Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 315 )

Teema: Sparta ja covid

Postitas:
Kägu

Üks päev avastad, et peale sinu peeretamist algab vihmasadu…

Loll on ikka loll, mis sinuga ikka teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja päriselt mingid t-biilid tunnevadki ennast tänu covid-passile paremate inimestena ???? Halenaljakas

Halenaljakas on sinusugune jobu, kes jahub mingitest õigustest mitte midagi tegemata.

Kust said infot, mida muud kõike on need pahad vaktsineerimatud tegemata jätnud?

Jah, ma tahaks ka teada, mida ma tegemata olen jätnud (peale vaktsineerimise oletatavasti, eks, aga ega sa seda ka täpselt tea). Aga lase tulla jah, mida ma siis tegemata olen jätnud, mida sina oled teinud.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, ma tahaks ka teada, mida ma tegemata olen jätnud (peale vaktsineerimise oletatavasti, eks, aga ega sa seda ka täpselt tea). Aga lase tulla jah, mida ma siis tegemata olen jätnud, mida sina oled teinud.

Kui oled põdenud läbi või vaktsineeritud, siis oled okei inimene. Kui jaurad maski-ja vaktsiinivastast juttu, oled tropp.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi siis, kui nö “rikkumisega vahele jääb” (loe: nakatub ja see on testiga kinnitatud), ei võeta “luba” ära.

Mis bs sa ajad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3891723: #3891406: rõõm, et riik teeb, mida peab, kehtestab end. Õnneks ei kehtesta ta seal midagi ja Sparta üle on ainult hea meel. Ebaseaduslikke seadusi ei tohigi täita. Ebaseaduslik seadus on küll üks huvitav mõiste ???? #3891755: Need trahvid saavad nad kohtu kaudu hiljem intressidega tagasi. Tõesti arvad, et see ei ole kindel tulevik? Praegu koostatakse meeletult hagisid riigi vastu ja selliste advokaatide poolt, kes naljalt ei kaota. See nüüd küll see koht ei ole, kust võit tulla võiks.

Kui vaktsiinipass on põhiseadusega vastuolus, siis tuleb vabalt võit ka sealt. Puudub õiguslik alus ettevõtte tegevuse peatamiseks ja seeläbi majandusliku kahju tekitamiseks.

Ma kujutan ette milline ajudeta musklimees nende kommentaaride taga on. Selline Soome ehitaja tüüpi valgujooja, kelle päeva tipphetk on jõusaalis rauda tõsta.

Aga teemasse – mul on hea meel, et riik selle koha kimmi pani/paneb.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ma tahaks ka teada, mida ma tegemata olen jätnud (peale vaktsineerimise oletatavasti, eks, aga ega sa seda ka täpselt tea). Aga lase tulla jah, mida ma siis tegemata olen jätnud, mida sina oled teinud.

Kui oled põdenud läbi või vaktsineeritud, siis oled okei inimene. Kui jaurad maski-ja vaktsiinivastast juttu, oled tropp.

Wow, kohe niimoodi võtadki endale õiguse inimesi ok-ks ja troppideks liigitada? Lahe! Ma siis ütlen ka, et sinusugused on ekstra-tropid 😀
Aga muidu, kui ei ole ei põdenud, vaktsineeritud, maskivastane ega vaktsiinivastane jauraja, kes sellised on sinu väikses peas?

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, ma tahaks ka teada, mida ma tegemata olen jätnud (peale vaktsineerimise oletatavasti, eks, aga ega sa seda ka täpselt tea). Aga lase tulla jah, mida ma siis tegemata olen jätnud, mida sina oled teinud.

Kui oled põdenud läbi või vaktsineeritud, siis oled okei inimene. Kui jaurad maski-ja vaktsiinivastast juttu, oled tropp.

Wow, kohe niimoodi võtadki endale õiguse inimesi ok-ks ja troppideks liigitada? Lahe! Ma siis ütlen ka, et sinusugused on ekstra-tropid ????

Aga muidu, kui ei ole ei põdenud, vaktsineeritud, maskivastane ega vaktsiinivastane jauraja, kes sellised on sinu väikses peas?

Talle ei mahu nii palju mõtteid pähe ???? Olemas on veel ka inimesed, kes on läbi põdenud, aga kui ei oleks, ei läheks nad vakrsineerima. Kes sellised siis on normid või tropid?

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Talle ei mahu nii palju mõtteid pähe ???? Olemas on veel ka inimesed, kes on läbi põdenud, aga kui ei oleks, ei läheks nad vakrsineerima. Kes sellised siis on normid või tropid?

Oled valesse universumisse sattunud!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olemas on veel ka inimesed, kes on läbi põdenud, aga kui ei oleks, ei läheks nad vakrsineerima. Kes sellised siis on normid või tropid?

Kui nad ei oleks läbi põdenud ja ei läheks ka vaktsineerima-muidugi tropid.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu, kui ei ole ei põdenud, vaktsineeritud, maskivastane ega vaktsiinivastane jauraja, kes sellised on sinu väikses peas?

Kuni ta üksi metsas istub ja teistega kokku ei puutu, savi kas ta on ja kes ta on.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu, kui ei ole ei põdenud, vaktsineeritud, maskivastane ega vaktsiinivastane jauraja, kes sellised on sinu väikses peas?

Kuni ta üksi metsas istub ja teistega kokku ei puutu, savi kas ta on ja kes ta on.

