Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 298 )

Teema: Augusti triibupüüdjad 2019

Postitas:

Tore et käid ikka lugemas ja endast märku andmas Blondu ????

Sassu- ma olen ka 28 ja tean mida tunned. Esimesel korral jäin rasedaks teisel proovimiskuul (rasedus katkes). Ja nüüd oleme pärast katkemist üritan seitse kuud ja ei midagi.
OV teste olen kasutanud,need kahjuks pole triipe aidanud tuua veel. Loodan et varsti oleme mõlemad triipudega. Ei arvanud ka et rasedus katkeb mul ja et pean nii kaua ootama ????

Minul aga järgmine samm perearsti juurde algul ja siis vaatame mis saab. ????

Sirli28

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul täna DPO11. Tegin hommikul Benu 10-se testi ja paraku oli negatiivne. Homme on mul juba arsti külastus ja tahaks saada miskit ravi sellele Candida 2+-le. Mõtlen, et püüan endale soetada järgmiseks tsükliks ka selle spermasõbraliku libesti. Muidu meil libedusega kõik ok, aga kui see tõesti imiteerib munavalgevoolust ja annab mingitki efekti, et “härrad” paremini läbi emakakaela pääseks, siis kaotada ei ole ju ilmselt midagi selle katsetamisel.

Tuleb end IVF-ks valmis panna, sest peale homset arsti külastust tuleb panna end kirja juba IVF nõustamisele. Kuna IVF hakkab oktoobris, siis jääb teoreetiliselt enne veel 2 võimalikku tsüklit proovimist loomulikul teel rasestumiseks. Aga ka sellest võib üks tsükkel “ära kukkuda”, sest avastasin FLO järgi, et mu mehe uus spermaproovi aeg on pandud täpselt minu septembri kuu ovulatsiooni ajale. See tähendab, et väärtuslik materjal läheb sel tsüklil hoopis laborisse. Aga eks paista, tsükkel võib ka teha väikseid vingerpusse ja kuupäevad võivad nihkuda.

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba teist päeva kõhuvalu (ei ole väga hull) ja kõht natuke korrast. Mõtlen, et äkki sest kukkusin nädalavahetusel suppides suu lahti näoli vette ja sain korraliku sõõmu suhu/ninna. On olnud mingit juttu, et natuke sinivetikat meres hetkel. Samas praegu juba peagi nädal ovulatsioonist, et mingi suvaravimit ka ei taha igaks juhuks võtta eksole. Kas sütt vist võib võtta?

Aga see koos tsükli alguses olnud seenega.. no on tunne, et pole minu kuu see 🙂

Siin keegi küsis ka varasemalt libestite kohta. Proovisin see kuu preseedi ja üteks, et väga mõnus. Tõesti sarnane oma kehavedelikele ja ei muutu kuivades ka selliseks kleepekaks nagu tavalised libestid. Kasutaks niisamagi kui vahel selline nö maha ja taga tuju on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sassu, teretulemast meie sekka!
Aitäh, et jagasid kohe põhjalikumalt oma stoorit.
Tuletas mind ennast meelde sügisel 2018..
Alustasin oma triibujahti juulis 2018 ja esimene veider tsükkel oli kohe järgmisel kuul augustis, 35-päevane tsükkel ja peast rase, halleluuja. Ei olnud kohe üldse mitte tore.
Muidu ka olnud tsüklid regulaarselt 28-30 päeva pikad, pillivabalt olnud juba pea 3 aastat sealjuures.
Arst ütles, et väikesed tsüklihäired ongi normaalsed, eks nõustusin siis temaga ja ise põhjendan seda endale sellega, et eks keha ole väikese rünnaku all ka 🙂

Viimane tsüklihäire oligi just eelmisel kuul, kui venis tsükkel 32-päevaseks. Määrimine oli küll juba CD30-31, aga ikkagist, 32-päevane ta tuli. Lepin, mis mul ikka muud üle jääb.

Samuti olen ise mõelnud, et ka rindade valu võib vabalt olla “peas kinni”. Ka muid kõiki märke ja tundmusi olen õppinud selle neljateistkümne tsükliga aina rohkem märkama ja tundma ja sadat asja ette kujutama. Oma aju keerdkäikude vastu juba ei saa!

Tunnetan ja mõistan, et see võib tõesti kurvastav olla, kui avastad, et asi ei käigi nii lihtsalt ja libedalt. Mind ennast aitab selle puhul (ja elus üldiselt) valmistumine halvimaks. Alati on olemas plaanid A,B,C jne.

Kõikidele “algajatele” triibupüüdjatele oskan soovitada ainult seda, et perearstil käimine ei maksa Haigekassa poolt kindlustatule mitte midagi. Tehke lihtsalt mingid algsed testid tema juures ära alustuseks. Mina läksingi lihtsalt jutuga, et “tere, olen 31 ja sooviksin lähiajal tegeleda lapsevorpimisega, mis testid ma võiksin enne ära teha”. Seal komplektis oli siis näiteks kilpnääre, veresuhkur, kolesterool ja muud sellised baasasjad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Liitun ka triibupüüdjatega. Olen alles esimest kuud triipe püüdmast, kuid esimese lapsega läks 7 kuud aega enne kui triibud sain. ( 4 aastat tagasi)
Eks näis mis elul sel korral pakkuda on ja kaua ootama peab.
Lühikest ootusaega ja rasvaseid triipe kôigile! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna CD 28, pp peaks algama täna või homme. Tänane rt oli jälle negatiivne, seega saan septembrit ootama hakata. Kurb on ja kurjaks ajab ka, kuigi alles 3. kuu proovimist on lõppemas. Esimene laps tuli kiirelt, nüüd see teine laseb end siis oodata…

V.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 12:28; 01.08 20:01; 02.08 21:08; 04.08 20:32; 04.08 21:48; 06.08 12:06; 06.08 13:09; 07.08 12:48; 07.08 21:48; 09.08 22:53; 10.08 08:23; 13.08 06:41; 13.08 15:59; 15.08 12:19; 16.08 07:52; 16.08 12:28; 17.08 07:38; 17.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sassu, teretulemast meie sekka!

Aitäh, et jagasid kohe põhjalikumalt oma stoorit.

Tuletas mind ennast meelde sügisel 2018..

Alustasin oma triibujahti juulis 2018 ja esimene veider tsükkel oli kohe järgmisel kuul augustis, 35-päevane tsükkel ja peast rase, halleluuja. Ei olnud kohe üldse mitte tore.

Muidu ka olnud tsüklid regulaarselt 28-30 päeva pikad, pillivabalt olnud juba pea 3 aastat sealjuures.

Arst ütles, et väikesed tsüklihäired ongi normaalsed, eks nõustusin siis temaga ja ise põhjendan seda endale sellega, et eks keha ole väikese rünnaku all ka ????

Viimane tsüklihäire oligi just eelmisel kuul, kui venis tsükkel 32-päevaseks. Määrimine oli küll juba CD30-31, aga ikkagist, 32-päevane ta tuli. Lepin, mis mul ikka muud üle jääb.

Samuti olen ise mõelnud, et ka rindade valu võib vabalt olla “peas kinni”. Ka muid kõiki märke ja tundmusi olen õppinud selle neljateistkümne tsükliga aina rohkem märkama ja tundma ja sadat asja ette kujutama. Oma aju keerdkäikude vastu juba ei saa!

Tunnetan ja mõistan, et see võib tõesti kurvastav olla, kui avastad, et asi ei käigi nii lihtsalt ja libedalt. Mind ennast aitab selle puhul (ja elus üldiselt) valmistumine halvimaks. Alati on olemas plaanid A,B,C jne.

Kõikidele “algajatele” triibupüüdjatele oskan soovitada ainult seda, et perearstil käimine ei maksa Haigekassa poolt kindlustatule mitte midagi. Tehke lihtsalt mingid algsed testid tema juures ära alustuseks. Mina läksingi lihtsalt jutuga, et “tere, olen 31 ja sooviksin lähiajal tegeleda lapsevorpimisega, mis testid ma võiksin enne ära teha”. Seal komplektis oli siis näiteks kilpnääre, veresuhkur, kolesterool ja muud sellised baasasjad.

Tere!

See on hea soovitus lastetegemise alustajatele, et perearstil lasta teha kõikvõimalikud analüüsid. Sekundeerin veel selles mõttes ja jagan enda kogemust, mis valesti tegin ja mida praeguste teadmiste juurdes teeks kindlasti teisiti.

