Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 17 postitust - vahemik 211 kuni 227 (kokku 227 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Ise siis ei suuda vahet teha vanal ja uuel ning töödeldud ja töötlemata pildil? 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise siis ei suuda vahet teha vanal ja uuel ning töödeldud ja töötlemata pildil? 😀

Ma ka ei saa aru. Muudkui siin kurdetakse, et inimene on pannud 10 aastat vana pildi. Kui vanuseks on öeldud õige number, ei tohiks ju olla arusaamatusi. Igaüks peaks teadma, milline näiteks 45 või 50 aastane inimene välja näeb. Ta ei ole 25. Ja rääkida siis suurest pettumusest, et oodati mingit teismelist, sest pildi peal nägi inimene noor välja, on ikka täiega imelik. Ise on inimesed nii eluvõõrad ja siis on pettumus. Lisaks kui ise oled ka 60 aastane õllekõhuga vunts, no mis tibi sa ootad sealt siis. Selge ju, et sinusugusega tulevad kohtuma küpsemad prouad, mitte mingid 20 aastased. Aga just eriti mehed on sellised, et ootavad mingit miss Universumit, kuigi endal pole tegu ega nägu.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen hämmastunud. Olen ise 35a, kohtingutel pole üle 10 aasta käinud enam, sest püsisuhtes ja no seda juttu, et mitu rauda korraga tules jms lugesin suu ammuli. Siis kui mina veel kohtamas käisin siis esimene musi juba oli indikaator sellest, et tahaks ikka midagi enamat ja, et nüüd siis oleme paar. Mingisugust eraldi kinnitust ja tõotust selleks küll vaja polnud.

Tundub, et ajad on ikka väga palju muutunud ja tunnen end totaalse vanamutina.

Sama!!! Aga jah, aeg on edasi läinud ja see ameerikalik kohtingukultuur siia jõudnud – mingid reeglid, et millal oleme “eksklusiivsed” jne. Väga segadusse ajav. Ja ma arvan, et kui minu põlvkonna inimene sellega kohanenud on, siis ta on juba liiga palju kohtinguturul olnud ja ma sellist ei vaatagi. Tahan sarnaste väärtustega inimest kui ma ise.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru. Muudkui siin kurdetakse, et inimene on pannud 10 aastat vana pildi. Kui vanuseks on öeldud õige number, ei tohiks ju olla arusaamatusi. Igaüks peaks teadma, milline näiteks 45 või 50 aastane inimene välja näeb. Ta ei ole 25. Ja rääkida siis suurest pettumusest, et oodati mingit teismelist, sest pildi peal nägi inimene noor välja, on ikka täiega imelik. Ise on inimesed nii eluvõõrad ja siis on pettumus. Lisaks kui ise oled ka 60 aastane õllekõhuga vunts, no mis tibi sa ootad sealt siis. Selge ju, et sinusugusega tulevad kohtuma küpsemad prouad, mitte mingid 20 aastased. Aga just eriti mehed on sellised, et ootavad mingit miss Universumit, kuigi endal pole tegu ega nägu.

Oli üks ameerika staar, aastaid pildilt kadunud, noorena sale ja värvitud juustega, nüüd tugevalt üle saja kilo ja hallide juustega. Kõik on võimalik, ärge olge nii naiivsed.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli üks ameerika staar, aastaid pildilt kadunud, noorena sale ja värvitud juustega, nüüd tugevalt üle saja kilo ja hallide juustega. Kõik on võimalik, ärge olge nii naiivsed.

Pildist saad ju aru, kas see on vana. Riided, soengud, kõik on muutunud. Ja kui inimene ütleb, et on 50, mis tibi sa ootad siis. Mingi reaalsustaju võiks olemas olla.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pildist saad ju aru, kas see on vana. Riided, soengud, kõik on muutunud. Ja kui inimene ütleb, et on 50, mis tibi sa ootad siis. Mingi reaalsustaju võiks olemas olla.

Oled kindel? Pandeemia ajal läksid paljud paksuks, me ei hakka siin paksuse üle vaidlema, et ohtlik tervisele ja ei räägi.kaminevikukaalust. Ma wi leia selle näitlejanna pilti, aga ma ei ütleks, et pildid minevikust vanad tundusid.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või siis kõigest aasta vahet Sõprade kokkutulekust ja nüüd. https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/celebrities/17710575/unrecognizable-matt-leblanc-spotted-split-wife/amp/

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma wi leia selle näitlejanna pilti, aga ma ei ütleks, et pildid minevikust vanad tundusid.