Normaalne inimene ei ajagi praegu mööda spaasid ja kinosid ringi. See on ajuvabade meelelahutus.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu, kui ei ole ei põdenud, vaktsineeritud, maskivastane ega vaktsiinivastane jauraja, kes sellised on sinu väikses peas?

Kuni ta üksi metsas istub ja teistega kokku ei puutu, savi kas ta on ja kes ta on.

Normaalne inimene ei ajagi praegu mööda spaasid ja kinosid ringi. See on ajuvabade meelelahutus.

Ei ei, meil on nii, et kriis on ainult registreerimata/vaktsineerimata inimestele 🙂 Teistel on nagu elu muiste.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95152583/terviseamet-keelas-sparta-spordiseltsi-majandustegevuse

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne inimene ei ajagi praegu mööda spaasid ja kinosid ringi. See on ajuvabade meelelahutus.

Mis seal spaades sinu arust juhtub siis?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne inimene ei ajagi praegu mööda spaasid ja kinosid ringi. See on ajuvabade meelelahutus.

Mis seal spaades sinu arust juhtub siis?

See on küsimus terviseametile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küsimus terviseametile

Mitte midagi ei juhtu, kui ainult vaktsiinipassiga minna tohib, nagu näha. Nii et ära sina normaalsete inimeste pärast muretse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küsimus terviseametile

Mitte midagi ei juhtu, kui ainult vaktsiinipassiga minna tohib, nagu näha. Nii et ära sina normaalsete inimeste pärast muretse.

Meil on iga päev vaktsineeritud nakatunuid päris suur (kasvav) hulk. Ei tea, kus nad seda nakkust üles korjamas käivad. Mittevaktsineeritute kodudes?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on iga päev vaktsineeritud nakatunuid päris suur (kasvav) hulk. Ei tea, kus nad seda nakkust üles korjamas käivad. Mittevaktsineeritute kodudes?

Spaadest toovad?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küsimus terviseametile

Mitte midagi ei juhtu, kui ainult vaktsiinipassiga minna tohib, nagu näha. Nii et ära sina normaalsete inimeste pärast muretse.

Meil on iga päev vaktsineeritud nakatunuid päris suur (kasvav) hulk. Ei tea, kus nad seda nakkust üles korjamas käivad. Mittevaktsineeritute kodudes?

tööl, poes, ühistranspordis. kohti jätkub. mis peamine, üldine nakatumine tuleb kiiresti alla ja tasapisi langeb ka haiglate koormus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on iga päev vaktsineeritud nakatunuid päris suur (kasvav) hulk. Ei tea, kus nad seda nakkust üles korjamas käivad. Mittevaktsineeritute kodudes?

Õnneks ilmselt pikendatakse vaktsineerimata ja läbipõdemata inimeste liikumist ka pärast 10.01

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks?

Kas sinu õnn on see, et terved inimesed pannakse koju n.ö luku taha?  Kas see teeb tõesti sind õnnelikuks?

Päris õudne!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, et karma kätte ei maksa. Varsti sinu lapsed pannakse ka luku taha kui sa ei lase neid süstida 2-3x aastas. Või on see ka sinu õnn? Süstida lapsi?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, et karma kätte ei maksa. Varsti sinu lapsed pannakse ka luku taha kui sa ei lase neid süstida 2-3x aastas. Või on see ka sinu õnn? Süstida lapsi?

Minu lapsed on loomulikult süstitud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu õnn on see, et terved inimesed pannakse koju n.ö luku taha?  Kas see teeb tõesti sind õnnelikuks?

Millised terved? Need 75% haiglaummistajad või?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, et karma kätte ei maksa. Varsti sinu lapsed pannakse ka luku taha kui sa ei lase neid süstida 2-3x aastas. Või on see ka sinu õnn? Süstida lapsi?

Vaata, et karma sulle endale kätte ei maksa, et sa oma lähedaste seast kedagi kaotama peaks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu õnn on see, et terved inimesed pannakse koju n.ö luku taha? Kas see teeb tõesti sind õnnelikuks?

Millised terved? Need 75% haiglaummistajad või?

Enam jaolt kõik on vanurid – loomulik kadu.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam jaolt kõik on vanurid – loomulik kadu.

Appi, milline jälkus sa oled.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam jaolt kõik on vanurid – loomulik kadu.

Kui küüniline või kui loll peab olema, et midagi sellist kirjutada? 50+ on kõik vanurid? Sa ilmselt lastekodust, sul ema-isa ei ole (rääkimata empaatiast võõraste vanainimeste vastu), et kõbusate, kuid koroonasse nakatunud vanemate inimeste enneaegne surm sinu jaoks “loomulik kadu” tundub?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tööl, poes, ühistranspordis. kohti jätkub. mis peamine, üldine nakatumine tuleb kiiresti alla ja tasapisi langeb ka haiglate koormus.

No kurat, oli ju alles uudis või asi, kus näitas, et nendes loetletud kohtades on nakatumine MINIMAALNE ehk kõige väiksem.

Nakkused toimuvad kohtades, kus inimesed viibivad ühes ruumis pikemalt koos, kus puudub adekvaatne tuulutus jne. Koolid, hooldekodud ja inimeste enda kodud – sealt tuleb kõige suurem number nakkuseid. Mitte fkn poest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise ei ole selle sparta fänn, aga tekkis küsimus, et mitu haiget sealt siis ka tuli? Oli see sanktsioon siis õigustatud? Kui keegi teab kedagi, kes seal käib/käis ja haigeks jäi, oleks huvitav teada. Miinustage, palju tahate, aga mul on lihtsalt inimlik huvi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 315 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta ja covid