Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 358 )

Teema: Septembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mul on homme ultraheli. Mul juhtus aga selline asi, et sain kuskilt kõhuviiruse omale. Eile õhtust öösel kaheni oksendasin 7 korda kokku. Süüa ei saanud, vesi sees ei püsinud. Loodan, et see kuidagi halvasti nüüd ei mõjunud.

Lapse soo kohta sisetunnet pole. Ühest küljes tahaks tüdrukut, ees on 5a tüdruk. Teisest küljest tahaks poissi ????

Jewelz

Lühiajaliselt ei mõju see kuidagi halvasti. Peaasi, et oma vedeliku taastad ????

12+2 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänasks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja ????

Palju õnne! ????????????

Nüüd tuleb vahva aeg, oscarid hakkavad järjest kätte jõudma ☺️

12+1 ????

Mul homme õhtul oscari test. Väike hirm on. Eks esmaspäeval kui saan analüüside vastsed dr.Šoisi juures tehtud omad eks siis rahunen rohkem maha. Saan äkki oma mees pere rõõmustada

KV

Anna teada kuidas läks! ????

12+2????

Oscar tehtud riskid madalad aga preklampsia risk kõrge( veri paks, viimane rasedus oli 11 aastat tagasi,  vererõhk piiripealne ja vanus).Nüüd aspiriini kuni 36 nädalani.

Sugu kahjuks näha ei õnnestunud oli pea alaspidi ja jalad risti. Pole hullu esmaspäeval saan juba panoraami testi tulemused teada. Sünni tähtaja muutus taas 9.09 viimati oli 12.09 . Ei teagi millal siis peaks tulema.

KV

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänasks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja ????

Palju õnne! ????????????

Nüüd tuleb vahva aeg, oscarid hakkavad järjest kätte jõudma ☺️

12+1 ????

Mul homme õhtul oscari test. Väike hirm on. Eks esmaspäeval kui saan analüüside vastsed dr.Šoisi juures tehtud omad eks siis rahunen rohkem maha. Saan äkki oma mees pere rõõmustada

KV

Anna teada kuidas läks! ????

12+2????

Oscar tehtud riskid madalad aga preklampsia risk kõrge( veri paks, viimane rasedus oli 11 aastat tagasi, vererõhk piiripealne ja vanus).Nüüd aspiriini kuni 36 nädalani.

Sugu kahjuks näha ei õnnestunud oli pea alaspidi ja jalad risti. Pole hullu esmaspäeval saan juba panoraami testi tulemused teada. Sünni tähtaja muutus taas 9.09 viimati oli 12.09 . Ei teagi millal siis peaks tulema.

KV

Nii tore, et kõik muu hästi oli. Ma võtsin esimese lapse ajal südameaspiriini, oli ka kõrge risk preeklampsiale ja lisaks kasvupeetusele. Õnneks preeklampsiast pääsesin.

12+3 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänasks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja ????

Palju õnne! ????????????

Nüüd tuleb vahva aeg, oscarid hakkavad järjest kätte jõudma ☺️

12+1 ????

Mul homme õhtul oscari test. Väike hirm on. Eks esmaspäeval kui saan analüüside vastsed dr.Šoisi juures tehtud omad eks siis rahunen rohkem maha. Saan äkki oma mees pere rõõmustada

KV

Anna teada kuidas läks! ????

12+2????

Oscar tehtud riskid madalad aga preklampsia risk kõrge( veri paks, viimane rasedus oli 11 aastat tagasi, vererõhk piiripealne ja vanus).Nüüd aspiriini kuni 36 nädalani.

Sugu kahjuks näha ei õnnestunud oli pea alaspidi ja jalad risti. Pole hullu esmaspäeval saan juba panoraami testi tulemused teada. Sünni tähtaja muutus taas 9.09 viimati oli 12.09 . Ei teagi millal siis peaks tulema.

KV

Enamus lapsi sünnivad niikuinii 2 nädalat enne kuni 2 nädalat peale tähtaega, tähtaega muutub siis, kui kasv on veidi maas või ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka Oscar tehtud, mul oli samuti preeklampsia risk keskmisest kõrgem, sain ka aspiriini. Muu oli korras. Tähtaeg 12.09 🙂

O

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul samuti UH tehtud. Riskid madalad. Tegi hästi koostööd.

TA 09.09 nagu päris mitmetel ????

-Draakon

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka oscar tehtud. Hinnati 3 päeva suuremaks ja ametlik tähtaeg 09.09 ☺️

Ma võiksin teha facebooki grupi kust saame edasi näiteks chatti kolida? Kes tahavad, saavad peale oscarit liituda

12+6 ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka oscar tehtud. Hinnati 3 päeva suuremaks ja ametlik tähtaeg 09.09 ☺️

Ma võiksin teha facebooki grupi kust saame edasi näiteks chatti kolida? Kes tahavad, saavad peale oscarit liituda

12+6 ????

Anna teada  mis nimega. Hetkel on seal septembri beebid kaks erinevat

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka oscar tehtud. Hinnati 3 päeva suuremaks ja ametlik tähtaeg 09.09 ☺️

Ma võiksin teha facebooki grupi kust saame edasi näiteks chatti kolida? Kes tahavad, saavad peale oscarit liituda

12+6 ????

Anna teada mis nimega. Hetkel on seal septembri beebid kaks erinevat

KV

Selle grupi võiks teha nii, et avalikult ei ole leitav ja nt siis mingi emaili teha, kuhu siinsed emmed saavad liitumissoovi saata, et grupitegija ise siis saab kutsuda vastavalt e-kirjadele. Ja võiks olla ka piirang, üle mille gruppi liikmeid vastu ei võta. Muidu see igaühele leitav ja saab ka igaüks liituda????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti peaks kõigil saama läbi 12 nädalat.

Kuidas on lood teil iivelduste ja muude rasedus sümptomitega.

Ma siiani  ootan millal hakkab iiveldust. Kõht on ka ette tulnud juba selline et kõik saavad aru, et ma rase ( eelmise rasedusega paistis juba 9 nädalal nüüd siis 10 paiku hakkas paistma).

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka oscar tehtud. Hinnati 3 päeva suuremaks ja ametlik tähtaeg 09.09 ☺️

Ma võiksin teha facebooki grupi kust saame edasi näiteks chatti kolida? Kes tahavad, saavad peale oscarit liituda

12+6 ????

Anna teada mis nimega. Hetkel on seal septembri beebid kaks erinevat

KV

Selle grupi võiks teha nii, et avalikult ei ole leitav ja nt siis mingi emaili teha, kuhu siinsed emmed saavad liitumissoovi saata, et grupitegija ise siis saab kutsuda vastavalt e-kirjadele. Ja võiks olla ka piirang, üle mille gruppi liikmeid vastu ei võta. Muidu see igaühele leitav ja saab ka igaüks liituda????

Ma tahaks ka, et oleks väiksem grupp aga ma kardan, et kui nüüd keegi teeb ja mul oscar alles teisipäev(veitsa kardan kas seal üldse enam midagi teha on) siis jõuavad need kohad täis juba saada ja ma ikka ei mahu gruppi kuigi jutustan ja jagan siin ju päris palju ????

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oscarini pea 3 nädalat veel… Aga egas midagi, saab täis siis tuleb uus väike teha.

Hernes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oscarini pea 3 nädalat veel… Aga egas midagi, saab täis siis tuleb uus väike teha.

Hernes

Eieii, need liitumissoovid võiks saada ikka varem saata nt emailile ja panna juurde eeldatav kuupäev siis, alates millest oleks soov liituda 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänasks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja ????

Palju õnne! ????????????

Nüüd tuleb vahva aeg, oscarid hakkavad järjest kätte jõudma ☺️

12+1 ????

Mul homme õhtul oscari test. Väike hirm on. Eks esmaspäeval kui saan analüüside vastsed dr.Šoisi juures tehtud omad eks siis rahunen rohkem maha. Saan äkki oma mees pere rõõmustada

KV

Anna teada kuidas läks! ????

12+2????

Oscar tehtud riskid madalad aga preklampsia risk kõrge( veri paks, viimane rasedus oli 11 aastat tagasi, vererõhk piiripealne ja vanus).Nüüd aspiriini kuni 36 nädalani.

Sugu kahjuks näha ei õnnestunud oli pea alaspidi ja jalad risti. Pole hullu esmaspäeval saan juba panoraami testi tulemused teada. Sünni tähtaja muutus taas 9.09 viimati oli 12.09 . Ei teagi millal siis peaks tulema.

KV

Nüüd mul kõik vastused käes saame tütre.

KV

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oskar tehtud, kõik oli korras, riskid madalad. Tähtaeg muidu 9.09 (liitun ka kambaga), UH järgi 8.09, ämma sünnipäev 😀 Ta oleks vist õnnelik, aga mu sisetunne ütleb, et tuleb ikka nädalakese varem 🙂

13.nädal (äpp ütleb et loode virsikusuurune) ja tõesti, õhtune paha-olla-tunne on enam-vähem kadunud. Kõht on ka ees, aga eks see emakas kasvab ja liigub ülespoole siis ülejäänud kõht paistabki rohkem välja. Tegelikult oli plaanis veel mõnda aega oma teada hoida seda, aga niiviisi tundub, et varsti juba peame uudiseid jagama lähituttavatega.

 

Juveel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka värskelt oscarist tulnud. Oeh, ma kartsin, et midagi on valesti ja olin nii hirmul juba nädala. Aga pelgu ette jõudes järsku null hirmu, ärevust. Ja kõik riskid madalad!!!! Ja kõik seal kus olema peab ja olemas. 12+4 on, nii nagu päevade järgi õige ja tähtaeg 15.09. Sugu poleks näinud ka siis kui oleks kindlalt näha midagi, lamas jalad risti terve aeg ja vehkis kätega ???? ju ei tohtinud vaadata siis. Ravimid saan ka vaikselt nüüd hakata ära jätma ja siis ongi ainult nautimise aeg ???? ootan väikest gruppi

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna õhtul hakkan grupiga tegelema. Teen meili kuhu saab mulle oma facebooki aadressaadi saata, mille järgi oskan inimest gruppi lisada. Grupp tuleb privaatne. Seda otsinguga ei leia ????

13+3 ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tunnen end siiani üsna kehvasti. Iiveldab, aga oksele ei aja. Lõhnad, need lõhnad. Isusid ei ole.

Magaks ikka veel palju.

Huvitav, kas tuleb ilus suvi? Saame terve suve rulluda ????

-Draakon 13+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka täna Oscaris käidud. Kõik kenasti, riskid madalad.  Arst ütles, et väga sõbralik laps on, näitas kõik ette, mis vaja 😀 Oscari järgi tähtaeg 11.09, tsükli järgi 13.09. Lootsin, et saan enda süstimisest vabaks, aga arst ütles, et pean ikka raseduse lõpuni verevedeldajat süstima ja peale sünnitust veel 6 nädalat. Aga no kui nii kaua juba süstitud, eks saan edaspidi ka hakkama.

Vereproovi järgi oli rauatase madal, aga see mure oli mul eelmise rasedusega ka, pidin rauda juurde võtma. Neljapäeval ämmaemanda juurde rasedakaarti vormistama, eks siis kuulen, kas pean seekord ka võtma hakkama.

Maasikas (12+6)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutan ka siis lõpuks siia. Olen siin grupis pidev jälgija olnud, aga kuna mul tekkis 7ndal nädalal veritsus, siis ei hakanud ise midagi varem kirjutama, kuigi sel ajal oli kõik ultraheli järgi korras – süda lõi, aga ikka oli ärevus sees, et kas jääb süda lööma.

Nüüd siis käisin ultrahelis ja kõik on korras, hetkel siis 11+3 ja tähtaeg anti 25.09. Oskar on alles 21.03, aga täna tegin Niptify testi, et kindlam olla. Tegu siis IVF rasedusega ja esimese rasedusega. Neli aastat olen sellel teekonnal olnud, eelmise aasta sügisel olid esimesed triibud, aga lootekott oli tühi, HCG oli küll tõusujoones, aga loodet ei tekkinud. Pärast seda olin suht pettunud ja kaalusin asja pooleli jätmist, aga jõuludel alustasin siiski uuesti uue skeemi järgi.

Lähedastest teavad hetkeolukorda mees, ema ja õde. Tööl vist midagi teatakse, kuna olen sel teekonnal pikalt olnud ja sellega seoses teen tööd kodukontoris, nüüd olen alates veritsusest haiguslehel olnud ja olen kuni Oskarini, siis on kindlam olla.

Enesetunne on olnud kogu selle aja suht tavaline, alguses olin pidevalt väsinud ja ei jaksanud midagi teha, aga praegu viimane nädal aega olen tegusam olnud. Iiveldust on olnud, aga kui ei teaks, et rase olen, siis ei paneks seda tähele. Vererõhk on tiba madal olnud, kui tavaliselt (pea võtab mõnikord uimaseks), 105/70 – kuigi ega see väga madal polegi.

Nüüd on kindlam olla, kui pisike on ultrahelis nähtud ja kõik on korras. ????

Kitikata

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siis see viiendat ootav, kes ei suutnud doppleriga südametööd leida. Rasedus on peetunud 8+, nagu ma arvasingi.

#5(arvestuslikult 12+4)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurvastav kuulda, eriti kui nii hilja teada saab. Mingi lootus ja ootus vist ikka oli senimaani… Pea vastu! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurvastav kuulda, eriti kui nii hilja teada saab. Mingi lootus ja ootus vist ikka oli senimaani… Pea vastu! ????

Sorry, tahtsin tsiteerida, aga vajutasin sulle miinuse…
Loomulikult oli lootus, kõik ju ütlesid, et rasedused on erinevad ja nii vara ei peagi südametööd leidma ja see on ju ainult hea, kui paha pole. Ma teadsin juba esimesel visiidil arvele võttes, siis oligi juba peetunud. Ämmakas muudkui patsutas põlvele ja käskis ilusaid mõtteid mõelda, selle asemel et uh teha ja mulle rahu anda. Vererõhk oli praegu seal kabinetis laes, ülemine ligi 180 ja veel tablettidega, sest ma olin nii närvis lihtsalt, mõtlesin, et saan sealsamas infarkti. Võtsime mehega mõlemad spetsiaalselt vaba päeva, tema ei teadnud seda praegu oodata, nii et on praegu ilmselt rohkem šokis kui mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurvastav kuulda, eriti kui nii hilja teada saab. Mingi lootus ja ootus vist ikka oli senimaani… Pea vastu! ????

Sorry, tahtsin tsiteerida, aga vajutasin sulle miinuse…

Loomulikult oli lootus, kõik ju ütlesid, et rasedused on erinevad ja nii vara ei peagi südametööd leidma ja see on ju ainult hea, kui paha pole. Ma teadsin juba esimesel visiidil arvele võttes, siis oligi juba peetunud. Ämmakas muudkui patsutas põlvele ja käskis ilusaid mõtteid mõelda, selle asemel et uh teha ja mulle rahu anda. Vererõhk oli praegu seal kabinetis laes, ülemine ligi 180 ja veel tablettidega, sest ma olin nii närvis lihtsalt, mõtlesin, et saan sealsamas infarkti. Võtsime mehega mõlemad spetsiaalselt vaba päeva, tema ei teadnud seda praegu oodata, nii et on praegu ilmselt rohkem šokis kui mina.

 

Minul on ka kahju, nii kurb kuulda. Pidage vastu, see pole kunagi kerge ja eriti nii hilja teada saades :/

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil valmis, saatke mulle oma facebooki profiili aadressaat, et saaksin teid gruppi lisada. Grupp on privaatne ja seda otsinguga ei leia.

septembribeebid2023@online.ee

13+4 ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil valmis, saatke mulle oma facebooki profiili aadressaat, et saaksin teid gruppi lisada. Grupp on privaatne ja seda otsinguga ei leia.

septembribeebid2023@online.ee

13+4 ????

Kirjutasin sulle

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on Oscari vereproov juba antud, kas saaksite öelda, mis näitajad olid PAPP-A ja ja FB-HCG? Lihtsalt huvitavad need numbrid, tean küll, et need üksi ei näita midagi. Võin hiljem öelda ka, miks küsin????

#5(10+4)

Niisiis vastan sellele ka, miks küsisin. Nimelt PAPP-A alla 0,4 pidi tähendama ebasoodsat raseduse kulgu. Mul oli see 0,34. Ja nagu täna selgus, siis rasedus oli juba 2 nädalat enne seda vereproovi peetunud. Teine number, kui on kõrgem, siis koos mingi probleemiga viitab tüdrukule. Mul oli kõrge vererõhk ja veresuhkur, aga seda me nüüd enam teada ei saa, kes oli. Lihtsalt huvitas, kas võib mingi tõde olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil valmis, saatke mulle oma facebooki profiili aadressaat, et saaksin teid gruppi lisada. Grupp on privaatne ja seda otsinguga ei leia.

septembribeebid2023@online.ee

13+4 ????

Kirjutasin ka 🙂

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil valmis, saatke mulle oma facebooki profiili aadressaat, et saaksin teid gruppi lisada. Grupp on privaatne ja seda otsinguga ei leia.

septembribeebid2023@online.ee

13+4 ????

Mina ka kirjutasin????

 

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kes kirjutasid, ma saatsin teile lingi mille kaudu peaks saama liituda. Uued kirjutajad, ei pea saatma mulle oma fb profiili, piisab kui saan teie mailile vastata ????

13+5 ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 358 )


Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023