Ilmselt mõtled Bridget Fondat, kelle pildid olid hiljuti meedias. Oli muidugi näha, et tema saledad pildid olid tehtud 10+ aastat tagasi. Kui endal reaalsustaju puudub, siis on see ikka natuke enda viga ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.leatherjacketz.com/product/friends-the-reunion-matt-leblanc-quilted-jacket/

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma wi leia selle näitlejanna pilti, aga ma ei ütleks, et pildid minevikust vanad tundusid.

Ilmselt mõtled Bridget Fondat, kelle pildid olid hiljuti meedias. Oli muidugi näha, et tema saledad pildid olid tehtud 10+ aastat tagasi. Kui endal reaalsustaju puudub, siis on see ikka natuke enda viga ka.

No kui teeks selfi õige nurga alt ja ehk ka filtriga, sa ju ei saaks arugi. Peeglid on samuti salendavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või siis kõigest aasta vahet Sõprade kokkutulekust ja nüüd. https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/celebrities/17710575/unrecognizable-matt-leblanc-spotted-split-wife/amp/

Eks paksuks võib ka poole aastaga minna, aga selliseid drastilisi muutusi on ikka harva. Saan aru, et paksuseteema on suuremale osale meestest mingi kinnisidee. Kui kunagi tutvumisportaalis tutvusi otsisin, siis poolte esimene küsimus oli, et kas oled ülekaaluline. Olgu märkusena öeldud, et ma ei ole, aga see on sellegipoolest väga ebaviisakas esimene küsimus, eriti mehe suust, kes ise näeb välja nagu hüljes.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks paksuks võib ka poole aastaga minna, aga selliseid drastilisi muutusi on ikka harva. Saan aru, et paksuseteema on suuremale osale meestest mingi kinnisidee. Kui kunagi tutvumisportaalis tutvusi otsisin, siis poolte esimene küsimus oli, et kas oled ülekaaluline. Olgu märkusena öeldud, et ma ei ole, aga see on sellegipoolest väga ebaviisakas esimene küsimus, eriti mehe suust, kes ise näeb välja nagu hüljes.

Eiei, ma ei räägi üldse kui mees või kohtinguguru, olen ise nimelt hüljes, ma toon näite, et inimesed võivad tundmatuseni muutuda. Ma ei anna hinnanguid, aga Bridget on 58 ja tundmatuseni muutunud kehaga. JLo kui vana on? Üks lihtsalt rohkem muutunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muide drastiline muutus võib ka nõnda käia, et võtab Tinderi jaoks alla ja hiljem läheb kiiresti paksuks. Inimwsed võivad muutuda päris kiiresti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

JLo kui vana on?

Ei maksa arvata, et keskmine 50 aastane näeb välja nagu Jennifer Lopez. Selleks on vaja iluoperatsioone, igapäevast trenni, palju raha. Ja kui näiteks on selline naine olemas, siis ta vist ei otsi kaaslast Tinderist, eriti mitte mõnda 70 aastast papit endale. Aga selline ettekujutus paljudel meestel on, et nii võiks asjad käia.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellised ootavad veel eriti, et saavad saleda naise, endal kehakaal 100+ kg ja kõht üle värvli.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

JLo kui vana on?

Ei maksa arvata, et keskmine 50 aastane näeb välja nagu Jennifer Lopez. Selleks on vaja iluoperatsioone, igapäevast trenni, palju raha. Ja kui näiteks on selline naine olemas, siis ta vist ei otsi kaaslast Tinderist, eriti mitte mõnda 70 aastast papit endale. Aga selline ettekujutus paljudel meestel on, et nii võiks asjad käia.

See oli halb näide ehk ja mina pole üldse kägu, kes piltidest rääkis algselt. Mina tõin näited, mis on, rääkimata piltide töötlemisest, meigist, valgustusest, vaid näo näitamisest. Ei maksa naiivne olla ja arvata, et inimesed on isegi nooremana kui 50 heas vormis. Siin on päris palju eeldust sees. On ju palju nooremaid pakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellised ootavad veel eriti, et saavad saleda naise, endal kehakaal 100+ kg ja kõht üle värvli

Nad saavadki. Vaata linnapildis ringi. Ma imestan, aga nii on.

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 211 kuni 227 (kokku 227 )

Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu