Esileht Ilu ja tervis Peenikesed

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 408 )

Teema: Peenikesed

Postitas:
Kägu

Ega pensionieeliku jõusaali kasutamine pole ka parim soovitus. Kaaluga hädas olevad on paljud ka eakamad inimesed.

Vastupidi! Jõusaal on parim!

Eks see soovitus püüdleb lausa hüüdlauseks. Ise arvan, et tüsedamad sugulased, kes eakamad ja tuttavad, vanuses 55+ ja 60+, kes ei ela linnas, on elaueg füüsilist tööd ka teinud, teevad nüüdki põllu-ja aiatööd, ei ole valmis ega sobilikud kõik jõusaali lendama, pealegi igal oma tervisehädad juures, kellel põlved või kellele käed, selg haige või muu asi. Üks priske 70-aastane naine on jube aiamaal rügaja, valuvaigistiga koos käib iga nädal oma külas pensionäri ringides ka, võimlemas ja lain tantsus. Ei kujuta ette, et talle oleks asjakohane soovitada jõusaali.

Loomulikult on, küll aga treeneri pilgu all, mitte niisama suvaliselt sinna ei-tea-mida tegema.

Aga kas sa ise tulise pooldajana oma eakad sugulased pesnionärid oled sinna suunaud järjepidevalt?

Kui keegi nõu küsib, siis loomulikult soovitan. Mida sina oma eakatele sugulastele soovitad? Näögida ja samme lugeda?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, end selliseks (nagu seal IG lingil) treeninud naine on inetu. Inetu! Inetu! Inetu! Seda võib nimetada kehataju häireks. See, mida ta oma keha ja näoga (!!!) on teinud on ebanormaalne. Milleks on vaja takka kiita ja teistele inimestele eeskujuks tuua inimest, kellel on kehataju häire?

Esiteks ei toonud keegi seda konkreetset naist kellelegi eeskujuks. Isegi tema pilti ei linkinud. Lingiti TEKST, mis ütles seda (tulles tagasi teemaalgatuse juurde), et figuuri muudetakse toidu ja jõutrenniga, mitte nälgimise ja kardioga.

Nälgimise ja kardioga muudad sa vaid kaalu, mitte figuuri. See annab ehk mingi enam-vähem ok tulemuse 20-ndates, kus prink nahk veel pilti parandab, aga mitte 40-50 naise puhul. Selles vanuses ei tule ilus figuur ilma jõutrennita, vaielge ja eitage, palju tahate.

Ning ei ole vaja järada mingi üksiku indiviidi pilte, kes on otsustanud treenida just nii palju nagu temale meeldib. On piisavalt teisi, kes on treeninud vähem või rohkem. See üks naine ja tema pildid ei ole mingi näitaja.

No mis lollus see veel on? Mul küllalt tuttavaid, kes pole elu sees jalga jõusaali uksest sisse saanud, aga näevad 50+ vanuses vägagi kenad välja: saledad ja normaalsete lihastega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega pensionieeliku jõusaali kasutamine pole ka parim soovitus. Kaaluga hädas olevad on paljud ka eakamad inimesed.

Vastupidi! Jõusaal on parim!

Eks see soovitus püüdleb lausa hüüdlauseks. Ise arvan, et tüsedamad sugulased, kes eakamad ja tuttavad, vanuses 55+ ja 60+, kes ei ela linnas, on elaueg füüsilist tööd ka teinud, teevad nüüdki põllu-ja aiatööd, ei ole valmis ega sobilikud kõik jõusaali lendama, pealegi igal oma tervisehädad juures, kellel põlved või kellele käed, selg haige või muu asi. Üks priske 70-aastane naine on jube aiamaal rügaja, valuvaigistiga koos käib iga nädal oma külas pensionäri ringides ka, võimlemas ja lain tantsus. Ei kujuta ette, et talle oleks asjakohane soovitada jõusaali.

Loomulikult on, küll aga treeneri pilgu all, mitte niisama suvaliselt sinna ei-tea-mida tegema.

Aga kas sa ise tulise pooldajana oma eakad sugulased pesnionärid oled sinna suunaud järjepidevalt?

Kui keegi nõu küsib, siis loomulikult soovitan. Mida sina oma eakatele sugulastele soovitad? Näögida ja samme lugeda?

Sellele konkreetsele 70 aastasele sugulasele ei soovita ma midagi, kuna ta liigub minu arust isegi piisavalt ja kohati ülearu teeb tööd. Ta põlveliigesed kulunud ja järgib arsti korraldusi, ja arst jõusaali temale ei soovita. Ütleb, et sellest piisab, mida ta teeb, jalgrattaga  oma küla naistega(eakatega ikka) võimlema ja seal teadlik treener nendega tegeleb, suur pall on igale ja venitused on aukohal. Üks sugulane on 75 kandis ja ka ei tea, et jõusaali arst soovitaks, tal luude hõrenemine ja peab tasa ja targu asju tegema, keppidega käib kõndimas. Kumbki ei ela linnas, jõusaalid j’äävad päris kaugele, autodega ei sõida. Ja on ka teisi  üle keskea sugulasi, naisi mõtlen, kes on mingis ülekaalus, kes vähem, kes rohkem, kõik on elus ikka rasket tööd teinud ,keegi pole kontorinaine olnud, et liikumist oleks vähe, kõik ilma lubadeta ja liiguvadki ilma autota, bussidega ja jalgsi. Eks see iganädalane trenn olegi rohkem noortele ja neile, kes sõidavad autoga ja istuvad laua taga päevad läbi. Aga paljud nendest ei mõtlegi kaugemale, et on elatud ka teistmoodi.
Aastaid tagasi oli üks nali ka liikvel, kus arst soovitas patsiendil liikuda ehk jalgsi käia päevas mingi aja. no peale tööd minna. Patsient ütles, et on postiljon, kes liikus tol ajal jalgsi terve päeva.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaalihunt on ikka äksi täis. ???? Naljakas lugeda kuidas ta seda kõigile peale surub – nagu jehhoova tunnistaja.

Keegi ei suru sulle midagi peale. Sinul ja su mõttekaaslastel on aga millegipärast tohutu vajadus jõusaalitrenni (millest te mitte midagi isegi ei tea) maha teha. Ei tea, miks küll?

Ma ei ole mitte kedagi maha teinud. ???? Aga sina oled nii pöördes siin selle jõusaali pärast. Ma loodan, et saalis oled sa sama pöördes.????

Ähähäää, eksole. Jube naljakas. Mis su postituste mõte siis on? On sul midagi teemaalgatajele soovitada ka, kuidas oma figuuri parandada või tulid lihtsalt ilkuma teemal, millest sa midagi ei jaga?

Millest ma midagi ei jaga? 😀 Mul pile soovitusi, sest mul on ka magusahood ja ma ei tea kuidas neist lahti saada.
Aga naljakas on küll kuidas sa sellest jõusaalist siin jahud ja juba päevi. Peale selle on ka igasuguseid muid treeninguid, nagu ma ennist ütlesin – jõusaal ei sobi kõigile.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaalihunt on ikka äksi täis. ???? Naljakas lugeda kuidas ta seda kõigile peale surub – nagu jehhoova tunnistaja.

Keegi ei suru sulle midagi peale. Sinul ja su mõttekaaslastel on aga millegipärast tohutu vajadus jõusaalitrenni (millest te mitte midagi isegi ei tea) maha teha. Ei tea, miks küll?

Ma ei ole mitte kedagi maha teinud. ???? Aga sina oled nii pöördes siin selle jõusaali pärast. Ma loodan, et saalis oled sa sama pöördes.????

Ähähäää, eksole. Jube naljakas. Mis su postituste mõte siis on? On sul midagi teemaalgatajele soovitada ka, kuidas oma figuuri parandada või tulid lihtsalt ilkuma teemal, millest sa midagi ei jaga?

Millest ma midagi ei jaga? ???? Mul pile soovitusi, sest mul on ka magusahood ja ma ei tea kuidas neist lahti saada.

Aga naljakas on küll kuidas sa sellest jõusaalist siin jahud ja juba päevi. Peale selle on ka igasuguseid muid treeninguid, nagu ma ennist ütlesin – jõusaal ei sobi kõigile.

Aga kui sul ei ole soovitusi ja sa ei oska ennastki aidata, siis miks sa sõna võtad ja naeruvääristad teiste asjakohaseid soovitusi? Keda see aitab?
Jõusaalist ei räägi siin teemas muide ainult mina, on teisigi, kes aru saanud, mis töötab.
Mis magusahoogudesse puutub, siis tean sedagi, mis nende vastu aitab, aga ega ma ei hakka sulle ometi midagi peale suruma nüüd “nagu mingi jehoovatunnistaja”. Targuta edasi ja võitle oma magusahoogudega, tarkpea.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest ma midagi ei jaga? ???? Mul pile soovitusi, sest mul on ka magusahood ja ma ei tea kuidas neist lahti saada.

Hood on seetõttu, et kõigutad oma veresuhkrut. Söö tasakaalustatud toitu ja lõpeta suhkru tarbimine. Raudselt topid seda ka teesse/kohvisse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaalihunt on ikka äksi täis. ???? Naljakas lugeda kuidas ta seda kõigile peale surub – nagu jehhoova tunnistaja.

Keegi ei suru sulle midagi peale. Sinul ja su mõttekaaslastel on aga millegipärast tohutu vajadus jõusaalitrenni (millest te mitte midagi isegi ei tea) maha teha. Ei tea, miks küll?

Ma ei ole mitte kedagi maha teinud. ???? Aga sina oled nii pöördes siin selle jõusaali pärast. Ma loodan, et saalis oled sa sama pöördes.????

Ähähäää, eksole. Jube naljakas. Mis su postituste mõte siis on? On sul midagi teemaalgatajele soovitada ka, kuidas oma figuuri parandada või tulid lihtsalt ilkuma teemal, millest sa midagi ei jaga?

Millest ma midagi ei jaga? ???? Mul pile soovitusi, sest mul on ka magusahood ja ma ei tea kuidas neist lahti saada.

Aga naljakas on küll kuidas sa sellest jõusaalist siin jahud ja juba päevi. Peale selle on ka igasuguseid muid treeninguid, nagu ma ennist ütlesin – jõusaal ei sobi kõigile.

Aga kui sul ei ole soovitusi ja sa ei oska ennastki aidata, siis miks sa sõna võtad ja naeruvääristad teiste asjakohaseid soovitusi? Keda see aitab?

Jõusaalist ei räägi siin teemas muide ainult mina, on teisigi, kes aru saanud, mis töötab.

Mis magusahoogudesse puutub, siis tean sedagi, mis nende vastu aitab, aga ega ma ei hakka sulle ometi midagi peale suruma nüüd “nagu mingi jehoovatunnistaja”. Targuta edasi ja võitle oma magusahoogudega, tarkpea.

See, et sulle jõusaal meeldib, ei tähenda, et see igale inimesele meeldib.
Näiteks mulle ei meeldi joosta, ma lausa jälestan seda ning ma ei hakkaks seda never tegema. Ma pigem sõidaks rattaga.
Sa võid siin jahuda, et jõusaal on maailma parim asi ja see aitab, ei tähenda, et see kõigil aitab. Kui inimene ikka seda ei naudi, siis ei ole sellest kasu. Miks? Sest tõenäoliselt ta ei käi seal pikalt. Nagu ma ennist kirjusin, on väga palju erinevaid trenne, jõusaal ei ole ainus koht.

Ja mis puutub minu magusahoogugudesse, siis see ei ole minu jaoks eriline probleem. See on ilmselt ka põhjus miks ma abi ei otsi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest ma midagi ei jaga? ???? Mul pile soovitusi, sest mul on ka magusahood ja ma ei tea kuidas neist lahti saada.

Hood on seetõttu, et kõigutad oma veresuhkrut. Söö tasakaalustatud toitu ja lõpeta suhkru tarbimine. Raudselt topid seda ka teesse/kohvisse.

Ja sina oled raudselt idioot.????

Ma söön tasakaalustatud toitu, olen alati söönud. Lisaks, ma pole aastaid kohvi sisse midagi lisanud.
Minu magusatarbimine tuleneb minu hetke eluolust.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu magusatarbimine tuleneb minu hetke eluolust.

Ma ka enne arvasin, et emotsionaalse söömise tõttu ei saagi kunagi magusaisust jagu. Aga eksisin. Mida rohkem magusat või lihtsüsivesikuid valisin, seda rohkem ma neid ka tahtsin. Nulltolerants kaheks nädalaks kommidele-kookidele-lisatud suhkrule ja kahe nädala pärast ei olnud mingeid tohutuid magusaisusid enam. Tarbisin mõõdukalt madala glükeemilise indeksiga ja kiudainerikkaid puuvilju-marju, komplekssüsivesikuid, ei näksinud midagi toidukordade vahele ja jõin palju vett. Ksülitooliga pastillid või närimiskumm toidukorra lõpetuseks. Väga hästi aitas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu magusatarbimine tuleneb minu hetke eluolust.

Ma ka enne arvasin, et emotsionaalse söömise tõttu ei saagi kunagi magusaisust jagu. Aga eksisin. Mida rohkem magusat või lihtsüsivesikuid valisin, seda rohkem ma neid ka tahtsin. Nulltolerants kaheks nädalaks kommidele-kookidele-lisatud suhkrule ja kahe nädala pärast ei olnud mingeid tohutuid magusaisusid enam. Tarbisin mõõdukalt madala glükeemilise indeksiga ja kiudainerikkaid puuvilju-marju, komplekssüsivesikuid, ei näksinud midagi toidukordade vahele ja jõin palju vett. Ksülitooliga pastillid või närimiskumm toidukorra lõpetuseks. Väga hästi aitas.

Ma seda nulltolerantsi olen proovinud, aga ma ei saa hakkama. Mida rohkem ma keelan, seda rohkem ma sellest mõtlen. ????

Vett ma joon palju nagunii, nii umbes 2-3 liitrit päevas, olenevalt päevast. Loomulikult võib ka asi selles olla, et ma viimasel ajal söön vähem ja see omakorda tekitab kiiresüskari vajadust. Kes teab, ma hetkel ei viitsi oma pead sellega vaevata.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et sulle jõusaal meeldib, ei tähenda, et see igale inimesele meeldib.
Näiteks mulle ei meeldi joosta, ma lausa jälestan seda ning ma ei hakkaks seda never tegema. Ma pigem sõidaks rattaga.
Sa võid siin jahuda, et jõusaal on maailma parim asi ja see aitab, ei tähenda, et see kõigil aitab. Kui inimene ikka seda ei naudi, siis ei ole sellest kasu. Miks? Sest tõenäoliselt ta ei käi seal pikalt. Nagu ma ennist kirjusin, on väga palju erinevaid trenne, jõusaal ei ole ainus koht.

Kas teema oli sellest, et kirjutage, mis trennid teile meeldivad? Ei olnud.
Proovi oma ajupoolik nüüd sisse lülitada ja ära plähmi rohkem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult võib ka asi selles olla, et ma viimasel ajal söön vähem ja see omakorda tekitab kiiresüskari vajadust.

Pidid ju jube tasakaalustatult sööma. Eespool lausa nimetasid kedagi idioodiks, kes selles kahelda julges.
Oled tüüpiline mõttetu eit, kes ei tea midagi ei trennist ega toidust, aga on maru kõva targutama.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleeme pekivoltide ega tselluliigiga ja ma ei jahu igas seltskonnas oksendamiseni, sellest, kuidas ma ikka seda või toda süüa ei tohi, 5kg alla võtma pean ja kui tubli ma eile olin, sest käisin jooksmas, nagu enamus naisi seda teevad. Ma kuulen seda teiesuguste hala päevast päeva ja aastast aastasse ja näen, kuidas absoluutselt mitte midagi ei muutu.

Need naised, keda sa siin põlastad, tunduvad millegipärast palju toredamad ja inimlikumad kui sina.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult võib ka asi selles olla, et ma viimasel ajal söön vähem ja see omakorda tekitab kiiresüskari vajadust.

Pidid ju jube tasakaalustatult sööma. Eespool lausa nimetasid kedagi idioodiks, kes selles kahelda julges.

Oled tüüpiline mõttetu eit, kes ei tea midagi ei trennist ega toidust, aga on maru kõva targutama.

Ma muidugi lisasin ka, et mul on praegu stressirohke aeg.
Sina oled aga tüüpiline ossitar.
Ma kirjutasin idioot selle “raudselt” peale. Mulle on alati nalja pakkunud inimesed, kes omast arust on jube head inimeste tundjad. Noh nagu sina oled. ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et sulle jõusaal meeldib, ei tähenda, et see igale inimesele meeldib.

Näiteks mulle ei meeldi joosta, ma lausa jälestan seda ning ma ei hakkaks seda never tegema. Ma pigem sõidaks rattaga.

Sa võid siin jahuda, et jõusaal on maailma parim asi ja see aitab, ei tähenda, et see kõigil aitab. Kui inimene ikka seda ei naudi, siis ei ole sellest kasu. Miks? Sest tõenäoliselt ta ei käi seal pikalt. Nagu ma ennist kirjusin, on väga palju erinevaid trenne, jõusaal ei ole ainus koht.

Kas teema oli sellest, et kirjutage, mis trennid teile meeldivad? Ei olnud.

Proovi oma ajupoolik nüüd sisse lülitada ja ära plähmi rohkem.

Aa, et siis teema on jõusaalist? Hmm…minu arust nagu ei ole. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleeme pekivoltide ega tselluliigiga ja ma ei jahu igas seltskonnas oksendamiseni, sellest, kuidas ma ikka seda või toda süüa ei tohi, 5kg alla võtma pean ja kui tubli ma eile olin, sest käisin jooksmas, nagu enamus naisi seda teevad. Ma kuulen seda teiesuguste hala päevast päeva ja aastast aastasse ja näen, kuidas absoluutselt mitte midagi ei muutu.

Need naised, keda sa siin põlastad, tunduvad millegipärast palju toredamad ja inimlikumad kui sina.

Nad ongi toredamad, siin pole kahtlustki. 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleeme pekivoltide ega tselluliigiga ja ma ei jahu igas seltskonnas oksendamiseni, sellest, kuidas ma ikka seda või toda süüa ei tohi, 5kg alla võtma pean ja kui tubli ma eile olin, sest käisin jooksmas, nagu enamus naisi seda teevad. Ma kuulen seda teiesuguste hala päevast päeva ja aastast aastasse ja näen, kuidas absoluutselt mitte midagi ei muutu.

Need naised, keda sa siin põlastad, tunduvad millegipärast palju toredamad ja inimlikumad kui sina.

Nad ongi toredamad, siin pole kahtlustki. ????

Muidugi! Võtke ringi ja kädisege edasi, kuidas teil on vaja 5 kilo alla võtta, aga kuidagi ei saa. Ja ärge mingeid nõuandeid jumala eest kuulda võtke, sest siis ei saa edasi kädiseda, kuidas ikka on vaja 5 kilo alla võtta. Tegelikult te ju ei tahagi midagi muuta, sest tahtejõu poegagi pole. Nii tore ja inimlik.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleeme pekivoltide ega tselluliigiga ja ma ei jahu igas seltskonnas oksendamiseni, sellest, kuidas ma ikka seda või toda süüa ei tohi, 5kg alla võtma pean ja kui tubli ma eile olin, sest käisin jooksmas, nagu enamus naisi seda teevad. Ma kuulen seda teiesuguste hala päevast päeva ja aastast aastasse ja näen, kuidas absoluutselt mitte midagi ei muutu.

Need naised, keda sa siin põlastad, tunduvad millegipärast palju toredamad ja inimlikumad kui sina.

Nad ongi toredamad, siin pole kahtlustki. ????

Muidugi! Võtke ringi ja kädisege edasi, kuidas teil on vaja 5 kilo alla võtta, aga kuidagi ei saa. Ja ärge mingeid nõuandeid jumala eest kuulda võtke, sest siis ei saa edasi kädiseda, kuidas ikka on vaja 5 kilo alla võtta. Tegelikult te ju ei tahagi midagi muuta, sest tahtejõu poegagi pole. Nii tore ja inimlik.

Kuidas sina minu tahtejõust tead? Alla võtmisest pole ma ka rääkinud.
Ja muutmisest ma pole ka rääkinud.

Naljakas nagu ma ennist ütlesin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isud saavad olla ka tervisliku toidu järgi. Aga keha ja aju ning sooles valdavalt elutsevad bakterid nõuavad tuttavaid asju.

See on tõestatud uuringutega.

Ja siinkohal tundub tüõesti emotsionaalse söömise probleem ka olevat.

Kui soovitakse rohkem kaloreid tarbida, tuleks ka rohkem tõhusat trenni teha. Ega muud võtit polegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hood on seetõttu, et kõigutad oma veresuhkrut. Söö tasakaalustatud toitu ja lõpeta suhkru tarbimine. Raudselt topid seda ka teesse/kohvisse.

Mis selles suhkrust kohvis nii halba on? Joon oma magusa kohvi ära ja on hästi. Ei söö saiakesi või kommi. Aju saab oma magusalaksu kätte ja on rahul. Suhkur on ainult suhkur. Puhas. Mitte nii nagu komm, mis sisaldab veel rasva. Ebatervislikku rasva..

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selles suhkrust kohvis nii halba on? Joon oma magusa kohvi ära ja on hästi. Ei söö saiakesi või kommi. Aju saab oma magusalaksu kätte ja on rahul. Suhkur on ainult suhkur. Puhas. Mitte nii nagu komm, mis sisaldab veel rasva. Ebatervislikku rasva..

Suhkur on lihtsüsivesik ja tõstab kiirelt veresuhkru taset ja üsna ruttu järsult alla. Seetõttu tahab keha juba varsti uut laksu saada ja tekivad igasugused isud. Kui aga süsivesikud (parimal juhul komplekssüsivesikud) kombineerida valkude ja tervislike rasvadega, siis püsib veresuhkru tase kauem stabiilsena, kõht on täis ning ei teki tohutuid isusid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole aru saanud omal nahal sellest veresuhkru taseme värgist. Mul see püsib ilmselt väga hästi. Ma võin olla pool päeva söömata ja kõik on ok. Söön kui tekib näljatunne. Nii u kahe ajal päeval. Ja kui olen söönud tekib hirmus magusaisu. Kui kõht on päriselt tühi siis seda ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleeme pekivoltide ega tselluliigiga ja ma ei jahu igas seltskonnas oksendamiseni, sellest, kuidas ma ikka seda või toda süüa ei tohi, 5kg alla võtma pean ja kui tubli ma eile olin, sest käisin jooksmas, nagu enamus naisi seda teevad. Ma kuulen seda teiesuguste hala päevast päeva ja aastast aastasse ja näen, kuidas absoluutselt mitte midagi ei muutu.

Need naised, keda sa siin põlastad, tunduvad millegipärast palju toredamad ja inimlikumad kui sina.

Nad ongi toredamad, siin pole kahtlustki. ????

Muidugi! Võtke ringi ja kädisege edasi, kuidas teil on vaja 5 kilo alla võtta, aga kuidagi ei saa. Ja ärge mingeid nõuandeid jumala eest kuulda võtke, sest siis ei saa edasi kädiseda, kuidas ikka on vaja 5 kilo alla võtta. Tegelikult te ju ei tahagi midagi muuta, sest tahtejõu poegagi pole. Nii tore ja inimlik.

Kuidas sina minu tahtejõust tead? Alla võtmisest pole ma ka rääkinud.

Ja muutmisest ma pole ka rääkinud.

Naljakas nagu ma ennist ütlesin.

Ma ei räägi sinust konkreetselt, ma räägin tüüpilistest naistest, keda sa ilmekalt esindad – sellised, kellel põhiline on, et suu koguaeg käiks igal teemal, aga teadmisi ja sisu pole ollagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole aru saanud omal nahal sellest veresuhkru taseme värgist. Mul see püsib ilmselt väga hästi. Ma võin olla pool päeva söömata ja kõik on ok. Söön kui tekib näljatunne. Nii u kahe ajal päeval. Ja kui olen söönud tekib hirmus magusaisu. Kui kõht on päriselt tühi siis seda ei teki.

Masendavalt loll

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks loll?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleeme pekivoltide ega tselluliigiga ja ma ei jahu igas seltskonnas oksendamiseni, sellest, kuidas ma ikka seda või toda süüa ei tohi, 5kg alla võtma pean ja kui tubli ma eile olin, sest käisin jooksmas, nagu enamus naisi seda teevad. Ma kuulen seda teiesuguste hala päevast päeva ja aastast aastasse ja näen, kuidas absoluutselt mitte midagi ei muutu.

Need naised, keda sa siin põlastad, tunduvad millegipärast palju toredamad ja inimlikumad kui sina.

Nad ongi toredamad, siin pole kahtlustki. ????

Muidugi! Võtke ringi ja kädisege edasi, kuidas teil on vaja 5 kilo alla võtta, aga kuidagi ei saa. Ja ärge mingeid nõuandeid jumala eest kuulda võtke, sest siis ei saa edasi kädiseda, kuidas ikka on vaja 5 kilo alla võtta. Tegelikult te ju ei tahagi midagi muuta, sest tahtejõu poegagi pole. Nii tore ja inimlik.

Kuidas sina minu tahtejõust tead? Alla võtmisest pole ma ka rääkinud.

Ja muutmisest ma pole ka rääkinud.

Naljakas nagu ma ennist ütlesin.

Ma ei räägi sinust konkreetselt, ma räägin tüüpilistest naistest, keda sa ilmekalt esindad – sellised, kellel põhiline on, et suu koguaeg käiks igal teemal, aga teadmisi ja sisu pole ollagi.

Tüüpilistest naistest, no sul see jutt aina paremaks läheb. 😀

Sa võibolla peaksid trenni minema, tee mõni Russian swing, see aitab võibolla natuke auru välja lasta.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleeme pekivoltide ega tselluliigiga ja ma ei jahu igas seltskonnas oksendamiseni, sellest, kuidas ma ikka seda või toda süüa ei tohi, 5kg alla võtma pean ja kui tubli ma eile olin, sest käisin jooksmas, nagu enamus naisi seda teevad. Ma kuulen seda teiesuguste hala päevast päeva ja aastast aastasse ja näen, kuidas absoluutselt mitte midagi ei muutu.

Need naised, keda sa siin põlastad, tunduvad millegipärast palju toredamad ja inimlikumad kui sina.

Nad ongi toredamad, siin pole kahtlustki. ????

Muidugi! Võtke ringi ja kädisege edasi, kuidas teil on vaja 5 kilo alla võtta, aga kuidagi ei saa. Ja ärge mingeid nõuandeid jumala eest kuulda võtke, sest siis ei saa edasi kädiseda, kuidas ikka on vaja 5 kilo alla võtta. Tegelikult te ju ei tahagi midagi muuta, sest tahtejõu poegagi pole. Nii tore ja inimlik.

Kuidas sina minu tahtejõust tead? Alla võtmisest pole ma ka rääkinud.

Ja muutmisest ma pole ka rääkinud.

Naljakas nagu ma ennist ütlesin.

Ma ei räägi sinust konkreetselt, ma räägin tüüpilistest naistest, keda sa ilmekalt esindad – sellised, kellel põhiline on, et suu koguaeg käiks igal teemal, aga teadmisi ja sisu pole ollagi.

Tüüpilistest naistest, no sul see jutt aina paremaks läheb. ????

Sa võibolla peaksid trenni minema, tee mõni Russian swing, see aitab võibolla natuke auru välja lasta.

Ikka kädised edasi, aga öelda ei ole endiselt midagi

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõusaal või trenn pole absoluutselt kaalu alandamiseks vajalik. Sain 35, kui tundsin, et enam ei taha paks olla ja hakkasin alla võtma. Võtsin 20kg alla puhtalt toitumisega. Ainsaks trenniks pikemad jalutuskäigud ja 3 lapse ja suure majaga lõputu mässamine. Ei ripu mul midagi, ega ole ka tselluliiti. Tõsi – laisa inimesena olen ma teinud ka paar kuuri LPG hooldust ja olen hoolas kreemitaja, kas neist ka kasu on, ei tea. Tahan lihtsalt ütelda, et kõik ei pea trenni armastama, mina näiteks olen selline, võiks ütelda, et puhtalt mõte treeningsaali higiste inimeste vahele kangi tõstma ajab mulle kananaha ihule.

Igale ühele oma ja, et keegi valesti aru ei saaks, ei ma ei arva, et trenn on halb kuidagi, kindlasti on väga hea ja kasulik kehale, lihtsalt mina ei armasta seda ja ennast sundima ka ei hakka selleks 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina olen see peenike, kes võtab samuti kergelt juurde ja jah, ka minu lemmiksnäkkide ja -toitude hulka kuuluvad pigem mitte kaalusõbralikud toidud. Loomulikult ei saa neid ahvatlusi endale igapäevaselt lubada, aga aeg-ajalt tarbides ei juhtu küll mitte midagi. Ei ole raske kaalu hoida, kui just valimatult ei õgi ja kui teed veel korralikku trenni peale, siis saad ilusa keha küll. Enda pealt näen hästi, et kui mõnikord lasta mitmeid päevi järjest toitumine käest ära (nt kuskil reisil või väljasõidul olles), siis on kohe kilo või isegi kaks juures ja ka peeglist paistab kohe välja.

Minul hakkas kaal langema peale seda kui hakkasin igapäevases toitumises tegema tervislikumaid valikuid – nt valmismarineeritud lihad jms jätsin menüüst välja, enamasti ostan maitsestamata tooted ja maitsestan kodus ise; magustatud jooke ei joo; ei tarbi poolfabrikaate jms. Ma ei ole kindlasti mingi ülitervislik toituja ja mõni päev nädalas satuvad ikka menüüsse ka vähem tervislikud tooted, aga oluline on, et toidulaud koosneks valdavalt ikkagi tervislikumatest valikutest. Kui sa oled väike naine ja füüsilist aktiivsust praktiliselt ei olegi, siis võibki olla, et sinu päevane kaloraaž ei tohigi oluliselt üle 800 kcal olla.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled väike naine ja füüsilist aktiivsust praktiliselt ei olegi, siis võibki olla, et sinu päevane kaloraaž ei tohigi oluliselt üle 800 kcal olla.

Ära seleta, rikud ainult oma ainevahetuse täiesti ära ja lõpuks tuleb selle näljutamise tagajärjel suurem isu. Lisaks ei saa ka oma toitained kätte. Antakse ikka väga rumalt nõu siin küll.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Peenikesed