Esileht Tööelu, raha ja seadused. Abielu ja lahusvara – pangalaen

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 187 )

Teema: Abielu ja lahusvara – pangalaen

Postitas:
Kägu

Selles osas alustavad sageli üldse mehed vale jalaga, et tahavad pere eluasemeks olevat kinnisvara oma nimele. Naisele jäävad siis kartulikoored tagavaraks. Samamoodi nagu on naise valik võtta vabatahtlikult kommunaslid jmt enda õlule ilma pere eluaset omamata, on mehe valik üldse pere luua naisega, kellega ta ühist kinnisvara omada ei julge/usalda.

Sa vist üürikorteris keeldud ka enda kasutatud vee ja elektri eest maksmast, sest omanik ei anna selle peale korterit sulle?

Kuidas võtta. Mul on näiteks laenuga kodu. Keegi tuleb minu juurde elama, maksab kõik kommunaalid, ostab süüa jmt. Mina maksan vaid oma pangalaenu edasi. Ikka saan ju odavamalt läbi. Samamoodi kui mul endal midagi poleks ja lähen kellegi teise juurde elama, siis on ikka lihtsam, kui üksi nt korterit üürida. Ses suhtes üksi ongi kallim elada kui mitmekesi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas võtta. Mul on näiteks laenuga kodu. Keegi tuleb minu juurde elama, maksab kõik kommunaalid, ostab süüa jmt. Mina maksan vaid oma pangalaenu edasi. Ikka saan ju odavamalt läbi. Samamoodi kui mul endal midagi poleks ja lähen kellegi teise juurde elama, siis on ikka lihtsam, kui üksi nt korterit üürida. Ses suhtes üksi ongi kallim elada kui mitmekesi.

Mul on suur maja ja kütteperioodil suured arved, sel talvel oli mõni kuu isegi 700 eurot, ma küll ei eelda kaaslaselt, et ta neid maksab. Kui ostab enamik toidu, sellest täiesti piisab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära seleta. Mul laps sai just positiivse laenuotsuse, 190 000 laenab, üksi võtab, 2 last. Palk 2700. Ise maksab lisaks sisse 175 000.

Miks seda miinustatud on? Kuna see on tõde?

Võin toetada. Mul palk 2500, üks laps, sain 160 000 laenu eelmisel kuul, null sissemaksega (olemasoleva korteri panin lisatagatiseks, eelmine laen ei ole veel makstud).

Absurdne ju, 160 000 euro juures laenumakse oleks mingi üle 700 euro kuus pluss intressid ehk siis mingi 1500 eurot ja pank annab laenu, no milleks valetada? Mida see sulle annab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära seleta. Mul laps sai just positiivse laenuotsuse, 190 000 laenab, üksi võtab, 2 last. Palk 2700. Ise maksab lisaks sisse 175 000.

Miks seda miinustatud on? Kuna see on tõde?

Võin toetada. Mul palk 2500, üks laps, sain 160 000 laenu eelmisel kuul, null sissemaksega (olemasoleva korteri panin lisatagatiseks, eelmine laen ei ole veel makstud).

Absurdne ju, 160 000 euro juures laenumakse oleks mingi üle 700 euro kuus pluss intressid ehk siis mingi 1500 eurot ja pank annab laenu, no milleks valetada? Mida see sulle annab?

Sul marginaal 100 protsenti, et sellised arvutused? Mul 1,7 pluss kolme kuu euribor.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

160 000 euro juures laenumakse oleks mingi üle 700 euro kuus pluss intressid ehk siis mingi 1500 eurot

Issand jumal, sa oled puhta lollakas ju. Palun ära võta rohkem sõna.

https://www.swedbank.ee/private/credit/loans/home/calculator

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

160 000 euro juures laenumakse oleks mingi üle 700 euro kuus pluss intressid ehk siis mingi 1500 eurot

Issand jumal, sa oled puhta lollakas ju. Palun ära võta rohkem sõna.

https://www.swedbank.ee/private/credit/loans/home/calculator

Miks sa valetad? Sul on madal enesehinnang, elad üürikorteris ja unistad, siis valetad, 2500 eurose palgaga ei anna üksi pank sulle 160 000 eurot laenu täna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa valetad? Sul on madal enesehinnang, elad üürikorteris ja unistad, siis valetad, 2500 eurose palgaga ei anna üksi pank sulle 160 000 eurot laenu täna.

Kuule rottmees, lõpeta juba.

