Esileht Hobinurk Rumalad küsimused tankimise kohta

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 204 )

Teema: Rumalad küsimused tankimise kohta

Postitas:
Kägu

Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis eile oli see teema ajaviitejuttude all (mis on ka minu hinnangul igati sobiv koht sellele) … täna siis hobinurka üle kolitud – vot mina kohe tahaks seda moderaatorit näha, kes leiab, et tankimine on hobi?!?

Valesti mäletad.

Ei saanud ajaviites olla – algusest peale on ju Käod kirjutanud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mitu aastat oma praeguse autoga sõitnud, ikka tuletan endale iga kord meelde, et kummal pool luuk ja loen luugi seest, et jah ikka diisel. Seitse korda mööda üks kord lõika vms see ütlemine oligi.

Peab see vast pea olema, mis ei suuda aastate jooksul meelde jätta, kummal pool paak on, ja kas auto sõidab bensiini või diisliga.

Ja noh, see “seiste korda mõõda” vaid kinnitab asjaolu, et mäluga on sul tõsised probleemid.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, no selge siis, kõik selles teemas vastanud asuvad parajasti Kreetal ja pealegi on veel pime ka. Arusaadav muidugi.

Keegi ütles seda või?

No millegi muuga sellist nähtust, mis siin teemas kirjas, ju ometi pole võimalik seletada. Inimeste puhul, kellel on juhiluba ja auto? Meil ei ole siin ju algkoolilaste kogunemine?

Nii imelik, et keegi suudab ikka mingi tüli üles kiskuda. Ja seda täiesti neutraalses teemas. Nii palju häid nõuandeid on siin jagatud (ma ka ei teadnud seda noole asja, ehkki luba on olemas 32 aastat) ja siis tuleb ikka üks, kes s…b teema täis. Ja ei suuda kuidagi vait ka jääda.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja siis tuleb ikka üks, kes s…b teema täis. Ja ei suuda kuidagi vait ka jääda.

Ei tasu neist välja teha, las tänitavad üksi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te selle peale  ei tule, et esimest korda autosse istudes kõndida ümber auto tagumiku ja vaadata ära, kuspool see luuk on? Milleks see nooleke või joonistatud voolik veel vajalik on?

Kui juba sõidus oled, siis tõmbad tee äärde ja vaatad üle? Samal ajal võid lihtsalt armatuurile ju vaadata, siis on nendest noolekestest ja voolikutest küll kasu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küll tõesti pole meeles, kummal pool mingil autol see luuk oli. Kui muidugi 10 aastat sama autoga sõidad

Minul näiteks kulub luugi poolsuse meeldejätmiseks ühest tankimisest. Kui selleks on vaja noolekeste süsteemi ja lausa kümmet aastat, pole sellisel inimesel ilmselt liiklusse asja. Liiklusmärke õpite samamoodi 1 märk 10a jooksul?

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küll tõesti pole meeles, kummal pool mingil autol see luuk oli. Kui muidugi 10 aastat sama autoga sõidad

Minul näiteks kulub luugi poolsuse meeldejätmiseks ühest tankimisest. Kui selleks on vaja noolekeste süsteemi ja lausa kümmet aastat, pole sellisel inimesel ilmselt liiklusse asja. Liiklusmärke õpite samamoodi 1 märk 10a jooksul?

Ma sõidan ja tangin nädalas nii 4-5 erineva autoga. Tõesti pean tanklas hetke mõtlema, vahel ka järgi vaatama, kummal pool just sellel konkreetsel autol luuk on.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks kulub luugi poolsuse meeldejätmiseks ühest tankimisest. Kui selleks on vaja noolekeste süsteemi ja lausa kümmet aastat, pole sellisel inimesel ilmselt liiklusse asja. Liiklusmärke õpite samamoodi 1 märk 10a jooksul?

Kõigi pea pole prügikast. Mina eelistan meelde jätta olulisi asju, mitte infot, mida saan jooksvalt autos järele vaadata. Aga sina tuubi muidugi kõik pähe, mida näed.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigi pea pole prügikast. Mina eelistan meelde jätta olulisi asju, mitte infot, mida saan jooksvalt autos järele vaadata. Aga sina tuubi muidugi kõik pähe, mida näed.

Issand kui naljakas. Kas bensiiniluugi asukoht on selline tuumateadus, et seda peab lausa pähe tuupima?

