Selleks ei pea šampanjavannis suplema ja end ümmardada laskma. Mõnus vaikne kulgemine ilma raha peale suuremat mõtlemata võib inimese teha rikkamaks kui selle, kes pidevalt rassib, et üha rohkem ja rohkem raha ja asju endale võimaldada.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mitte midagi tegemine igavaks ei lähe?

Kuidas mitte midagi? Iga päev on sisustatud. Jõuan kõike teha, aga teen ainult seda, mida tahan.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes sinna rikaste alla kuuluvad?  ma nuputan kas olen seal grupis või ei…

Netovara on poole miljoni kandis (kinnisvarad+ettevõte+hoiused), aga igakuine sissetulek selline harjukeskmine (töötan ka vähem).

Kas saaksid ilma töötamata meeldivat elustandardit hoida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 162 )