Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 188 )

Teema: Detsembri beebid 2022

Postitas:
Kägu

Käisin esimesel visiidil ära. Päevade järgi 7+2, uh jägi 7 +0. Südametöö oli ilusasti näha ja kuulda. Sain esimese uh pildi ka kaasa. Oscar uuring tuleb 26.mai. Eks nüüd on järgmine kp mida oodata ????.

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile mega palju õnne ja ilusat ootust !
Käisin ka oma esimesel UH ära ja süda ilusti lõi. Vastas ka ilusti suurusele.
Head aega viljatusravikliinik ja nüüd ämmaemanda juurde 12. mai ❤️

Katzzz

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõõm järjest nii palju häid uudiseid kuulda! Kannatust meile kõigile kes veel esimesel visiidil käinud pole!

Kas keegi oskab öelda millest sõltub kas esimesel visiidil võetakse kohe arvele või mitte? On see haiglati erinev või sõltub see rasedusnädalatest?

flaming0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei armsad???? palju õnne kõigile ootajatele❤️

Liitun minagi teiega nüüd ????

Ootan oma esimest IVFi teel saadud beebit. Päevade järgi arvestades on mul tänasega saanud täis 4 nädalat. Tähtajaks on praeguse seisuga 28-29. detsember, kuid IVFi järgi võib tulla veidi hilisem.

Ametlik vereanalüüs on tulemas 26.04, kuid olen omavoliliselt juba 2 korda verd testimas käinud, et ikka kindel olla, et silmad ei peta ja et päriselt ongi pärast neid aastaid mu sees väike ime kasvamas. Ja nii ongi – hCG on mõlemal korral kaunis olnud ja nüüd võib rahus oodata ning mitte metsikult muretseda.

Nii tore, et saan teiega liituda.????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore grupp, mille liige olla 🙂

Olen nüüd pikalt, küll triibupüüdjates kui IVFi grupis olnud lugeja, kuid märku endast pole andnud, tundub, et nüüd võiks olla õige aeg.

Olen IVF rase, täna sai tehtud ametlik veretest ja tulemus oli ilus – süda julgeb jälle natuke rohkem rõõmustada.

Tähtaeg võiks olla 30.12, erinevate kalkulaatorite järgi.

09.05 on esimene ultraheli.

Kõhus kisub hirmsasti, muidu pole erilisi sümptomeid olnud.

Kuigi teekond on olnud pikk, on siiski kuidagi raske uskuda, et tõesti saimegi oma triibud. :))

T.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii tore grupp, mille liige olla ????

Olen nüüd pikalt, küll triibupüüdjates kui IVFi grupis olnud lugeja, kuid märku endast pole andnud, tundub, et nüüd võiks olla õige aeg.

Olen IVF rase, täna sai tehtud ametlik veretest ja tulemus oli ilus – süda julgeb jälle natuke rohkem rõõmustada.

Tähtaeg võiks olla 30.12, erinevate kalkulaatorite järgi.

09.05 on esimene ultraheli.

Kõhus kisub hirmsasti, muidu pole erilisi sümptomeid olnud.

Kuigi teekond on olnud pikk, on siiski kuidagi raske uskuda, et tõesti saimegi oma triibud. :))

T.

Palju, palju õnne! ????

CK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin uue e- maili: detsembribeebid2022@gmail.com ning

salajase fb grupi: Detsembribeebid2022(salajane).

Hoiaks selle fb grupi väikse ja privaatse ???? ehk huvilised, kes soovivad grupiga liituda, palun saatke eelmainitud emailile oma nimi ja siin detsembribeebide grupis kasutusel olev kasutajanimi, et saaks ikka kindel olla, et õiged inimesed liituda soovivad ????.

May

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore. Kohe kirjutan sellele meilile ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei ja palju õnne kõigile uutele ja kõigile, kes ämmakalt hea uudise saanud on 🙂

Mina käisin üleeile viljatusravikliinikus viimasel visiidil, nägin ja kuulsin pisikese tukusvat südant. Mõõtude poolest vastas täpselt vanusele (6+2). Rõõm on suur. Tähtaeg endiselt 12.12.

Iiveldus on mul seekord päris ränk, see on mulle uus kogemus, sest eelmine kord iiveldasin minimaalselt. Isutab imelike asjade järgi, nt hapud kummikommid, apelsinimahl, ahjuvõikud.

Ämmaka juurde arvele võtma lähen 4.05.

Morgase

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei! Esiteks, palju õnne kõikidele kaasrasedatele! Liitun ka detsembri beebidega, triibud sain küll kätte juba nädal tagasi. Praeguse seisuga peaks olema 4+2, esimese arsti aja sain alles 24.05, tuleb pikalt kannatada. 🙂

Tasapisi on iiveldus endast märku andmas, paar päeva tagasi praadis elukaaslane kana ja ma oleks selle lõhna peale äärepealt seal samas pliidi kõrval oksele hakkand. Minu jaoks uus kogemus, esimese rasedusega polnud sellest haisu ka. Nüüd lihtsalt loodan, et väga hulluks ei lähe. Ja täitsa lõpp, kui julmalt ma pükse vihkan. Kõht pidevalt pinges ja punnis ja no nii ebameeldiv on pükstega olla.

Aga vähemalt annab see märku, et pisike kasvab ja tuleb ära kannatada. 🙂

*Salajase grupiga ühineks ka*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka mina täna viljatusraviarsti juures esimesel UH’l. Sain kirja 6+0, pisike süda tuksus ja kõik tundus klappivat.

Arst tahab mind 9ndal nädalal uuesti näha, et veenduda kas kõik hästi endiselt. Selle hetkeni veel 15% katkemisoht. Ilmselt teen kõiksugu tasulised geeniuuringud ka ära siis.

Ei teagi kas peale seda jàäda sinna kliinikusse või ikkagi riiklikusse üle minna. Arst tegi head müüki, et temaga jääksin, aga eks see oli oodatav.

Sümptomid mul suures osas endiselt puuduvad. Rinnad hästi natuke hellad ja kõht läheb kiirest tühjaks. Aga vetsus ei pea tihedamini käima ja ei iivelda. Ootan, mõtlen kas ja kuna saabuvad.

tilulilu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sümptomid mul suures osas endiselt puuduvad. Rinnad hästi natuke hellad ja kõht läheb kiirest tühjaks. Aga vetsus ei pea tihedamini käima ja ei iivelda. Ootan, mõtlen kas ja kuna saabuvad.

tilulilu

[/quote]

Minul ei olnud raseduse lõpuni mingeid sümptomeid, v.a see, et kõht hakkas lõpuks kasvama. Muretsema peaks (aga mitte ka siis alati, ka see ei pruugi midagi halba tähendada!), kui kõik sümptomid üleöö kaovad, aga kui neid polegi, siis sellepärast küll ära muretse. Ma ka lugesin, et iiveldus on terve raseduse tunnus jne, aga mu ämmakas rahustas mu kohe maha, et see pole mingi näitaja. Laps sündis terve ja tubli. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain esimese õhkõrna teise triibu 1.aprill. Seda oli õiges valguses ainult näha. 4.aprill oli väga natuke tumedam triip, aga endiselt kahtlane. 6.aprill tegin viimase testi, mis juba selgemalt triipu näitas.

Päevade järgi peaks tähtaeg olema 30 november, aga kuna tsükkel on pikk ja kõigub, siis ilmselt 1/2 nädalat hiljem.

Järgmime nädal esimene ämmaemanda aeg, siis saab teada palju päriselt nädalaid on. Hetkel minu arvutuste järgi 6-8 nädalat.

Tohutu väsimus juba 1.aprillist alates. Iiveldust eriti pole olnud. Hommikuti kergelt paha, aga läheb pikutades üle. Eelmise rasedusega öökisin terve aja lõpuni välja.

Väike snäkk peab ka koguaeg taskus olema.

 

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Olen esmarase ning oma triibud 17.04 õhtul, kohe esimeste sekunditega oli teist triipu näha. Sisetunde pealt arvasin juba nädal enne, kui ei tihanud enne testi teha. Testi tegin, kui päevad olid 4-5p hiljaks jäänud ehk siis hetkel peaks olema 5+2.
Enesetunne nüüdseks juba hea! 3+5 hakkas iiveldamine pihta ning eilsest saadik enam polegi. Mensesega sarnased krambid aeg-ajalt.
Arstile lähen kinnitama juba 28.04. 18 helistasin Tartu Ülikooli Kliinikumi ning taheti juba järgmine päev, et läheksin. Ei teagi, mis nad vaadanud oleks 😀 Arstile mineku hetkeks on päevade järgi 6+0, niiet ehk õnnestub imekombel ka südant kuulda 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Olen esmarase ning oma triibud 17.04 õhtul, kohe esimeste sekunditega oli teist triipu näha. Sisetunde pealt arvasin juba nädal enne, kui ei tihanud enne testi teha. Testi tegin, kui päevad olid 4-5p hiljaks jäänud ehk siis hetkel peaks olema 5+2.

Enesetunne nüüdseks juba hea! 3+5 hakkas iiveldamine pihta ning eilsest saadik enam polegi. Mensesega sarnased krambid aeg-ajalt.

