Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Kuidas te oma iiveldusega toime tulete. Mul juba kolmas päev.,kus vaheldumisi paha olla.
Selline tunne nagu oleks pohmellis, aga oksele ei aja.
Ja see meeletu väsimus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka päris raske ei oksenda aga nii iiveldab midagi süüa ei taha igapäev leiutan, et üldse midagi sööks. Vahel lausa sunnin. Magusad asjad on täiesti out.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Detsembri beebid 2019 aga see on salajane grupp ning seda hetkel ei näegi.Kui keegi soovib liituda siis saadan nt adminni meili ja saate oma soovist talle teada anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul õnneks ei iivelda, kuid selline väsimus on, mida on raske kirjeldada- kui saaks, siis oleks terve päeva pikali 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti iiveldab juba mitmendat päeva.. Oksendama ei aja, aga sees püsivalt nii häiriv tunne, et paneks või näpud kurku.. 😀 Tihe näksimine justkui leevendab seda, söömata olles läheb veel hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin alguses väga hea söömaga, aga nüüd samuti pean mõtlema mida üldse tahan.
Lemmik on sidrunivesi, see nagu leevendaks väheke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen adminni meilist huvitatid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka huvitatud adminni meilist ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 10:07; 30.04 11:22; 01.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks sedakas kõik juba arsti juures käinud? Mulle pandi pelku aeg siis kui 8 nädal jookseb. Kuigi lähen ise erakasse 2mail.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviksin samuti liituda FB grupiga – palun adminni meili 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arstil ära. Kõik korras, aga tahab 15 uuesti üle vaadata. Siis sain veel aja 3 ja 31 mai. Tänase seisuga 7+4.
Mõni päev on iiveldus kohutav, teine päev minimaalselt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin samuti täna arstil ning arvasin, et on 6+4, kuid UH näitas 6+0. Aga süda olevat värelenud ja TA 24.12 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hey.Liitun ka detsembri ootajadega .käisin täna aratil ja nädalaid 6+3.tähtajaks pandi 15.detsember.Tegime ka facebooki grupi detsembri beebid 2019.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 16:19; 30.04 17:07; 30.04 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks läks mu üllatusbeebi ingliks ???? süda oli peale kuuendat nädalat seisma jäänud.

Liitun teiega hetkel veel anonüümselt. Olen siit 10 aastat eemal olnud ja need triibud tulid suure üllatusena (vanust on mul ka juba omajagu). Tulemas neljas laps, TA 2.12

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:45; 30.04 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene arstiaeg alles 15 mai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei leia gruppi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes tahab facbookis grupiga liituda aga ei leia siis võite siia oma nime kirjutada ja me lisame teid sinna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 16:19; 30.04 17:07; 30.04 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://m.facebook.com/groups/2324355261118223?tsid=0.6410804425653887&source=result

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 16:19; 30.04 17:07; 30.04 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile erakorralises. Oli verejooks. Arst kirjuats, et vähene verejooks. Süda lõi ja vastas 7 nädalat. Nüüd avastasin, et on kirja pannud subkoriaalne hematoom. Samas kohapeal ei maininud midagi. Küsisin, et kas pean nüüd midagi teistmoodi tegema ütles, et ei. Väitis, et kuna süda lööb on prognoos hea. Pean nüüd ootama oma arsti aega. Verd õib tulla 2 nädalat veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaksin pigem gruppi kus on ainult emmed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 10:07; 30.04 11:22; 01.05 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile erakorralises. Oli verejooks. Arst kirjuats, et vähene verejooks. Süda lõi ja vastas 7 nädalat. Nüüd avastasin, et on kirja pannud subkoriaalne hematoom. Samas kohapeal ei maininud midagi. Küsisin, et kas pean nüüd midagi teistmoodi tegema ütles, et ei. Väitis, et kuna süda lööb on prognoos hea. Pean nüüd ootama oma arsti aega. Verd õib tulla 2 nädalat veel.

Minul on hematoom. Tlns ei öeldud midagi erakorralises. Pärnus sattusin suurema verejooksuga. Seal öeldi hematoom ja kas Tlnas ei öeldud, et seks keelatud. Samamoodi saun ja kuum vann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei öeldud,et see hematoom on.Kodus lehe pealt lugesin. Kui küsisin kas pean midagi teisiti tegema ütles, et ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mitmed kirjutavad kägudena, on raske aru saada.. kas Facebooki gruppe on siis kaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaksin ka Fb gruppi, mis mõeldud ainult emadele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 09:39; 08.05 15:53; 09.05 08:18; 05.06 13:44; 14.06 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

detsembriemmed2019@gmail.com

Meili palun kirjutada
Ees ja perekonnanimi (fbi oma)
enda tulevase beebi T.A
Linn kus elate.

See on siis ,mis mõeldud ainult naistele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti tobe on see et ma ei näe Põltsamaa mahla reklaami pärast üldse teksti, mida kirjutas Hele1122 kell 11:17 🙁 ja ma ei oska seda reklaami kuskilt eest ära ka võtta, risti ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka telefonis ei näinud, õnneks arvutis ikka nägin 🙂
Teen copy-paste, ehk minu teemale ei tule see tobe reklaam ette

detsembriemmed2019@gmail.com

Meili palun kirjutada
Ees ja perekonnanimi (fbi oma)
enda tulevase beebi T.A
Linn kus elate.

See on siis ,mis mõeldud ainult naistele ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et iga naine ja rasedus on erinev.. aga kas see on OK, et tunnused esimesel trimestril muutuvad? Rasedust peaks olema 5+0 täna ja ultraheli alles 10.05. Rinnad pakitsevad juba kaks või rohkem nädalat aga nüüd hakkavad natukene tagasi tõmbuma.. üritan tunnustest tuge leida kuna ultraheli alles ees, vb ei peaks :), rasune näonahk ja punnid on põhiteema, kerged päevadelaadsed tunnused, isu hea, alaselja väsimus.

Mari

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.05 12:42; 03.05 15:48; 07.05 10:37; 10.05 16:22; 14.05 17:52; 16.05 12:02; 18.05 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mari mul oli ka alguses ainult rinnad valusad. Iiveldus tuli alles peale 5 nädalat. Samas kõigil ei peagi paha olla olema ju. Ära muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka tàna tàpselt 5+0. Esimene UH on 7.05. Rasedustunnused on vàga vàga valusad rinnad, tunduvad veidi suurenenud. Aeg ajalt pakitseb alakòht. Hakasin vòtma magne B6 ja enam ei tunne vàga tòmbeid alakòhus. Kòige maitsvam tundub hetekl pòltsamaa piknikukurk 😀 ja kòike sòòn ketßupiga. Muud ei midagi 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.