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tegelikult on bensukates need tankimisvoolikud ka piisavalt pikad, et isegi, kui kogemata pargid oma auto vale küljega tankuri poole, saab selle vooliku ümber auto tagumiku ka teisel pool olevasse avasse sisestada ilma suurema probleemita.

Siis sul on ikka tõesti väike auto, kui selline manööver õnnestub:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis sul on ikka tõesti väike auto, kui selline manööver õnnestub:)

Mis mõttes – tavalised sedaanid ja universaalid on ju enam-vähem sama laiad ja kõrged. Pikkuses on erinevused. Ilmselt maasturit nii tankida ei saa, aga sedaani küll saab, olen ka ise sama mitmeid kordi teinud.

Issand kui naljakas. Kas bensiiniluugi asukoht on selline tuumateadus, et seda peab lausa pähe tuupima?

Kuule, hangi paar sentimeetrit kaasamõtlemisvõimet ja ära plärtsu.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks kulub luugi poolsuse meeldejätmiseks ühest tankimisest. Kui selleks on vaja noolekeste süsteemi ja lausa kümmet aastat, pole sellisel inimesel ilmselt liiklusse asja. Liiklusmärke õpite samamoodi 1 märk 10a jooksul?

Kõigi pea pole prügikast. Mina eelistan meelde jätta olulisi asju, mitte infot, mida saan jooksvalt autos järele vaadata. Aga sina tuubi muidugi kõik pähe, mida näed.

Minu ja sinu erinevus on selles, et mulle lihtsalt jääb see luuk esimese tankimisega pähe, ma ei tee ise selleks midagi, ei tuubi. Ma teisel tankimisel lihtsalt juba TEAN, kuspool luuk on. Minu prügikast on ilmselt mõned sajad gigad suurem kui sul, nii lihtne ongi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ja sinu erinevus on selles, et mulle lihtsalt jääb see luuk esimese tankimisega pähe, ma ei tee ise selleks midagi, ei tuubi. Ma teisel tankimisel lihtsalt juba TEAN, kuspool luuk on. Minu prügikast on ilmselt mõned sajad gigad suurem kui sul, nii lihtne ongi.

Teine võimalus on veel. Sinu aju on tühjem kui minu oma :). Mul peab seetõttu tihedam filter olema.

Ja kui sa tekste tähelepanelikult lugesid (kui kohe veel hästi välja ei tule, eks harjutamine teeb meistriks) – tegelik põhjus on selles, et sina sõidad selle ühe autoga, aga mina sõidan paljude autodega. Ja mingit põhjust ega vajadust ei ole kõigi nende luukide asukohti meelde jätta. Ei jätaks sinagi, kui su aju vähegi ratsionaalselt töötab.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te selle peale ei tule, et esimest korda autosse istudes kõndida ümber auto tagumiku ja vaadata ära, kuspool see luuk on? Milleks see nooleke või joonistatud voolik veel vajalik on? Ma üldse loen seda teemat nagu mingit huumorinurka. Nagu päriselt olete olemas või teete lihtsalt nalja?

Päris nii ikka pole, et oled loomulikult tark. Näiteks luugi avamine. Mul ühel autol oli nupp esiistmete vahel. Teisel autol juhiistme kõrval ja praegusel tuleb vajutada luugi peale. Kusjuures vajutamine toimib vaid siis, kui auto uksed pole lukus.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul see luugi asukoha meeldejäämine on kuidagi automaatne. Samamoodi turvavöö kasutamine. See liigutus toimub nii automaatselt, et ma ei hakka ennem üldse sõitmagi(ei pane käiku sisse), kii turvavöö peal on.

Ja tõesti on ka selliseid, kes unustavad sellise elementaarse asja nagu turvavöö kinnitamine. Ju siis on võimalik ka see luugi pool koguaeg ära unustada.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a kui sa tekste tähelepanelikult lugesid (kui kohe veel hästi välja ei tule, eks harjutamine teeb meistriks) – tegelik põhjus on selles, et sina sõidad selle ühe autoga, aga mina sõidan paljude autodega.

Kui sa tekste hästi tähelepanelikult loeksid (harjutamine teeb meistriks), siis sa saad teada, et ma ei ole selles teemas mitte kordagi öelnud, mitme autoga ma sõidan.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul see luugi asukoha meeldejäämine on kuidagi automaatne. Samamoodi turvavöö kasutamine. See liigutus toimub nii automaatselt, et ma ei hakka ennem üldse sõitmagi(ei pane käiku sisse), kii turvavöö peal on. Ja tõesti on ka selliseid, kes unustavad sellise elementaarse asja nagu turvavöö kinnitamine. Ju siis on võimalik ka see luugi pool koguaeg ära unustada.

Mis sul käib turvavöö ka erinevate poolte pealt või kuidas su vaimukas võrdlus pädema peaks? Mõni on oma ärapanemiseõhinas viimase loogikaraasu tuulde lasknud. Ennegi oli seda vähe, aga siin kraaklemisega ja eneseupitamisega läks muti päris lappama…

Mul on asutuses masinaid mitu, millega sõita, tänan, ma ei hakka KÕIGI nende luuke pähe õppima. Aga tubli, kui sa jõuad, sul vist vähekasutataud RAM, ma eelistan armatuurilt vaadata.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nii ikka pole, et oled loomulikult tark. Näiteks luugi avamine. Mul ühel autol oli nupp esiistmete vahel. Teisel autol juhiistme kõrval ja praegusel tuleb vajutada luugi peale. Kusjuures vajutamine toimib vaid siis, kui auto uksed pole lukus.

Tohoh, kas see on siis jälle nii üle mõistuse käiv asi, et ei suuda mõelda, kus võiks erinevatel autodel mingid nupud asuda?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ja sinu erinevus on selles, et mulle lihtsalt jääb see luuk esimese tankimisega pähe, ma ei tee ise selleks midagi, ei tuubi. Ma teisel tankimisel lihtsalt juba TEAN, kuspool luuk on. Minu prügikast on ilmselt mõned sajad gigad suurem kui sul, nii lihtne ongi.

Teine võimalus on veel. Sinu aju on tühjem kui minu oma :). Mul peab seetõttu tihedam filter olema.

Ja kui sa tekste tähelepanelikult lugesid (kui kohe veel hästi välja ei tule, eks harjutamine teeb meistriks) – tegelik põhjus on selles, et sina sõidad selle ühe autoga, aga mina sõidan paljude autodega. Ja mingit põhjust ega vajadust ei ole kõigi nende luukide asukohti meelde jätta. Ei jätaks sinagi, kui su aju vähegi ratsionaalselt töötab.

Tore, siis oledki endale jõu- ja mõistusekohase töö leidnud roolikeerajana.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te selle peale ei tule, et esimest korda autosse istudes kõndida ümber auto tagumiku ja vaadata ära, kuspool see luuk on? Milleks see nooleke või joonistatud voolik veel vajalik on? Ma üldse loen seda teemat nagu mingit huumorinurka. Nagu päriselt olete olemas või teete lihtsalt nalja?

Päris nii ikka pole, et oled loomulikult tark. Näiteks luugi avamine. Mul ühel autol oli nupp esiistmete vahel. Teisel autol juhiistme kõrval ja praegusel tuleb vajutada luugi peale. Kusjuures vajutamine toimib vaid siis, kui auto uksed pole lukus.

Wow, see viimane on küll müstika, eks? 😀

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks kulub luugi poolsuse meeldejätmiseks ühest tankimisest.

Sa pead ennast sellepärast vist päris geeniuseks? 😀 😀 ütle veel seda paar korda, on veel uhkem tunne… nagu päriselt, leiab ka inimene, mille najal ennast upitada.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pead ennast sellepärast vist päris geeniuseks? ütle veel seda paar korda, on veel uhkem tunne… nagu päriselt, leiab ka inimene, mille najal ennast upitada.

No nendega võrreldes, kellel ei jää meelde, peavad kohe eraldi tuupima seda asja, on see inimene ju geenius tõesti 🙂

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks kulub luugi poolsuse meeldejätmiseks ühest tankimisest.

Sa pead ennast sellepärast vist päris geeniuseks? ???? ???? ütle veel seda paar korda, on veel uhkem tunne… nagu päriselt, leiab ka inimene, mille najal ennast upitada.

Ta ei upita end mitte millegi najal peale sellesama teema. Siin vastavad ju puhta pooletoobised. Üks ütles lausa, et kui ühe ja sama autoga 10a sõita, siis vast jah jääb luuk meelde. No mida hekki. Kui inimesel lihtsalt jääb luugi asukoht esimesel tankimisel meelde, ei ole see upitamine, vaid lihtsalt konstateering.

Siinne teema näitab ikka selgelt, millised imelikud inimesed autoroolis istuvad. Minu arvates on see ohtlik kontingent, sest kui isegi tankida ei oska/suuda, kuidas sellise ajutegevusega juhid liikluses toimetavad? Ei ole ju võimalik, et luugi asukohta ei tea, kuid muu liiklus sujub ja märkad kõiki asju liikluses korraga (nagu normaalne autojuht peab tegema).

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinne teema näitab ikka selgelt, millised imelikud inimesed autoroolis istuvad. Minu arvates on see ohtlik kontingent, sest kui isegi tankida ei oska/suuda, kuidas sellise ajutegevusega juhid liikluses toimetavad? Ei ole ju võimalik, et luugi asukohta ei tea, kuid muu liiklus sujub ja märkad kõiki asju liikluses korraga (nagu normaalne autojuht peab tegema).

Kahjuks ei istu nad ainult autoroolis vaid igal pool mujal ka. Ma näen tööl igapäevaselt, kuidas mõnel ikka pea ei võta absoluutselt mitte midagi kinni – räägi ja seleta, korda ja näita, ikka teeb valesti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisele lisaks veel – kõik need ullikesed istuvad muide (mehe ostetud) auto roolis ka.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisele lisaks veel – kõik need ullikesed istuvad muide (mehe ostetud) auto roolis ka.

Mina olen see, kelle arust pole mingit kohustust ebavajalikku infot meeles hoida. Kõik oma autod olen ise ostnud. Töötan numbritega ja juhtival ametikohal, autojuhiload on 30 aastat ning kordagi pole ise põhjustanud ühtegi avariid. Sõidan mitmete autodega, pean meeles pidama paljut olulisemat kui mingid luugi asukohad. Ma tõesti sinu asemel häbeneksin uhkustada sellega, et mingi ebavajalik info sul surmani meeles püsib ja et sa mingeid ülilihtsustatud lahterdamisi teed inimeste kohta. Siit saab järeldada ainult ühte – muud tarka su ajul teha ei olegi. Aitab nüüd küll ärplemisest, eks. Pea ise meeles oma luukide asukohti ja mida iganes, palju soovid, aga ära halvusta neid, kes on valinud oma ajurakkudele muu rakendusviisi.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nii ikka pole, et oled loomulikult tark. Näiteks luugi avamine. Mul ühel autol oli nupp esiistmete vahel. Teisel autol juhiistme kõrval ja praegusel tuleb vajutada luugi peale. Kusjuures vajutamine toimib vaid siis, kui auto uksed pole lukus.

Tohoh, kas see on siis jälle nii üle mõistuse käiv asi, et ei suuda mõelda, kus võiks erinevatel autodel mingid nupud asuda?

Põhimõtteliselt võib nupp olla suvalises kohas, isegi pakiruumis. Tark inimene teeb endale enne tankima minemist asja selgeks, mitte ei looda “loomuliku tarkuse” peale. Teistel inimestel on targemat teha, kui oodata järjekorras, kuni “loomulik tark” nupu asukoha välja mõtleb.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tark inimene teeb endale enne tankima minemist asja selgeks, mitte ei looda “loomuliku tarkuse” peale.

Pole öelnudki, et ei peaks enne kindlaks tegema, kui tankima minnakse, kui see nupp nii kadunud on. Oskad näite tuua, mis mudelil on see nupp pagasnikus? Pole elus sellist asja näinud, kuigi olen paljude rendiautodega elus sõitnud. Üldiselt kui midagi ei leia, saab googlest kohe vastuse. How to open gas tank hatch of …. ja vastus on kohe käes. Aga et see nupp kuskil täiesti kadunud oleks, pole elus näinud. Ikka on see nupp kas salongis vasakul või paremal või sagedasem on see, et vajutades luuki, saab luugi lahti. Loomulikult peavad uksed olema avatud, see on ju ka täiesti loogiline.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ära halvusta neid, kes on valinud oma ajurakkudele muu rakendusviisi.

Vaata, sa ei saa ikka veel aru. Inimene ei vali oma ajurakkudele midagi, need rakud lihtsalt töötavad ise. Saad aru? Normaalne autojuht ei pea pähe õppima, kus mingil autol luuk asub, ta lihtsalt teab seda. Kas sa soovitad mingit mälu äravõtvat vahendit, et see luuk meelde EI jääks? Mis on selle ravimi nimi?

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, sa ei saa ikka veel aru. Inimene ei vali oma ajurakkudele midagi, need rakud lihtsalt töötavad ise.

Siis on sul veel kasvamisruumi. Tegelikult on ikka just nii, et inimene valib, mida meelde jätab. Soovitan!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 204 )


Esileht Hobinurk Rumalad küsimused tankimise kohta