Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Ise siis ei suuda vahet teha vanal ja uuel ning töödeldud ja töötlemata pildil? 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise siis ei suuda vahet teha vanal ja uuel ning töödeldud ja töötlemata pildil? ????

Ma ka ei saa aru. Muudkui siin kurdetakse, et inimene on pannud 10 aastat vana pildi. Kui vanuseks on öeldud õige number, ei tohiks ju olla arusaamatusi. Igaüks peaks teadma, milline näiteks 45 või 50 aastane inimene välja näeb. Ta ei ole 25. Ja rääkida siis suurest pettumusest, et oodati mingit teismelist, sest pildi peal nägi inimene noor välja, on ikka täiega imelik. Ise on inimesed nii eluvõõrad ja siis on pettumus. Lisaks kui ise oled ka 60 aastane õllekõhuga vunts, no mis tibi sa ootad sealt siis. Selge ju, et sinusugusega tulevad kohtuma küpsemad prouad, mitte mingid 20 aastased. Aga just eriti mehed on sellised, et ootavad mingit miss Universumit, kuigi endal pole tegu ega nägu.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen hämmastunud. Olen ise 35a, kohtingutel pole üle 10 aasta käinud enam, sest püsisuhtes ja no seda juttu, et mitu rauda korraga tules jms lugesin suu ammuli. Siis kui mina veel kohtamas käisin siis esimene musi juba oli indikaator sellest, et tahaks ikka midagi enamat ja, et nüüd siis oleme paar. Mingisugust eraldi kinnitust ja tõotust selleks küll vaja polnud.

Tundub, et ajad on ikka väga palju muutunud ja tunnen end totaalse vanamutina.

Sama!!! Aga jah, aeg on edasi läinud ja see ameerikalik kohtingukultuur siia jõudnud – mingid reeglid, et millal oleme “eksklusiivsed” jne. Väga segadusse ajav. Ja ma arvan, et kui minu põlvkonna inimene sellega kohanenud on, siis ta on juba liiga palju kohtinguturul olnud ja ma sellist ei vaatagi. Tahan sarnaste väärtustega inimest kui ma ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise siis ei suuda vahet teha vanal ja uuel ning töödeldud ja töötlemata pildil? ????

Ma ka ei saa aru. Muudkui siin kurdetakse, et inimene on pannud 10 aastat vana pildi. Kui vanuseks on öeldud õige number, ei tohiks ju olla arusaamatusi. Igaüks peaks teadma, milline näiteks 45 või 50 aastane inimene välja näeb. Ta ei ole 25. Ja rääkida siis suurest pettumusest, et oodati mingit teismelist, sest pildi peal nägi inimene noor välja, on ikka täiega imelik. Ise on inimesed nii eluvõõrad ja siis on pettumus. Lisaks kui ise oled ka 60 aastane õllekõhuga vunts, no mis tibi sa ootad sealt siis. Selge ju, et sinusugusega tulevad kohtuma küpsemad prouad, mitte mingid 20 aastased. Aga just eriti mehed on sellised, et ootavad mingit miss Universumit, kuigi endal pole tegu ega nägu.

Oli üks ameerika staar, aastaid pildilt kadunud, noorena sale ja värvitud juustega, nüüd tugevalt üle saja kilo ja hallide juustega. Kõik on võimalik, ärge olge nii naiivsed.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli üks ameerika staar, aastaid pildilt kadunud, noorena sale ja värvitud juustega, nüüd tugevalt üle saja kilo ja hallide juustega. Kõik on võimalik, ärge olge nii naiivsed.

Pildist saad ju aru, kas see on vana. Riided, soengud, kõik on muutunud. Ja kui inimene ütleb, et on 50, mis tibi sa ootad siis. Mingi reaalsustaju võiks olemas olla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli üks ameerika staar, aastaid pildilt kadunud, noorena sale ja värvitud juustega, nüüd tugevalt üle saja kilo ja hallide juustega. Kõik on võimalik, ärge olge nii naiivsed.

