Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 519 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:

Minul käimas esimene IVF täisring -määrati lühike skeem.
Tuleb välja, et see polegi nii lihtne, et hakkad aga süstima, punktsioon, siirdamine ja ootamine.
Minu jaoks on kogu see teekond ja protsess suhteliselt chill ja rahulik olnud, pole ülemäära muretsenud ega ka kurvastanud.

Hetkel olen teinud alles 4 päeva Gonal-f 125 1xhommikul ja tänane vereproov näitas, et östradiooli level juba valmis punktsiooniks ja kõrgemaks minna ei tohiks (2500), õiges suuruses folliikuleid ka juba 12 munasarjas (mul ainult 1 munasari).
Kas kellelgi veel selline olukord old, aga saadud ikkagi korralikud rakud?

Arst ütles, et 4 päeva pealt ei hakka keegi punkteerima, sealt ei saadaks ühtegi rakku, edasi kasvatades kasvab ka järjest hüpperi oht. Arst oli päris nõutu, aga jätkas skeemiga 4 päeva gonalit 100 1xpäevas ja lisaks cetrodite süst 1xpärvas. Tema arvates peab vähemalt 9 päeva stimulatsioon kestma, enne pole pointi isegi proovida :((((

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käimas esimene IVF täisring -määrati lühike skeem.

Tuleb välja, et see polegi nii lihtne, et hakkad aga süstima, punktsioon, siirdamine ja ootamine.

Minu jaoks on kogu see teekond ja protsess suhteliselt chill ja rahulik olnud, pole ülemäära muretsenud ega ka kurvastanud.

Hetkel olen teinud alles 4 päeva Gonal-f 125 1xhommikul ja tänane vereproov näitas, et östradiooli level juba valmis punktsiooniks ja kõrgemaks minna ei tohiks (2500), õiges suuruses folliikuleid ka juba 12 munasarjas (mul ainult 1 munasari).

Kas kellelgi veel selline olukord old, aga saadud ikkagi korralikud rakud?

Arst ütles, et 4 päeva pealt ei hakka keegi punkteerima, sealt ei saadaks ühtegi rakku, edasi kasvatades kasvab ka järjest hüpperi oht. Arst oli päris nõutu, aga jätkas skeemiga 4 päeva gonalit 100 1xpäevas ja lisaks cetrodite süst 1xpärvas. Tema arvates peab vähemalt 9 päeva stimulatsioon kestma, enne pole pointi isegi proovida :((((

Tere,

Mul oli eelmise katse ajal enne punktsiooni see östradiooli näit 3600 ja saadi vaid 3 folli, millest saadi 2 munarakku. Mul pole varem nii vähe neid saadudki 🙂 Mingit hüperi ohtu ei olnud mul ja gonali kogus oli 137,5 vist. Süstisin kokku 12 päeva. Arvan, et see nii erinev ikka kõigil ja ausalt öeldes ei teagi, mis näit see oluline on ja mina toimetan ITK-s. Hetkel käsil 8 katse 🙂 Sulle aga rahu, jõudu ja kannatust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käimas esimene IVF täisring -määrati lühike skeem.

Tuleb välja, et see polegi nii lihtne, et hakkad aga süstima, punktsioon, siirdamine ja ootamine.

Minu jaoks on kogu see teekond ja protsess suhteliselt chill ja rahulik olnud, pole ülemäära muretsenud ega ka kurvastanud.

Hetkel olen teinud alles 4 päeva Gonal-f 125 1xhommikul ja tänane vereproov näitas, et östradiooli level juba valmis punktsiooniks ja kõrgemaks minna ei tohiks (2500), õiges suuruses folliikuleid ka juba 12 munasarjas (mul ainult 1 munasari).

Kas kellelgi veel selline olukord old, aga saadud ikkagi korralikud rakud?

Arst ütles, et 4 päeva pealt ei hakka keegi punkteerima, sealt ei saadaks ühtegi rakku, edasi kasvatades kasvab ka järjest hüpperi oht. Arst oli päris nõutu, aga jätkas skeemiga 4 päeva gonalit 100 1xpäevas ja lisaks cetrodite süst 1xpärvas. Tema arvates peab vähemalt 9 päeva stimulatsioon kestma, enne pole pointi isegi proovida :((((

Tere,

Mul oli eelmise katse ajal enne punktsiooni see östradiooli näit 3600 ja saadi vaid 3 folli, millest saadi 2 munarakku. Mul pole varem nii vähe neid saadudki ???? Mingit hüperi ohtu ei olnud mul ja gonali kogus oli 137,5 vist. Süstisin kokku 12 päeva. Arvan, et see nii erinev ikka kõigil ja ausalt öeldes ei teagi, mis näit see oluline on ja mina toimetan ITK-s. Hetkel käsil 8 katse ???? Sulle aga rahu, jõudu ja kannatust ????

