Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Aprill 2022

Postitas:
Kägu

Tere!

 

mul oleksid päevad pidanud hakkama 1 aprill, siiaamaani neid pole.

mul on olnud all valud juba üle nädala, nagu hakkaks pàevad, aga siiamaani pole hakanud 🙂 eile ei pidanud vastu, läksin emosse, seal tehti siis kôik uuringud ja mulle öeldi, et veres HCG tase kôrge, aga ultraheli veel ei näidanud rasedust, mind kutsuti tagasi nädala pàrast, et uuesti veretesti korrata. Mul ikka all vahepeal sellised valud, seal kolmnurga kohas môlemal pool ja koguaeg külmavärinad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul peaksid punased hakkama 15.aprill. Voolus on koguaeg olnud olemas enne 14.päeva või 14.päeval. Olen ka enda puhul täheldanud, et kui paremalt poolt toimub ov, siis tunnen seda. Sõin mingiaeg tänu valulikele ovdele pille. Vasakult poolt väga tunda pole kunagi andnud???? sellepärast ma varem pole ov teste ka teinud, sest vooluse põhjal ja ov valu tõttu pidas minu arvates kalender täpselt paika. See kuu lihtsalt mõtlesin, et tahaks teada mis siis “päriselt” toimub ????

 

Enesetunde osas on alakõhus torkeid olnud paar päeva ja umbes 2-3 päeva tagasi tundsin haiglasena veidi ja avastasin, et kehatemperatuur on tõusnud (tavaliselt on mul see 35.4-35.8 ja nüüd on viimased päevad olnud 36.5-36.6 peale).

/T. /

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul peaksid punased hakkama 15.aprill. Voolus on koguaeg olnud olemas enne 14.päeva või 14.päeval. Olen ka enda puhul täheldanud, et kui paremalt poolt toimub ov, siis tunnen seda. Sõin mingiaeg tänu valulikele ovdele pille. Vasakult poolt väga tunda pole kunagi andnud???? sellepärast ma varem pole ov teste ka teinud, sest vooluse põhjal ja ov valu tõttu pidas minu arvates kalender täpselt paika. See kuu lihtsalt mõtlesin, et tahaks teada mis siis “päriselt” toimub ????

Enesetunde osas on alakõhus torkeid olnud paar päeva ja umbes 2-3 päeva tagasi tundsin haiglasena veidi ja avastasin, et kehatemperatuur on tõusnud (tavaliselt on mul see 35.4-35.8 ja nüüd on viimased päevad olnud 36.5-36.6 peale).

/T. /

Igaljuhul soovitan nüüd täna/homme ka tegutseda 🙂 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AM, me oleme sinuga ühes tsüklis. Ma tõmbasin Flo äpi ja see ütleb, et testi aeg on nelja päeva pärast alles (kui kahe päeva pärast uus tsükkel ei alga).

Pumps

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, mul ka Flo olemas ja info muidu sama, aga miskipärast soovitab mul testi 5 päeva pärast teha. ???? Noh…tahaks siis loota, et 5 päeva pärast ütleb test ka midagi muud kui täna. ???? Aga eks kolmapäev toob ehk natuke rohkem selgust majja…

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaua ma ikka teid salaja lugemas käin, aeg end tutvustada ka

mina 36/mees 30
katsetame kolmandat last alates november 2021

esimene poeg mul 16 teine saab mais 2

siiani on mind Flo äpp kenasti aidanud ja asjadel sammu pidanud. Küll aga abikaasa töö selline, et kodus ta vaid paar päeva nädalas ja seda õiget auku sihtida paras väljakutse. Küll aga nüüd märtsis saime ehk otsale. Tsükkel mul kui kella värk koguaeg 30 päeva. Punane sõbranna peaks olema külas nüüd pühapäevast aga Flo soovitab teha testi alles 10 päeva pärast. kolmapäeval on mul DPO 11 ja siis ilmselt lasen joad valla.
Meie katsetamises see viimane kuu ka. Kui ei õnnestu siis mai/juuni sterrima ära.  Üritame laste vanusevahet alla 3 aasta saada ja sedasi minu eelmise suht hea vanemapalga säillitada. Lisaks vanus ka tuleb peale ja panin endale selle ajalise tärmini. Omal tervisega ka selline suhteliselt piiripealne seis, et ega see rasetstumine kergelt tule ka. Autoimuunsushäire, 2- tüübi diabeet ja kilpnäärme alatalitlus. Kõik diagnoosid on õnneks ravimitega aastai juba kontrolli all ka 😉

