Esileht Pereelu ja suhted Ja armukesest saigi kuninganna

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 283 )

Teema: Ja armukesest saigi kuninganna

Postitas:
Kägu

Aaa, lausa Kate oleks sündimata jäänud.

Oleks olnud mõni teine perekond. Ehk isegi armsam või võimekam. So what?

Kate poleks sündimata jäänud, aga ahel, mis viis selle pere tänasesse päeva, oleks olemata olnud. Pealegi läks Charles ajutiselt sõjaväkke ja naastes oli Camilla kihlatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ei oleks pidanud sündima kui Charles oleks Diana asemel abiellunud noore Camillaga? Kumbki neist pole viljatu. Muidugi oleks sündinud. Miks lahutama oleks pidanud, nad ju ongi kogu selle aja suhtes olnud ja pole nende armastus kuhugi kadunud. Nad lihtsalt ongi teineteisele need õiged.

Võib-olla oleksid sündinud, aga meil poleks Williamit ja tema armsat perekonda.

Meil? Kellel meist on armas William koos oma üliarmsa perega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil? Kellel meist on armas William koos oma üliarmsa perega?

Publikul, kelle jaoks monarhid ”töötavad”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil? Kellel meist on armas William koos oma üliarmsa perega?

Publikul, kelle jaoks monarhid ”töötavad”.

See sõna “töötavad” jutumärkidesse panna oli sinust väga õige. Pigem on monarhid parasiidid, kes rahva raha najal ilusat elu elavad ja töötamist teesklevad.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Inglismaa ora-tagumikus-jäik-seda-ei-tohi-ja-toda-ei-tohi-monarhia võiks ometi lõppeda. Üks intriig teise otsa, ajast ja arust reeglistik ja väljastpoolt tulnud pereliikmete pidev lintšimine. Ei olnud ka kuninganna parem, ei meeldinud talle omal ajal Diana, ei Camilla, ei nüüd Meghan. Võiksid Taani kuninglikust perest eeskuju võtta – seal on tunduvalt normaalsem ja kaasaegsem suhtumine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil? Kellel meist on armas William koos oma üliarmsa perega?

Publikul, kelle jaoks monarhid ”töötavad”.

See sõna “töötavad” jutumärkidesse panna oli sinust väga õige. Pigem on monarhid parasiidid, kes rahva raha najal ilusat elu elavad ja töötamist teesklevad.

Mina nii ei arva.
Head ööd, OriginalTaste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nii ei arva. Head ööd, OriginalTaste.

Head ööd sullegi. Ainult, et ma ei ole OT. Siin on teisigi, kes vastuvoolu julgevad ujuda. ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
See Inglismaa ora-tagumikus-jäik-seda-ei-tohi-ja-toda-ei-tohi-monarhia võiks ometi lõppeda. Üks intriig teise otsa, ajast ja arust reeglistik ja väljastpoolt tulnud pereliikmete pidev lintšimine. Ei olnud ka kuninganna parem, ei meeldinud talle omal ajal Diana, ei Camilla, ei nüüd Meghan. Võiksid Taani kuninglikust perest eeskuju võtta – seal on tunduvalt normaalsem ja kaasaegsem suhtumine!

Mäletan samuti, et Diana oli ju lausa teatud ringkondades põlu all. Selleks “südamete printsessiks” sai ta siiski alles pärast hukkumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi enda õel lasi ringi lennata, nagu too tahtis.

Misasja, Elisabeth ei lubanud omaenese õel ju abielludagi sellega, kellega too tahtis, mis ringilendamisest sa jahud 🙂 Sest Townsend oli lahutatud.

Ka Meghan ja Camilla on lahutatud, aga selleks ajaks on 60 aasta jagu vett merre voolanud ja lahutus nii tavaline asi (ja Charkes ise ka lahutatud), et oleks narr sellist asja põhjuseks tuua, see oleks lihtsalt eriline relikt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi enda õel lasi ringi lennata, nagu too tahtis.

Misasja, Elisabeth ei lubanud omaenese õel ju abielludagi sellega, kellega too tahtis, mis ringilendamisest sa jahud ???? Sest Townsend oli lahutatud.

Ka Meghan ja Camilla on lahutatud, aga selleks ajaks on 60 aasta jagu vett merre voolanud ja lahutus nii tavaline asi (ja Charkes ise ka lahutatud), et oleks narr sellist asja põhjuseks tuua, see oleks lihtsalt eriline relikt.

See polnud Elizabethi teha. Anglikaani kirikul olid ranged reeglid uuesti abiellumise kohta ja nad ei andnud seda luba. Margaret vajas abiellumiseks lisaks Elizabethi loale ka parlamendi luba ja parlament andis üsna üheselt märku, et seda luba ei tule.

Seaduse järgi oli Margaretil võimalik ikkagi abielluda, kuid selleks oleks ta pidanud oma kohast troonijärgluses loobuma. Margaret mõtles natuke ja leidis, et Townsend pole sedaväärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil? Kellel meist on armas William koos oma üliarmsa perega?

Publikul, kelle jaoks monarhid ”töötavad”.

See sõna “töötavad” jutumärkidesse panna oli sinust väga õige. Pigem on monarhid parasiidid, kes rahva raha najal ilusat elu elavad ja töötamist teesklevad.

Samasugused “parasiidid” on ka paljude riikide, sh Eesti, kellel on esindusroll. Ja ega see presidendi eluaegne ülalpidamine odavam tuleks.

Ja kuningapere toob riigile turismi näol ikka päris palju sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nii ei arva. Head ööd, OriginalTaste.

Head ööd sullegi. Ainult, et ma ei ole OT. Siin on teisigi, kes vastuvoolu julgevad ujuda. ????

See ei tugine minu emotsioonidel, vaid põhikoolist melde jäänud teadmistelt, et nad toovad sisse riigile läbi turismi. Pealegi on tegu päritoluga ja reeglid on kindlad.Nagu loterii, Harry ei saa kuningaks. Ning meil poleks midagi arutada ilma nendeta. Jutumärgid panin, sest nad esindavad riiki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuningapere toob riigile turismi näol ikka päris palju sisse.

Sa teed ju nalja, eks?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt, millest inimesed kuningapere puhul ongi väsinud, on mingi “holier than thou” suhtumine, nagu nad peaks olema musterpere. Pole neist ükski olnud mingi superabielu ja superpere (noh, Victoria ja Alberi imago on, aga neid nagunii enam keegi ei mäleta, missugused nad tegelikult olid), eriti imelik oleks, kui praegune kunigas hakkaks kellegi moraalseks verstapostiks ja näppu vibutama- tal omal rohkem kui küll nõrkusi ja vigu elus tehtud. Kõik nad on tavalised inimesed nagu meiegi, igaüks oma nõrkustega, lihtsalt positsioon ja staatus kohustavad. On nagu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuningapere toob riigile turismi näol ikka päris palju sisse.

Sa teed ju nalja, eks?

Pole väga raske selle peale tulla, et monarhial on suur mõju riigi “brändile”.

Brand Finance estimates that in 2017 the Monarchy generated a gross uplift of £1.766 billion to the UK economy. The contribution includes the Crown Estate’s surplus as well as the Monarchy’s indirect effect on various industries.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuningapere toob riigile turismi näol ikka päris palju sisse.

Sa teed ju nalja, eks?

Ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt, millest inimesed kuningapere puhul ongi väsinud, on mingi “holier than thou” suhtumine, nagu nad peaks olema musterpere.

Ma pole küll mingit holier than thou suhtumist näinud (kui ehk Harry ja Meghan välja arvata).

Pigem peetakse neid silmakirjalikuks, sest nii Charles, William ja eriti Harry on suured ökosõdalased, aga nende jalajälg keskkonnale on ikka tohutu.

Eriti suur loengupidaja on loomulikult Harry, kes peale eralennuki muud transpordiviisi eriti ei tunnista. Aga plebeid ärgu lennaku lennukiga isegi mitte “loomavagunis” ega käigu puhkusel. Eriti meeldis mulle Harry vastus küsimusele, et miks ta ise nii palju eralennukeid kasutab – “Ma pean oma peret kaitsma”. Loomulikult, teil plebeidel ju pole peret ja loomulikult ei hooli te neist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi enda õel lasi ringi lennata, nagu too tahtis.

Misasja, Elisabeth ei lubanud omaenese õel ju abielludagi sellega, kellega too tahtis, mis ringilendamisest sa jahud ???? Sest Townsend oli lahutatud.

Ka Meghan ja Camilla on lahutatud, aga selleks ajaks on 60 aasta jagu vett merre voolanud ja lahutus nii tavaline asi (ja Charkes ise ka lahutatud), et oleks narr sellist asja põhjuseks tuua, see oleks lihtsalt eriline relikt.

Arhiivides on ja on ka teleekraanil näidatud Elisabethi kirja, kus ta mõusoleku annab. Aga nagu siin öeldi, oleks ta pidanud siis troonipärimisrst loobuma. Seda ei tahtbud ta ise. Ja armumine läks kah üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arhiivides on ja on ka teleekraanil näidatud Elisabethi kirja, kus ta mõusoleku annab. Aga nagu siin öeldi, oleks ta pidanud siis troonipärimisrst loobuma. Seda ei tahtbud ta ise. Ja armumine läks kah üle.

Esialgses tuhinas oleksid nad ammu abiellunud, aga kõk asjaosalised venitasid aastaid, saatsid neid lahku teise maailmaotsa ja loopisid kõikvõimalikul viisil kaikaid kodaratesse. Igaühel läheks suur armumine aastatega üle ja troonijärglus… selleks ajaks olid sündinud juba nii Charles kui Anne ja Margaret oli troonijärgluses mitu kohta langenud. Aga jah, nüüd on see ajaloos sedaviisi kirjutatud, et kuninganna oleks nõus olnud küll, aga pähhid bürokraadid ja vaimulikud ei lubanud 🙂 no sellest on jah kirjutataud raamatuid ja tehtud filme, mis ja kuidas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt, millest inimesed kuningapere puhul ongi väsinud, on mingi “holier than thou” suhtumine, nagu nad peaks olema musterpere.

Ma pole küll mingit holier than thou suhtumist näinud (kui ehk Harry ja Meghan välja arvata).

Pigem peetakse neid silmakirjalikuks, sest nii Charles, William ja eriti Harry on suured ökosõdalased, aga nende jalajälg keskkonnale on ikka tohutu.

Eriti suur loengupidaja on loomulikult Harry, kes peale eralennuki muud transpordiviisi eriti ei tunnista. Aga plebeid ärgu lennaku lennukiga isegi mitte “loomavagunis” ega käigu puhkusel. Eriti meeldis mulle Harry vastus küsimusele, et miks ta ise nii palju eralennukeid kasutab – “Ma pean oma peret kaitsma”. Loomulikult, teil plebeidel ju pole peret ja loomulikult ei hooli te neist.

Just sellise käitumise tõttu puudub mul nende monarhide suhtes igasugune austus. Meghan on ju samasugene variser oma käitumiselt– tema garderoobid maksavad ulmelisi summasid, reisib ainult lennukiga, samas jutlustab see tädi keskkonnahoiust. Vastikult võlts tundub see kõik.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei tea, et oleks sündinud ja oleksid ehk lahutanudki ammuilma. Nad ju loopisid Diana pihta poriga oma tampongate ’iga.

See oli eravestlus.

Diana ronis selle eest telekasse, et Charlesi poriga loopida, ise silmi volksutades, et mina nii süütu-süütu. Diana ise ajas vähemalt neli abielu lõhki, ühe oma armukese naist kiusas lakkamatult, helistades talle kuni 40 korda päevas, kuni naine oli sunnitud talle lähenemiskeeldu taotlema.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei tea, et oleks sündinud ja oleksid ehk lahutanudki ammuilma. Nad ju loopisid Diana pihta poriga oma tampongate ’iga.

See oli eravestlus.

Diana ronis selle eest telekasse, et Charlesi poriga loopida, ise silmi volksutades, et mina nii süütu-süütu. Diana ise ajas vähemalt neli abielu lõhki, ühe oma armukese naist kiusas lakkamatult, helistades talle kuni 40 korda päevas, kuni naine oli sunnitud talle lähenemiskeeldu taotlema.

Eravestlus ei tee seda olematuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei tea, et oleks sündinud ja oleksid ehk lahutanudki ammuilma. Nad ju loopisid Diana pihta poriga oma tampongate ’iga.

See oli eravestlus.

Diana ronis selle eest telekasse, et Charlesi poriga loopida, ise silmi volksutades, et mina nii süütu-süütu. Diana ise ajas vähemalt neli abielu lõhki, ühe oma armukese naist kiusas lakkamatult, helistades talle kuni 40 korda päevas, kuni naine oli sunnitud talle lähenemiskeeldu taotlema.

Eravestlus ei tee seda olematuks.

See ei olnud mingi poriloopimine; kaks inimest võivad oma eravestluses rääkida mida tahavad. Charles polnud kohustatud Dianat armastama. Vabandust, kui ma kohtun oma tulevasega enne pulmi 12 korda ja pean temaga abiellumiseks günekoloogipukki ronima – siis iga normaalne naine saab aru, et tegemist pole sajandi armastuslooga. Dianal oli lihtsalt kange kihk kuningannaks saada. Ma ei mäleta, kes seda ütles, aga Diana ainus ülesanne elus oli leida endale rikas aristokraadist mees ja olla talle väärikas naine (väliselt muidugi, Briti aadelkonnas on kõrvalsuhted alati täiesti tavalised ja isegi soositud olnud, lihtsalt pealtnäha pidi kõik okidoki olema). Ja isegi sellega ei saanud Diana hakkama.

