Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud laps ja tema reiside ja muude lõbustuste eest tasumine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 204 )

Teema: Täiskasvanud laps ja tema reiside ja muude lõbustuste eest tasumine

Postitas:
Kägu

Äkki naine suvatseks ise raha teenida ja (kasvõi osaliselt) oma reiside eest maksta. Või otsiks natuke varakama mehe. Jube vara hakkab pihta see teiste kulul elamine, kodust issi rahakoti pealt vaevu täiskasvanuks saanud kuti rahakoti peale.

Miks sa tembeldad inimesi teiste kulul elajaks, kui sa tegelikult ju olusid ei tea? Pealegi on suhte põhireegleid minu jaoks, et raha osas pole mingit “minu” asja olemas. Maksab see, kellel on. Kui on mõlemal, siis on eriti hästi. See muidugi kehtib tõsise suhte, mitte “käimise” puhul. Aga kui ikkagi koos elatakse, siis võiks eeldada, et tegu on suhte, mitte käimisega.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest elementaarne, et eraldi elav ja tööl käiv noor majandab oma rahaasju ise. Kui vanematel on piisavalt eelarvet, et teda oma kulul kaasa kutsuda siis kutsugu aga eeldada seda küll ei saa.

Kui autot pidada ei jaksa siis autot pidada ei saa, kui korteriüürile kulub liiga suur summa siis tuleb leida odavam korter. Ise raha teeniv täiskasvanu ei pea kohe kindlasti oma päritolupere ülalpidamisel olema. Kui soovib reisida siis säästku ise.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nõus mehega, poeg pole enam laps ja ilmselt soovikski reisida pigem oma tüdrukuga. Andke talle motivatsioon selle jaoks raha koguma hakata. Ja pisut labanegi teist tüdruku ees oma reisijutte laterdada. Katsu leppida, et ainult pojaga, “oma perega” käimise ajad on möödas. Kui kaasate teda, tuleks ka tema kaaslane kaasata. Ja kindlasti mitte niipidi, et poja eest maksate teie ja tüdruk maksku ise. Üldiselt ei saanudki aru, ise olete juba kohvreid pakkimas, aga pole veel selge, kes lähevad ja kes maksab?
Samuti olen nõus peretuttavaga. Miks ta peaks kutsuma teie mujale (sain aru, et te ise Tallinnas ei ela) kolinud last. Kas sul endal identiteeti ilma lasteta ei ole, kui mõlemad kodust lahkunud, ei saagi enam kuskil käia?

+29
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua-kaua tagasi, kui mina olin esimest aastat tööl, siis mu poiss-sõbra vanemad kutsusid mind reisile kaasa Itaaliasse ning ka tasusid minu eest. See oli neist väga kena ja ning oli tore reis. Minu meelest, kui rahakott võimaldab, ei ole midagi halba selles, kui näiteks kord aastas reisida täiskasvanud laste ja nende kaaslaste-peredega koos ja teha see reis noortele välja. Sellest võib saada vahva traditsioon. Üldjuhul “vanad” justkui kutsuvad, panevad paika sihtkoha, aja ja hinnaklassi. Noored ise reisiksid hoopis hosteli baasil, aga keskealised tahavad juba rohkem mugavust, seetõttu võimaldavad seda ülejäänud seltskonnale ka – vastasel juhul ei saaks koos olla. Teie puhul jätaks poja antud reisilt maha, kuid planeeriks mõne järgmise reisi siis veidi lühema ja soodsama selliselt, et saaksite minna kõik viiekesi.

Samas muid töötava ja täiskasvanud lapse kulutusi ei maksaks kinni ja ammugi ei tegeleks tema autoga. Kui, siis toetaks elu alustavat töötavat last x euroga kuus, aga tema eest mingite arvete tasumine on titestav ja pikendab sõltuvussuhet.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, mina sinu asemel võtaks tüdruku kaasa ja ka maksaks tema eest. Mu meelest olete tiba üle oma võimete reisi planeerinud, kui ca 25 % kulude suurenemist ületamatu probleemi tekitab. Võtakski seda lihtsalt kui kingituse tegemist.

+10
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu peres kui ema kutsub mind endaga reisile, teeb tema välja, kui meie mehega kutsume ema, teeme meie välja. Ei pea igavesti ilma lasteta käima ja rumal on ka solvuda kui kaasa kutsutakse vaid oma laps kaaslaseta. Lapse enda asi on tema pereelu ja rahaasju korraldada, aga sinu jaoks jääb ta sinu pereliikmeks ja lapseks edasi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui poeg tõsimeeli kaalub reisile minemist vanemate rahakoti najal nii, et tüdruk jääb koju norutama, siis olete pojast ühe veidi mölakliku mehe kasvatanud. See, et kõike alati endale lubada ei saa, käib iseseisvumise juurde ja samuti õpetab rahaga ümber käimist. Kui tahab reisile minna, siis paneb raha kõrvale, saab hea ettekujutuse ka sellest, kui palju kogumist ja kalkuleerimist läheb ühe reisikese jaoks vaja. Sel aastal võib ju tüdrukuga Eestit avastama jääda, siin palju usaid kohti kindlasti, mida veel näinud ei ole. Aga kui olete valmis reisi välja tegema täiskasvanud pojale, sest tegemist on pereliikmega, siis ilus oleks sel juhul pidada seda ka silmas, et poja kaaslane on ka pereliige.

+23
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua-kaua tagasi, kui mina olin esimest aastat tööl, siis mu poiss-sõbra vanemad kutsusid mind reisile kaasa Itaaliasse ning ka tasusid minu eest. See oli neist väga kena ja ning oli tore reis. Minu meelest, kui rahakott võimaldab, ei ole midagi halba selles, kui näiteks kord aastas reisida täiskasvanud laste ja nende kaaslaste-peredega koos ja teha see reis noortele välja. Sellest võib saada vahva traditsioon. Üldjuhul “vanad” justkui kutsuvad, panevad paika sihtkoha, aja ja hinnaklassi. Noored ise reisiksid hoopis hosteli baasil, aga keskealised tahavad juba rohkem mugavust, seetõttu võimaldavad seda ülejäänud seltskonnale ka – vastasel juhul ei saaks koos olla. Teie puhul jätaks poja antud reisilt maha, kuid planeeriks mõne järgmise reisi siis veidi lühema ja soodsama selliselt, et saaksite minna kõik viiekesi.

Samas muid töötava ja täiskasvanud lapse kulutusi ei maksaks kinni ja ammugi ei tegeleks tema autoga. Kui, siis toetaks elu alustavat töötavat last x euroga kuus, aga tema eest mingite arvete tasumine on titestav ja pikendab sõltuvussuhet.

Ja nüüd, kui võimalust teed vanakestele väikse reisi välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest elementaarne, et eraldi elav ja tööl käiv noor majandab oma rahaasju ise. Kui vanematel on piisavalt eelarvet, et teda oma kulul kaasa kutsuda siis kutsugu aga eeldada seda küll ei saa.

Kui autot pidada ei jaksa siis autot pidada ei saa, kui korteriüürile kulub liiga suur summa siis tuleb leida odavam korter. Ise raha teeniv täiskasvanu ei pea kohe kindlasti oma päritolupere ülalpidamisel olema. Kui soovib reisida siis säästku ise.

Eraldi elav neiu samuti. Tallinnas on tööd küll ja veel. Mida tüdruk õpib?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina maksin poja reiside eest, kuni ta ülikooli lõpetamiseni kodus elas-samuti ei küsinud toidu-ega muude kulude raha. Auto ostsin talle, kütuse ja hooldused maksis ise. Kindlat neiut tal toona ei olnud.

Leidis naise, kolisid kokku ning sealt edasi majandavad ühiselt-käivad oma raha eest koos reisidel.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oleneb vanustest ka. kui teemaalgataja poeg on 25a, siis oleks inetu tüdruk maha jätta.

minu poeg on 19 ja tüdruk, kellega ta koos elab, on 20. mõlemad on reisinud oma vanematega, mitte koos, välismaale ja me keegi pole selles probleemi näinud.

täpselt sama oli mu tütrel, kes 18-aastaselt alustas kooselu 20-aastase noormehega. mõlemad reisisid oma vanematega ja mõlemad reisisid ka kas siis oma sõprade või oma sõbrannadega oma raha eest.

ma ausalt ei näe vähimatki probleemi selles, kui verinoor täiskasvanu reisib vanematega  vanemate raha eest, mitte oma elukaaslasega. kogu loo juures häirib mind ainult see, et poja tüdruk oli kurb.

 

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui poeg tõsimeeli kaalub reisile minemist vanemate rahakoti najal nii, et tüdruk jääb koju norutama, siis olete pojast ühe veidi mölakliku mehe kasvatanud. See, et kõike alati endale lubada ei saa, käib iseseisvumise juurde ja samuti õpetab rahaga ümber käimist. Kui tahab reisile minna, siis paneb raha kõrvale, saab hea ettekujutuse ka sellest, kui palju kogumist ja kalkuleerimist läheb ühe reisikese jaoks vaja. Sel aastal võib ju tüdrukuga Eestit avastama jääda, siin palju usaid kohti kindlasti, mida veel näinud ei ole. Aga kui olete valmis reisi välja tegema täiskasvanud pojale, sest tegemist on pereliikmega, siis ilus oleks sel juhul pidada seda ka silmas, et poja kaaslane on ka pereliige.

Ja tüdruk ei peaks iseseisvuma vaid kellegi teise najal liugu laskma? Oleks vastupidine olukord, leiaksid ka, et tütrekese kuttidele tuleb reise välja teha, muidu on tütar mölakas?
Pealegi- Eetis puhkamine on märgatavalt kallim, kui enamikes välisriikides. Las noored lendavad 50 eurot edasi- tagasi pigem Itaaliasse, kui siin sääski söödavad kuskil turismitalus 100 eurot öö.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me lastele meeldib meiega reisida, sest saab reisida meie kulul. Kui me paneks nad fakti ette, et ise maksavad oma kulud, siis nad meiega küll reisile ei viitsiks tulla. Käivad oma sõpradega niigi. Otsivad odavaid reise ja odavaid kohti. Aga ilmselt on neil need reisid lõbusamad, kui meiega koos.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on värskelt täiskasvanud, juba omaette elava ning tööl käiva lapse toetamine täiesti okei eeldusel, et ta ei võta seda iseenesest mõistetavalt.
Emana saan aru Sinu seisukohast, et noortel on niigi raske, aga mõistan ka mehe arvamust, et poiss peab ise hakkama saama. Vanemana tahame ju kõik, et meie lapsed iseseisvalt hakkama saaksid ning ilmselt mees kardabki, et kui pidevalt toetada, kaob motivatsioon ise pingutada.

Mina maksan oma täiskasvanud lapsega koos lõunal käies hea meelega ise ning vahel annan talle ka raha kütuse vm jaoks, aga ta ei käi minult ise raha küsimas ega ei ole eeldanud, et peaksin teatud asjad tema eest kinni maksma. Mõne suurema vajaliku asja jaoks on tulnud jutuga, et kas saab laenu ja alati on selle ka kokku lepitud ajal tagasi maksnud. Lastega olen juba väikesest peale hoidnud seda joont, et kui nad küsivad raha laenuks, mitte ei palu, et ma neile midagi ostaksin, siis peavad nad küsitu alati ka tagasi maksma. Ehk nii kinnistub teadmine, et ka teistelt laenates on samamoodi.

Et mu lapsel pruuti veel pole, ei oskagi öelda, mida teemaalgataja olukorras teeksin. Kui oleks rahaliselt võimalik, poleks poja pruudi kaasa võtmine küsimuski. Kui nii lahedalt raha pole, siis arvan, et mul on oma lapsega nii avatud suhe, et saaksin talle kohe reisiplaanide alguses rääkida, kuidas asjad on – a’la ma tahaksin, et te tuleksite, aga meil pole võimalik mõlema eest maksta, kui tahad trüdruku kaasa võtta, peate ka ise rahaliselt panustama. Noored saavad siis läbi arutada, mida teha ning ise otsustada, kas tuleb ainult üks või leiavad variandi reisi osaliselt ise finantseerida.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vastupidine mure – täisealine laps arvab, et ta peaks minu eest meie ühise reisi kinni maksma. (Käin tööl, saan palka, minu meelest täiesti arusaadav, et kumbki meist maksab enda eest. Aga lapsega on juba mitu vaidlust sel teemal peetud, asi hakkab puhta tõsiseks kiskuma.)

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vastupidine mure – täisealine laps arvab, et ta peaks minu eest meie ühise reisi kinni maksma. (Käin tööl, saan palka, minu meelest täiesti arusaadav, et kumbki meist maksab enda eest. Aga lapsega on juba mitu vaidlust sel teemal peetud, asi hakkab puhta tõsiseks kiskuma.)

Sellest murest ma küll aru ei saa. Uhkus ei luba sul lapselt kinki vastu võtta või milles asi? Lase tal ometi siis välja teha, kui ta soovib. Küll sa leiad selle viisi, kuidas raha talle tagasi maksta, kui mitte enne, siis pärandusena.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mehega nõus.
Kui poeg tahab täiskasvanu elu elada, siis elagugi ja ärgu sirutagu kätt vanemate rahakotti. Miks Sa maksad kinni tema auto ja kütusekulu?
Nii need nannipunnid meged tekivadki, kes millegi eest vastutust ei võta.
Lisaks on pojast äärmiselt matslik minna vanemate raha eest reisile ja elukaaslane üksi koju jätta. Väga lugupidamatu ja ema veel soosib seda. Kuidas ise ennast tunneksid, kui Su mees läheks oma vanemate rahakoti peal reisile ja Sina ei saaks kaasa minna?
Kaua Sa plaanid neid reise tal kinni maksta muidu? Kui 50+ on, kas siis peaks juba oma rahakoti peal elama ja ise suutma reisile vajaliku kaasa pakkida või mitte?

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu elukaaslase vanemad on maksnud tema eest ise, kui nemad on kutsunud. Kui soovin kaasa minna, siis maksame kahepeale minu eest.
Väljas söömas/üritustel/väljasõitudel käies maksavad tavaliselt kutsujad.
Muude kulutustega peale auto ostu (talle loomulikult) pole õnneks abi vaja olnud, kuid seegi sai vormistatud laenuna, imelik oleks eeldada, et vanemad kõik kinni maksaks.

Koos oleme elanud alates keskkooli lõpust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Eile käis poeg oma pruudiga külas ja arutasime pojaga reisi teemadel, sest esimest korda tuleb nö oma kodust eraldi kohvriga, et kõik vajalik kaasa saaks ja kuidas oleks otstarbekam pakkida. Nägin kui kurb oli poja pruut…
[—]
Peres on ka väiksem laps, kes tahab justnimelt suure veepargiga ja head hotelli, sama tahab ka suurem laps, kes praeguseks iseseisvalt elab.
[—]
Mina ise olen harjunud käima reisidel kogu perega ja ikka tahan, et vanem laps oleks kaasas,

Oi, suurem poju tahab ka veeparki ja kuri issi ei luba?

Teil jah tuleks vaikselt harjuda, et pojal on pruut ja ta on täiskasvanud (kui on?). Oled sa valmis selleks, et nad maksaksidki ise oma reisi eest ja terve aja kudrutaksid näiteks avameelselt basseini ääres mitte ei laseks vahvasti liumäest alla?

Kui mina oma elukaaslasega koos elama hakkasin, läksime ise Egiptuse reisile. Ei eeldanud küll, et ämm või äi selle kinni maksma pidanuks.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eie oleme peaaegu iga-aastaselt käinud kahel puhkusereisil, kuna käime hotelides, kus summa inimese kohta on 1000 + eurot ja peame aasta aega raha koguma, et saaks selliseid reise teha, ei ole võimalik tüdrukule ka reisi osta. Peres on ka väiksem laps, kes tahab justnimelt suure veepargiga ja head hotelli, sama tahab ka suurem laps, kes praeguseks iseseisvalt elab.

Mina võtaks odavama hotelli, nii et saaks poja sõbrannale ka pakkuda võimalust kaasa tulla. See kõlab ikka väga tõusiklikult, et kui ei ole 1000+ maksev hotell, siis ei kõlbagi reisile minna. Eriti nõme on välja tuua, et kõrged nõudmised hotellile on just lapsel  (kes tõenäoliselt ei ole kasvatatud nõnda, et ta raha väärtust tunnetaks) ja ka täiskasvanud lapsel, kellele on siis oluline see 1000+ hotell ja suur veepark, aga mitte see, mida tema tütarlaps tunneb maha jäädes.  Aga noh, ega nad kauaks kokku jää, kui poiss juba eraldikolimise alguses sellist hoolimatus üles näitab. Head reisi teile siis.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühidalt öeldes oled sa oma pojast kasvatanud paraja mölaka kes rõõmuga elab emme-issi rahakoti peal ja viskab oma tüdruksõbra üle parda.

Ma soovitaksin sellel noorel naisel hoolega mõleda kas talle on sellist mehelaadset toodet oma ellu vaja või on targem oma noorus veeta mehega kes temast tõeliselt lugu peab ja hoolib.

Kui peres (noorte peres) ei ole raha, siis ei reisita. Kõik. Kogu lugu.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum. Täiskasvanud laps käib ema juures arutamas, kuidas kotti pakkida, võtab endastmõistetavana, et paak täis pannakse, restoranis arve makstakse, reisile võetakse ILMA oma pereta, no nannipunn mis nannipunn. Ülikooli ajal jah, kaasa reisile jms, aga naisega üürikorteris? Ja naine nukralt koju…  pole sõnu..

+26
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mõista, miks peab väga noorel, just kodust välja kolinud inimesel olema auto, kui ta ise ei suuda seda reaalselt üleval pidada? Kas see on miski elementaarne asi, mis peab olema?

Mina olin tükk vana inimest, kui endale esimese isikliku auto sain. Ehkki load olid alates 18ndast eluaastast.

Minu tütar kolis kodust välja 18-aastaselt. Tööl käis alates 14-ndast eluaastast igal suvel ja keska lõpus ka talvisel perioodil, õhtuti. Kodust välja kolides oli 100% oma ülalpidamisel. Mina maksin vaid ülikooli õppemaksud. Oma esimese auto ostis siis, kui sissetulek oli piisav, et maksta liisingu, kindlustuste kui ka bensiini eest. Ta oli siis 26-aastane.

Tõesti ei mõista, miks peab oma võsukeste elu nii mugavaks ja lihtsaks tegema? See on ju teada tõsiasi, et mis lihtsalt tulnud, seda ei osata väärtustada. Kui oled ise pingutanud ja vaeva näinud, et midagi saavutada või saada, siis oskad seda kordi rohkem hinnata ja hoida.

Ja see, et sinu poja tüdruk pole reisidel käinud… Kas need Rootsi ja muu lähivälismaa reisid, kus tüdruk kaasas on olnud on siis midagi niisugust, mida te nagu ei peagi päris reisimiseks?

Seda mõistan täielikult, et lapse välja kolimine on väga suur elumuutus ning sellega on raske kohaneda. Nüüd aga teete niimoodi, et poeg hakkab ise oma kulude eest maksma. Ja edaspidi hakkavad nii poeg kui ka tema tüdruk ise raha kõrvale panema, et saaks teie perereisidel osaleda.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühidalt öeldes oled sa oma pojast kasvatanud paraja mölaka kes rõõmuga elab emme-issi rahakoti peal ja viskab oma tüdruksõbra üle parda.

Ma soovitaksin sellel noorel naisel hoolega mõleda kas talle on sellist mehelaadset toodet oma ellu vaja või on targem oma noorus veeta mehega kes temast tõeliselt lugu peab ja hoolib.

Kui peres (noorte peres) ei ole raha, siis ei reisita. Kõik. Kogu lugu.

Noormees on tõesti varakult täiskasvanuelu alustanud, kõrvatagused märjad, aga naise kohta võib sama öelda. Ei selgunud, kus naine töötab muidugi. Kindlustatud ikka?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las poeg valib mõne normaalsema tüdruku, kes ka millegi eest maksta suudab, mitte ei oota almusi.
Ja sama asi tüdrukule- kui ise hakkama ei saa, tuleb jõukam mees leida, mitte mingi poisinaga käest ülalpidamist oodata.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et tüdruk maksejõuetu on? 1000€ hotelle ei jaksa palju täiskasvandki omale lubada, nagu näha, teemaalgataja poeg nende hulgas. Ta ei jaksa ka oma autot üleval pidada ega restoraniarveid maksta. Kas sa soovitad pojakesel ka omale sugar mommy leida?

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et tüdruk maksejõuetu on? 1000€ hotelle ei jaksa palju täiskasvandki omale lubada, nagu näha, teemaalgataja poeg nende hulgas. Ta ei jaksa ka oma autot üleval pidada ega restoraniarveid maksta. Kas sa soovitad pojakesel ka omale sugar mommy leida?

Ma arvan, et ei soovitanud sugar daddyt, vaid lihtsalt jõukamat meest. Vanemat ja jõukamat. Teeb lapsed ja elab nagu miška.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et tüdruk maksejõuetu on? 1000€ hotelle ei jaksa palju täiskasvandki omale lubada, nagu näha, teemaalgataja poeg nende hulgas. Ta ei jaksa ka oma autot üleval pidada ega restoraniarveid maksta. Kas sa soovitad pojakesel ka omale sugar mommy leida?

Ma arvan, et ei soovitanud sugar daddyt, vaid lihtsalt jõukamat meest. Vanemat ja jõukamat. Teeb lapsed ja elab nagu miška.

Kaks võrdselt finantsiliselt tagasihoidlikul järjel olevat noort passivad täitsa kenasti kokku. Ei pea see tüdruk omale mingit vana pässi hakkama otsima pelgalt selle pärast, et tema noormees on memmekas ja emme põllepaeltes kinni.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolile omaselt saab teemaalgataja teema lõpupoole (kui kommentaarijatel igav hakkab) teada, et ta on kohutav inimene ning et tema perekond, lapsed, sugulased, sõbrad, tuttavad on kõik oma elu väga valesti elanud.

Andke nüüd asu. TA küsibki, et kuidas teistele tundub, et õige on. See tähendab, et tegu on igati toreda ja lapsest ning tolle valikutest hooliva emaga.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et tüdruk maksejõuetu on? 1000€ hotelle ei jaksa palju täiskasvandki omale lubada, nagu näha, teemaalgataja poeg nende hulgas. Ta ei jaksa ka oma autot üleval pidada ega restoraniarveid maksta. Kas sa soovitad pojakesel ka omale sugar mommy leida?

Ma arvan, et ei soovitanud sugar daddyt, vaid lihtsalt jõukamat meest. Vanemat ja jõukamat. Teeb lapsed ja elab nagu miška.

Kaks võrdselt finantsiliselt tagasihoidlikul järjel olevat noort passivad täitsa kenasti kokku. Ei pea see tüdruk omale mingit vana pässi hakkama otsima pelgalt selle pärast, et tema noormees on memmekas ja emme põllepaeltes kinni.

Vana päss? Vaadaku mõni 30 a või pisut alla selle mees.
Kaks kehval järjel inimest just ei sobi. Üks pidev närutamine ja sentide lugemine, mis viib tülideni ja suhte karile. Vähemalt üks peab normaalselt toime tulema, ideaalis muidugi mõlemad. Siis on suhe võrdne.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 204 )


Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud laps ja tema reiside ja muude lõbustuste eest tasumine