Et kui juba aasta aega ei ole rasestutud (ja ilmselt sellele tuleks hakata mõtlema juba kui on proovitud nii 6 kuud kuni 1 aasta), et minna kohe viljatusravi arsti juurde, mitte oma tavagünekoloogi juurde. Mina tegin selle vea esiteks, et olin esklikult täiesti veendunud, et probleem on minupoolne (kuna mul oli kunagi diagnoositud endometrioos) ja “jooksuga” läksin siis oma tavagünekoloogi juurde, kes hakkas mind innukalt ravima. Ma olin ka huvitatud sellest, et ta mind raviks, sest ta oli tegelenud minu endometrioosiga ravimisega pika perioodi juba. Tema ilmselt oli sama huvitatud. Mõnda aega, kui olin juba erinevaid ravimeid sisse võtnud, teatas minu tavagünekoloog, et mees tuleks spermogrammi saata, kust siis hiljem selgus, et tõsine probleem on hoopis mehe poolt. Siis mees sai ravi ühes polikliinikus, minu olin teises ja kokkuvõttes minuga ei tegelenud viljatusravi arst. Hulk aega läks sellega kaotsi tagantjärgi mõeldes. Tänaseks nüüd oleme õiges kohas, aga oleksime võinud kohe asjakohast abi saada just viljatusega tegelevatelt spetsialistidelt.

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna CD26, praegust oleksingi parasjagu arsti kabinetis, kui arst poleks igaks juhuks tahtnud visiiti edasi lükata 😀 Minu keha aga jätkab minu segadusse ajamist. Panen veidi kirja siia oma viimase tsükli järjest segasemaid asjaolusid:

Viimane nädal aega oleme mehega täpselt üle päeva seksinud ja reedene vahekord oli väga huvitav. Tavapäraseid lemmikpoose ei saanudki väga kasutada, sest mul oli vasaku munasarja piirkond väga tundlik ja imelik. Seda ka varem juhtunud, et OV paiku on teatud poosid veidi ebamugavamad, sest mees justkui toksib mingit munakest/pallikest seal kõhus, mis pole küll otseselt valus, aga siiski ebamugav. Seekord aga minu eelduste kohaselt oli tolleks hetkeks üle nädala OVist juba möödas. Kindel siiski ju pole, kuna täiesti pos testi kätte ei saanudki.

Peale seda kõige tumedamat testi (CD13), tegin veel OV-teste nädalake, mil tulemused olid täiesti negatiivsed. See negatiivsete testide periood me mehega ka ei tegutsenud, sest temal oli tööl väga väsitav periood ja ega endal ka just jaksu polnud. Testid olid negatiivsed ja seega polnud ka otsest põhjust “vägisi” tegutseda. Kohe järgmisel päeval peale viimast testi algaski mehega see üle-päeva periood (täiesti juhuslikult, me ei ole seda planeerinud, vaid nii lihtsalt on läinud).

Täna hommikul niitis mees jalust mu väikseks kähkukaks ja see lõppes siis nii, et pärast seksi vetsus käies oli välja voolaval vedelikul kerge roosakas jume juures. Seda samuti varem ikka juhtunud, et kui päevad peaksid kohe-kohe hakkama, siis esimese märgi sellest “uhab” seks n-ö välja. Hetkel aga mõtlen ja ikka loodan, et ehk oli siiski OV siis, kui mul see ebamugavalt valulik seks oli ja nüüd hoopiski miskine pesastumiskatse-roosakas määrime hoopis? Hetkel peast ei mäleta, et kas see “muna” on mul tunda andnud pigem enne OVi ehk viimasel piiril folliikulina või pärast OVi kollakehapallina. Eelmise nädala keskpaik tundus mulle ka kuidagi vesisem/limasem olevat, kuid see võis vabalt ka seksist endast olla, seega sellest midagi ma järeldada ei taha.

Tagant järgi mõtlen, et oleks võinud siis mõned testid ikka teha, aga kuna olin just tõmmanud kriipsu ette, et aitab küll, siis jäidki tegemata. KUI mul oligi OV niipalju hiljem, siis peaks täna olema vist maksimaalselt DPO5. Samas võib-olla see kerge määrimine on siis alles OV järgne määrimine, nagu mul siin viimastel kuudel olnud on (viimati kestis see vaid mõned tunnid, enne seda on olnud kuni 3 päeva).

Uhh. Igal juhul sain nüüd enda segasest tsüklist jälle pajatada ja egas muud, kui loodetavasti lähima paari päeva jooksul saan oma küsimustele vastused. Loodan ainult, et kui nüüd päevad hakkavad, siis korralikult ja kiirelt, et enam seda 19nda aega veelkord edasi lükkama ei peaks. Ja kui see oli alles OV määrimine, siis päevad hakkaksid nii palju hiljem, et jõuaksin enne arstil ära käia.

Kui kellelgi mingid selgeltnägemisvõimed, siis võib nüüd neid minu peal praktiseerida 🙂 Küsimused järgmised: Kuna oli mul OV ehk mis DPO mul täna on? Mis määrimine see tänahommikune oli (Käisin just uuesti vetsus ja ei mingit määrimist enam)? Kas olen/jään see kuu rasedaks? 😀

Soovin jõudu kõigile, kes ei saa oma tsüklist enam üldse sotti ja loomulikult priskeid triipe kõigile! 😀

Elli-Ly

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly – kõik võib olla. Siin foorumis on ennegi selliseid juhtumeid olnud, kus loodus on mänginud vingerpussi, OV on toimunud hiljem ja selliselt on rasestutud.

Samas ei tahaks lootusi üles kütta. Mul oli juunis niimoodi, et neli päeva enne PP hakkas määrimine (tavaliselt määrib max 2 päeva enne). Lootsin ju sama, et hiline pesastumine, sest määris ka kuidagi niimoodi, et hommikul oli määrimine, siis õhtul oli kollane voolus, tundus nagu, et oli mingi hetkeline “pesastumise” määrimine. Lõpuks hakkasid ikkagi päevad. Samas Sina pole mina ja mina pole Sina, loodame parimat. Kõrgelt kukkumist lihtsalt ei soovi Sulle. Ise kukkusin kõrgelt tookord, sest olin siin foorumist ka parajalt kuumaks olukorra kütnud :D, nüüd võtan vähe rahulikumalt.

Mul endal täna CD28, tuleb pikem tsükkel, sest OV oli hiljem. Täna DPO12. Nii palju, kui teiega siin foorumis olen olnud aprillist, on mul FLO järgi selge ülevaade tsükli pikkustest (26-29-26-27 ja nüüd siis pikem, nii ta kõigub).

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui juba aasta aega ei ole rasestutud (ja ilmselt sellele tuleks hakata mõtlema juba kui on proovitud nii 6 kuud kuni 1 aasta), et minna kohe viljatusravi arsti juurde, mitte oma tavagünekoloogi juurde.

Nõustun, et kui ikka aasta jooksul pole rasedustestile tekkinud õrna triipugi, kuigi kasutatakse ovulatsiooniteste, mis näitavad ov toimumist ja panustatakse õigel ajal, siis peab selleks olema põhjus. Kui pole määratud ravi, tabletikuuri, siis miks peaks midagi juhtuma, pärast aastat ja 2,3,4… kuud hiljem? Kui ollakse juba üle 34 ja lapsi veel pole, samas aasta on juba kindla plaaniga, abivahendite kaasabil üritatud, siis pole mitte midagi oodata, et äkki paari aasta jooksul juhtub ime. Kahtlen, et ka ananassimahla, spetsiaalsete libestite kasutamine aidata võiks. Ikka uuringud peaksid andma aimu, milles võib olla probleem. Osa viljatusarste soovitavad üsna kiiresti panna lap-i või ivf-i järjekorda, kuigi lap-i peetakse rohkem opiks ja ivf-i protseduuriks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 10:59; 28.08 18:57; 31.08 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina arvan, et kui aasta aega ja kauemgi pole regulaarse seksi korral triipe tulnud, on miski kuskil korrast ära ja tuleb põhjust otsida.

Elli-Ly, kui ma mäletan õigesti siis sa pole kordagi ovulatsioonitesti positiivseks saanud? Millal su mees arsti juurde läheb? Hoian sulle pöialt, aga midagi pead sa ette võtma – niisama rasedus ei tule.

Liblikas, sulle hoian ka pöialt ja mul on hea meel, et ivf kasuks otsustasite 🙂

Vapper

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 19:07; 13.08 11:55; 27.08 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemustest võin öelda, et aasta niisama proovimist läks ikka väga kiiresti mööda. Sel ajal ma isegi ei vaevunud uurima, mis need soodsad päevad tähendavad ja ammugi ei teadnud midagi opk olemasolust.
Arstile saigi mindud mingi hetk kui hakkasin tegema opk teste ja need mitte kunagi positiivsed polnud. Alles siis sain teada, et ov ei toimu.
See ongi aega nõudev protsess kellel kohe loomulikult ei õnnestu. Enamik inimesi ei ole nii paranoilised, et kohe arstile tormaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapper- kallid! 🙂 Mäletad mõnes mõttes õigesti, mõnes mõttes valesti. Mul ei ole õnnestunud kalleid CB A püsivate naerunägudega saada, sest alati (need mõned tsüklid, mis kokku nendega proovisin) on pulgad enne otsa saanud ning viimane kord ei saanud selle pärast, et otsik oli ilmselt vigane (tavatriibuga sain väga korralikud triibud ja ka CBl oli ka tegelikult korralik testtriip, kuid otsik näitas ikka ümmargust nulli).

Tavatestidega (viimasel ajal onestep, varasemalt apteegi omad) olen väga ilusad triibud kätte saanud kõikidel tsüklitel, kui testinud olen, va siis praegust käimasoleval tsüklil. Varasemalt olen saanud isegi nii, et nt täna on kontrolljoonega sama tugev triip ja homme on veel tugevam testtriip – ses osas pole kahtlustki, et OV üldiselt ikka toimub + ka arst on OV toimumist varasemalt kinnitanud paaril tsüklil, kui olen vahetult peale OVi sattunud arstile. 🙂

Ette olen võtnud kõik, mis hetkel võtta on andnud ehk siis perearstil lasin võtta esmased vereanalüüsid mingite ainete ja hormoonide kohta. Kilpnäärme hormoonid on veidi kõrged rasestumiseks (muidu on normis), kuid sellega perearst ise ei tegele ja otse edasi ei suunanud, sest olen viljatusravi arsti ootel nii või naa, kes selle teemaga edasi tegeleb.

Juuli alguses sain viljatusraviarstile aja 28.augustiks. Küsisin eraldi arstilt varasemat aega, mille peale esimese hooga pakkus aega täna hommikuks. Kahjuks aga kirjutasin arstile, et mul peaks tänaseks juba päevad alanud olema ning kas siis ok ikka tulla? Vastuseks sain uued variandid 16 või 19.augustiks. Mille peale siis pidin taas kirjutama, et ilmselt on siiski veel mingi veritsus. Laupäeva öösel kinnitas arst, et broneerime siis hetkel ikkagi 19.08 ja kui siis peaksid ikkagi päevad olema, lükkame aga “rõõmsalt” uuesti edasi. Parem ikka, kui n-ö originaalaeg, aga oleksin võinud suu kinni hoida ja täna kohale minna 🙁

Seda enam, et seda imeõrna seksijärgset roosakat määrimist (millele järgnes muide tohutu emakavalu umbes pooleks tunniks, mida sellises staadiumis päevade alguses ei mäleta küll varasemast üldse) pole rohkem täna olnud. Seega ma teen ise hetkel panused hilisema OVi peale, kui sai juba niisama mehega sehkendatud ja täna hommikul tegi pesa/alustas pesa tegemist meie väike rakukogumik ning peagi saan rasvased ja prisked triibud testidele ning rütmikalt tuksleva südamekese nähtud 😛

Mehe arstile minek ootab hetkel minu viljatusraviarsti, kes saatelehe välja kirjutaks. Siis peaks juba ka ruttu arstile pääsema ja mees on sellega ka nõus (vähemalt pragusel hetkel). Keegi siin kuskil foorumis mingi hetk mainis, et mees ei tahtnud üksinda asjatada ja naine läks kaasa – sellise variandi käisin ka mina siis oma mehele välja, et ilmselt saan ma kaasa ja abiks minna, mis talle ka rohkem meelt mööda oli. Tema küll saaks vist ka ise asjatatud (pole just otseselt see jutuks tulnud 😀 ), aga kujutan ette, et sellises pingelisemas õhkkonnas nagu kuskil kliinikus enda üksi üles kütmine ilmselt pole just kõige lihtsam. Igaljuhul, kui võimalik ja mees tahab, siis olen käpp 😀

Elli-Ly

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, see on lahe, et sa nii positiivne ikka oled.
Mul endal CD27 ja ma ei suuda otsustada, milline ma olen 😀
Tahaks olla hästi positiivne, et jee, nüüd õnnestus küll, tissid on paistes ja pääsen LAPist ja kõik on tore, samas see on hea kasvulava kõrgelt kukkumisele.
Ja siis samas tahaks olla selline hästi kaine meel, et ole rahulik, saab mis saab. Sul on tegevuskava olemas, LAP ootab sind ja nagu sa tead, siis paljusid see ju aitab.

Keeruline anyhow.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh te kõik nii positiivsed
Käisin siis eile viimasel veretestil
Hcg on ilusti peale katkemist langenud 2000 delt 35 peale
Tegin täna meelega testi mis näitab, oli 1 triip 😀
Alustasin ka kortslehe tee joomist. Sai ka foolhapet ostetud
Arst ütles selle kuu vahele jätaks ja järgmine kuu uuesti prooviks. Aga no kes tahaks oodata 😀 loodame tulevad kiiresti uued triibud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle, kirjutan juba mitmendat korda täna.

Sain just arsti juures käidud ja info järgmine. Minu verenalüüsid olid arsti hinnangul korras, mingeid kõrvalekaldeid nendest ei täheldatud – jess. Arst ütles, et AMH näit on minu vanuse kohta ilus ja näitab, et munasarjad töötavad hästi – jälle jess. Küsisin Candida 2+ kohta, et miks see positiivne ja kas saaks mingit ravi. Arst ütles, et see võib olla juhuslik leid ja tavaliselt nad ei ravi seda, sest peale PP kaob see näit enamasti ja kui patsient midagi ei kurda, siis on ok. Ütlesin, et äkki ma ei oska kurta sellepärast, et see on eluaeg olnud ja ma ei teagi, milline voolus on norm ja mis mitte. Ütlesin, et mul on voolus rohke. Arst siis kirjutas mulle küünlad kolmeks päevaks, kuid ütles, et minu vanuses on rohke voolus väga hea asi :D, sest kui oleks vähene, siis võib olla teistsuguseid probleeme. No mul oli selle üle hea meel, et mu rohke voolus kuidagi positiivne on (kogu aeg pean ikkagi pesukaitsmeid kasutama), ei osanud ise sellele nii mõelda.

Siis andis arst veel võimaluse (kuna mul mees saab ka ravi ja ta tulemused võivad nüüd veel paraneda), et valik on IVF-i ka edasi lükada, kui on soov vaadata, kuidas mehe organist allub ravile. Samas lugesin ta silmist välja, et ta edasilükkamist ei soovita, sest vanus ei ole enam esimene noorus ja ta vihjas ka minu endometrioosile, mis võib vaatamata mehe tulemuste paranemisele olla takistuseks. Analüüsid endometrioosi aga välja ei too, seepärast hetkel ei tea, kas ja kui palju see on takistuseks.

Igaljuhul oli igati positiivne käik ja juba sel nädalal läheme mehega IVF nõustamisele, siis saame selgema pildi asjast ette.

Kats2 – muide, mu arst kinnitas, et mul on pikk skeem selle tõttu, et mul oli III staadiumi endometrioos.

Lisan veel siia teemasse arstilkäimise alustamise kohta. Et mõistan seda, et algus läheb paljudel venima, sest ollakse ikka lootusrikkad loomulikul teel õnnestumise kohta. Minul hakkas asi liikuma siis, kui sain siia foorumisse liita ennast, sain siit nii palju infot ja kui ma oleks paar aastat ennem saanud kogu seda infot, oleks ma teinud targemaid valikuid. Seega loodangi, et keegi, kes siin juba aasta aega proovinud ja loeb, teeb minust targemini ja läheb kohe viljatusarsti juurde.

Vapper, aitäh kaasaelamise eest! 🙂

Liblikas (35)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kapikoristust ning kogemata avastasin mõned meenutused oma triibupüüdmisest. Kas keegi soovib tasuta saada Inofolic avamata pakki (säilivus 7/2019)? Lisaks pakkuda 22 OneStep rasedustesti ja 4 ovulatsioonitesti (50 senti tk, kehtiv säilivus). Tartus võimalik käest-kätte saada (testide puhul võiks vähemalt 10tk soovida).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et mina pean triibupüüdmise teadmata ajaks lõpetama. Täna selgus, et kilpnääre on tõsiselt korrast ära ja hetkel ei tea, mis edasi saab. Ausalt öeldes ma ei tea, mis sellel üldse viga on. Ootan arsti kõnet. Nutsin peatäie, ostsin suure jäätise ja pudeli veini. Teistele edu püüdmisel ja loodan teid kunagi mõne beebiootuse alateemas kohata.

V.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.08 12:28; 01.08 20:01; 02.08 21:08; 04.08 20:32; 04.08 21:48; 06.08 12:06; 06.08 13:09; 07.08 12:48; 07.08 21:48; 09.08 22:53; 10.08 08:23; 13.08 06:41; 13.08 15:59; 15.08 12:19; 16.08 07:52; 16.08 12:28; 17.08 07:38; 17.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen uus triibupüüdja! Alustasime juunis, 2 tsüklit seni ebaõnnestunud, augusti tsükkel jäi vahele seene ravi tõttu… Olen 36. aastane ja vanuse tõttu on üksjagu hirme ja muret, et kas asi õnnestub ja millal õnnestub. Seni on mul olnud pigem regulaarne tsükkel (28-29 päeva) ning ovulatsiooni tunnen ka keha märkide järgi enamasti ära. Sel kuul siis keha teeb trikke- tekkis seen pluss ovulatsiooni valu järgselt päris mitu päeva (5 päeva) juba roosakas/pruunikas määrimine. Seene ravi algas samal päeval, kui ovulatsiooni valu tundsin… Ehk on see mitu päeva kestnud määrimine raviga seotud? On kellelgi sarnast kogemust? Mul on enne ka ovulatsiooni ajal määrimist olnud, aga seda 1-2 päeva ning veri on pigem pruunikas olnud. Lisaks tunnen paremal pool veidi tuikeid (sarnased OV valuga, aga nõrgemad). Reedel uus günekoloogi aeg, et kontrollida kuidas ravi mõjunud on. Eks saan siis temaga ka arutada asja.
Ostsin täna Benu sooduspakkumisega ovulatsiooniteste, et septembris ikka “kontrollida” oma keha märkide õigsust. Olen enda jaoks nö plaani paika pannud, et kui 6 kuu jooksul ei õnnestu rasestumine, siis pöördun viljatusravi arsti poole. Seni püüan usaldada elu ja tema plaani. 🙂

Aine (36)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Positiivsus in my ass- see korraks roosakas määrimine ja ülejäänud päeva täiesti puhas olemine jõudis ikka sinnani, et nüüd juab kergelt pruunikas määrimine. Enam ei looda midagi, siit ühed päevad algavad. Peasi, et kiiresti ka lõppevad ja ei pea 19nda aega enam edasi lükkama.
Minu sisetunne ütleb, et kui nüüd pragune kord ei õnnestunud, siis järgmine kord on minu kord!

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kats2 – muide, mu arst kinnitas, et mul on pikk skeem selle tõttu, et mul oli III staadiumi endometrioos.

Liblikas -loodan, et saad sügisel IVFga alustada, kui just enne imet ei juhtu:))))) mina ju ka ootanud ja lootnud seda imet, aga ilmselt alustan siiski oma esimese ivf ri giga.
Eks raviplaanid ja kõik sellega seonduv sõltub ikka eelkõige arstist. Minule arst kinnitas, et amh väga hea, vanus ok (30), tsükkel regulaarne kuigi kevadel oli üsna tõsine operatsioon -diagnoos endo III. Lühikese skeemi puhul kasutatakse keha enda tsüklit ja hormoone, pika puhul siis kõige pealt nullitakse enda hormoonid ja kõik toimub rohtude abil. Eks kui üks skeem ei õnnestu, proovitakse teist. Kumbki pole teisest edukamate tulemustega.

Endal täna dpo 9, kavatsen neljap hommikul testi teha;) viimane tsükkel enne ivfi;)))))

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mul täna CD29 ja hakkas pihta pruun määrimine. Nuttu tuli ka hommikul selle tõttu. Kuidagi jõuab kohale see karm reaalsus, et jääb üle vaid IVF ja midagi muud polegi teha. Samas teistpidi tänu Jumalale, et selline võimalus on. Ja muideks, kes siin uurisid vahepeal, et kui pikk on IVF järjekord hetkel, siis mulle eile arst ütles, et järjekord on praegu kuni veebruarini ehk siis viis kuud – seega väga pikk.

Täna võtsin profülaktika mõttes juba ühe hematogeeni sisse, sest arvan, et õhtuks on kraanid korralikult lahti juba. hematogeen aitas mul suurepäraselt eelmisel tsüklil menstruatsiooniga kaasneva nõrkuse vastu.

Aine (36), teretulemast meie sekka! Kas oled oma esimese lapse püüdmisel või on ka varasemalt lapsi või rasedusi? Minul siis nimelt pole ka mitte kunagi olnud rasedusi (endale teadaolevalt vähemalt).

Kats2, ma arvan, et Sul oma nooruse tõttu siis lühike skeem.

Liblikas (35)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.08 09:22; 02.08 12:24; 02.08 13:22; 05.08 09:48; 06.08 11:04; 07.08 08:28; 08.08 09:55; 09.08 11:55; 09.08 17:42; 12.08 10:15; 13.08 09:00; 13.08 09:34; 13.08 15:33; 14.08 08:34; 15.08 12:37; 16.08 09:01; 24.08 11:55; 26.08 20:47; 27.08 19:32; 31.08 10:50; 01.09 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terekest kallid triibupüüdjad!
Kuna ise sain juunis triibud, siis jäid üle Clearblue Advanced digitaalse ovulatsioonitesti 15 testipulka (peaks jaguma 3 tsükliks) ja üks testihoidja (kasutatud 5 korda), mille hea meelega ära müüksin. Endal õnnestus RT triibud saada peale ühte kuud nende testide kasutamist. Sain positiivse Kaigerti plaattesti ka samal ajal, kui digitaalse naerunäo, nii et toimivad mõlemad. Kuigi triipe võrreldes ei saanud ma OV testi triipu kunagi isegi mitte sama tugevat kui testtriip ja ei peagi saama on minu arsti arvamus, oluline on tabada kõige tumedam triip, testides kasvõi kaks korda päevas. Nii et kui keegi soovib proovida digitaalseid teste, siis jätke siia oma kontakt, asun Tartus, aga liigun ka teistes linnades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terekest kallid triibupüüdjad!

Kuna ise sain juunis triibud, siis jäid üle Clearblue Advanced digitaalse ovulatsioonitesti 15 testipulka (peaks jaguma 3 tsükliks) ja üks testihoidja (kasutatud 5 korda), mille hea meelega ära müüksin. Endal õnnestus RT triibud saada peale ühte kuud nende testide kasutamist. Sain positiivse Kaigerti plaattesti ka samal ajal, kui digitaalse naerunäo, nii et toimivad mõlemad. Kuigi triipe võrreldes ei saanud ma OV testi triipu kunagi isegi mitte sama tugevat kui testtriip ja ei peagi saama on minu arsti arvamus, oluline on tabada kõige tumedam triip, testides kasvõi kaks korda päevas. Nii et kui keegi soovib proovida digitaalseid teste, siis jätke siia oma kontakt, asun Tartus, aga liigun ka teistes linnades.

Mis hinnaks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 01.08 12:17; 01.08 21:09; 04.08 09:23; 04.08 10:51; 06.08 12:29; 07.08 08:31; 07.08 13:24; 07.08 21:25; 07.08 21:27; 08.08 14:42; 09.08 14:13; 10.08 08:28; 10.08 13:52; 14.08 10:16; 15.08 12:35; 19.08 08:45; 19.08 11:22; 19.08 13:52; 20.08 08:26; 21.08 16:57; 27.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiksin 40€, aga kui ei sobi, paku oma hind.
Jätan ka meili:maureen200220@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Annan endast ka märku vahepeal, mehe spermogrammi näitajad pole märgatavalt paranenud, tänane arstil käik päädis sellega, et pandi kunstliku viljastamise nimekirja, mis, nagu Liblikas ka kirjutas, on veebruaris.
Mehel ootab ees veel vere andmine ja ilmselt siis ka dr Pommi vastuvõtt, kuid pole mõtet aega raisata ja panin meid juba nimekirja.

Ei oskagi midagi tunda enam, sai veits nutetud ja eks tuleb leppima hakata.

Kiksu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, käime ikka ühte sammu sinuga! 🙂
Ma loeksin omal tänast CD1 päevaks. Nutsin eile megasuure peatäie ja nüüd läheb elu edasi.
Kohtumiseni misiganes-kuus (ei tea, millal LAP on, seega ei tea, mis kuus panustamine vahele jääb).
LAPitajad: Kaua olete pärast LAPi seksist hoidunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ma ei mäleta, kui kaua peale lap-i seksist hoidusime, ilmselt kaua, sest me niikuinii ei seksi kuigi tihti 🙂 Ning esimese ov-i pidi arsti soovitusel vahele jätma (see oli ka üsna pea peale oppi). Rasestusin teise ov-i ajal 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki -Võin oma kogemust jagada, mis oli nüüd märtsis. Vaatasin äpist järgi ja veidi alla kuu ei olnud vahekorras. Lõikus toimus märtsi keskel ov paiku ja aprilli ov ajal sai juba panustatud uuesti. Mul lõigati munasarja ja mäletan, et mitu tsüklit veel valutasid munasarjad just ov ja päevade ajal, aga arst ütles et see ongi normaalne.

Miks sind LAPle suunatakse? Mina käisin munasarja tsüsti pärast

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilussuvi, me ka ei seksi tihti (nüüd beebiprojektis olles, õnneks juba tihedamini), aga kuidagi tore ja toetav ikka teada, kuidas teistele öeldud ja kuidas teistel LAP läinud jne.
Nagu teiste kogemuslugudest aru olen saanud, siis põhjuseid, miks LAPi tehakse on igati erinevaid ning samamoodi on taastumine erinev (olenevalt ilmselt sellest, kuidas inimene muidu narkoosi talub, mida sealt siis täpselt välja lõigatakse jne).
Kats2, meil mehega kõik muud näitajad korras, aga rasestuda pole õnnestunud 14. tsükli jooksul, seepärast järgmine loogiline samm ongi munajuhade kontroll LAPil (üheks põhjuseks ka just kohe LAPi eelistamine arsti poolt on üle 10 aasta tagasi mehega koos “üle elatud” klamüüdiake).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 298 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad 2019