Arstile lähen kinnitama juba 28.04. 18 helistasin Tartu Ülikooli Kliinikumi ning taheti juba järgmine päev, et läheksin. Ei teagi, mis nad vaadanud oleks ???? Arstile mineku hetkeks on päevade järgi 6+0, niiet ehk õnnestub imekombel ka südant kuulda ????

oops! unustasin end kuidagi tuvastada..

noh, kutsume mind siis Madliks 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan neljandat last, tähtaeg peaks olema 10. detsember. Olen õnnega koos, et õnnestus esimesel proovimise kuul. Imestan, et enamusel siin juba arsti või ämmaemanda juures käidud üsna varakult. Mina sain aja alles tuleval nädalal siis kui nädalaid 8+3. Öeldi ka, et pole mõtet tulla enne kui 7+. Kibeleksin küll juba varem minema, et saada kinnitust, et kõik on okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolin siia teemasse üle aprilli triibupüüdjatest . Süda küll väriseb, kaks varajast katkemist olnud viimase poole aasta jooksul. Hetkel peaks olema 5+4. Vahepeal kergelt iiveldas, enam mitte, rinnad vaid tundlikud.  Panin arstile ka aja, pean veel 2 nädalat kannatama ????

Tuleksin privaatsesse gruppi siis, kui arstil käidud ja süda rahul ????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootan neljandat last, tähtaeg peaks olema 10. detsember. Olen õnnega koos, et õnnestus esimesel proovimise kuul. Imestan, et enamusel siin juba arsti või ämmaemanda juures käidud üsna varakult. Mina sain aja alles tuleval nädalal siis kui nädalaid 8+3. Öeldi ka, et pole mõtet tulla enne kui 7+. Kibeleksin küll juba varem minema, et saada kinnitust, et kõik on okei.

Paljud siin on tulnud ivf grupist või on varasemaid katkemisi. Sellisel juhul ongi normaalne tihedamini ja varasemalt kontrollida.

Alati on võimalik ka ise varem pöörduda tasulisele vastuvõtule kui süda kripeldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne kõigile õnnelikele.Olen läbi teinud 3 IUI viimane õnnestus aga peetus viiendal nädalal.31 märts oli punktsioon ja 5aprill siirdati 5päevane mammu????kõik tundus neljapävani ilus hcg oli tõusnud 471ni ja ss hakkas reedeõhtul määrima pruunikat õrnalt ja nii tänaseni. Käisin ära arstil tegi uh,näha oli õnneks loode aga tühi(rasedust 5+4)õnneks pidi möödult vastama ajale. Esmaspäeval uuesti kontrolli,loodan seal näha väikest südamekest ss.

Kit

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka mure, et ühtegi tunnet pole.

Peetumine ja katkemine oli mul jaanuaris ja siis olid hellad, lopsakad rinnad tugev viide rasedusele, aga siis 6+4 oli hcg 315 ja oligi jama….

Sel korral rinnad täiesti tavalised. Viimased päevad olid 15.03 Kolm testi tehtud 19., 20. 04 – kõik positiivsed. 22.04 tegin hcg – 1670 ja 25.04 hcg – 4840. Üsna hea.. aga tunnet pole… kõht on kinni ainult.

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka mure, et ühtegi tunnet pole.

Peetumine ja katkemine oli mul jaanuaris ja siis olid hellad, lopsakad rinnad tugev viide rasedusele, aga siis 6+4 oli hcg 315 ja oligi jama….

Sel korral rinnad täiesti tavalised. Viimased päevad olid 15.03 Kolm testi tehtud 19., 20. 04 – kõik positiivsed. 22.04 tegin hcg – 1670 ja 25.04 hcg – 4840. Üsna hea.. aga tunnet pole… kõht on kinni ainult.

Apelsin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See iiveldus on muutunud nii kohutavaks, et segab elu. Täna tööl mitu korda öökinud vetsus. Magasin lõuna paiku diivanil – no ilmselt minu töökohal kaua ei lähe kui kõik saavad aru. Ülemusee ütlesin ka ära, sest suve graafik on tegemisel ja siis ta teab arvestada. Eelmise lapsega tegin lõpuni välja 24h vahetusi. Sel korral suren siin juba praegu. Ainus lohutus on see, et järelikult kõik toimib.  See tunne kõrist ja maost ei kao üldse – olgu öö või päev ????????

 

KM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul olid ka esimese rasedusega rinnad ülihellad ja lausa 2 korvi võrra paisusid. Too rasedus kahjuks peetus kui hcg oli kas 24 000 või 28 000 ringis, enam ei mäleta ja ikka pikalt läks aega enne kui iiveldused ja asjad taanduma hakkasid.

AGA see-eest järgmise rasedusega (mis eduka lõpu sai) ei olnud ka rindade poolest mitte mingit muutust. Ei tundlikkust, suurenemist vms. Seega ära liialt põe, et praegu tunnuseid eriti pole. Naudi “tavaelu” kuniks seda antakse ja kõik läheb hästi 😉

flaming0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Käisin täna UHD-s. Beebi vastab 7+1. Sünnitustähtajaks sain 11.12.2022 ning südametegevus oli regulaarne. Jaanuaris oli peetumine 6+1 nâdalal ning välja tuli see ja abordi tegin 10+3 nädalal.

Nûûd olen jälginud HcG-d, mis jôudsalt tôuseb ja kôik korras. Sümptomiteks: rinnad on väga hellad ning suurenenud ja iiveldus on olemas, kuid öökima ei aja. Alakôhu pakitsus samuti käib aegajalt.

 

Ootan vastu vôtmist salajasse fb gruppi 🙂 , alguses saatsin meili, et veel ei ole perekoolis kasutajat, kuid nüüd sai see tehtud ja sisse mind fb-sse veel lastud ei ole :/

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Käisin täna UHD-s. Beebi vastab 7+1. Sünnitustähtajaks sain 11.12.2022 ning südametegevus oli regulaarne. Jaanuaris oli peetumine 6+1 nâdalal ning välja tuli see ja abordi tegin 10+3 nädalal.

Nûûd olen jälginud HcG-d, mis jôudsalt tôuseb ja kôik korras. Sümptomiteks: rinnad on väga hellad ning suurenenud ja iiveldus on olemas, kuid öökima ei aja. Alakôhu pakitsus samuti käib aegajalt.

Ootan vastu vôtmist salajasse fb gruppi ???? , alguses saatsin meili, et veel ei ole perekoolis kasutajat, kuid nüüd sai see tehtud ja sisse mind fb-sse veel lastud ei ole :/

Mina kohe alguses saatsin andmed, kuid ka siiani pole mingit teadet sellest grupist tulnud ????‍♀️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Peale arstil käiku tuleks ka FB gruppi.

Arstile minek 11.05. Tähtaeg peaks olema 08.12, ehk täpselt 7,5 aastat peale esimese lapse sündi. Siiani põhisümtomiteks kõhus pakitsev tunne ning väike kõht ka ees juba, esimesega ei tulnud nii kiirelt kõhtu ette, nüüd üritan pidevalt siis peita, aga kuna enamus riideid suht ümber siis väga keeruline, õnneks keegi veel midagi küsima pole tulnud.Hetkel peaks olema 7+4. Iiveldust pole üldse, aga seda ei olnud ka esimest last oodates. eelmisega oli alguses pidev väsimus seekord aga väga palju energiat. Käisin korra ka juba rasedate trennis, päris mõnus koormus oli.

Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupp ilusti olemas ja liikmeid ja juba lisandnud. Osade fb kasutajate lisamisega on kahjuks mingi tehniline probleem, ei oska öelda miks. Kirjutan eraldi.

May

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna ämmaemanda juures. Näha oli, et emakasisene rasedus, aga loodetet ei näinud ????.

Päevade järgi oleks 9 nädalat, aga kuna pikk tsükkel, siis ise arvasin, et 7. Ämmaemand mõõtis suuruseks kuskil 6 nädalat.

2 nädala pärast lähen uuesti vaatama, kas loodet on näha.

Täitsa hirmus hakkas juba ????????

 

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna ämmaemanda juures. Näha oli, et emakasisene rasedus, aga loodetet ei näinud ????.

Päevade järgi oleks 9 nädalat, aga kuna pikk tsükkel, siis ise arvasin, et 7. Ämmaemand mõõtis suuruseks kuskil 6 nädalat.

2 nädala pärast lähen uuesti vaatama, kas loodet on näha.

Täitsa hirmus hakkas juba ????????

MM

Hirmus jaa, 2 nädalat tundub jube pikk aeg ootamiseks. Mina ei jõua arstilkäiku ära oodata, veidi määris nagu päevad hakkaksid. Testil ikka 2 tugevat triipu ja pole veel arstil käinud ning hirmus on praegu ????

CK

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll need 2 nädalat lähevad ruttu ja siis saad kinnitust, MM, et kõik korras.

Mul ka tänasega täpselt 2 nädalat arsti ajani jäänud, algus lugesin nädalaid valest ja panin üldse 10nda nädala peale ämmaka aja, aga siis vaatasin mingi aja pärast uuest ja õnneks oli sellele ämmakal veel vaba aega mu 9ndaks nädalaks.

Mul on ikka päris suur kõht juba ees, kas kellelgi veel? Hetkel siis peaks olema 7+5, esimesega oli vist selline 12 nädala paiku. Eriti saaks nalja kui oleks kaksikud 😀

Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 188 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2022