Korra nagu oli selline tunne arstilt tulles, et mehhh.. alles alustan ja juba mingi jama.

Kas see 3 tähendab, et lihtsalt rohkem ei kasvanudki stimuleerimisega, st punkteerida oligi ainult 3?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnnestunud ka seekord nagu ma arvasingi???? Homme Nova Vitasse hommikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnnestunud ka seekord nagu ma arvasingi???? Homme Nova Vitasse hommikul.

Kahju ☹️
Anna palun teada, kuidas seal haigekassa järts hetkel.
Tahaks ka sinna üle minna, kui see ITK katse aia taha läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käimas esimene IVF täisring -määrati lühike skeem.

Tuleb välja, et see polegi nii lihtne, et hakkad aga süstima, punktsioon, siirdamine ja ootamine.

Minu jaoks on kogu see teekond ja protsess suhteliselt chill ja rahulik olnud, pole ülemäära muretsenud ega ka kurvastanud.

Hetkel olen teinud alles 4 päeva Gonal-f 125 1xhommikul ja tänane vereproov näitas, et östradiooli level juba valmis punktsiooniks ja kõrgemaks minna ei tohiks (2500), õiges suuruses folliikuleid ka juba 12 munasarjas (mul ainult 1 munasari).

Kas kellelgi veel selline olukord old, aga saadud ikkagi korralikud rakud?

Arst ütles, et 4 päeva pealt ei hakka keegi punkteerima, sealt ei saadaks ühtegi rakku, edasi kasvatades kasvab ka järjest hüpperi oht. Arst oli päris nõutu, aga jätkas skeemiga 4 päeva gonalit 100 1xpäevas ja lisaks cetrodite süst 1xpärvas. Tema arvates peab vähemalt 9 päeva stimulatsioon kestma, enne pole pointi isegi proovida :((((

Tere,

Mul oli eelmise katse ajal enne punktsiooni see östradiooli näit 3600 ja saadi vaid 3 folli, millest saadi 2 munarakku. Mul pole varem nii vähe neid saadudki ???? Mingit hüperi ohtu ei olnud mul ja gonali kogus oli 137,5 vist. Süstisin kokku 12 päeva. Arvan, et see nii erinev ikka kõigil ja ausalt öeldes ei teagi, mis näit see oluline on ja mina toimetan ITK-s. Hetkel käsil 8 katse ???? Sulle aga rahu, jõudu ja kannatust ????

Korra nagu oli selline tunne arstilt tulles, et mehhh.. alles alustan ja juba mingi jama.

Kas see 3 tähendab, et lihtsalt rohkem ei kasvanudki stimuleerimisega, st punkteerida oligi ainult 3?

Jah. Punkteerida oligi vaid 3. Mulle tundus tookord, et gonali annus oli liiga väike, sest alustati 125 ja pärast 137,5. Ülejäänud katsetel on olnud annused suuremad. Praeguse katsega ka mingi jama, ilmselt ei sobi mulle pikk skeem, sest ravimi annus tõsteti nüüd lausa 300 peale ja eks homme paistab, mis Uh näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnnestunud ka seekord nagu ma arvasingi???? Homme Nova Vitasse hommikul.

Kahju ☹️

Anna palun teada, kuidas seal haigekassa järts hetkel.

Tahaks ka sinna üle minna, kui see ITK katse aia taha läheb.

Kahju kuulda Sephyr. Loodame, et kliiniku vahetus aitab. Mõtlen ise sama, et olen siiani ainult ITK-s olnud ja kui seekord metsa läheb jälle, siis viimased katsed teen ka Nova Vitas. Nii et, homme kui käidud sul, siis kommentaarid oleks teretulnud, et kuidas arst ja mis räägitakse, kui pikk järjekord jne… 🙂 Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnnestunud ka seekord nagu ma arvasingi???? Homme Nova Vitasse hommikul.