Ja suurim avalik poriloopija oli siiski Diana ise (ehkki ta hiljem seda Panorama intervjuud siiski kahetses). Ja nüüd ta noorem poeg jätkab seda traditsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks selles teemas miinustada ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes ütlen midagi ketserlikku, aga mulle meeldib Camilla Charlesi abikaasana palju rohkem kui Diana. Oli ju selge, et Diana oli Charlesile pähe määritud, kuna Camilla oma perekonnaseisu ja mineviku tõttu õukonna silmis poleks tol ajal troonipärijale abikaasaks sobinud. Muidugi oli ka noor Diana selles loos ohver, aga süüdistada Charlesi selles, et ta Dianat ei armastanud, pole ka õige.

Jah, täpselt. Charles ja Camilla oleks pidanud kohe algusest peale kokku jääma, mitte mingite sobib-ei sobi reeglite pärast end piirama. Oleks jäänud kõik need draamad olemata ja võib-olla oleks kõik veel elus ja õnnelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks selles teemas miinustada ei saa?

Tüüpiline Perekool- ju siis on midagi jälle viltu läinud. Esimestel lehtedel veel saab, viimase lehe postitusi hinnata aga ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti meeldis mulle Harry vastus küsimusele, et miks ta ise nii palju eralennukeid kasutab – “Ma pean oma peret kaitsma”. Loomulikult, teil plebeidel ju pole peret ja loomulikult ei hooli te neist.

Need plebeid vist ei saa surmaähvardusi? Lugedes kommentaare artiklite all on nii mõnelgi Meghani ja Harry vastu ikka tõsine viha. Piisab vast ühest sarnase sisuga kirjast või kodu ümbruses ringiluusivast “fännist” (võib olla ka paparatso) ning hirm teeb oma töö. Nii et tegelikult on täitsa arusaadav, et nad oma turvalisuse pärast muretsevad.

Lahenduseks oleks ju korraldada oma elu ümber nii, et ei peaks pidevalt kuskile lendama ei eralennuki ega liinilennuga. Või ei keerutataks pidevalt mingit draamat üles, et endale sellega raha teenida. Teeks vaikselt mingit kasulikku tööd äkki. Jääks parem mulje, et ka käitutakse nii nagu teistele õpetussõnu lausutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole kunagi aru saanud, mida Dianas leiti/leitakse. Silmnähtavalt kahepalgeline ja kaval populist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need plebeid vist ei saa surmaähvardusi? Lugedes kommentaare artiklite all on nii mõnelgi Meghani ja Harry vastu ikka tõsine viha. Piisab vast ühest sarnase sisuga kirjast või kodu ümbruses ringiluusivast “fännist” (võib olla ka paparatso) ning hirm teeb oma töö. Nii et tegelikult on täitsa arusaadav, et nad oma turvalisuse pärast muretsevad.

Minu arust neid pigem põlatakse või peetakse klounideks. Kartma peaks nad hoopis oma tuliseid fänne, sest need on need, kes oma iidolis pettunud neid tapma või muud moodi ahistama kipuvad.

Aga Harry suured turvalisuse hirmud ajavad muigama. Igal pool saab rahulikult ringi käia, aga vat Inglismaal on tal tingimata vaja maksumaksja kulul relvastatud ihukaitsjaid. Plaatinajuubeli ajal oli näha, kui hirmsasti paarike oma elu pärast kardab, kui soomusautos rahvast aeglaselt möödudes aknad põhjani alla keriti, et kohalekutsutud fotograaf nad ikka ilusti pildile saaks,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4049335: Eriti meeldis mulle Harry vastus küsimusele, et miks ta ise nii palju eralennukeid kasutab – “Ma pean oma peret kaitsma”. Loomulikult, teil plebeidel ju pole peret ja loomulikult ei hooli te neist. Need plebeid vist ei saa surmaähvardusi? Lugedes kommentaare artiklite all on nii mõnelgi Meghani ja Harry vastu ikka tõsine viha. Piisab vast ühest sarnase sisuga kirjast või kodu ümbruses ringiluusivast “fännist” (võib olla ka paparatso) ning hirm teeb oma töö. Nii et tegelikult on täitsa arusaadav, et nad oma turvalisuse pärast muretsevad.

Ah et netikommentaator laseb kohe liinilennuki õhku, kui Harry selle pardal on? Et ainult eralennuk on härradele piisavalt turvaline?

Ok, muretse oma turvalisuse pärast, aga ära siis “pööblile” keskkonnakaitsest, ökoloogilisest jalajäljest jms jutlusta. Pööblil on samasugune õigus kord aastas puhkusele lennata, aga isand kasutab eralennukeid polomatšidele lendamiseks, tema proua võttis 800miilise eralennusõidu ette, et surnud laste haual poseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 283 )


Esileht Pereelu ja suhted Ja armukesest saigi kuninganna