160K laenu kuumakse on ca 845 eurot koos intressidega. Loomulikult saab 2500 palgaga sellise laenu.

Kuidas mu laps siis 190K laenu 2700 palgaga sai?

Äkki lähed kooli või midagi või lihtsalt lõpeta oma saamatu ja kadeda inimese hala ning ajuvaba möla.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absurdne ju, 160 000 euro juures laenumakse oleks mingi üle 700 euro kuus pluss intressid ehk siis mingi 1500 eurot ja pank annab laenu, no milleks valetada? Mida see sulle annab?

160K laenumakse ilma intressita on 450 eurot. Esimese klassi laps on ka targem, kui sina. Sa oledfki see võlavangla mees, eks, kõrvuni võlgades, naise poolt tänavale visatud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa valetad? Sul on madal enesehinnang, elad üürikorteris ja unistad, siis valetad, 2500 eurose palgaga ei anna üksi pank sulle 160 000 eurot laenu täna.

Kuule rottmees, lõpeta juba.

160K laenu kuumakse on ca 845 eurot koos intressidega. Loomulikult saab 2500 palgaga sellise laenu.

Kuidas mu laps siis 190K laenu 2700 palgaga sai?

Äkki lähed kooli või midagi või lihtsalt lõpeta oma saamatu ja kadeda inimese hala ning ajuvaba möla.

Miks su laps siis laenu võtab kui sul on uhke üürikorterite äri?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks su laps siis laenu võtab kui sul on uhke üürikorterite äri?

Kuidas minu üürikorterid temasse puutuvad? Kinkisin talle paar aastat tagasi 3-toalise, nüüd ostab paarismaja. Kes seal korteris ikka elada viitsib.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks su laps siis laenu võtab kui sul on uhke üürikorterite äri?

Kuidas minu üürikorterid temasse puutuvad? Kinkisin talle paar aastat tagasi 3-toalise, nüüd ostab paarismaja. Kes seal korteris ikka elada viitsib.

Palderjani ära tarbi nii palju

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on laen 110 000€ ja kuumaks on hetkel 650€, sellest intress siis 2/3.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palderjani ära tarbi nii palju

Ma ei tarbi mingeid ravimeid, terve inimene. Närvid ka korras.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võtab laenu, mees ostab OMALE korteri, mees maksab laenu, sina ei osale ei laenus ega lahusvarana korteri/majaomandis, seega sina ei puutu üldse asjasse ei ole ei laenu teenindaja ega laenuga ostetud asja omanik. Seega ei puutu ka sinu pangaandmed asjasse. Muidugi iseeneset saab alati mees oma elamisest teatud osa sulle kinkida või vormistada kaasomandiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinkisin talle paar aastat tagasi 3-toalise, nüüd ostab paarismaja. Kes seal korteris ikka elada viitsib.

Ainult 2700 palgaga 190K laenu tõesti ei saa. Peab olema suur sissemakse kogutud või kõvad tagatised. Müüs selle 3-toalise korteri ja sai suure sissemakse? Või korter+uus paarismaja tagatiseks ja nii saigi. Korteri annab veel üürile ja teenib nii lisaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult 2700 palgaga 190K laenu tõesti ei saa. Peab olema suur sissemakse kogutud või kõvad tagatised. Müüs selle 3-toalise korteri ja sai suure sissemakse? Või korter+uus paarismaja tagatiseks ja nii saigi. Korteri annab veel üürile ja teenib nii lisaks.

Müüs korteri ja paneb sissemakseks raha juurde.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas minu üürikorterid temasse puutuvad? Kinkisin talle paar aastat tagasi 3-toalise, nüüd ostab paarismaja. Kes seal korteris ikka elada viitsib.

Miks paarismaja ei kinkinud?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks paarismaja ei kinkinud?

Ise tuleb ka vaeva näha.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks paarismaja ei kinkinud?

Ise tuleb ka vaeva näha.

Milleks? Kui mutil seda rahakest nii palju on, kui ta siin väidab? Las lapsuke elab head laenuvaba elu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks? Kui mutil seda rahakest nii palju on, kui ta siin väidab? Las lapsuke elab head laenuvaba elu.

Miks peaks? Küll kunagi miljonid pärib ja siis elab, kuidas tahab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult 2700 palgaga 190K laenu tõesti ei saa.

Miks ei saa? Kalkulaator annab lausa 220 000 ja kui isegi see ei tööta, siis 190 000 laenu puhul on laenumakse 1000 ja see vastab kõikidele tingimustele, mida pangad soovivad. Jääb piisavalt elamiseks samuti.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa valetad? Sul on madal enesehinnang, elad üürikorteris ja unistad, siis valetad, 2500 eurose palgaga ei anna üksi pank sulle 160 000 eurot laenu täna.

Kuule rottmees, lõpeta juba.

160K laenu kuumakse on ca 845 eurot koos intressidega. Loomulikult saab 2500 palgaga sellise laenu.

Kuidas mu laps siis 190K laenu 2700 palgaga sai?

Äkki lähed kooli või midagi või lihtsalt lõpeta oma saamatu ja kadeda inimese hala ning ajuvaba möla.

Ma nyyd hoopis teine vastaja, aga hämming, kuidas te nii väikeste sissetulekute juures nii suuri laene võtate.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd hoopis teine vastaja, aga hämming, kuidas te nii väikeste sissetulekute juures nii suuri laene võtate.

Tegu on töötasuga. Alati on võimalik võtta dividende, kui vaja peaks minema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nyyd hoopis teine vastaja, aga hämming, kuidas te nii väikeste sissetulekute juures nii suuri laene võtate.

Mul sama hämming. Et MIKS te selliseid laene võtate, kui te normaalselt ei teeni. Uskumatu. Milleks ometi?
Küsimus polegi ju selles, kas pangad annavad või mitte. Minu küsimus on selles, et mis nende väheteenivate inimeste endi peades toimub? Elada ja olla (ka täiesti normaalselt) saab ju väga erineva hinnaga kinnisvaras.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elada ja olla (ka täiesti normaalselt) saab ju väga erineva hinnaga kinnisvaras.

Ka 350 tuhandega pole normaalset kinnisvara saada. Peres on ju mitu liiget, üks lihtsalt võtab laenu. Arvad, et pärast laenumakset ei ela 3000-4000 kuus ära? Mina elan palju vähemaga, kuigi saaksin kulutada oluliselt enam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka 350 tuhandega pole normaalset kinnisvara saada.

Misasja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja?

Selle raha eest saab 15 aastat vana paarismaja või ridaka, kus tuleb ise ka kohendada. Normaalsed algavad 450 000.

Te üldse hindadega kursis pole? 5 aastaga on hindade tõus headel objektidel olnud 100%. 2018 ostsid 220 000, nüüd maksab 380-450 000.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja?

Selle raha eest saab 15 aastat vana paarismaja või ridaka, kus tuleb ise ka kohendada. Normaalsed algavad 450 000.

Te üldse hindadega kursis pole? 5 aastaga on hindade tõus headel objektidel olnud 100%. 2018 ostsid 220 000, nüüd maksab 380-450 000.

Mul on teine arusaam heast. Mu 34 ruudune lilleküla korter on ka väga hea. Rääkimata mu heast maakorterist. Turuhind vast 5000, aga vot minu jaoks hindamatu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa valetad? Sul on madal enesehinnang, elad üürikorteris ja unistad, siis valetad, 2500 eurose palgaga ei anna üksi pank sulle 160 000 eurot laenu täna.

Kuule rottmees, lõpeta juba.

160K laenu kuumakse on ca 845 eurot koos intressidega. Loomulikult saab 2500 palgaga sellise laenu.

Kuidas mu laps siis 190K laenu 2700 palgaga sai?

Äkki lähed kooli või midagi või lihtsalt lõpeta oma saamatu ja kadeda inimese hala ning ajuvaba möla.

Ma nyyd hoopis teine vastaja, aga hämming, kuidas te nii väikeste sissetulekute juures nii suuri laene võtate.

Nad lihtsalt kiitlevad ja elavad ise üürikas, aga unistada pole keelatud ja kus siis tegija olla kui mitte perekoolis?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja?

Selle raha eest saab 15 aastat vana paarismaja või ridaka, kus tuleb ise ka kohendada. Normaalsed algavad 450 000.

Te üldse hindadega kursis pole? 5 aastaga on hindade tõus headel objektidel olnud 100%. 2018 ostsid 220 000, nüüd maksab 380-450 000.

Mul on teine arusaam heast. Mu 34 ruudune lilleküla korter on ka väga hea. Rääkimata mu heast maakorterist. Turuhind vast 5000, aga vot minu jaoks hindamatu.

Ja elate seal kenasti neljakesi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 187 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Abielu ja lahusvara – pangalaen