Kahju kuulda!
Tore ja tubli et uued sammud juba paigas, jään huviga ootama muljeid Nova Vitast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas erinevates kliinikutes Eestis on korraldatud info andmine munarakkude olukorra kohta laboris?
Kas helistatakse, hoitakse kursis?
Inglismaal helistavad teisel päeval ja päev enne siirdamise päeva, et kuidas olukord on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. Täpsemalt 07.09 16:47; 07.09 19:09; 08.09 13:35; 10.09 19:25; 15.09 13:44; 15.09 15:43; 16.09 12:55; 20.09 07:21; 20.09 19:08; 22.09 16:11; 25.09 12:03; 25.09 13:01; 25.09 14:41; 25.09 15:42; 25.09 16:45; 26.09 10:24; 26.09 11:21; 27.09 08:51; 27.09 10:51; 27.09 11:26; 29.09 15:48; 30.09 12:15; 01.10 09:49; 01.10 12:21; 01.10 12:48; 01.10 17:55; 03.10 13:40; 04.10 14:28; 06.10 11:53; 06.10 14:51; 06.10 15:09; 06.10 15:14; 09.10 16:16; 11.10 10:16; 11.10 15:35; 14.10 12:26; 14.10 21:42; 15.10 21:33; 16.10 18:29; 20.10 21:33; 21.10 11:32; 21.10 12:36; 26.10 08:53; 29.10 11:12; 30.10 13:30; 02.11 22:57; 03.11 09:41; 03.11 12:20; 04.11 14:00; 05.11 21:31; 08.11 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tänahommikune vereproov näitas kahjuks et rasedust ei ole.
Eks mul on küll ausalt öeldes juba paar päeva selline päevade-moodi-tunne. Lihtsalt püüdsin sellest nö üle olla ja mõelda et äkki ikka! Nüüd on asi selge, et seekord veel mitte.

Edasi läheb siis jälle nii et helistan kui päevad hakkavad ja siis nad mõtlevad kuidas minuga edasi minna. Meil on üks veel külmas. Ise mõtlen, et järsku oleks tark nüüd neid ikkagi juurde hankida…?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime dr Liis Lille juures. Tegi meile põhjaliku konsultatsiooni, kestis tund aega. Vaatasime ja arutasime läbi, mis enne tehtud jne. Kuna raha anti juurde, siis järjekorda ple praegu. ITK oli sama, et saaks kohe okt jätkata. Arutame veel kodus läbi ja siis kirjutame arstile. ITK teeb head tööd aga nende koormus on lihtsalt liiga suur. Arst arvas, et jätkaks sama skeemiga. Mingid asjad on tasulised aga IVF tasuta. Täna läks 90.-

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tänahommikune vereproov näitas kahjuks et rasedust ei ole.

Eks mul on küll ausalt öeldes juba paar päeva selline päevade-moodi-tunne. Lihtsalt püüdsin sellest nö üle olla ja mõelda et äkki ikka! Nüüd on asi selge, et seekord veel mitte.

Edasi läheb siis jälle nii et helistan kui päevad hakkavad ja siis nad mõtlevad kuidas minuga edasi minna. Meil on üks veel külmas. Ise mõtlen, et järsku oleks tark nüüd neid ikkagi juurde hankida…?

kahju, pidasin pöialt sulle. no aga millalgi kindlasti õnnestub, panused järgmisele korrale!

kas mõtled vanuse pärast, et vahepeal võiks juurde hankida, et oleks rohkem? või miks? selles suhtes, et kas poleks mõistlik see külmas ära kasutada ja siis edasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime dr Liis Lille juures. Tegi meile põhjaliku konsultatsiooni, kestis tund aega. Vaatasime ja arutasime läbi, mis enne tehtud jne. Kuna raha anti juurde, siis järjekorda ple praegu. ITK oli sama, et saaks kohe okt jätkata. Arutame veel kodus läbi ja siis kirjutame arstile. ITK teeb head tööd aga nende koormus on lihtsalt liiga suur. Arst arvas, et jätkaks sama skeemiga. Mingid asjad on tasulised aga IVF tasuta. Täna läks 90.-

Mis mulje sulle seal jäi, hea?
Mis see süsteem seal on, mina pole aru saanud et mille eest siis tuleb maksta ja mis on Haigekassa poolt kompenseeritav?
Mulle on see koht puhtalt juttude põhjal niinii hea mulje jätnud, äkki tahan ka sinna 🙂

Tegelikult mulle juba telefoni teel täna öeldi et minu Pelgulinnas on võimalik isegi juba järgmine kuu/ tsükkel uuele katsele minna, aga et natuke peaks mõtlema-arutama et mis võiks nüüd järgmine plaan olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tänahommikune vereproov näitas kahjuks et rasedust ei ole.