Pildist saad ju aru, kas see on vana. Riided, soengud, kõik on muutunud. Ja kui inimene ütleb, et on 50, mis tibi sa ootad siis. Mingi reaalsustaju võiks olemas olla.

Oled kindel? Pandeemia ajal läksid paljud paksuks, me ei hakka siin paksuse üle vaidlema, et ohtlik tervisele ja ei räägi.kaminevikukaalust. Ma wi leia selle näitlejanna pilti, aga ma ei ütleks, et pildid minevikust vanad tundusid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis kõigest aasta vahet Sõprade kokkutulekust ja nüüd. https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/celebrities/17710575/unrecognizable-matt-leblanc-spotted-split-wife/amp/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma wi leia selle näitlejanna pilti, aga ma ei ütleks, et pildid minevikust vanad tundusid.

Ilmselt mõtled Bridget Fondat, kelle pildid olid hiljuti meedias. Oli muidugi näha, et tema saledad pildid olid tehtud 10+ aastat tagasi. Kui endal reaalsustaju puudub, siis on see ikka natuke enda viga ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.leatherjacketz.com/product/friends-the-reunion-matt-leblanc-quilted-jacket/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma wi leia selle näitlejanna pilti, aga ma ei ütleks, et pildid minevikust vanad tundusid.

Ilmselt mõtled Bridget Fondat, kelle pildid olid hiljuti meedias. Oli muidugi näha, et tema saledad pildid olid tehtud 10+ aastat tagasi. Kui endal reaalsustaju puudub, siis on see ikka natuke enda viga ka.

No kui teeks selfi õige nurga alt ja ehk ka filtriga, sa ju ei saaks arugi. Peeglid on samuti salendavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis kõigest aasta vahet Sõprade kokkutulekust ja nüüd. https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/celebrities/17710575/unrecognizable-matt-leblanc-spotted-split-wife/amp/

Eks paksuks võib ka poole aastaga minna, aga selliseid drastilisi muutusi on ikka harva. Saan aru, et paksuseteema on suuremale osale meestest mingi kinnisidee. Kui kunagi tutvumisportaalis tutvusi otsisin, siis poolte esimene küsimus oli, et kas oled ülekaaluline. Olgu märkusena öeldud, et ma ei ole, aga see on sellegipoolest väga ebaviisakas esimene küsimus, eriti mehe suust, kes ise näeb välja nagu hüljes.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis kõigest aasta vahet Sõprade kokkutulekust ja nüüd. https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/celebrities/17710575/unrecognizable-matt-leblanc-spotted-split-wife/amp/

Eks paksuks võib ka poole aastaga minna, aga selliseid drastilisi muutusi on ikka harva. Saan aru, et paksuseteema on suuremale osale meestest mingi kinnisidee. Kui kunagi tutvumisportaalis tutvusi otsisin, siis poolte esimene küsimus oli, et kas oled ülekaaluline. Olgu märkusena öeldud, et ma ei ole, aga see on sellegipoolest väga ebaviisakas esimene küsimus, eriti mehe suust, kes ise näeb välja nagu hüljes.

Eiei, ma ei räägi üldse kui mees või kohtinguguru, olen ise nimelt hüljes, ma toon näite, et inimesed võivad tundmatuseni muutuda. Ma ei anna hinnanguid, aga Bridget on 58 ja tundmatuseni muutunud kehaga. JLo kui vana on? Üks lihtsalt rohkem muutunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide drastiline muutus võib ka nõnda käia, et võtab Tinderi jaoks alla ja hiljem läheb kiiresti paksuks. Inimwsed võivad muutuda päris kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JLo kui vana on?