Hetke sümptomitest nii palju, et nädalavahetusel oli alakõhus tunne kui emakas oleks kauss spagette ja keegi koguaeg seda kahvliga keerutaks seal. Täna tunne kui rinnad 10 numrit suuremaks paisunud ja jäävad otseselt jalgu, lisaks puudutades on selline teistsugune tundlikus.

elame näeme ja üritan end tagasihoida kolmapäeva hommikul alles testitama

 

parimat kaas ootajatele

E.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna ov.test positiivne, aga paraku jääb meil see tsükkel vahele..????
Teile hoian aga pöidlaid! ❤️
mykn

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitan uusi ja vanemaid!

Meil vanused 23 ja 27. Proovime 2021. aasta esimesest poolest alates. Siiani vaikus.
Arstide silmis tundub nagu kõik korras olevat, aga ju siis beebi ise veel ei soovi mingil põhjusel tulla… Kuigi meie väga-väga ootame.

Minul pikad tsüklid, keskmiselt 36 päeva. Täna dpo5. Ei taha üldse endale igasuguseid sümptomeid külge mõelda, aga ma olen viimased kaks ööd niii reaalseid unenägusid näinud, et hirm tuleb lausa peale ???? Näen vahel niisama ka unenägusid, aga sellist seiklust pole küll varem olnud. Muus osas pole väga midagi märkimisväärset, rinnad vaid valusad, mis ongi tavapärane mul ov ja tsükli lõpu vahepeal. Vaatasin just, et eelmisel tsüklil dpo5 olen kirja pannud, et alaselg tuikas-valutas, kõht krambitas. Seekord sellist nalja veel pole. Tea siis, kas see on hea või halb.

Soovin kõikidele kauneid triipe! Tänased triibud oleksid nunnud jõulubeebid ????

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitan uusi ja vanemaid!

Meil vanused 23 ja 27. Proovime 2021. aasta esimesest poolest alates. Siiani vaikus.

Arstide silmis tundub nagu kõik korras olevat, aga ju siis beebi ise veel ei soovi mingil põhjusel tulla… Kuigi meie väga-väga ootame.

Minul pikad tsüklid, keskmiselt 36 päeva. Täna dpo5. Ei taha üldse endale igasuguseid sümptomeid külge mõelda, aga ma olen viimased kaks ööd niii reaalseid unenägusid näinud, et hirm tuleb lausa peale ???? Näen vahel niisama ka unenägusid, aga sellist seiklust pole küll varem olnud. Muus osas pole väga midagi märkimisväärset, rinnad vaid valusad, mis ongi tavapärane mul ov ja tsükli lõpu vahepeal. Vaatasin just, et eelmisel tsüklil dpo5 olen kirja pannud, et alaselg tuikas-valutas, kõht krambitas. Seekord sellist nalja veel pole. Tea siis, kas see on hea või halb.

Soovin kõikidele kauneid triipe! Tänased triibud oleksid nunnud jõulubeebid ????

kkmm

Päris noored olete. Huvi pärast küsin, kas olete juba viljatusarsti juures ka käinud või on naistearst öelnud, et kõik korras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitan uusi ja vanemaid!

Meil vanused 23 ja 27. Proovime 2021. aasta esimesest poolest alates. Siiani vaikus.

Arstide silmis tundub nagu kõik korras olevat, aga ju siis beebi ise veel ei soovi mingil põhjusel tulla… Kuigi meie väga-väga ootame.

Minul pikad tsüklid, keskmiselt 36 päeva. Täna dpo5. Ei taha üldse endale igasuguseid sümptomeid külge mõelda, aga ma olen viimased kaks ööd niii reaalseid unenägusid näinud, et hirm tuleb lausa peale ???? Näen vahel niisama ka unenägusid, aga sellist seiklust pole küll varem olnud. Muus osas pole väga midagi märkimisväärset, rinnad vaid valusad, mis ongi tavapärane mul ov ja tsükli lõpu vahepeal. Vaatasin just, et eelmisel tsüklil dpo5 olen kirja pannud, et alaselg tuikas-valutas, kõht krambitas. Seekord sellist nalja veel pole. Tea siis, kas see on hea või halb.

Soovin kõikidele kauneid triipe! Tänased triibud oleksid nunnud jõulubeebid ????

kkmm

Päris noored olete. Huvi pärast küsin, kas olete juba viljatusarsti juures ka käinud või on naistearst öelnud, et kõik korras?

Naistearst ütleb, et minul kõik korras. Alati kiitnud ka, et nii ilus kõik. Visuaalselt siis. Mehel ka kõik näitajad üle normi korras.
Viimati soovitaski mul ov teste kasutama hakata, nüüd olen kolm kuud neid kasutanud ja plaaningi hiljemalt mõne kuu pärast uuesti jutule minna, et mis edasi. Kuskil peab mingi “aga” ju olema. 🙂

 

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitan uusi ja vanemaid!

Meil vanused 23 ja 27. Proovime 2021. aasta esimesest poolest alates. Siiani vaikus.

Arstide silmis tundub nagu kõik korras olevat, aga ju siis beebi ise veel ei soovi mingil põhjusel tulla… Kuigi meie väga-väga ootame.

Minul pikad tsüklid, keskmiselt 36 päeva. Täna dpo5. Ei taha üldse endale igasuguseid sümptomeid külge mõelda, aga ma olen viimased kaks ööd niii reaalseid unenägusid näinud, et hirm tuleb lausa peale ???? Näen vahel niisama ka unenägusid, aga sellist seiklust pole küll varem olnud. Muus osas pole väga midagi märkimisväärset, rinnad vaid valusad, mis ongi tavapärane mul ov ja tsükli lõpu vahepeal. Vaatasin just, et eelmisel tsüklil dpo5 olen kirja pannud, et alaselg tuikas-valutas, kõht krambitas. Seekord sellist nalja veel pole. Tea siis, kas see on hea või halb.

Soovin kõikidele kauneid triipe! Tänased triibud oleksid nunnud jõulubeebid ????

kkmm

Päris noored olete. Huvi pärast küsin, kas olete juba viljatusarsti juures ka käinud või on naistearst öelnud, et kõik korras?

Naistearst ütleb, et minul kõik korras. Alati kiitnud ka, et nii ilus kõik. Visuaalselt siis. Mehel ka kõik näitajad üle normi korras.

Viimati soovitaski mul ov teste kasutama hakata, nüüd olen kolm kuud neid kasutanud ja plaaningi hiljemalt mõne kuu pärast uuesti jutule minna, et mis edasi. Kuskil peab mingi “aga” ju olema. ????

kkmm

Huvi tekkis seetõttu, et ise läksin ka alguses nö tavalise naistearsti juurde, kes kinnitas, et kõik korras ja tulge 1. aasta pärast uuesti kui pole rasestunud. Mind jäi närima ja läksin teise naistearsti juurde, kes avastas kilpnäärne probleemid ja palus mul pööruda viljatuskliinikusse, kui paari kuu jooksul ei õnnestu. Aga kui Teil esimene naistearst tegi kõik olulised analüüsid ja uuringud, siis hästi :), mul ei tehtud peale UH-d suurt midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnäärme ebakõlad mõjutavad jah vägagi palju ka viljakust ja raseduse püsima jäämist. Kindlasti lase kontrollida.

 

 

E.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kilpnäärmest juttu tuli, mida näitab TSH muutus 1,5lt (2021. märts) 2,3ni (2021. dets). Panin oma veretestidest seda tähele. Kas vajab edssist tähelepanu? Või mis määrast alates on rasestumisel takistavaks asjaoluks?

Aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see nii väikemuutus. teinekord isegi kus faasis oma tsükliga oled analüüside andmsel.  näitaja vahemikus 0,27-4,2 on täiesti normaalne.
mina näiteks käin iga kuu korra analüüse andmas ja minu endokrinoloog on konkreetselt palkunud, et ei annaks proove ajal kui on menstruatsioon, sest see pidi kõike mõjutama.
näidud juba üle 13’ne on viide tugevale alatalitlusele ja siis juba on küsitav viljakus.

 

 

E.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TSH

TSH ideaalvahemik, mis oleks rasestumiseks soodsaim on TSH 1-2,5 mIU/l.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka kilpnäärme alatalitlus ja püsib üsna normis koguaeg (võtan igapäevaselt L-Thyroksin 75mg), TSH on seal 1- 4  vahel ikka koguaeg õnneks. Loodetavasti see rasestumist siiski ei takista. Ma nii ootan juba, et päevad läbi saaks ja asjaga saaks tegelema hakata ????

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD27 ja DPO11 ning nii negatiivne kui test üldse olla saab. Pühapäeval algab uus tsükkel ja sinna see kolmanda lapse ajaline joon ka jääb.

Olge muhedad ja rasvaseid triipe teile.

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD27 ja DPO11 ning nii negatiivne kui test üldse olla saab. Pühapäeval algab uus tsükkel ja sinna see kolmanda lapse ajaline joon ka jääb.

Olge muhedad ja rasvaseid triipe teile.

E.

 

Ära veel ikka lootust heida. Dpo11 ei pruugi midagi veel näidata. Oota rahulikult. Kui päevad ei hakka, siis testi uuesti 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul cd4 ja krõbistan letrosooli.. Kalendrit vaadates tundub, et see tsükkel vist ovitrellet ei õnnestu saada.. Kuna päevad hakkasid jälle 3p varem, siis ilmselt jääb ovulatsioon nädalavahetusele. Järgmine teisipäev lähen UH-sse, siis cd10. Järgmine reede suur reede ka, siis nagunii mingit kontrolli ei toimu.. ah elame näeme, sain end tühjaks kirjutada vähemalt 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Mal

2. 32a/mees 41a

3. esimest last

4. alates september 2021

OV test oli positiivne eile, Flo järgi aga peaks täna olema DPO1. Eile aga olid ka valud paremas küljes. Vasakul küljel neid kunagi ei tunne.

Nüüd on esimest korda ka elukaaslane kaasatud tsükli/OV päevade arvestusse, siiamaani ta veel ei olnud.

Praegu hakkab juba tekkima kurbust ja segadust, et need triibud end nii kaua oodata lasevad. Ümberringi käiks see teistel justkui nii kerge vaevaga, kuid loomulikult ei tea ju paljude lugude tegelikke tagamaid. Sõbrannadel aga on asi käinud väga kergelt.

OV testid aga on alati kenasti tsükli keskpaiga positiivsed, kuskil CD 13-15 paiku, seega tundub et erilist pointi ei olegi neid teha.

Püüdsin veel rohkem teha muutusi ka elustiilis, nt vähendasin veel kohvi joomist, püüan vähem töö ja kooli pärast stressata ning rohkem magada.

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul cd4 ja krõbistan letrosooli.. Kalendrit vaadates tundub, et see tsükkel vist ovitrellet ei õnnestu saada.. Kuna päevad hakkasid jälle 3p varem, siis ilmselt jääb ovulatsioon nädalavahetusele. Järgmine teisipäev lähen UH-sse, siis cd10. Järgmine reede suur reede ka, siis nagunii mingit kontrolli ei toimu.. ah elame näeme, sain end tühjaks kirjutada vähemalt ????

C.

Me jälle samas graafikus, mul ka CD4 ja CD 3-7 võtan letrosooli. Ma arvan, et sul täitsa reaalne ikkagi ovitrelle saada. Mul eelmine tsükkel oli letrosooliga CD11 19mm ja 21mm folliikulid.

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetke sümptomitest nii palju, et nädalavahetusel oli alakõhus tunne kui emakas oleks kauss spagette ja keegi koguaeg seda kahvliga keerutaks seal. Täna tunne kui rinnad 10 numrit suuremaks paisunud ja jäävad otseselt jalgu, lisaks puudutades on selline teistsugune tundlikus.

Mul samamoodi kõhus midagi toimub ja rinnahoidja ei mahu selga. Flo ütleb, et ülehomme peaks testi tegema, aga ma ei jõudnud enam oodata ja tegin täna lõuna ajal. Tulemus täitsa valge, isegi triibu varju ei olnud. Lohutan ennast nüüd sellega, et see oli mul täna u seitsmes piss ja seal ei saagi midagi olla. Teen reedel uuesti, hommikul.

Pumps

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 5 ja pole märkigi päevadest enam. Tavaliselt ikka alati 5 päeva päevad kestnud pluss veel päev määrimist. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin minagi siis täna testi uuesti. Päevad peaks ka täna hakkama, aga veel ei ole tulnud, aega muidugi on ka. Ja nagu ma arvasingi, ikka negatiivne tulemus. Õnneks täna enam tuju selle pärast ei lange, lootused olidki juba üsna madalal, sest üleeilsed testid olid ju ka negatiivsed. Oh jah, mis seal ikka. Jään siis oma punaseid ootama ja varsti uue hooga. 🙂

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mind muideks paneb see FLO soovituskampaania imestama. tükkel olnud aastaid korrapärane ja flo teab ka seda küll aga see kord andis nii naljaka testi soovituse. pühapäeval algab menss aga rasedustesti soovitus tal alles 8 päeva pärast.

 

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD14, ov-testid veel muidugi heledad, aga igaksjuhuks ikka teen,sest viimati sai OV-teste tehtud äkki detsembrikuus? Homme juba visiit ja saan ehk targemaks, et millal ja mis mind ees ootamas on 🙂 (siirdamise asjus)

 

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!
Ma otsustasin üle pika aja ikkagi ovulatsiooniteste tegema hakata. Tellisin täna uue portsu – vast saan reedel kätte. Siis saan alates laupäevast testima hakata, kui on cd 9. Mehele tellisin ka vitamiine juurde, ise krõbistan enda omasid juba pikemat aega.
J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD27 ja DPO11 ning nii negatiivne kui test üldse olla saab. Pühapäeval algab uus tsükkel ja sinna see kolmanda lapse ajaline joon ka jääb.

Olge muhedad ja rasvaseid triipe teile.

E.

Mm… mingi täiesti imelik voolus om tänasega tekkinud. Ikka jätab ka pesule jälje. Selline tummine valge ja tihke..hmm..huvitav

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD27 ja DPO11 ning nii negatiivne kui test üldse olla saab. Pühapäeval algab uus tsükkel ja sinna see kolmanda lapse ajaline joon ka jääb.

Olge muhedad ja rasvaseid triipe teile.

E.

Mm… mingi täiesti imelik voolus om tänasega tekkinud. Ikka jätab ka pesule jälje. Selline tummine valge ja tihke..hmm..huvitav

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei✋

Tulen korraks siia teemasse…

Nimelt oli mul detsembris katkemine 17ndal nädalal. Jaanuaris hüsteroskoopia.

Veb-märts korrapärased päevad

Me mehega pole teadlikult uuesti proovinud rasestuda, kuid nüüd päevad juba 2paeva hilinenud ning tanahommikune test oli megamega orna teise triibuga. Lõunane test täiesti negatiivne. Flo järgi peaks täna olema vist dpo14. Kas test ei peaks juba näitama korralikult, kui peaksin rase olema?

L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022