Eks mul on küll ausalt öeldes juba paar päeva selline päevade-moodi-tunne. Lihtsalt püüdsin sellest nö üle olla ja mõelda et äkki ikka! Nüüd on asi selge, et seekord veel mitte.

Edasi läheb siis jälle nii et helistan kui päevad hakkavad ja siis nad mõtlevad kuidas minuga edasi minna. Meil on üks veel külmas. Ise mõtlen, et järsku oleks tark nüüd neid ikkagi juurde hankida…?

kahju, pidasin pöialt sulle. no aga millalgi kindlasti õnnestub, panused järgmisele korrale!

kas mõtled vanuse pärast, et vahepeal võiks juurde hankida, et oleks rohkem? või miks? selles suhtes, et kas poleks mõistlik see külmas ära kasutada ja siis edasi?

Aitäh kaasa mõtlemast-elamast!!
Just mõtlen vanuse peale, et äkki oleks hea väike varu tekitada. Tegelikult olin sama küsimuse ees juba enne seekordset siirdamist, aga siis kuidagi tundsin et mu keha ei vaja rohkem mingeid üleelamisi ja soovin kasutada seda mis külmas ja siirdamist loomulikku tsüklisse. Vat siis kuidas hoopis läks nüüd…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime dr Liis Lille juures. Tegi meile põhjaliku konsultatsiooni, kestis tund aega. Vaatasime ja arutasime läbi, mis enne tehtud jne. Kuna raha anti juurde, siis järjekorda ple praegu. ITK oli sama, et saaks kohe okt jätkata. Arutame veel kodus läbi ja siis kirjutame arstile. ITK teeb head tööd aga nende koormus on lihtsalt liiga suur. Arst arvas, et jätkaks sama skeemiga. Mingid asjad on tasulised aga IVF tasuta. Täna läks 90.-

Mis mulje sulle seal jäi, hea?

Mis see süsteem seal on, mina pole aru saanud et mille eest siis tuleb maksta ja mis on Haigekassa poolt kompenseeritav?

Mulle on see koht puhtalt juttude põhjal niinii hea mulje jätnud, äkki tahan ka sinna ????

Tegelikult mulle juba telefoni teel täna öeldi et minu Pelgulinnas on võimalik isegi juba järgmine kuu/ tsükkel uuele katsele minna, aga et natuke peaks mõtlema-arutama et mis võiks nüüd järgmine plaan olla.

Mulje oli hea. Eks raha eest ootadki rohkem… Ma sain aru, et kui on arsti vastuvõtt ja ultraheli ja mingid lisa analyysid, et need maksavad. Aga mis konkreetselt IVFiga, siis need tasuta. Aga see ka teisiti, et saad meili teel arstiga suhelda. Sõbrannal tähtaeg kohe varsti ja tal õnnestus esimesel korral Nova Vitas ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kes tarvitavad peale punktsiooni!

Arst määras 2 tbl prednisoloni 2 x päevas ja 1 tbl . Estrofem 2 x päevas.
Mis kell Te võtate/ võtaksite need tabletid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. Täpsemalt 07.09 16:47; 07.09 19:09; 08.09 13:35; 10.09 19:25; 15.09 13:44; 15.09 15:43; 16.09 12:55; 20.09 07:21; 20.09 19:08; 22.09 16:11; 25.09 12:03; 25.09 13:01; 25.09 14:41; 25.09 15:42; 25.09 16:45; 26.09 10:24; 26.09 11:21; 27.09 08:51; 27.09 10:51; 27.09 11:26; 29.09 15:48; 30.09 12:15; 01.10 09:49; 01.10 12:21; 01.10 12:48; 01.10 17:55; 03.10 13:40; 04.10 14:28; 06.10 11:53; 06.10 14:51; 06.10 15:09; 06.10 15:14; 09.10 16:16; 11.10 10:16; 11.10 15:35; 14.10 12:26; 14.10 21:42; 15.10 21:33; 16.10 18:29; 20.10 21:33; 21.10 11:32; 21.10 12:36; 26.10 08:53; 29.10 11:12; 30.10 13:30; 02.11 22:57; 03.11 09:41; 03.11 12:20; 04.11 14:00; 05.11 21:31; 08.11 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime dr Liis Lille juures. Tegi meile põhjaliku konsultatsiooni, kestis tund aega. Vaatasime ja arutasime läbi, mis enne tehtud jne. Kuna raha anti juurde, siis järjekorda ple praegu. ITK oli sama, et saaks kohe okt jätkata. Arutame veel kodus läbi ja siis kirjutame arstile. ITK teeb head tööd aga nende koormus on lihtsalt liiga suur. Arst arvas, et jätkaks sama skeemiga. Mingid asjad on tasulised aga IVF tasuta. Täna läks 90.-

Mis mulje sulle seal jäi, hea?

Mis see süsteem seal on, mina pole aru saanud et mille eest siis tuleb maksta ja mis on Haigekassa poolt kompenseeritav?

Mulle on see koht puhtalt juttude põhjal niinii hea mulje jätnud, äkki tahan ka sinna ????

Tegelikult mulle juba telefoni teel täna öeldi et minu Pelgulinnas on võimalik isegi juba järgmine kuu/ tsükkel uuele katsele minna, aga et natuke peaks mõtlema-arutama et mis võiks nüüd järgmine plaan olla.

Mulje oli hea. Eks raha eest ootadki rohkem… Ma sain aru, et kui on arsti vastuvõtt ja ultraheli ja mingid lisa analyysid, et need maksavad. Aga mis konkreetselt IVFiga, siis need tasuta. Aga see ka teisiti, et saad meili teel arstiga suhelda. Sõbrannal tähtaeg kohe varsti ja tal õnnestus esimesel korral Nova Vitas ☺️

Niisama mainin, et siit ühel naisel, kes minuga samal ajal, esimest korda, samas kohas ja samade arstidega ITKs oli, õnnestus esimesel korral rasedaks jääda 🙂 Praegu peaks rasedus poole peal olema.
Kunagi ei tea, kas need mitu erinevat asja just nüüd sel korral kokku langevad ja soosivad on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula, kuidas sul läheb? 😀
Juba pikemat aega mõtlen, et peaks sind siin hüüdma, äkki oled sirvimas. Mõtlen ikka aeg-ajal sinu ja su beebi peale ning kaugel juba arenemine on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Ühinen ka teiega. Olen mõnda aega toimuvat jälginud, et oskaks arsti juures küsimusi esitada ja et natukenegi lootuseid maa peal hoida. Hetkel veel pillid käsil ja süstimine jne jäävad oktoobrisse (see aeg tundub täiega venivat ja muigama panev oli see, et kui varem lootsin päevade paiku, et need siiski ei tule, siis seekord ei jõudnud ära oodata, et pille võtma hakata). Protseduuridest ei tea mitte keegi peale meie endi. Kuna kipun kõike üle planeerima-mõtlema, siis kaasa kohati ei mõista, et mille pärast nii palju põdeda-mõelda ja siis olengi kohati siia tulnud, et sees valitsevale virrvarrile lugedeski natuke tuge saada. Nii et aitäh kõigile, kes oma mõtteid-kogemusi jagavad!
Aastaid tagasi oli ebaõnnestunud IUI ja esimese ringiga õnnestunud IVF. Nüüd uus ring ja olude sunnil uues kohas. Nii-nii väga loodan, et õnnestub.. Nagu me kõik:)
Ees pool olid küsimused-kommentaarid arstide ja kliinikute osas. 3 kliiniku, 4 arsti ja eri aegade visiitide põhjal arvan, et iga inimene on erinev, sh kuidas keha millelegi reageerib. On halvemaid ja paremaid päevi – ühel päeval ei pruugi klappi arstiga olla, teisel on. Arstiga ei pruugi klappi tekkida, kuid protseduur õnnestub ja vastupidi jne. Hetkel olen NV-s ja praegu ei ole mitte midagi ette heita. Varasemale tuginedes olen aga valmis, et meil kõigil on mõnikord halbasid päevi. NV-s peab aga tõesti arvestama, et visiiditasudele lisandub ka nt UH-de tasu (samas mingitest varasematest postitustest on mulje jäänud, et mitte alati?). Tsükli alguse vere- ja muud proovid olid aga haigekassa poolt.

Kiireid triipe meile kõigile!

M.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 20.09 22:03; 06.10 16:32; 10.10 11:55; 12.10 17:34; 14.10 21:25; 25.10 17:28; 26.10 07:35; 29.10 06:50; 04.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ühinen ka teiega. Olen mõnda aega toimuvat jälginud, et oskaks arsti juures küsimusi esitada ja et natukenegi lootuseid maa peal hoida. Hetkel veel pillid käsil ja süstimine jne jäävad oktoobrisse (see aeg tundub täiega venivat ja muigama panev oli see, et kui varem lootsin päevade paiku, et need siiski ei tule, siis seekord ei jõudnud ära oodata, et pille võtma hakata). Protseduuridest ei tea mitte keegi peale meie endi. Kuna kipun kõike üle planeerima-mõtlema, siis kaasa kohati ei mõista, et mille pärast nii palju põdeda-mõelda ja siis olengi kohati siia tulnud, et sees valitsevale virrvarrile lugedeski natuke tuge saada. Nii et aitäh kõigile, kes oma mõtteid-kogemusi jagavad!

Aastaid tagasi oli ebaõnnestunud IUI ja esimese ringiga õnnestunud IVF. Nüüd uus ring ja olude sunnil uues kohas. Nii-nii väga loodan, et õnnestub.. Nagu me kõik:)

Ees pool olid küsimused-kommentaarid arstide ja kliinikute osas. 3 kliiniku, 4 arsti ja eri aegade visiitide põhjal arvan, et iga inimene on erinev, sh kuidas keha millelegi reageerib. On halvemaid ja paremaid päevi – ühel päeval ei pruugi klappi arstiga olla, teisel on. Arstiga ei pruugi klappi tekkida, kuid protseduur õnnestub ja vastupidi jne. Hetkel olen NV-s ja praegu ei ole mitte midagi ette heita. Varasemale tuginedes olen aga valmis, et meil kõigil on mõnikord halbasid päevi. NV-s peab aga tõesti arvestama, et visiiditasudele lisandub ka nt UH-de tasu (samas mingitest varasematest postitustest on mulje jäänud, et mitte alati?). Tsükli alguse vere- ja muud proovid olid aga haigekassa poolt.

Kiireid triipe meile kõigile!

M.

Teretulemast, M. Ja aitäh, et oma kogemust ja arvamust jagad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii mina lähen 3-dale katsele . Homme siirdamine. Teisipäevast saati Gepretix 3x päevas ja 1 kord päevas Medroli. Vaatame mis seekord siis saab..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka homme siirdamisele!
Ei ole kolmanda päeva embrüo vaid neljas päev! Huvitav miks nii määrati! Mul teisipäevast Prolux süstid ja Clexane, estrofem ja prednisolon.

Kas Tead ka mitu siirdavad või kuidas üldse lood on embrüotega?

quote quote=3233332]Nonii mina lähen 3-dale katsele . Homme siirdamine. Teisipäevast saati Gepretix 3x päevas ja 1 kord päevas Medroli. Vaatame mis seekord siis saab..[/quote]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. Täpsemalt 07.09 16:47; 07.09 19:09; 08.09 13:35; 10.09 19:25; 15.09 13:44; 15.09 15:43; 16.09 12:55; 20.09 07:21; 20.09 19:08; 22.09 16:11; 25.09 12:03; 25.09 13:01; 25.09 14:41; 25.09 15:42; 25.09 16:45; 26.09 10:24; 26.09 11:21; 27.09 08:51; 27.09 10:51; 27.09 11:26; 29.09 15:48; 30.09 12:15; 01.10 09:49; 01.10 12:21; 01.10 12:48; 01.10 17:55; 03.10 13:40; 04.10 14:28; 06.10 11:53; 06.10 14:51; 06.10 15:09; 06.10 15:14; 09.10 16:16; 11.10 10:16; 11.10 15:35; 14.10 12:26; 14.10 21:42; 15.10 21:33; 16.10 18:29; 20.10 21:33; 21.10 11:32; 21.10 12:36; 26.10 08:53; 29.10 11:12; 30.10 13:30; 02.11 22:57; 03.11 09:41; 03.11 12:20; 04.11 14:00; 05.11 21:31; 08.11 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli vahepeal 1 ebaõnnestunud täisring veebruaris – sain ühe embrüo, mis ka siirdati, aga rasedust ei tulnud. Siis täisring juunis, 2 siirdati ja 5 külma, rasedust ei tulnud. Nüüs FET 10.09 siirdamine ja 5-päevased embrüod ja õnnestus, siirdati 2 embrüot. VT oli 20.09 291. Olen tegutsenud Novavitas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli vahepeal 1 ebaõnnestunud täisring veebruaris – sain ühe embrüo, mis ka siirdati, aga rasedust ei tulnud. Siis täisring juunis, 2 siirdati ja 5 külma, rasedust ei tulnud. Nüüs FET 10.09 siirdamine ja 5-päevased embrüod ja õnnestus, siirdati 2 embrüot. VT oli 20.09 291. Olen tegutsenud Novavitas.

