Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 275 )

Teema: Kaitseväelaste naised

Postitas:
Kägu

Ja väide, et ükski mees ei suuda pool aastat ilma seksita olla tekitab mul küsimuse, et milliste meestega sina kokkupuutunud oled?

Paraku paljud KV mehed (kindlasti mitte kõik) sellise mõtteviisiga just ongi. Sõber käis missioonil ja rääkis samuti, kuidas liigagi paljud ontlikud pereisad, kes lennukile minnes pisarsilmil naisi-lapsi kallistasid, seal end võõrastega totaalselt lõdvaks lasid.

Ma ei ole väitnud, et see ei vasta tõele. Aga nagu ma enne ütlesin, siis täiesti oleneb üksusest ja kohtadest kuhu minnakse. Meil on üksuseid kus ühtegi naist ei ole ja need üksused ei saa ka naljalt kuskile linnaloale. Seega isegi parema tahtmise juures neil puudub võimalus petta.

Kadeduseuss pureb neid, kes väidavad, et kõik mehed lasevad lõdvaks. Ära pane tähele.

Mõtle ja ela nii, kuidas sul kergem on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle ja ela nii, kuidas sul kergem on.

Sa käisd lihtsalt neid naisi nokkimas. Kas see teeb su olemise kuidagi paremaks?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on käinud väga paljudel missioonil ja ta ütles, et petmine ei ole seal probleemiks, pigem on vastupidiseid probleeme – osad naised kipuvad kodus petma.

Praegu on eestlased Malis ja seal ei ole ahvatlusi. Mees peab ikka räigelt ise otsima. Koalitsioonivägede naissõdureid on seal vähe ja kohalikke mustanahalisi naisi euroopa mehed ei taha(nad ei ole seal mingid Rihannad või Beyonced).

Kui naine kodus hoiab ennast seksuaalselt pildis oma mehele, siis see leevendab seksuaalset pinget(naine aitab mehel fantaseerida).
Seega, kallid naised, kelle mehed on paraegu Malis, siis ärge kartke, teid suure tõenäolsusega ei peteta.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on hetkel missioonil. Alguses kui tutvusime, mõtlesin ikka,et ah mis see ära pole, kui on mehel töö mida teha tahab,siis minu asi on teda toetada. Olime mõned kuud koos olnud, kui töölt koju tulles teatas,et avati missiooni nimekiri ja saab end nüüd kirja panna. Hea naisena toetasin ta otsust 100% .

Kuna siis tuli koroona teine laine,siis koju sai vaid nädalavahetuseks, koos olla saime peamiselt pühapäeviti,sest mina töötan suvel nädalavahetustel. 3nädalat enne missioonile sõitu oli puhkusel,siis oli natuke rohkem üksteisele aega. Aga kuna selle lühikese aja jooksul soetasime endale oma maja, siis tegutsemist selle ümber oli palju , et mul oleks võimalikult mugav ta äraolekul. Siis ka selle tema puhkusel oleva ajaga ei jõudnud koos midagi teha.

Nüüd on ta 3kuud ära olnud. Muidugi on raske, emotsionaalses mõttes. Mul on ka kolm last ,lisaks suur majandamine kütta ja muud toimingud. Samas ma ei saa mõelda vaid sellele,kui raske minul kodus on, ka temal seal olles on ju raske.perest ja kodust eemal. Mina naisena üritan lihtsalt võimalikult vähe rääkida halvast, pigem toetan ja ütlen,et kodus kõik hästi. Kui midagi loomulikult väga mäda ja tahan tema toetust või head sõna,siis arutame kuidas ja mis. Aga üldjuhul pole see tegelikult nii hull. Samamoodi nagu muidu,on paremad ja halvemad päevad. Mõnel päeval igatsed teda väga juba koju,teisel päeval mõtled ikka,et enam pole palju jäänud ja saame hakkama . Tema ära mineku ajaks olime koos olnud vaid 9kuud. Minu ainus ja kõige tähtsam asi oli see, et ma saaksin tema perega võimalikult kiiresti tuttavaks(siis kui teada sain,et ta missioonile läheb) , sest info liigub siis kiiremini ja üks inimene jäi kontaktisikuks,kellele siis teatatakse,kui midagi tõesti peaks juhtuma. Ja ma olen siiralt õnnelik, et klapid ta perega. Helistame ta emaga, oleme nädalavahetustel koos, veedame tähtpäevi koos. Minu soovitus on, et toeta oma meest, saa ta perega hästi läbi ja leia endale tegevust, siis läheb aeg ruttu ja hoiad mõtteid selgena???? Kui fb grupi loomiseks läheb, olen ka käpp ????

Kas ta on Malis. Minu mees samuti kolmandat kuud, Malis. Päris raske on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on hetkel missioonil. Alguses kui tutvusime, mõtlesin ikka,et ah mis see ära pole, kui on mehel töö mida teha tahab,siis minu asi on teda toetada. Olime mõned kuud koos olnud, kui töölt koju tulles teatas,et avati missiooni nimekiri ja saab end nüüd kirja panna. Hea naisena toetasin ta otsust 100% .

Kuna siis tuli koroona teine laine,siis koju sai vaid nädalavahetuseks, koos olla saime peamiselt pühapäeviti,sest mina töötan suvel nädalavahetustel. 3nädalat enne missioonile sõitu oli puhkusel,siis oli natuke rohkem üksteisele aega. Aga kuna selle lühikese aja jooksul soetasime endale oma maja, siis tegutsemist selle ümber oli palju , et mul oleks võimalikult mugav ta äraolekul. Siis ka selle tema puhkusel oleva ajaga ei jõudnud koos midagi teha.

Nüüd on ta 3kuud ära olnud. Muidugi on raske, emotsionaalses mõttes. Mul on ka kolm last ,lisaks suur majandamine kütta ja muud toimingud. Samas ma ei saa mõelda vaid sellele,kui raske minul kodus on, ka temal seal olles on ju raske.perest ja kodust eemal. Mina naisena üritan lihtsalt võimalikult vähe rääkida halvast, pigem toetan ja ütlen,et kodus kõik hästi. Kui midagi loomulikult väga mäda ja tahan tema toetust või head sõna,siis arutame kuidas ja mis. Aga üldjuhul pole see tegelikult nii hull. Samamoodi nagu muidu,on paremad ja halvemad päevad. Mõnel päeval igatsed teda väga juba koju,teisel päeval mõtled ikka,et enam pole palju jäänud ja saame hakkama . Tema ära mineku ajaks olime koos olnud vaid 9kuud. Minu ainus ja kõige tähtsam asi oli see, et ma saaksin tema perega võimalikult kiiresti tuttavaks(siis kui teada sain,et ta missioonile läheb) , sest info liigub siis kiiremini ja üks inimene jäi kontaktisikuks,kellele siis teatatakse,kui midagi tõesti peaks juhtuma. Ja ma olen siiralt õnnelik, et klapid ta perega. Helistame ta emaga, oleme nädalavahetustel koos, veedame tähtpäevi koos. Minu soovitus on, et toeta oma meest, saa ta perega hästi läbi ja leia endale tegevust, siis läheb aeg ruttu ja hoiad mõtteid selgena???? Kui fb grupi loomiseks läheb, olen ka käpp ????

9 kuuga tegid 3 last? Kolmikud või?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on käinud väga paljudel missioonil ja ta ütles, et petmine ei ole seal probleemiks, pigem on vastupidiseid probleeme – osad naised kipuvad kodus petma.

Praegu on eestlased Malis ja seal ei ole ahvatlusi. Mees peab ikka räigelt ise otsima. Koalitsioonivägede naissõdureid on seal vähe ja kohalikke mustanahalisi naisi euroopa mehed ei taha(nad ei ole seal mingid Rihannad või Beyonced).

Kui naine kodus hoiab ennast seksuaalselt pildis oma mehele, siis see leevendab seksuaalset pinget(naine aitab mehel fantaseerida).

Seega, kallid naised, kelle mehed on paraegu Malis, siis ärge kartke, teid suure tõenäolsusega ei peteta.

Ja mis ta sulle siis oleks pidanud ütlema? Et, oh ei kullake, me k*pime seal missioonidel nagu jänesed teiste naistega. Looooomulikult nemad ju ei peta, petavad naised kodus. Naiivne…

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on käinud väga paljudel missioonil ja ta ütles, et petmine ei ole seal probleemiks, pigem on vastupidiseid probleeme – osad naised kipuvad kodus petma.

Praegu on eestlased Malis ja seal ei ole ahvatlusi. Mees peab ikka räigelt ise otsima. Koalitsioonivägede naissõdureid on seal vähe ja kohalikke mustanahalisi naisi euroopa mehed ei taha(nad ei ole seal mingid Rihannad või Beyonced).

Kui naine kodus hoiab ennast seksuaalselt pildis oma mehele, siis see leevendab seksuaalset pinget(naine aitab mehel fantaseerida).

Seega, kallid naised, kelle mehed on paraegu Malis, siis ärge kartke, teid suure tõenäolsusega ei peteta.

Ja mis ta sulle siis oleks pidanud ütlema? Et, oh ei kullake, me k*pime seal missioonidel nagu jänesed teiste naistega. Looooomulikult nemad ju ei peta, petavad naised kodus. Naiivne…

Kujuta ette on mehi, kes enda naist armastavad ja ei peta teda.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on käinud väga paljudel missioonil ja ta ütles, et petmine ei ole seal probleemiks, pigem on vastupidiseid probleeme – osad naised kipuvad kodus petma.

Praegu on eestlased Malis ja seal ei ole ahvatlusi. Mees peab ikka räigelt ise otsima. Koalitsioonivägede naissõdureid on seal vähe ja kohalikke mustanahalisi naisi euroopa mehed ei taha(nad ei ole seal mingid Rihannad või Beyonced).

Kui naine kodus hoiab ennast seksuaalselt pildis oma mehele, siis see leevendab seksuaalset pinget(naine aitab mehel fantaseerida).

Seega, kallid naised, kelle mehed on paraegu Malis, siis ärge kartke, teid suure tõenäolsusega ei peteta.

Ja mis ta sulle siis oleks pidanud ütlema? Et, oh ei kullake, me k*pime seal missioonidel nagu jänesed teiste naistega. Looooomulikult nemad ju ei peta, petavad naised kodus. Naiivne…

Kujuta ette on mehi, kes enda naist armastavad ja ei peta teda.

Kuidas need asjad omavahel seotud on?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on käinud väga paljudel missioonil ja ta ütles, et petmine ei ole seal probleemiks, pigem on vastupidiseid probleeme – osad naised kipuvad kodus petma.

Praegu on eestlased Malis ja seal ei ole ahvatlusi. Mees peab ikka räigelt ise otsima. Koalitsioonivägede naissõdureid on seal vähe ja kohalikke mustanahalisi naisi euroopa mehed ei taha(nad ei ole seal mingid Rihannad või Beyonced).

Kui naine kodus hoiab ennast seksuaalselt pildis oma mehele, siis see leevendab seksuaalset pinget(naine aitab mehel fantaseerida).

Seega, kallid naised, kelle mehed on paraegu Malis, siis ärge kartke, teid suure tõenäolsusega ei peteta.

Ja mis ta sulle siis oleks pidanud ütlema? Et, oh ei kullake, me k*pime seal missioonidel nagu jänesed teiste naistega. Looooomulikult nemad ju ei peta, petavad naised kodus. Naiivne…

Kujuta ette on mehi, kes enda naist armastavad ja ei peta teda.

Kuidas need asjad omavahel seotud on?

Sellel missioonil võivad olla eranditult truud mehed ja ei pane kõike jäneste kombel. Sina ei saa väita, et kindlasti mees valetas.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis ta sulle siis oleks pidanud ütlema? Et, oh ei kullake, me k*pime seal missioonidel nagu jänesed teiste naistega. Looooomulikult nemad ju ei peta, petavad naised kodus. Naiivne…

Ma saan aru, et sul on seal kodus mingi vändagängster, eks, aga sa ei pea sellega siin laiama.
Mis minu mehesse puutub, siis ma ei pea kahtlema tema sõnades.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ootava naise staatus ei sobi. Et minu emotsioonid, igapäev sõltub mehe karjäärivalikust. Pool aastat telefoni otsas rippuda, muretsemine, ilma füüsilise läheduseta, üritustel üksi jne. Olgem ausad, pool aastat on pikk aeg, tunded jahtuvad, naised jah on klammerdujad ja kannatavad hambad ristis ära aga meestele seal kaugel, kes elavad hoopis teises elukeskkonnas, on ükskõik, kes neid siin ootab, peaasi, et oleks keegi kohe võtta.

See ei saagi sobida inimesele, kellel poole aastaga tunded ära jahtuvad.

Mis nali see on, et pool aastat ära oleval mehel on ükskõik mis naine teda ootab, peaasi, et keegi olemas on. Ilmselge rumalus. ????

Mina pole küll kaitseväelase naine, aga õde kahele kaitseväelasest vennale. Ja ma võin ütelda, et kõik see teie jutt on puhas illusioon. Ma olen 15a juba kuulnud ulmelisi lugusid neist korralikest pereisadest seal missioonidel ja mis toimus kui jõuti kuskile linna. Ärge olge naiivsed naised, ei ole ükski (eriti noorem) mees poolt aastat ilma seksita, kui te seda usute, siis petate ainult iseennast.

Ka mina olen kuulnud sellistest meestest ja sarnaseid lugusid. Eks siin oleneb asukohast, üksusest ja mehest. Mitte kõik mehed ei ole sellised. Ma ei hakka ometi kahtlustama enda meest petmises, lihtsalt sellepärast, et ta on missioonil.

Ja väide, et ükski mees ei suuda pool aastat ilma seksita olla tekitab mul küsimuse, et milliste meestega sina kokkupuutunud oled? Sellist asja väita on ilmselge rumalus.

Tean ühtkoma teist, mis missioonidel toimub. Tõsi, üldistada ei saa.

Vabal ajal on seksinälgas meestele portaalid ja “teenused” saadaval. Samal ajal tehakse kodus lapsi kasvatavate naistega videokõnesi.. prrr ei ole selline teadmatus minu jaoks. Vaprad on naised, kes aastaid nii elavad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean ühtkoma teist, mis missioonidel toimub. Tõsi, üldistada ei saa. Vabal ajal on seksinälgas meestele portaalid ja “teenused” saadaval. Samal ajal tehakse kodus lapsi kasvatavate naistega videokõnesi.. prrr ei ole selline teadmatus minu jaoks. Vaprad on naised, kes aastaid nii elavad.

Siin on mitu korda korrutatud, et oleneb asukohast ja ka üksusest. Keda nad seal Malis siis panevad? Neid mustanahalisi? Afganistanis olid ilmselt teised lood – puštud on ju päris kenad.
Rahuvalvajatel oli kindlasti palju lihtsam see asi, aga meil on üksuseid, kellel ei ole võimalik suhelda kohalikega ja neil ei ole ka naisi läheduses. Kellega nad seal peatvad? Omavahel?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean ühtkoma teist, mis missioonidel toimub. Tõsi, üldistada ei saa. Vabal ajal on seksinälgas meestele portaalid ja “teenused” saadaval. Samal ajal tehakse kodus lapsi kasvatavate naistega videokõnesi.. prrr ei ole selline teadmatus minu jaoks. Vaprad on naised, kes aastaid nii elavad.

Siin on mitu korda korrutatud, et oleneb asukohast ja ka üksusest. Keda nad seal Malis siis panevad? Neid mustanahalisi? Afganistanis olid ilmselt teised lood – puštud on ju päris kenad.

Rahuvalvajatel oli kindlasti palju lihtsam see asi, aga meil on üksuseid, kellel ei ole võimalik suhelda kohalikega ja neil ei ole ka naisi läheduses. Kellega nad seal peatvad? Omavahel?

Kumb variant siis on- kas sul on üdini truu mees või on ta truu juhuse puudumisel (kenad putšud läheks loosi aga hetkel viibib mustanahaliste seltsis)?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb variant siis on- kas sul on üdini truu mees või on ta truu juhuse puudumisel (kenad putšud läheks loosi aga hetkel viibib mustanahaliste seltsis)?

Sa räägid minu mehest? Minu mees on truu. Aga mina räägin üldisest pildist. Isegi kui on mehi kes petaksid, siis neil pole isegi võimalust selleks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõige suurem mure ongi  võimalik petmine? Mitte sõjaline konflikt ega koroona seal asukoha riigis?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõige suurem mure ongi võimalik petmine? Mitte sõjaline konflikt ega koroona seal asukoha riigis?

Ma ei tea miks nad selle petmis teemaga üldse lagedale tulid.
Koroona seal probleemiks ei ole, vähemalt pool aastat tagasi ei olnud. Sõjaline konflikt on, sest seal toimub reaalne sõda. Kuigi mina usaldan meie kaitseväelasi, meil on väga hea kogemus ja neil on väga hea väljaõpe.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona seal probleemiks ei ole, vähemalt pool aastat tagasi ei olnud.

See polnud aafrikas teemaks ka veel mitte paar nädalat tagagi sel määral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona seal probleemiks ei ole, vähemalt pool aastat tagasi ei olnud.

See polnud aafrikas teemaks ka veel mitte paar nädalat tagagi sel määral.

Ma pidasin baasi silmas. Aga rasket põdemist seal ei olnud, kuigi sel ajal ei olnud keegi vaktsineeritud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle mehed praegu on Malis missioonil, millal nad koju tulevad? Tean, et see kuu, aga teab keegi täpsemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb variant siis on- kas sul on üdini truu mees või on ta truu juhuse puudumisel (kenad putšud läheks loosi aga hetkel viibib mustanahaliste seltsis)?

Sa räägid minu mehest? Minu mees on truu. Aga mina räägin üldisest pildist. Isegi kui on mehi kes petaksid, siis neil pole isegi võimalust selleks.

Afganistani puštu naistega nahistamine oli absoluutselt välistatud. Naisterahvad elavad seal kindlate reeglite järgi ja võõraste meestega ei räägi nad isegi juttu. Lihtsalt ignoreerivad, ka kohalikke politseinikke. Aga väide, et “ei ole võimalust petmiseks”, ei ole ka samas tõsi. Unustate naiskaitseväelased ja liitlaste naissõdurid- ning meedikud. Eesti missioonisõdurid on seksinud nii ühtede kui teistega. Samuti tean juhust, kus rühm lendas missioonilt tagasi ja vahepeatus (1 öö) oli Saksamaal. Üks kaitseväelane seksis seal lennuvälja töötajaga  ja pärast oli hädas: “Kriimustas mul selja ära, aga homme jõuan koju..kuidas ma oma naisele seda selgitan?”

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb variant siis on- kas sul on üdini truu mees või on ta truu juhuse puudumisel (kenad putšud läheks loosi aga hetkel viibib mustanahaliste seltsis)?

Sa räägid minu mehest? Minu mees on truu. Aga mina räägin üldisest pildist. Isegi kui on mehi kes petaksid, siis neil pole isegi võimalust selleks.

Afganistani puštu naistega nahistamine oli absoluutselt välistatud. Naisterahvad elavad seal kindlate reeglite järgi ja võõraste meestega ei räägi nad isegi juttu. Lihtsalt ignoreerivad, ka kohalikke politseinikke. Aga väide, et “ei ole võimalust petmiseks”, ei ole ka samas tõsi. Unustate naiskaitseväelased ja liitlaste naissõdurid- ning meedikud. Eesti missioonisõdurid on seksinud nii ühtede kui teistega. Samuti tean juhust, kus rühm lendas missioonilt tagasi ja vahepeatus (1 öö) oli Saksamaal. Üks kaitseväelane seksis seal lennuvälja töötajaga ja pärast oli hädas: “Kriimustas mul selja ära, aga homme jõuan koju..kuidas ma oma naisele seda selgitan?”

Seal on üksuseid, kus ei ole ühtegi naist. Nende baasis ei ole naisi. Seega, keda nad siis seal põrutavad?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal on üksuseid, kus ei ole ühtegi naist. Nende baasis ei ole naisi. Seega, keda nad siis seal põrutavad?

Ma tõin näited, keda põrutatakse siis, kui naisi on ligiduses. Sellises baasis, kus on ainult mehed, tõepoolest vaid onaneeritakse tualettides, duširuumides, vahipostil või soomukis. Afganistanis pakkusid kohalikud politseinikud ja sõjaväelased oma poisikesi vahel eestlastele ka, aga ei ole teada, et keegi oleks juhust kasutanud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal on üksuseid, kus ei ole ühtegi naist. Nende baasis ei ole naisi. Seega, keda nad siis seal põrutavad?

Ma tõin näited, keda põrutatakse siis, kui naisi on ligiduses. Sellises baasis, kus on ainult mehed, tõepoolest vaid onaneeritakse tualettides, duširuumides, vahipostil või soomukis. Afganistanis pakkusid kohalikud politseinikud ja sõjaväelased oma poisikesi vahel eestlastele ka, aga ei ole teada, et keegi oleks juhust kasutanud.

Meil on ikka vahvad mehed – kolm kuud ilma seksita on võimatu olla. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda nad seal Malis siis panevad? Neid mustanahalisi? Afganistanis olid ilmselt teised lood – puštud on ju päris kenad.

Imelik, et sa arvad, et mehed mustanahalisi panna ei taha. Eksootika ju!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda nad seal Malis siis panevad? Neid mustanahalisi? Afganistanis olid ilmselt teised lood – puštud on ju päris kenad.

Imelik, et sa arvad, et mehed mustanahalisi panna ei taha. Eksootika ju!

Sina tahaksid mustanahalist meest? Rumal küsimus – ilmselt tahaksid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tahaksid mustanahalist meest? Rumal küsimus – ilmselt tahaksid.

Appi, kui rumal ja naiivne naine sa ikka oled. Parema puudumisel võetakse see, kes vajadused ära rahuldab. Kui vana sa õige oled?

Ja kes siin enne rääkis sellest, et kui mees armastab, siis ei peta-muahahaaa. Päriselt? Kuu pealt kukkusid?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tahaksid mustanahalist meest? Rumal küsimus – ilmselt tahaksid.

Appi, kui rumal ja naiivne naine sa ikka oled. Parema puudumisel võetakse see, kes vajadused ära rahuldab. Kui vana sa õige oled?

Ja kes siin enne rääkis sellest, et kui mees armastab, siis ei peta-muahahaaa. Päriselt? Kuu pealt kukkusid?

Mul on nii kahju, et sinu mees selline on, kes isegi kolm kuud vastu ei pea. Ma langetan pea. ????

Õnneks on naisi, kes on suutnud valida endale mehe, kes ei pea muretsema selliste asjade pärast.
Aga ma tõesti tunnen sulle kaasa!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tahaksid mustanahalist meest? Rumal küsimus – ilmselt tahaksid.

Appi, kui rumal ja naiivne naine sa ikka oled. Parema puudumisel võetakse see, kes vajadused ära rahuldab. Kui vana sa õige oled?

Ja kes siin enne rääkis sellest, et kui mees armastab, siis ei peta-muahahaaa. Päriselt? Kuu pealt kukkusid?

Mehed, keda sina tead on siis sellised – auk on auk ja pauk on pauk?
Või sa väidad, et kõik mehed on sellised?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed, keda sina tead on siis sellised – auk on auk ja pauk on pauk? Või sa väidad, et kõik mehed on sellised?

Enamik meestest petavad tõesti. Veider, et sa midagi muud arvad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nii kahju, et sinu mees selline on, kes isegi kolm kuud vastu ei pea. Ma langetan pea. ???? Õnneks on naisi, kes on suutnud valida endale mehe, kes ei pea muretsema selliste asjade pärast. Aga ma tõesti tunnen sulle kaasa!

No on tola 😀

Minu mees ei puutu üldse asjasse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised