Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Minu meelest täitsa ok värvida raseduse ajal. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Liitun ka teiega.
Arstil käisin 23.04.
Rasedus tuvastatd ja tähtaeg 16.12 ja nädalaid siis 6+3
Hetkel kodus kasvamas juba kaks last (5aastane ja 1,5aastane)
uus beebi on meil kolmas tulemas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 5+2 ja meeletu väsimus. Nagu pohmelli tunne????
Rinnad on valusad ja kõht paistes. Nüüd vaiksel hakkab nagu kohale jõudma, et rase olen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suudan süüa ainult soolast. Enne olid lemmikud datlid ja banaan jne nüüd ei taha mõelda ka nendest 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulgi nüüd esimeses ultrahelis käidud ja imepisike südameke tuksumas nähtud- kirjeldamatu tunne 🙂 Täna siis 6+4 ja tähtaeg 16.12 (päris mitmel sama tähtaeg, äge). Uskumatu, olen peagi 4 lapse ema, kes küll seda oleks arvanud, et elu nii läheb 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millu 9 sama.. pidin täna koju torti valima ja no kui muidu olen maailma suurim magusafänn, siis kogu valik ajas seest keerama ja ilmselt peale selle, et selle koju viin, rohkem seda ei taha puutuda kaa.. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. Tähtaeg 17.12 ja neljas laps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka detsembrikatega. Enda arvutamise järgi tähtaeg 26 dets. Arsti aja sain alles 15 mai. Tulemas 3 laps. Kodus ootamas 13 aastane tütar ja 1 aastane poeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka detsembrikatega. Enda arvutamise järgi tähtaeg 26 dets. Arsti aja sain alles 15 mai. Tulemas 3 laps. Kodus ootamas 13 aastane tütar ja 1 aastane poeg.

Mul 24.12 TÄ ja esimest korda arstile 15.5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka magusaid kuhugile kadunud, isutab soolase ja apelsinid järgi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuleb sellist voolust mis nagu õrn no väga õrn roosa. Imelik. Arst 2 mail üritan rahulik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna oli suurem verejooks. Läksin emosse. Seekord sain eesti arsti. Ühesõnaga 1,5cm hematoom. Lootega kõik korras vastas 7+4, kuigi täna on 7+1.
Keelati vahekord ja saun ja kuum vann.
Teisipäeval lõpuks oma arsti juurde. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mõtlesin, et liitun ka detsembrikatega. Kuigi kalender arvutas TA 3.01.2020. Tänasepäeva seisuga on rasedus 4+1, arsti aeg 7.mai. Rasedusest sain teada 4 päeva enne oodatuid päevi. Umbes samal ajala jäin haigeks ja siiani pole nohu ja kurguvalu üle läinud, see teeb muret 🙁 muidu on rind valus ja soolast tahaks )))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mõtlesin, et liitun ka detsembrikatega. Kuigi kalender arvutas TA 3.01.2020. Tänasepäeva seisuga on rasedus 4+1, arsti aeg 7.mai. Rasedusest sain teada 4 päeva enne oodatuid päevi. Umbes samal ajala jäin haigeks ja siiani pole nohu ja kurguvalu üle läinud, see teeb muret ???? muidu on rind valus ja soolast tahaks )))

Mul algas rasedus täpselt sama moodi. Ma pole elu sees nii haige olnud. Ainuke pluss oli see, et palaviku polnud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks ju juba luua ka kinnise fb grupi. Seal mugavam suhelda ???? äkki keegi hakkajam inimene võtaks käsile selle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviks ikka siin suhelda, pole fb ja ei soovi teha ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul palavik varieerub praegu 36,9-37,3. Aga nagu ma netist lugesin, siis raseduse esimesel trimester on see tàitsa loomulik. Kàisin emos igaksjuhuks, CRV oli tàitsa normis, jee)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB gruppiks ehk liiga vara veel…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnise fb grupi osas ei ütleks isegi ära 🙂
Eks kui keegi teeb selle kunagi võib märku anda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HeyHey. Detsembri beebid 2019 täitsa olemas fb-s ,kes tahavad liituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suuda leida. Mis nimega täpsemalt see grupp?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 10:07; 30.04 11:22; 01.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa copysin ja leidsin gruppi. Seal ainult 1 liige? mingi mööblifirma asutatud juba jaanuaris vms. Pigem ei meeldi suured gruppid ja teeks väiksema meie endi oma.
Endal ka magusaisu läheb suht nulli. Kogu aeg keerab seest ja kõrvetised ka platsis. Ämmakas ei vasta mu kirjale ka. Arvutasime ja ta pani reisiajaks mulle KV.. Aga mind siis ju pole. Kirjas küll paar tööpäeva aga möödas juba peaaegu nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei leia FB gruppi, aga arvan, et see tingitud sellest et grupp on salastatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis huvi, et millal plaanite tööandjale öelda, et rase olete. Ise ei tahaks enne mai lõppu (peale KVd siis) öelda.
Ennast häirib see, et tööandja käib ja räägib kui suured plaanid tal minuga septembrist on ja kui raske mu kohale ikka inimest saada mistõttu tunnen veits süümekaid :S.
Samuti ei tahaks väga sügise peale jätta sest tean, et mu kohale nii lihtsalt inimest ei leia, arvestades et ma töötan väiksemas eestimaa kohakeses ka..
Ja no ise olen arvestanud, et Septembrist jääks ise koduseks kuna paariks kuuks ei viitsi peale suve tööle minna, kuna laps sünnib 2.5 vahe sees esimese lapsega, siis praegune töökoht otseselt ei mõjutaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 11:45; 12.04 22:36; 29.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin tööandjale siis kui 12 nädala UH tehtud ja kõik korras ja kindel 🙂 Siis on ikka tööandjal ka aega uut inimest otsida.Muidu kui selle väga hiljapeale jätad võib tööandja solvuda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma hetkel veel emapalgal kodus, siis ütlen ilmselt suve lõppus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sunnitud vist juba paari nädala pärast ütlema.
Kuna mul Soomes tähtajatut lepingut ei ole ja töötan hooldekodus, siis kui saan mai alguses uue lepingu, ütlen ka ülemusele. Kuna olen lühike ja olen ilusti juba kosunud, siis arvan, et kaua enam varjata ei õnnestu.
Alguses oli plaan ka alles, siis öelda kui uh käidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul veel viimane põnn sai alles aastaseks siis plaanin nii et 30 päeva enne uut tähtaega lõpetan praeguse lapsepuhkuse ja alustan uut dekreeti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun samuti grupiga. Esimesed triibud sain ülestõusmispühade hommikul (ehk 21.04), tegin järgmine päev kordustesti mis oli samuti positiivne. See on esimene rasedus.
Käisin 25.04 arsti juures, kes ütles, et liiga vara tulin, praegu oli ultraheliga näha ainult musta laigukest, kuhu siis mingi hetk loode ilmub… Ma eeldan, et see oli siis lootekott, mis praegu ainult näha oli?
Igal juhul uue aja pani arst alles 20. maiks. Rasedusäpi järgi peaks täna olema 6+6, esialgseks tähtajaks määras arst 25.detsember.
Ma ei tea, kuidas ma jaksan veel oodata 3 nädalat, enne kui uuesti arstile saan. Enne nagu ei julgegi päris 100% uskuda, et rase olen, kui südametegevuse ära näen…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb grupp küll kahtlane. Loodud juba 30.01.19, ei kavatse liituda. Kunagi peale KV uuringut võiks olla keegi reaalne, kes meist siin on grupi loonud, siis ikka liituks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.