Tere, mismoodi NVs on siis, et mille eest ja palju maksma peab?
Ja õnnitlen muidugi ka ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegutsen Nv-s. Esimene katse oli 31.mai, mis ei õnnestunud ja külma sai 1. Hetkel külmaring ning kui ilusasti ülesse sulab, on siirdamine reedel. Maksma olen kliinikus pidanud esimese visiiditasu ja uh, mis oli kuskil 100€. Vajalikud analüüsid tegin haigekassa eest enda arsti juures, mis pandi digiloosse ülesse.Mehele tehti analüüsid NS. Maksis tal see kokku 110€. Esimesed kaks kuud maksab embrüode külmutamise kinni haigekassa. Peale seda teeb külmutamise eest NV 6 kuu kaupa arve 120€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegutsen Nv-s. Esimene katse oli 31.mai, mis ei õnnestunud ja külma sai 1. Hetkel külmaring ning kui ilusasti ülesse sulab, on siirdamine reedel. Maksma olen kliinikus pidanud esimese visiiditasu ja uh, mis oli kuskil 100€. Vajalikud analüüsid tegin haigekassa eest enda arsti juures, mis pandi digiloosse ülesse.Mehele tehti analüüsid NS. Maksis tal see kokku 110€. Esimesed kaks kuud maksab embrüode külmutamise kinni haigekassa. Peale seda teeb külmutamise eest NV 6 kuu kaupa arve 120€.

Mina tegutsen ka NV-s , esimene katse oli 9august, mis ei õnnestunud .Külma sai 7. Ka hetkel külmaring , kui ilusti üles sulab , on siirdamine reedel. Maksma olen pidanud visiiditasu 100.- , mehe analüüs -60eur. Lisaks veel erived ravimid : estrofem, Gepretix, süstlad … , mis tuleb ka ise osta , aga need pole kallid .

S36

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 23.09 14:55; 25.09 08:37; 01.10 11:32; 01.10 12:59; 02.10 08:17; 02.10 12:48; 02.10 15:22; 06.10 15:10; 06.10 15:23; 07.10 08:24; 08.10 12:53; 08.10 14:34; 08.10 20:46; 10.10 12:40; 11.10 08:16; 16.10 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegutsen ka NV-s. Esimene katse õnnestus, aga peetus suht alguses. Teine katse vist ka ei ole oodatud tulemus. Vähemalt tunne on küll, et kohe-kohe algavad ja alaselja valud, gaasid. Et vaikselt lepin juba järjekordse kaotusega. VT 27- ndal. Samal päeval peaksid muidu mul ka hakkama.

B34

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 05:16; 19.09 08:55; 24.09 10:50; 27.09 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S36, millal sa teada saad, kas sulatamisega kõik korras?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 22:50; 01.10 22:09; 07.10 17:08; 08.10 13:23; 29.10 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei IVFikad,

Kuidagi vaikseks on jäänud see foorum siin. Kus maal keegi omadega on? Ise olen tänaseks süstinud 15 päeva ja homme punktsioonile. Siirdamine peaks tulema esmaspäeval juhul kui miskit siirdada on. Kuidas Teil läheb, on keegi minuga samas graafikus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

S36, millal sa teada saad, kas sulatamisega kõik korras?

öeldi nii, et annavad kohe teada, kui midagi peaks juhtuma , kui kõik korras siis ei helistata .
S36

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 23.09 14:55; 25.09 08:37; 01.10 11:32; 01.10 12:59; 02.10 08:17; 02.10 12:48; 02.10 15:22; 06.10 15:10; 06.10 15:23; 07.10 08:24; 08.10 12:53; 08.10 14:34; 08.10 20:46; 10.10 12:40; 11.10 08:16; 16.10 13:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 519 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober