Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 218 )

Teema: Maibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Mina ei teagi nüüd

Eile tehtud plaattest oli positiivne(lounaaeg tegin) ja täna hommikul tehtud ribatest täitsa negatiivne???????? mõlemad testid 25 tundlikkusega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei teagi nüüd

Eile tehtud plaattest oli positiivne(lounaaeg tegin) ja täna hommikul tehtud ribatest täitsa negatiivne???????? mõlemad testid 25 tundlikkusega

Leenu90 mina siis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei teagi nüüd

Eile tehtud plaattest oli positiivne(lounaaeg tegin) ja täna hommikul tehtud ribatest täitsa negatiivne???????? mõlemad testid 25 tundlikkusega

Apotheka testid? Mul oli sama asi, et plaattest positiivne ja riba negatiivne. Kuna päevad on ära jäänud ja eelmisest kahest rasedusest tuttav iiveldus on ka kohal, siis usun plaattesti 😀 Ämmaemanda aeg on nädala pärast, eks siis näis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei teagi nüüd

Eile tehtud plaattest oli positiivne(lounaaeg tegin) ja täna hommikul tehtud ribatest täitsa negatiivne???????? mõlemad testid 25 tundlikkusega

Apotheka testid? Mul oli sama asi, et plaattest positiivne ja riba negatiivne. Kuna päevad on ära jäänud ja eelmisest kahest rasedusest tuttav iiveldus on ka kohal, siis usun plaattesti ???? Ämmaemanda aeg on nädala pärast, eks siis näis.

Jaa, apotheka????

ma ei pidanud vastu ja käisin biocardi varajast ostmas, tuli ikka teine triip ka nüüd????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga p. , ma oleks hea meelega nõus jutustama. Ikkagi täitsa ühes taktis.

ma ei tea, kas siin perekoolis saab ka personaalselt kirjutada?

kui 22sel kinnitust saan, siis lobiseks hea meelega ????

mopsuke 7+2

Ootame siis sinu arsti ära ja küll leiame viisi suhtlemiseks. Minu teada otse kirjutada perekoolis ei saa, kuid leiame lahenduse, kui asi sealmaal.

p.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istusin 2h täna erakorralises vastuvõtus kuna algas verejooks. Ohh seda ootamisepiina ????.

Kokkuvõttes, tehti ultraheli, nägin ära beebi ja tema südamelöögid. Arst leidis emakast hematoomi. Õnneks on see beebist eemal pisut ja ei tohiks teda häirida. Sain verejooksu peatavad tablad ja duphastoni peale. Rahulik reziim ja seksilt maas ????

Praegu olen rahunenud aga eelnevad pool päeva oli küll vererõhk laes, nutt kurgus ja kurb olla ????

Loodan et veab välja siiski. Pöidlad pihus!

Paar päeva hilisemaks nihutas tähtaja aga täpsemalt selgub see kuklavoldi UHs.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istusin 2h täna erakorralises vastuvõtus kuna algas verejooks. Ohh seda ootamisepiina ????.

Kokkuvõttes, tehti ultraheli, nägin ära beebi ja tema südamelöögid. Arst leidis emakast hematoomi. Õnneks on see beebist eemal pisut ja ei tohiks teda häirida. Sain verejooksu peatavad tablad ja duphastoni peale. Rahulik reziim ja seksilt maas ????

Praegu olen rahunenud aga eelnevad pool päeva oli küll vererõhk laes, nutt kurgus ja kurb olla ????

Loodan et veab välja siiski. Pöidlad pihus!

Paar päeva hilisemaks nihutas tähtaja aga täpsemalt selgub see kuklavoldi UHs.

See oli kindlasti suur ehmatus ja šokk. Puhka nüüd rahulikult ja ehk kaob see hematoom ka ära. Pöidlad peos!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Teen meile FB lehele pisema varjatud kuni 30 liikmelise grupi. Hetkel on meid perekooli tabelis 16. Igaüks liitub siis, kui ta ise selleks valmis on.

Võite oma FB nimed saata aadressile maikuubeebid2022@mail.ee Lisan teid siis järge mööda FB gruppi!

 

Clara38

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Teen meile FB lehele pisema varjatud kuni 30 liikmelise grupi. Hetkel on meid perekooli tabelis 16. Igaüks liitub siis, kui ta ise selleks valmis on.

Võite oma FB nimed saata aadressile maikuubeebid2022@online.ee Lisan teid siis järge mööda FB gruppi!

Clara38

Aadressi ei leitud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aadressi ei leitud.

Teie kirja kontole maikuubeebid2022@online.ee ei saadetud, kuna aadressi ei leitud või see ei saa meile vastu võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud. Uurin asja… Ta välja alseb kirjutada aga vastata ei lase. Annan teada kui korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maikuubeebid2022@mail.ee Proovige seda… Sellega tulid mul enda asjad ilusti läbi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maikuubeebid2022@mail.ee Proovige seda… Sellega tulid mul enda asjad ilusti läbi.

Toimib!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB ilusti toimib. Aktiivsemad liikmed, kes ei taha kohe veel FB’ga liituda võite mulle siiski endast märku anda. (tean teile kohta hoida ????)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB ilusti toimib. Aktiivsemad liikmed, kes ei taha kohe veel FB’ga liituda võite mulle siiski endast märku anda. (tean teile kohta hoida ????)

Kirjutasin????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin ka sulle 🙂 ise liituksin pisut hiljem. Teisipäeval on esimene aeg ämmaka juurde ja olen väga elevil juba. Loodan, et kõik on hästi ja saan rahulikult võtta.

MaiKuu29

6+6

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin ka 🙂 Liituksin pärast esimest ämmaemanda visiiti, mis on järgmisel reedel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin ka ???? Liituksin pärast esimest ämmaemanda visiiti, mis on järgmisel reedel.

Eelmine kägu siis Helisende 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Sulgen ajutiselt FB maili aadressi, et sinna liiga palju rahvast ei koguneks. Kas on keegi kindel, kes tahab veel täna kohe liituda. Mulle on mõned kirjutanud, et käivad enne arsti juures ära ja liituvad siis. Hoian teile kohti kindlasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigil läheb? Järgmine nädal kellelgi ämmaka aeg ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigil läheb? Järgmine nädal kellelgi ämmaka aeg ka?

Minul reedel????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kolmapäeval tuvastamine vol2, et siis saab kindlaks kas meiega tahab liituda 1 või 2 beebikut.
Enesetunde järgi ütleks, et kui 2 ei ole, siis see pole okei mis toimub 😀 Laps nakatas mu haigeks ka ja olin siin mitu päeva täiesti pikali maas 37,1-2-3 palavikuga ja vastiku köhaga, see kõige “mõnusam” palavik + iiveldus. See iiveldus on ebanormaalne. Lihtsalt ei jaksa enam.

Kõige rõvedam selle asja juures on see, et mitte midagi ei taha ega suuda süüa. Söömise alustamine on sunniviisiline, tean, et kui üks amps suus, siis juba saan. Aga raske on see kätte võtmine, et pean nüüd sööma ja et mida siis võtta, kui miski ei isuta..

mopsuke 7+5

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile tõbistele kiiret tervenemist! Mul endal ka järgmine nädal ämmakas… Hoian pöidlaid, et juba südametöö näha on (selline 50:50 värk) 5+6!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Ma liitun teiega alles täna. Kodus olemas 3 last.. Triibud sain alles eile.  Tähtaeg päevade järgi on 28.05-30.05. Aga arvestades mu eelnevaid 3 esilekutsumist, siis tuleb 4-s ka esilekutsumisega kindlalt.

Facebooki gruppi hetkel kohe kindlasti ei liitu, sest rasedus alles alguses. Sooviksin liituda ilmselt peale oscarit alles, kui nii sobib. 🙂

Nimeks saab mul siin Kiku29.

 

Kiku29

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps. Kodus 1a3k ja 9a

Täna 6+3

Tähtaeg 13.05. Ise pakun, et 10.05.

Arst 01.10 alles.

 

Laps oodatud ja planeeritud aga ma juba olen rasedusaegses, sünnituseelses ja -järgses stressis. Alles oli mul halb olla. 2 aastat tagasi. Jälle olen ma, näost nagu valge vares, diivanil pikali. Ja ma tean, et hullem iiveldusaeg on veel ees. Täna on esimene hommik, kus kohvi jäi minust köögikapile. Sööma peaks aga midagi ei taha. Eelmine kord jõudsin ühe korra tilguti alla.

Ja mul on ikka veel meeles lõpuaja raskus ja sünnitus. Oh ja nüüd hakkab olema kaks väikest last ja eelpuberteedik. Mis mul arus oli. Laste saamine ratsionaalsusega küll seotud ei ole. Kas mu elu oli tõesti nii igav… oleks ju võinud tööle tagasi minna. Ega iga hommik vara ärgata ja tööle minna ka tore ei ole. Aga no see enesetunne samas…mis elu see on.

Naised on ikka lollid, et end nii piinavad. Ja üks loll siin lausa kolmandat korda. Et see viimaseks jääks.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps. Kodus 1a3k ja 9a

Täna 6+3

Tähtaeg 13.05. Ise pakun, et 10.05.

Arst 01.10 alles.

Laps oodatud ja planeeritud aga ma juba olen rasedusaegses, sünnituseelses ja -järgses stressis. Alles oli mul halb olla. 2 aastat tagasi. Jälle olen ma, näost nagu valge vares, diivanil pikali. Ja ma tean, et hullem iiveldusaeg on veel ees. Täna on esimene hommik, kus kohvi jäi minust köögikapile. Sööma peaks aga midagi ei taha. Eelmine kord jõudsin ühe korra tilguti alla.

Ja mul on ikka veel meeles lõpuaja raskus ja sünnitus. Oh ja nüüd hakkab olema kaks väikest last ja eelpuberteedik. Mis mul arus oli. Laste saamine ratsionaalsusega küll seotud ei ole. Kas mu elu oli tõesti nii igav… oleks ju võinud tööle tagasi minna. Ega iga hommik vara ärgata ja tööle minna ka tore ei ole. Aga no see enesetunne samas…mis elu see on.

Naised on ikka lollid, et end nii piinavad. Ja üks loll siin lausa kolmandat korda. Et see viimaseks jääks.

Tere tulemast! ????

oi, mul oli vahva lugeda. Äratundmisrõõm 😀 mul ka 1a3k kodus ja lisaks kolmene ???????? ma juba 2x järjest sama “loll” et järjest rase  ????????

jõudu-jaksu sulle ???? me saame hakkama!

mopsuke 7+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps. Kodus 1a3k ja 9a

Täna 6+3

Tähtaeg 13.05. Ise pakun, et 10.05.

Arst 01.10 alles.

Laps oodatud ja planeeritud aga ma juba olen rasedusaegses, sünnituseelses ja -järgses stressis. Alles oli mul halb olla. 2 aastat tagasi. Jälle olen ma, näost nagu valge vares, diivanil pikali. Ja ma tean, et hullem iiveldusaeg on veel ees. Täna on esimene hommik, kus kohvi jäi minust köögikapile. Sööma peaks aga midagi ei taha. Eelmine kord jõudsin ühe korra tilguti alla.

Ja mul on ikka veel meeles lõpuaja raskus ja sünnitus. Oh ja nüüd hakkab olema kaks väikest last ja eelpuberteedik. Mis mul arus oli. Laste saamine ratsionaalsusega küll seotud ei ole. Kas mu elu oli tõesti nii igav… oleks ju võinud tööle tagasi minna. Ega iga hommik vara ärgata ja tööle minna ka tore ei ole. Aga no see enesetunne samas…mis elu see on.

Naised on ikka lollid, et end nii piinavad. Ja üks loll siin lausa kolmandat korda. Et see viimaseks jääks.

Pole hullu… Ma ootan 4ndat ????!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab rohkem rääkida nendest nö iiveldusvastastest/leevendavatest tablettidest? Ingveri baasil vist. Olen minevikus siit-sealt lugenud, et kasutatakse ja mõnel aitab, aga pole varem reaalselt nendele mõelnud. Meeles on nagu, et need ainult retseptiga?

Kas keegi oskab midagi rohkemat rääkida. Tahaks küll küsida neid kolmapäeval..

mopsuke 7+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nii pelgan tegelt seda rasedust. Sest ma tean, et hakkan juba varakult end süstima. Olen 2 tüübi diabeetik. Aga alustuseks et vähegi kaalu kontrolli alla saada võtsin toitumiskava. Hoiab ehk veresuhkru ka normis. Ja sobib rasedale hästi. (Kodused head toidud) lihtsalt kaloraaz paigas. 1.5a tagasi alustasin kaaluga 90kg rasedust ja seekord 92.6kg. Õnneks väga hull pole aga no ikkagi.

Ootan nüüd järgmise nädala ära siis helistan arstile, et aeg tuvastuseks panna. Enne ei hakka. Ükskord ka helistasin ja hops peale kõne rasedus katkes hoopis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nii pelgan tegelt seda rasedust. Sest ma tean, et hakkan juba varakult end süstima. Olen 2 tüübi diabeetik. Aga alustuseks et vähegi kaalu kontrolli alla saada võtsin toitumiskava. Hoiab ehk veresuhkru ka normis. Ja sobib rasedale hästi. (Kodused head toidud) lihtsalt kaloraaz paigas. 1.5a tagasi alustasin kaaluga 90kg rasedust ja seekord 92.6kg. Õnneks väga hull pole aga no ikkagi.

Ootan nüüd järgmise nädala ära siis helistan arstile, et aeg tuvastuseks panna. Enne ei hakka. Ükskord ka helistasin ja hops peale kõne rasedus katkes hoopis.

Kiku29

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 218 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022