Esileht Rasestumine ja lapse ootamine veebruari triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 173 )

Teema: veebruari triibupüüdjad 2020

Postitas:

Liitun ka veebruari triibupüüdjatega.
Endal lõppesid eile päevad.
Täna alustasin ovulatsioonitestidega testimise.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 15:16; 20.02 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul DPO3alles aga nii ilusaid triipe pole veel OV testil olnud, kui Seekord. Sai panustatud nii enne OVd, kui ka peale seda, ning loomulikult ka õigel päeval.
Minu jaoks oli aga veider see, et Seekord oli OV test positiivne CD10, tavaliselt ikka CD13-CD15.
Öeldakse, et lootust ju on. Imelik on aga see, et mul tsüst paremal aga järjepidevalt torkiv tunne juba kuu aega vasakul.
Mina siis see, kes testi teeb alles siis kui päevad ära jäävad. Seega pole nagu seda testi üle poole aasta käes hoidnud. Viimasest positiivsest rasedustestist juba 13 aastat möödas, siis pidin proovima 6kuud ja oligi olemas???? loodan, et ikka õnnestub saada ka pisike perre.
Nüüd aasta ja 2kuud proovitud ja pole seda pisikest kuskil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul DPO3alles aga nii ilusaid triipe pole veel OV testil olnud, kui Seekord. Sai panustatud nii enne OVd, kui ka peale seda, ning loomulikult ka õigel päeval.

Minu jaoks oli aga veider see, et Seekord oli OV test positiivne CD10, tavaliselt ikka CD13-CD15.

Öeldakse, et lootust ju on. Imelik on aga see, et mul tsüst paremal aga järjepidevalt torkiv tunne juba kuu aega vasakul.

Mina siis see, kes testi teeb alles siis kui päevad ära jäävad. Seega pole nagu seda testi üle poole aasta käes hoidnud. Viimasest positiivsest rasedustestist juba 13 aastat möödas, siis pidin proovima 6kuud ja oligi olemas???? loodan, et ikka õnnestub saada ka pisike perre.

Nüüd aasta ja 2kuud proovitud ja pole seda pisikest kuskil.

Kas Sa tead ka, mis tsüst Sul on? Mul selline tunne, et mul nüüd oleks nagu teisel pool ka tsüst…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te aru saate, et teil tsüstid on? Mis tundemärgid sellel on?

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te aru saate, et teil tsüstid on? Mis tundemärgid sellel on?

Piripiiga

Minul on teatud moodi liigutamisel tunda munasarjade piirkond. Mitte mingi hull valu, aga veidi siiski.

tutt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 18:24; 19.02 16:48; 20.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna DPO13 ja test oli negatiivne. Samas eelnevate rasedusega triibud tulnud alles peale seda, kui PP oleks pidanud algama. Kerge lootus on veel olemas seega.

Kalor

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei anna üldse tunda, mul arst tegi UH ja seal nägi paremas munasarjas tsüsti. Arst arvas, et ehk läheb ise ära. Märts -aprill pean uuesti kontrolli minema. Ta ei osanud ka arvata kas mõjutab rasedaks jäämist. Ütles, et kui on hormonaalne, siis võib takistada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikne on siin tõesti. Juu vist mott maas, palju tegemist või ei teagi. Minul küll see motivatsioon kergelt kadumas, igasugused jamad koguaeg ning stress kaasa ei aita. Irooniline, et esimene laps tuli “unustatud pillist” kohe ja nüüd planeerides, soovides, oodates ei ole saavutanud midagi – üle poole aasta vaikus.
Ega mis siis ikka … laupäev näitab Flo’ga OV kõrghetke aga vaatab, mis OV testid ütlevad (viimati oli 2p nihkes ja tsükkel pikenes ka). 🙂 Lootust maha matta vara veel. 🙂

Edu kõigile see kuu, et ikka õnnestuks! 🙂

T.H.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 15:55; 04.02 16:07; 05.02 07:58; 08.02 15:38; 13.02 08:51; 14.02 11:03; 17.02 11:42; 17.02 14:39; 18.02 10:28; 20.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nii imelikult hooti annab tunda see tsüst, samuti emaka piirkond. Ei saa aru, kas lähenevad päevad või midagi muud. Eriti rasedust ei looda, aga see ei takista iga päev testimast hommikul 😀 Siiani negatiivne 8 ja 9DPO. Tsükkel ka venib ilmselt 39 päevaseks OV testi järgi, kui mitte rohkem, aga ehk on see normaalne, teine tsükkel pärast katkemist alles… Varem oli igasugustest tundmustest suht suva, nüüd iga “mullitus” vaja kohe ajul ära registreerida ja genereerima hakata. Varem olin nii normaalne, ei tea mis nüüd juhtunud on ????‍♀️????????‍♀️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt ei viitsi väga jutustada, kuna kui mõnda aega ikka püüdnud, siis ikka tekib tunne, et juba räägitud kõik ja mis siin ikka enam leierdada ???? Ma olin siin paar aastat tagasi ikka väga aktiivne, aga nüüd väga tihti hakkan kirjutama ja poole jutu pealt panen lihtsalt lehe kinni, kuna tunnen, et kordan ennast. Ma olen vist iga jumala sümptomi läbi kogenud selle 4 aasta jooksul, aga alati PMS või midagi muud olnud, korduvalt on tsükkel üle nädala üle kõikunud jnejne.

Viimasel ajal nüüd kui uuesti aktiivselt triibupüüdmisele keskendunud, ehk OV teste teen ja RT vahepeal, siis olen vaikselt hoopis iseendaga üritanud rahu säilitama õppinud, tunnetan ja aksepteerim oma emotsioone, proovin endale sisendada positiivselt meelestatud olemist ja seda, et ühel päeval ma saam emaks, lihtsalt see, kuna ja kuidas täpselt, see on minu “võimusest” väljas, ehk et ülemuretsemine ja mõtlemine jm ei aita kaasa. Ja omalt poolt oleme me kõik andnud, et meie beebi saaks tulla ja ta tuleb siis kui on õige aeg, võibolla saab see olema IVFi abigagi, aga ju siis nii peab. Kokkivõttes- üritan mõistuse juures ikka olla. Ja alati kui ma kirjutama hakkan siia, siis nagu ikka, kisub kirjandiks ära mul see ja sp ma nii tihti tunnengi, et ah mis ma pläran ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV testide tegemises alles uus ja proovin esimest kuud, kas tegu veel negatiivse testiga?

https://imgur.com/a/EXpPmqB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt ei viitsi väga jutustada, kuna kui mõnda aega ikka püüdnud, siis ikka tekib tunne, et juba räägitud kõik ja mis siin ikka enam leierdada ???? Ma olin siin paar aastat tagasi ikka väga aktiivne, aga nüüd väga tihti hakkan kirjutama ja poole jutu pealt panen lihtsalt lehe kinni, kuna tunnen, et kordan ennast. Ma olen vist iga jumala sümptomi läbi kogenud selle 4 aasta jooksul, aga alati PMS või midagi muud olnud, korduvalt on tsükkel üle nädala üle kõikunud jnejne.

Viimasel ajal nüüd kui uuesti aktiivselt triibupüüdmisele keskendunud, ehk OV teste teen ja RT vahepeal, siis olen vaikselt hoopis iseendaga üritanud rahu säilitama õppinud, tunnetan ja aksepteerim oma emotsioone, proovin endale sisendada positiivselt meelestatud olemist ja seda, et ühel päeval ma saam emaks, lihtsalt see, kuna ja kuidas täpselt, see on minu “võimusest” väljas, ehk et ülemuretsemine ja mõtlemine jm ei aita kaasa. Ja omalt poolt oleme me kõik andnud, et meie beebi saaks tulla ja ta tuleb siis kui on õige aeg, võibolla saab see olema IVFi abigagi, aga ju siis nii peab. Kokkivõttes- üritan mõistuse juures ikka olla. Ja alati kui ma kirjutama hakkan siia, siis nagu ikka, kisub kirjandiks ära mul see ja sp ma nii tihti tunnengi, et ah mis ma pläran ????

Täpselt sama … 🙂 Tunnen, et hakkan end kordama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 15:55; 04.02 16:07; 05.02 07:58; 08.02 15:38; 13.02 08:51; 14.02 11:03; 17.02 11:42; 17.02 14:39; 18.02 10:28; 20.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV testide tegemises alles uus ja proovin esimest kuud, kas tegu veel negatiivse testiga?

https://imgur.com/a/EXpPmqB

Negatiivne, aga tee varsti uus…ohtul naiteks. See on peaaegu positiivne ja minu puhul ntx on peale sellist testi 4-5h parast positiivne test.

-bad0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suht sama seis, mida Tutt kirjeldas. Igat mullitust tunnen, iga torge ja tundmus ajab segadusse. Nagu mingi hälvik, otsin ja loodan mingeid raseduse sümptomeid.
Mees ka juba loeb triibupüüdjate foorumit ja kasutab sõna “panustame”.
Tahab iga päev näha OV testi ja nii kui näeb, et on aeg, nii läheb nägu särama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheksateistkümnes tsükkel triibupüüdmist, welcome!

Mehe analüüsid kõik korras (ka halosperm tehtud).

Endal kilpnääre vahepeal juksis, aga nüüd pisikese türoksiiniga ka see taas kontrolli all. Ja kusjuures see tuli niimoodi “kogemata” välja, tellisin liiga palju analüüse Synlabist ja läksid kõik lühendid sassi 🙂

Muud analüüsid korras, LAP tehtud augustis 2019. Hormoonid korras, munajuhad läbitavad. Muid kroonilisi haiguseid pole.

Ja lihtsalt ei õnnestu!
Alla ei anna, kuna vanust juba üle 30 ja mees tiksub sinna 40-kanti juba. Võtame vabalt ja naljaga, endal on siiani põnev, aga kui ümberringi saadakse “suvaliselt lapsi”, siis teeb natuke ikka tuska küll.

Järgmised sammud ongi siis IUI proovimine lähikuudel (tahan kindlasti selle ära proovida enne IVFi, olenemata kehvast õnnestumise-statistikast) ning suve/sügisepoole IVF.
Võtan hetkel ise D-vitamiini ja foolhapet arsti soovitusel. Lisaks omaalgatuslikult veel mesilasemapiima kapsleid (ei oska seletada, miks just neid, tuli tuju). Olen alles nädala võtnud, ei oska mõju hinnata.

Tervitan kõiki uusi ja kauaaegseid!
Eriti pingsalt elan Sinule, Elli-Ly, kaasa. Ära anna alla!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suht sama seis, mida Tutt kirjeldas. Igat mullitust tunnen, iga torge ja tundmus ajab segadusse. Nagu mingi hälvik, otsin ja loodan mingeid raseduse sümptomeid.

Mees ka juba loeb triibupüüdjate foorumit ja kasutab sõna “panustame”.

Tahab iga päev näha OV testi ja nii kui näeb, et on aeg, nii läheb nägu särama.

Lahe lugeda, et ka selliseid mehi on olemas!

Mul on selline klassikaline Eesti mees, kes laseb minul rahus projekti juhtida ja siis on vajalikul hetkel seal, kus vaja 🙂
Ta ilmselt ei teagi, mis asi on ovulatsioon ja ovulatsioonitest 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka veel siin, kuigi kirjutan megaharva. Lihtsalt pean suunama kuhugi seda.. teadagi mida, ootusärevust – panustatud sai ilusti OV paiku, hetkel CD 32 (DPO 15). Kuskil nädal peale OV’d tundsin torkimist vasakus küljes, ja üldse igasugu imelikke tundmusi on olnud. Praegu on täpselt see kerge pakitsus alakõhus et ilmselt algavad igahetk päevad aga seni kuni pole alanud, olen veidi ootusärev ikka. Ilmselt (kui enne päevad ei alga) pean homme hommikul testi tegema, et lootusi liialt üles ei kruviks.

Enamasti ma suht tunnen selle päevade-eelse tunde ära, mis justkui nagu praegu on.. selline raske olek alakõhus. Aga fakt et ka veidi süda läigib ja panustatud sai õigel ajal vahelduseks teeb nagu ärevaks. Võta nüüd kinni mis millele viitab ja mis on psühhosomaatiline 😀 Eks aeg näitab, maksimum norm tsükli pikkus mul siiski 35 niiet aega praadida nagu on ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki – Right back at you! Just enne vaatasin, et olid kirjutanud mingi teema all ja jäin ise ka mõtlema, et pagan, me siia ikka liiga kauaks jäänud… Lugesin ka just kokku, et mul 21 tsükkel hetkel käsil ja veebruari algusega ületasin 1,5a künnise. Ma ise panin nüüd LAPi aja endale täna märtsi algusesse kirja ja teen ka selle jama läbi. Nagu näha, siis pikka praadimise aega endale ei jätnudki. Üldse ei taha minna ja loodan hoopiski, et enne saabuvad triibud (yeah right). Samas saab siis vähemalt meelekindlust, et kõik korras või siis peale LAPi on kõik korras… Igaljuhul veel ma alla ei anna, aga pausile minek on siiski plaanis jätkuvalt. Eks muidugi emotsioonid on koguaeg üles-alla ja üldse ei imesta, kui ühel hetkel mõtlen jälle uued plaanid välja 😀 Triibupüüdjate elu, mis teha 😀

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel kuul kui triibupüüdmine ei õnnestunud olin ma sellest masendunud aga sellel kuul ma lubasin endale et võtan asja nagu läheb kodus on küll olemas rasedustest aga ennem ei tee kui päevad reaalselt hilinevad. Tegelt mul nagunii tunne et see kuu ei õnnestu jälle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.02 22:44; 07.02 17:28; 18.02 02:16; 18.02 02:20; 20.02 20:22; 21.02 16:36; 23.02 01:46; 23.02 01:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suht sama seis, mida Tutt kirjeldas. Igat mullitust tunnen, iga torge ja tundmus ajab segadusse. Nagu mingi hälvik, otsin ja loodan mingeid raseduse sümptomeid.

Mees ka juba loeb triibupüüdjate foorumit ja kasutab sõna “panustame”.

Tahab iga päev näha OV testi ja nii kui näeb, et on aeg, nii läheb nägu särama.

Lahe lugeda, et ka selliseid mehi on olemas!

Mul on selline klassikaline Eesti mees, kes laseb minul rahus projekti juhtida ja siis on vajalikul hetkel seal, kus vaja ????

Ta ilmselt ei teagi, mis asi on ovulatsioon ja ovulatsioonitest ????

Ma rääkisin see kuu mehele ise ov-st ja testidest kuna ma lasin endale apteegist ov teste tuua. Kuigi ta neid teste ei usalda aga talle sobib see et kui ma ütlen et täna on see õige päev. 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.02 22:44; 07.02 17:28; 18.02 02:16; 18.02 02:20; 20.02 20:22; 21.02 16:36; 23.02 01:46; 23.02 01:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla ei anna, kuna vanust juba üle 30 ja mees tiksub sinna 40-kanti juba. Võtame vabalt ja naljaga, endal on siiani põnev, aga kui ümberringi saadakse “suvaliselt lapsi”, siis teeb natuke ikka tuska küll.

Eriti pingsalt elan Sinule, Elli-Ly, kaasa. Ära anna alla!

Jap …the same here – rasedaks jäämine tundub ümbritsevatele nagu nohu, tekitab tuska küll. Korra nuusatavad ja olemas. 😀 Nädalavahetusel tulid sugulased külla ja niimuuseas teavitasid, et nad saavad lapsevanemateks .. Nii, kui pillid jäeti, kohe esimesel kuul – ma mõtlesin, et no pole võimalik! 😀
Parim sõbranna rase, kooliajast vana klassiõde teavitas just rasedusest, sõbranna mõlemad õed rasedad, kolleeg rase ja tundub, et mind ümbritsevadki hetkel need inimesed. Tegelikult juba naerma ajab ehk et MIS TOIMUB?? 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 15:55; 04.02 16:07; 05.02 07:58; 08.02 15:38; 13.02 08:51; 14.02 11:03; 17.02 11:42; 17.02 14:39; 18.02 10:28; 20.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin just kokku, et meil on triipe püütud (veeb k.a.) 35 kuud. Ma sain ka just väikest kadedustorget tunda, kui sõbranna, kellel on 2 last, ütles, et tema hakkab pesamuna püüdma ja lisas, et tema peab veits ootama, sest tahab suve last aga ta jääb nagunii kohe rasedaks. Siiani on jäänud ka. Ja teine sõbranna ütles, selle peale, et ta ka ikka mängib pesamuna mõttega. Teisel sõbrannal on juba 3 last, kellest 2 tulid kogemata.
Siis rääkisid, kui nõme on suvel rase olla ja mu sõbranna nr 2 ütles mulle, et ta loodab, et ma just suvel rase olen, et ikka maksimaalne kogemus kätte saada. Oeh, ma istusin ja naeratasin ja kadetsesin. Paar päeva on päike väljas olnud. Mulle tundub, et see on mind optimistlikumaks teinud. Kuidagi lootust on jälle ja metformiiniga on tsükkel regulaarsem ja ov testid on enam-vähem positiived.
1,5a jooksul 2 rasedust ka näitab, et mu keha saab aru, mis ma temast tahan, kuigi püsima ei jäänud.
Ootan oma lõpuni kantud rasedust pikkisilmi ????

Piripiiga

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidin ka mehele pikalt-laialt selgitama, et miks “tuleb laps siis kui tuleb” päris ei toimi. Kui ikka iga kuu OV-st mööda panna, siis ei tule. On olnud ka ragistamisi natukene, ta lihtsalt ei taha aru saada, et kui ma olen pingutanud (ka rahaliselt) ehk siis 2x päevas Inofolicut joonud, teste teinud jne, siis võiks tema olla valmis panust andma kui vaja, mitte intensiivselt trenni sel ajal tegema väsimuseni. Ometi oli just tema see, kes muudkui lapsesaamisest rääkis ja mulle ka mõtte pähe pani. Siis tekibki endal ka tunne, et olengi mingi näägutajast ülemõtleja ja peaks rahulikult võtma. Aga kui tead, et tegelikult on kuus 24h, mil munarakk on viljasvumisvõimeline ja kui varasemalt pole nö viljakal perioodil panustamine mõjunud, siis on raske ju vabalt võtta, ikka tahad teada, millal see kõige õigem aeg on. Vanus ka juba tiksub peale ju, pole aega maa ja ilm… Vabalt võtta võivad need, kellel mingeid probleeme pole, kui aga juba on mingid tsüstilised munasarjad, tsüklihäired jms, siis ikka peab uurima asja ka.

Mul siis täna 10DPO ja test negatiivne. Rinnad nagu suuremad kui eelmine kuu, seega midagi ikka loodan veel 😛 Saaks kuidagi aju selle osakonna välja lülitada, mis selle peale mõtleb, no jube asi see ootamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kribaks ka natuke.Sooviks väga pesamuna ,aga paistab ,et läbi raskuste .Käisin siis täna naistekal ,et kontrolliks särgid värgid üle ,emakakael ilus ,munasarjad ka kenad .Aga ,emaka tagaseinas müoom 1.2 mm teine mõõt ei jäänud meelde ,öeldi ,et see ei sega rasedaks jäämist .Samuti võeti pap test ja hormoonanalüüsid ,eks näis mismoodi edasi minna .Eelmine aasta polnud mingeid muutusi ,kõik oli korras ,ei müoome ei miskit .Kes müoomist hoolimata rasestunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 10:18; 18.02 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nja, olin vist ikka asjata elevil. Hommikul küll ununes test teha aga praeguseks.. tundub et hakkab varsti määrima, megavähe, aga siiski. Damn.

Olen vist pikka aega suutnud edukalt olla eitusfaasis et meil ka arstide abi vaja võib minna… Aga kui päevad kindlalt kohal panen naistearstile aja ja hakkame ka probleemile lahendust otsima.. (pmst paari kuu pärast võib öelda et 1a “vabalt võttes” ja 1a ov-d jälgides tulemusteta proovinud, mõlemad 30-35 vanuses)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas ka täna määrima ???? Kuigi FLO järgi sai küll õigel ajal asjatatud, siis järgmine kuu proovin ka ov testid ikkagi ära ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vitamiine te triibu püüdmise aeg kasutate? Arst soovitas mul D-vitamiini, infolicut ja Inovot.
Kasutan:
2xp infolic
2xp D-vitamiin (mul selle puudus)
2xp Q10 rakkude uuendamiseks
2xp maca kapslid hormonaalse tasakaalu jaoks
Lisaks:
3xp metformiin (arsti kirjutatud reptsept).

Lähen liiale? Midagi üle/puudu? Kordan üle, et mul on PCOS. Tundub, et tablette jube palju aga tahaks ikka kaasa aidata triipudele.

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed kaks triibupüüdmise aastat võtsin multivitamiini ja mingi aeg tarbisin ka macat. Nüüd vaid D vitamiini ja B12, kuna toitun viimased ~2 aastat täistaimselt. Aga ma hoian oma toitumisel silma peal, ehk kõik mis söön läheb kirja, seega tean, et saan kõik vajaliku ja pealegi oma toidust kätte. Korra aastas teen EPA ja DHA kuuri ka.

Piripiiga- PCOSI puhul on su võetavad vitamiinid väga okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul multifollikulaarsed munasarjad ja natuke pikem tsükkel, PCOSi ei ole diagnoositud. Võtan Inofolicut 2 pakki päevas ja D-vitamiini juurde. D-vitamiini taseme lähen lasen vist nüüd lähiajal mõõta igaks juhuks, olen mitu kuud 4000 IU võtnud ja ei taha üle ka võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Otsustasime, et soovime last, oleme mehega koos olnud kuus aastat ja juba mõnda aega vihjas küll tema, siis mina, kuniks lõpuks mõlemad välja ütlesime oma soovi????

Olen end muidugi suutnud ära hirmutada, esiti siin ringi lugedes, samal ajal oma mõtetes teades, et mul oli päris suur tsüst munasarjas, mis välja opereeriti ja vanust on juba ka 30, mille kohta samuti loen, et justkui, mida varem saada, seda parem.. Ühesõnaga, olen suutnud endale väga suure pinge tekitada sellega seoses.

Küll aga käisin nüüd alles naistearstil, kes üle kontrollis, et emakas ja munasarjad ja kõik on ilusasti korras ja kui tuleb, siis tuleb! Olen aga nendes asjades täiesti võhik, kõik need lühendid ja nimetused ja ained ja näidud võtavad pea keerlema, millest te kõik siin räägite ja tunnen end oma vanuse kohta nii lollina kohati???? Lihtsalt on ka kuidagi nii sattunud, et minud suhtlusringkonnas pole selliseid teemasid väga jutuks kunagi olnud ega miskit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 173 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine veebruari triibupüüdjad 2020