Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022

Näitan 8 postitust - vahemik 211 kuni 218 (kokku 218 )

Teema: Maibeebid 2022

Postitas:

Hei!

Rasedusele arvel võetud! Kaksikud kasvavad täpselt päevade järgi (8+2)x2, südamed põksusid kiirelt (masin oli nii vana ja väsinud, et ega suurt rohke ämmakas sealt välja ei lugenud).

Terve päev on süda paha ja väsimus. Muud ei saa kurta ja püüan rahulik olla. Varasemad katkemised on ettevaatlikuks teinud.

@clara38 – mu kirjad ikka ei tule läbi vist? Saan veateate, et meiliaadressi ei ole olemas. Tahaks FB gruppi lisanduda.

ML

Sulle oleme ikka kohta hoidnud. Kas kirjutad aadressile maikuubeebid2022@mail.ee?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Rasedusele arvel võetud! Kaksikud kasvavad täpselt päevade järgi (8+2)x2, südamed põksusid kiirelt (masin oli nii vana ja väsinud, et ega suurt rohke ämmakas sealt välja ei lugenud).

Terve päev on süda paha ja väsimus. Muud ei saa kurta ja püüan rahulik olla. Varasemad katkemised on ettevaatlikuks teinud.

@clara38 – mu kirjad ikka ei tule läbi vist? Saan veateate, et meiliaadressi ei ole olemas. Tahaks FB gruppi lisanduda.

ML

Sulle oleme ikka kohta hoidnud. Kas kirjutad aadressile maikuubeebid2022@mail.ee?

@clara38- ma juba peast rase! Saatsin Mail.com aadressile kogu aeg! Nüüd peaks olema läbi tulnud. 🙂

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna esimest korda arstil ja selgus, et alles 6+0 ja TA hoopis 03 juuni

viljastumine toimus siis tegelikult vist ikkagi palju hiljem

Süda juba lõi õnneks????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on öösel nii. Kohutavad külmavärinad, käsi ega midaggi liigutada ei saa. Eelmine kord oli siis kui olin oma esiklapse sünnitanud ja peale sünnitust olid krambi külmavärinad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Teen meile FB lehele pisema varjatud kuni 30 liikmelise grupi. Hetkel on meid perekooli tabelis 16. Igaüks liitub siis, kui ta ise selleks valmis on.

Võite oma FB nimed saata aadressile maikuubeebid2022@mail.ee Lisan teid siis järge mööda FB gruppi!

Clara38

Tere

Mina ka liitusin aga peame kv 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Teen meile FB lehele pisema varjatud kuni 30 liikmelise grupi. Hetkel on meid perekooli tabelis 16. Igaüks liitub siis, kui ta ise selleks valmis on.

Võite oma FB nimed saata aadressile maikuubeebid2022@mail.ee Lisan teid siis järge mööda FB gruppi!

Clara38

Tere

Mina ka liituksin aga peale kv ????

Olen grupis uus uudistaja ja peagi kirjutan ka enda loo 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tere

 

Olen Shandy.

Ootan oma teist pisikest imet. Täna käisin ämmaemand juures arvele võtmas, UH järgi 7+4 (+/-5päeva) siis tähtaega ei pannud aga mai kuusse ta jääb. Või peaks jääma… Süda lõi ja see oligi kõige suurem küsimus ja mure. KV 10.oktoober, siis saan tähtaja ka.

Aga sümptomitest.. Esimese rasedusega ei olnud mul üldse paha. Olid umbes raseduse keskelt alates hullud kõrvetised mis sel korral andsidki signaali et vist olen rase.. Juba algul on kõrvetised, ma ei suuda neid kannatada. Ja iiveldab kohutavalt. Sunnin end sõõma aga no ei taha

Kõik on röve ja paha, vastiku lõhnaga jms. Pakuti ka tilka saama aga nii hull ka veel vist pole. Kaks korda oksendamist ainult õnneks selle aja jooksul aga ega iiveldus ka meeldiv just ole 🙂 täna läksin bussi peale, natukene paar kiiremat sammu ja olin kindel et oksendan põõsasse, õnneks leidsin hallsi mis päästis päeva.

 

Ps! Liituksin kui KV on tehtud ja korras väiksema grupiga- kui veel saab siis 🙂

Shandy

7+3!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Oleme nüüdseks sulgenud vastuvõtu pisemasse FB gruppi. Kõik, kellele olen vastanud, saavad veel liitumise kutse.  Soovin kõigile mõnusat kõhukasvatamist. FB´s on olemas ka suurem avalik grupp.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 211 kuni 218 (kokku 218 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022