Ei maksa arvata, et keskmine 50 aastane näeb välja nagu Jennifer Lopez. Selleks on vaja iluoperatsioone, igapäevast trenni, palju raha. Ja kui näiteks on selline naine olemas, siis ta vist ei otsi kaaslast Tinderist, eriti mitte mõnda 70 aastast papit endale. Aga selline ettekujutus paljudel meestel on, et nii võiks asjad käia.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis kõigest aasta vahet Sõprade kokkutulekust ja nüüd. https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/celebrities/17710575/unrecognizable-matt-leblanc-spotted-split-wife/amp/

Eks paksuks võib ka poole aastaga minna, aga selliseid drastilisi muutusi on ikka harva. Saan aru, et paksuseteema on suuremale osale meestest mingi kinnisidee. Kui kunagi tutvumisportaalis tutvusi otsisin, siis poolte esimene küsimus oli, et kas oled ülekaaluline. Olgu märkusena öeldud, et ma ei ole, aga see on sellegipoolest väga ebaviisakas esimene küsimus, eriti mehe suust, kes ise näeb välja nagu hüljes.

Sellised ootavad veel eriti, et saavad saleda naise, endal kehakaal 100+ kg ja kõht üle värvli.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JLo kui vana on?

Ei maksa arvata, et keskmine 50 aastane näeb välja nagu Jennifer Lopez. Selleks on vaja iluoperatsioone, igapäevast trenni, palju raha. Ja kui näiteks on selline naine olemas, siis ta vist ei otsi kaaslast Tinderist, eriti mitte mõnda 70 aastast papit endale. Aga selline ettekujutus paljudel meestel on, et nii võiks asjad käia.

See oli halb näide ehk ja mina pole üldse kägu, kes piltidest rääkis algselt. Mina tõin näited, mis on, rääkimata piltide töötlemisest, meigist, valgustusest, vaid näo näitamisest. Ei maksa naiivne olla ja arvata, et inimesed on isegi nooremana kui 50 heas vormis. Siin on päris palju eeldust sees. On ju palju nooremaid pakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised ootavad veel eriti, et saavad saleda naise, endal kehakaal 100+ kg ja kõht üle värvli

Nad saavadki. Vaata linnapildis ringi. Ma imestan, aga nii on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise arvaks, et kui naine on juba mitu kohtingut järjest sinuga justkui väga hästi klappinud ja kahel kohtingul järjest ennastunustavalt suudelnud, siis ta tõenäoliselt tahaks suudlemisest edasi liikuda (aga mitte autos!), kuid ei tihka ehk seda otsekoheselt öelda, ootab enam sinu initsiatiivi? Ja kuna see jäi peale mitmetunnist autos amelemist tulemata, siis proovib edasi ka teistega, kuna pole kindel, mida sina temast tahad.

Minu meelest oleks veidi imelik peale kirglikku suudlemist ka teistega kohtingutel käia või vähemalt oleks taktitu seda suudluspartnerile öelda. Aga 40-aastase naisena ma jällegi lõputult autos musutada ka ei viitsiks ausalt öeldes, vaid eelistaks siis juba juhul, kui mees tundub pikema suhte materjal, mingeid põnevamaid tegevusi (matkamist, jalutamist, piknikke, näituste vm külastusi jne), millega võiks suudlemine kaasneda, või siis juhul, kui esmane on füüsiline tõmme, autos suudlemise asemel kuskil suuremal ja mugavamal pinnal k*ppi.

Miks sa siis ei kutsu meest jalutama matkama, miks sa ehitad kõik mehe õlule? Kas sa oled üalpeetav otsustusvõimetu olend, kes ise mingit initsiatiivi ei haara? Kui mees jalutama ei kutsu, siis suhet ei tekigi, samas on see õige ka, milleks mehele selline naine kelle kätt peab koguaeg hoidma ja teda viima ja söötma, plutitama.

Kohe näha, et selle kommentaari kirjutas keegi, kes ei saa inimloomusest ja meeste-naiste erinevusest üldse aru. Meestel on soov ja vajadus ajada naisi taga, seega nõudlus on niipidi. Naised ei pea mehi taga ajama, kuna mehed seda juba teevad (kas siis teadlikult, või alateadliku surve alusel). Kui naine hakkab meest taga ajama, teda kinno, restorani, kohtama ja igasugu asju tegema, ise koguaeg initsiatiivi näitama, siis mees põgeneb sellise eest, sest tunneb et miski siin ei klapi. Nad tahavad ise jahtida. Nii lihtsalt on. Vähemalt mehelike ja naiselike naiste puhul. Meestele on vastuvõetav ja normaalne siiski see, kui naine, keda nad ise on jahtinud, aeg-ajalt oma vastastikuse huvi kinnitamiseks ka mõne ettepaneku teeb, aga kindlasti ei tohi see muutagi naisepoolseks pidevaks initsiatiiviks. See peletab mehed kohe eemale.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud suudlevad seepärast, et tänapäeva kohtingukultuur nõuab seda, kardetakse, et muidu ei taheta kokku saadagi. Olen kuulnud tõenäoliselt sadu arvamusi meestelt ja ülivähe on neid, kes tahavad kohtuda naisega, kes esimesel korral isegi ei suudle. Öeldakse, et suudlus pole ju midagi erilist, kui isegi seda ei tee, siis järelikult ei meeldi. Kui kolmandal kohtingul kätte ei anna, siis arvatakse samuti, et siit pole midagi loota. Minu jaoks on imelik suudelda inimesega, kellega alles kohtun, sest ma ei tunne isegi piisavalt mugavalt, et temaga täiesti vabalt rääkida, suudlemine oleks täiesti kohatu. Kahjuks aga arvatakse, et ei meeldi, kui ei suudle. Päris noored arvavad, et kui seksi esimesel õhtul ei saa, siis teist kohtingut ei tule. Paljud noored naised seepärast kohe seksivadki.

See on ikka väga üheülbaline ja piiratud inimese arvamus. Mina olen ühe mehega käinud pikema aja vältel korduvalt jalutamas. Ja me ei ole veel isegi käest kinni hoidmiseni jõudnud. Rääkimata suudlemisest või enamast. Ja mees millegipärast tahab ikka ja veel minuga kohtuda. Kas me kunagi üldse seksini jõuame, seda ma ei tea. Tema on muidugi valmis, aga minu jaoks peavad enne muud asjad paigas olema. Ma ei soovi enda sisse lasta võõrast inimest, kelle kohta ma mitte midagi ei tea.

Olgu öeldud, et meil on üsna suur vanusevahe (mina olen temast vanem).

Paistab, et mul on siin teisik. 🙂 Oleksin ise täpselt sama juttu kirjutanud. Seks (ja isegi suudlemine) ilma sügavate tunneteta on minu jaoks mõttetu ajaraiskamine, sest mingit rahuldust ma sellest poolvõõra inimese puhul ei saa. Seega pean saavutama meespoolega sügava emotsionaalse kontakti, ülihea klapi vaimsel tasandil, turvatunde ja teadmise, et me mõlemad päriselt hoolimegi üksteisest üliväga ja arvestame teineteisega ning meil hakkavad tekkima ka ühised tulevikuplaanid. See eeldab ikka pikka tundmaõppimisperioodi ja iga füüsiline asi (käest kinnihoidmine, kallistamine, suudlemine ja seks) tuleb täpselt siis, kui ma tunnen, et vaimselt oleme juba piisavalt õigel levelil. Aga noh, mul pole ka mingit kiiret meest leida, vaid elu on niigi väga mõnus ja lahe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et mul on siin teisik. ???? Oleksin ise täpselt sama juttu kirjutanud. Seks (ja isegi suudlemine) ilma sügavate tunneteta on minu jaoks mõttetu ajaraiskamine, sest mingit rahuldust ma sellest poolvõõra inimese puhul ei saa. Seega pean saavutama meespoolega sügava emotsionaalse kontakti, ülihea klapi vaimsel tasandil, turvatunde ja teadmise, et me mõlemad päriselt hoolimegi üksteisest üliväga ja arvestame teineteisega ning meil hakkavad tekkima ka ühised tulevikuplaanid. See eeldab ikka pikka tundmaõppimisperioodi ja iga füüsiline asi (käest kinnihoidmine, kallistamine, suudlemine ja seks) tuleb täpselt siis, kui ma tunnen, et vaimselt oleme juba piisavalt õigel levelil. Aga noh, mul pole ka mingit kiiret meest leida, vaid elu on niigi väga mõnus ja lahe.

Kohe ütleb sulle siin mingi seltskond, et oled frigiidne naine.

Just lugesin mingist kõrvalteemast, et naised, kellel on elus olnud vähemalt 20 partnerit on voodis kindlasti väga head, lausa tiigrid. Need kellel on elus olnud ainult 1 partner on frigiidsed mutid, kellel pärast selle ühe partneri kadumist seksimaailma enam asja ei ole.

Ja, kui OT veel juhtub su kommentaari lugema, siis saad veel igasugu jälkust enda kohta teada.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need kellel on elus olnud ainult 1 partner on frigiidsed mutid, kellel pärast selle ühe partneri kadumist seksimaailma enam asja ei ole.

https://www.cdc.gov/nchs/nsfg/key_statistics/n-keystat.htm

https://www.mindbodygreen.com/articles/the-ideal-number-of-sexual-partners-for-men-women

Hälbimine on normist kõrvale kaldumine, mille peale ei maksa solvuda. Alla 25% naistel on elu jooksul üks partner. Vanusega partnerite arv suureneb. Kõige rohkem on levinud naiste hulgas vanuses 25-49 kuskil 2-9 partnerit.

Nagunii hakatakse eelmis(te)ga võrdlema ja seda oli näha ka sealt teemast.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hälbimine on normist kõrvale kaldumine, mille peale ei maksa solvuda. Alla 25% naistel on elu jooksul üks partner. Vanusega partnerite arv suureneb. Kõige rohkem on levinud naiste hulgas vanuses 25-49 kuskil 2-9 partnerit. Nagunii hakatakse eelmis(te)ga võrdlema ja seda oli näha ka sealt teemast.

Miks siis arvad, et see naine, kes kuni keskealiseni seksinud ainult ühe mehega, ei tohi üksijäänuna rohkem enam seksiga tegemist teha?

Kas 50+ naine ei tohi üksi jäädes enam seksi soovida ja sekspartnerit otsida?

Samuti, millest see arvamus, et kui inimesel on olnud palju partnereid, siis on ta kindlasti hea seksija? Ma olen perekoolistki lugenud, kuidas mõned naised kirjutavad, et neil on olnud mitukümmend partnerit, aga orgasmi ei ole nendega kogenud. Keegi veel kirjutas, et oma elu esimese orgasmi saigi alles pärast 25ndat partnerit, siis, kui kohtas meest, kellega jäi püsisuhtesse. Kas see on siis hea ja kvaliteetne seks?

Need ühe partneriga naised seal teemas aga ei kurtnud, et nad ei tea, mis asi on orgasm.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis arvad, et see naine, kes kuni keskealiseni seksinud ainult ühe mehega, ei tohi üksijäänuna rohkem enam seksiga tegemist teha?
Kas 50+ naine ei tohi üksi jäädes enam seksi soovida ja sekspartnerit otsida?

Ma pole seda öelnud. Inimese keha on sõna otseses mõttes nii individuaalne, et seda ei saa keegi kellegi eest öelda, millal on õige aeg ja mitu partnerit on õiged.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis arvad, et see naine, kes kuni keskealiseni seksinud ainult ühe mehega, ei tohi üksijäänuna rohkem enam seksiga tegemist teha?

Kas 50+ naine ei tohi üksi jäädes enam seksi soovida ja sekspartnerit otsida?

Ma pole seda öelnud. Inimese keha on sõna otseses mõttes nii individuaalne, et seda ei saa keegi kellegi eest öelda, millal on õige aeg ja mitu partnerit on õiged.

Teises teemas nii öeldi. Kuna näib, et toetad seda arvamust, siis mõtled ju samamoodi.  Nimetada naist, kel vaid üks partner olnud, hälbeliseks, on ikka omaette tase. Ei teagi, kas sul on nõrk keeletaju, et ei tea sõna “hälve” tähendust. Või tahad lihtsalt solvata. Ma kaldun arvama, et pigem on soov solvata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teises teemas nii öeldi. Kuna näib, et toetad seda arvamust, siis mõtled ju samamoodi.  Nimetada naist, kel vaid üks partner olnud, hälbeliseks, on ikka omaette tase. Ei teagi, kas sul on nõrk keeletaju, et ei tea sõna “hälve” tähendust. Või tahad lihtsalt solvata. Ma kaldun arvama, et pigem on soov solvata.

Hälbimine on normist kõrvale kaldumine. Norm on see, mida teeb enamus. Seal teemas jääb mulje, nagu on tegu süütu naisega. See on ju veel suurem hälbimine tänapäeval. Mina üldse ei solvuks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hälbimine on normist kõrvale kaldumine. Norm on see, mida teeb enamus. Seal teemas jääb mulje, nagu on tegu süütu naisega. See on ju veel suurem hälbimine tänapäeval. Mina üldse ei solvuks.

EKI järgi on jah normist kõrvalekaldumine, aga sa ju saad isegi aru, et see on halvatähenduslik sõna. Eriti veel selles kontekstis kasutatuna, nagu sina seda praegu teed.

Sulle endale meeldiks, kui su kohta öeldakse, et oled hälvik, kuna sul on näiteks keskmisest hõredamad juuksed?

Ja sina ära otsusta teiste eest, mis asi on solvav, mis mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKI järgi on jah normist kõrvalekaldumine, aga sa ju saad isegi aru, et see on halvatähenduslik sõna. Eriti veel selles kontekstis kasutatuna, nagu sina seda praegu teed.

Sulle endale meeldiks, kui su kohta öeldakse, et oled hälvik, kuna sul on näiteks keskmisest hõredamad juuksed?

Ja sina ära otsusta teiste eest, mis asi on solvav, mis mitte.

No mind solvab valetamine näiteks, mida on seal teemas terve teema täis. Kas ma pean siis nüüd solvuma? Või muigama? Hmmm, ma parem muigan.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal teemas jääb mulje, nagu on tegu süütu naisega. See on ju veel suurem hälbimine tänapäeval.

Huvitav, kust sulle küll selline mulje jäi? Kuidas saab nelja lapse ema süütu olla? Sul on ikka puhta nihkes need asjad peas.

Mu meelest täiesti loogiline, et kui naine pole mehega ammu olnud, et siis ta tunneb mingisugust ebakindlust uue olukorra ees. Sina aga leidsid, et see on paras koht, kus inimest mõnitada ja hälbeliseks nimetada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kust sulle küll selline mulje jäi? Kuidas saab nelja lapse ema süütu olla? Sul on ikka puhta nihkes need asjad peas.

Mu meelest täiesti loogiline, et kui naine pole mehega ammu olnud, et siis ta tunneb mingisugust ebakindlust uue olukorra ees. Sina aga leidsid, et see on paras koht, kus inimest mõnitada ja hälbeliseks nimetada.

Mina ei usu, et ta mehega pole ammu olnud, lööge või maha. Üks vastaja seal on süütu, aga pidi rõve pervar olema 😉

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mind solvab valetamine näiteks, mida on seal teemas terve teema täis. Kas ma pean siis nüüd solvuma? Või muigama? Hmmm, ma parem muigan.

Mida seal siis valetati? Naine valetas, et tal on neli last, aga tegelikult ei olegi. On hoopis süütu?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 295 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu