Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Mind huvitab, mis näo sa mulle järgmiseks teed, kui mind nägema juhtud. Kas oled järgmine kord minu peale vihane, solvunud või hoopis enda üle väga uhke. See huvitab mind, mitu sekundit sa suudad mulle otsa vaadata, ilma et su silmad pilguks või sa pilgu mujale keeraks.

Ma ei usu, et niipea satun kusagile vaatevälja. Mul vaja ka elu korda saada nagu sinulgi.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind huvitab, mis näo sa mulle järgmiseks teed, kui mind nägema juhtud. Kas oled järgmine kord minu peale vihane, solvunud või hoopis enda üle väga uhke. See huvitab mind, mitu sekundit sa suudad mulle otsa vaadata, ilma et su silmad pilguks või sa pilgu mujale keeraks.

Ma ei usu, et niipea satun kusagile vaatevälja. Mul vaja ka elu korda saada nagu sinulgi.

Mulle jääb kolm asja arusaamatuks, miks minu peale vihane oled, miks sa mind nii imelikult vaatad ja miks endast nii palju arvad.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle jääb kolm asja arusaamatuks, miks minu peale vihane oled, miks sa mind nii imelikult vaatad ja miks endast nii palju arvad.

Vaatasin imelikult, sest lühinägelik ja ei tundnud ära.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle jääb kolm asja arusaamatuks, miks minu peale vihane oled, miks sa mind nii imelikult vaatad ja miks endast nii palju arvad.

Vaatasin imelikult, sest lühinägelik ja ei tundnud ära.

Arvasin, et oled uhkeks läinud ja ei taha enam tunda.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arvasin, et oled uhkeks läinud ja ei taha enam tunda.

Kui nii kaua pole näinud, siis ei tunnegi ära kohe. Mõtle loogiliselt.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui nii kaua pole näinud, siis ei tunnegi ära kohe. Mõtle loogiliselt.

Ilmselt sa ei taha mulle lihtsalt tere öelda või oled millegipärast minu peale vihane, kuid ei taha öelda miks ja tood selle vabanduseks, et ei tundnud ära. Kui sa siis pikalt vaatasid mulle otsa, siis sa pidid ju aru saama, aga ikka ei öelnud midagi. Ma ei tea ka siis, las olla siis nii.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ilmselt sa ei taha mulle lihtsalt tere öelda või oled millegipärast minu peale vihane, kuid ei taha öelda miks ja tood selle vabanduseks, et ei tundnud ära. Kui sa siis pikalt vaatasid mulle otsa, siis sa pidid ju aru saama, aga ikka ei öelnud midagi. Ma ei tea ka siis, las olla siis nii.

Lõpeta nüüd sel teemal arutlemine. Oled väga tubli, jätka samas vaimus, aga perekool sind küll elus edasi ei aita. Kõik, mis teed väljaspool perekooli, toob sulle edu, aga kõik, mis siin teed, võtab sult jälle aega, närve, energiat, huvi maailma vastu.Ole tubli!

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lõpeta nüüd sel teemal arutlemine. Oled väga tubli, jätka samas vaimus, aga perekool sind küll elus edasi ei aita. Kõik, mis teed väljaspool perekooli, toob sulle edu, aga kõik, mis siin teed, võtab sult jälle aega, närve, energiat, huvi maailma vastu.Ole tubli!

Häbened sa tihti inimesi või olen mina ainuke?

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lõpeta nüüd sel teemal arutlemine. Oled väga tubli, jätka samas vaimus, aga perekool sind küll elus edasi ei aita. Kõik, mis teed väljaspool perekooli, toob sulle edu, aga kõik, mis siin teed, võtab sult jälle aega, närve, energiat, huvi maailma vastu.Ole tubli!

Sa vaatad teistele hukkamõistva pilguga ülalt alla. Võimalik, et sa ei tea sedam Olen seda ise kogenud, kuidas sa vaatad mind, nagu lolli. Pole ime, et sinuga ei taheta väga suhelda.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lõpeta nüüd sel teemal arutlemine. Oled väga tubli, jätka samas vaimus, aga perekool sind küll elus edasi ei aita. Kõik, mis teed väljaspool perekooli, toob sulle edu, aga kõik, mis siin teed, võtab sult jälle aega, närve, energiat, huvi maailma vastu.Ole tubli!

Ma arvan, et kui sa pole endaga rahul, siis ära suuna seda minusse. Ka oma pilguga mitte.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mehed teevad kogu aeg nii. Isegi magavad juba ühega, aga see ei takista ka teisi proovimast, äkki on ikka parem.

Täpselt. Nemad veel tavaliselt ei räägi ka sellest nii ausalt.

Ma ei saa aru, kuidas kerge manipulatsiooni maiguline solvang austuseks liigitub.

Kui mees teataks pärast või enne suudlusi ja käest kinni kõndimist, et läheb homme kihtingule kellegiga… Siis mis ausus see on?!?

See on puhas ja otsene manipulatsioon – vaata, kui tahetud ma olen, mul on valikut, eks ma siis pingutuste pealt vaatan, et kellega ja mida…

Et kui ise teatan, siis olen hirmus aus inimene, kui mu kaaslase kandidaat teeb, siis on jõhker jobu, nii mõeldakse laialdaselt?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi peetakse austuseks siis väljendeid: kuule ma ei armasta sind, tead sa oled vähe paks, ma ei taha sinuga välja minna… Jne jne…

Ka oled valmis kogu seda aususe möga kelleltki enda suunal ka kuulma? Vaevalt…

On asju, mida lihtsalt ei öelda, kui sa ei armasta, siis abikaasa saab ise ka ju aru, kui on paks, näeb isegi peeglist, (see ei puutu küll TAsse ja tewmapüstitusse, aga neid asju, ega ka seda, et kuule, lähen homme ühe teise mehega kohtingule (ja suudlevad)…

Oled niisuguse ga suhtes, siis teatab, et kuule sul pole piisavalt raha, tead olen paremat seksi ka saanud, kuule mu eksil on palju ägedam keha… Mida veel (eelnev võib kusjuures puhas tõde olla, kas siis lasen inimese suunas käiku, kellega suudlen…?

Ma ei tahaks sellissesse jube aususest nõretavasse suhetesse küll kunagi sattuda.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas kerge manipulatsiooni maiguline solvang austuseks liigitub.

Kui mees teataks pärast või enne suudlusi ja käest kinni kõndimist, et läheb homme kihtingule kellegiga… Siis mis ausus see on?!?

See on puhas ja otsene manipulatsioon – vaata, kui tahetud ma olen, mul on valikut, eks ma siis pingutuste pealt vaatan, et kellega ja mida…

Et kui ise teatan, siis olen hirmus aus inimene, kui mu kaaslase kandidaat teeb, siis on jõhker jobu, nii mõeldakse laialdaselt?

Jumal, mis tähenärija.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi peetakse austuseks siis väljendeid: kuule ma ei armasta sind, tead sa oled vähe paks, ma ei taha sinuga välja minna… Jne jne…

Ka oled valmis kogu seda aususe möga kelleltki enda suunal ka kuulma? Vaevalt…

On asju, mida lihtsalt ei öelda, kui sa ei armasta, siis abikaasa saab ise ka ju aru, kui on paks, näeb isegi peeglist, (see ei puutu küll TAsse ja tewmapüstitusse, aga neid asju, ega ka seda, et kuule, lähen homme ühe teise mehega kohtingule (ja suudlevad)…

Oled niisuguse ga suhtes, siis teatab, et kuule sul pole piisavalt raha, tead olen paremat seksi ka saanud, kuule mu eksil on palju ägedam keha… Mida veel (eelnev võib kusjuures puhas tõde olla, kas siis lasen inimese suunas käiku, kellega suudlen…?

Ma ei tahaks sellissesse jube aususest nõretavasse suhetesse küll kunagi sattuda.

Ka sinul on ekse, kellega võrrelda. Milleks silmakirjatseda? Parem öelgu välja, kui et varjab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varjamine oleks hullem..pärast satute kusagil kokku, sina oled mõtetes talle juba truu ja enda arust temaga suhtes, tema aga varjab uut meest ja sa juhtud seda nägema…see lööb hullemini rivist välja, kui teadmine, et ta käib ka teistega, sest teil pole eksklusiivset suhet veel. Parem on teada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varjamine oleks hullem..pärast satute kusagil kokku, sina oled mõtetes talle juba truu ja enda arust temaga suhtes, tema aga varjab uut meest ja sa juhtud seda nägema…see lööb hullemini rivist välja, kui teadmine, et ta käib ka teistega, sest teil pole eksklusiivset suhet veel. Parem on teada.

See ju elu raiskamine. Seksi, kõigest seks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemal on mitu rauda tules. Midagi ei juhtu ???? ja kui polegi, teab iga tinderdaja, et svaipimisi tuleb igapäevaselt.

Mul on küll selline tunne, et TA on selline “jalutame 20 korda käest kinnitüüp”. Need tavaliselt voodis väga osavad ei ole ning neil on 40-ndaks eluaastaks olnud kokku 3 seksipartnerit. Seega ma ei usu, et siin on mõlemil mitu rauda tules:)

Mis selles siis halba on, kui ongi 3? Ega ainult partnerite arv kogemusi ei anna, ühes pikas paarisuhtes võib neid palju rohkem tulla kui ohtralt üheöösuhteid harrastades.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusid lir…ga. Kujuta ette mitut m….i ta selle suuga on enne sinuga suudlemist imenud? Sa ei taha teada. Sellised rämpsnaised praagi kohe välja

 

 

 

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusid lir…ga. Kujuta ette mitut m….i ta selle suuga on enne sinuga suudlemist imenud? Sa ei taha teada. Sellised rämpsnaised praagi kohe välja

Mitut siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen hämmastunud. Olen ise 35a, kohtingutel pole üle 10 aasta käinud enam, sest püsisuhtes ja no seda juttu, et mitu rauda korraga tules jms lugesin suu ammuli. Siis kui mina veel kohtamas käisin siis esimene musi juba oli indikaator sellest, et tahaks ikka midagi enamat ja, et nüüd siis oleme paar. Mingisugust eraldi kinnitust ja tõotust selleks küll vaja polnud.

Tundub, et ajad on ikka väga palju muutunud ja tunnen end totaalse vanamutina.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema algatajale: Kui ikka naine on siuke, et otse ütleb välja, et sina oleksid tagavaraventiil siis saada kohe pikalt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pead tänapäeva kohtingureegleid tundma ja kohanema, muidu kaugele ei jõua kahjuks. Reeglid on jah sellised, et suheldakse korraga mitmega ja ma ise arvan, et alles 3-4 kuu möödudes võiks tõsisem jutuajamine toimuda, et kas nüüd võiks ainult üksteisega kohtumas käia ja teised unustada. Alguses peab olema selline easygoing tüüp. Näitama huvi, aga mitte klammerduma, kohtuma, lõbutsema, nautima, aga ei tohi mitte midagi eeldada.

See ei olegi lihtne nende jaoks, kes eelistavad ühega korraga käia. Ma ise (naine) olen ka tegelikult absoluutselt selline, et kui üks mees mulle juba nii palju meeldib, et temaga suudelda, siis teistega enam ei deidi, lihtsalt pole mingit tahtmist, mulle piisab täiesti ühest korraga. Aga sõbrannade põhjal tean, et olen vähemuses. Enamik deidivad ikka ilma süümekateta mitmega korraga ja ütlevad seda meestele ka.

Paljud suudlevad seepärast, et tänapäeva kohtingukultuur nõuab seda, kardetakse, et muidu ei taheta kokku saadagi. Olen kuulnud tõenäoliselt sadu arvamusi meestelt ja ülivähe on neid, kes tahavad kohtuda naisega, kes esimesel korral isegi ei suudle. Öeldakse, et suudlus pole ju midagi erilist, kui isegi seda ei tee, siis järelikult ei meeldi. Kui kolmandal kohtingul kätte ei anna, siis arvatakse samuti, et siit pole midagi loota. Minu jaoks on imelik suudelda inimesega, kellega alles kohtun, sest ma ei tunne isegi piisavalt mugavalt, et temaga täiesti vabalt rääkida, suudlemine oleks täiesti kohatu. Kahjuks aga arvatakse, et ei meeldi, kui ei suudle. Päris noored arvavad, et kui seksi esimesel õhtul ei saa, siis teist kohtingut ei tule. Paljud noored naised seepärast kohe seksivadki.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pead tänapäeva kohtingureegleid tundma ja kohanema, muidu kaugele ei jõua kahjuks. Reeglid on jah sellised, et suheldakse korraga mitmega ja ma ise arvan, et alles 3-4 kuu möödudes võiks tõsisem jutuajamine toimuda, et kas nüüd võiks ainult üksteisega kohtumas käia ja teised unustada. Alguses peab olema selline easygoing tüüp. Näitama huvi, aga mitte klammerduma, kohtuma, lõbutsema, nautima, aga ei tohi mitte midagi eeldada.

See ei olegi lihtne nende jaoks, kes eelistavad ühega korraga käia. Ma ise (naine) olen ka tegelikult absoluutselt selline, et kui üks mees mulle juba nii palju meeldib, et temaga suudelda, siis teistega enam ei deidi, lihtsalt pole mingit tahtmist, mulle piisab täiesti ühest korraga. Aga sõbrannade põhjal tean, et olen vähemuses. Enamik deidivad ikka ilma süümekateta mitmega korraga ja ütlevad seda meestele ka.

Paljud suudlevad seepärast, et tänapäeva kohtingukultuur nõuab seda, kardetakse, et muidu ei taheta kokku saadagi. Olen kuulnud tõenäoliselt sadu arvamusi meestelt ja ülivähe on neid, kes tahavad kohtuda naisega, kes esimesel korral isegi ei suudle. Öeldakse, et suudlus pole ju midagi erilist, kui isegi seda ei tee, siis järelikult ei meeldi. Kui kolmandal kohtingul kätte ei anna, siis arvatakse samuti, et siit pole midagi loota. Minu jaoks on imelik suudelda inimesega, kellega alles kohtun, sest ma ei tunne isegi piisavalt mugavalt, et temaga täiesti vabalt rääkida, suudlemine oleks täiesti kohatu. Kahjuks aga arvatakse, et ei meeldi, kui ei suudle. Päris noored arvavad, et kui seksi esimesel õhtul ei saa, siis teist kohtingut ei tule. Paljud noored naised seepärast kohe seksivadki.

Mis lolli juttu sa siin ajad ja sina ära võta noorte eest sõna. Ainult hoovad annavad kohe kätte. Uus trend on süütuna abielluda

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pead tänapäeva kohtingureegleid tundma ja kohanema, muidu kaugele ei jõua kahjuks. Reeglid on jah sellised, et suheldakse korraga mitmega ja ma ise arvan, et alles 3-4 kuu möödudes võiks tõsisem jutuajamine toimuda, et kas nüüd võiks ainult üksteisega kohtumas käia ja teised unustada. Alguses peab olema selline easygoing tüüp. Näitama huvi, aga mitte klammerduma, kohtuma, lõbutsema, nautima, aga ei tohi mitte midagi eeldada.

See ei olegi lihtne nende jaoks, kes eelistavad ühega korraga käia. Ma ise (naine) olen ka tegelikult absoluutselt selline, et kui üks mees mulle juba nii palju meeldib, et temaga suudelda, siis teistega enam ei deidi, lihtsalt pole mingit tahtmist, mulle piisab täiesti ühest korraga. Aga sõbrannade põhjal tean, et olen vähemuses. Enamik deidivad ikka ilma süümekateta mitmega korraga ja ütlevad seda meestele ka.

Paljud suudlevad seepärast, et tänapäeva kohtingukultuur nõuab seda, kardetakse, et muidu ei taheta kokku saadagi. Olen kuulnud tõenäoliselt sadu arvamusi meestelt ja ülivähe on neid, kes tahavad kohtuda naisega, kes esimesel korral isegi ei suudle. Öeldakse, et suudlus pole ju midagi erilist, kui isegi seda ei tee, siis järelikult ei meeldi. Kui kolmandal kohtingul kätte ei anna, siis arvatakse samuti, et siit pole midagi loota. Minu jaoks on imelik suudelda inimesega, kellega alles kohtun, sest ma ei tunne isegi piisavalt mugavalt, et temaga täiesti vabalt rääkida, suudlemine oleks täiesti kohatu. Kahjuks aga arvatakse, et ei meeldi, kui ei suudle. Päris noored arvavad, et kui seksi esimesel õhtul ei saa, siis teist kohtingut ei tule. Paljud noored naised seepärast kohe seksivadki.

Tegu on ju partneri otsingute ja kohtingule minekuga. Tinderis on ju pildid. Pildilt on ju ometi näha, kas inimese välimus on üldse nii sümpaatne, et tahaks temaga kohtama minna. Kui juba kohtama oled nõus minema, on tõesti vähe imelik, kui pole nõus isegi suudlema. Suudlus ütleb väga palju inimese kohta, näiteks kas teil oleks klappi. Mitte, et kohe esimesel kohtingul peaks suudlema, aga teisel kindlasti juba võiks proovida.

Seks on ju suhte loomulik osa ja esimesel kohtingul muidugi ei läheks voodisse, aga kui juba olete mõnda aega käinud ja juba suudelnud ja meeldite üksteisele selles mõttes, miks oodata.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja võiks vastata, et kas temal on olemas eelmine perekond, lapsed, kellega jahmerdamine võtab kogu aja ja naine on noorem ja lastetu? Kui vastused on mõlemale küsimusele jah, siis pole mõtet ju edasi arutadagi.

Vahet polegi ju, kes/misasi see täpsemalt on, kellega/millega jahmerdamine kogu aja võtab, nii et naisele jääb ainult autos suudlemine õhtul kell 22 – fakt on see, et enamus inimesi eelistaks partnerit, kellel on nende jaoks aega ka, seda veel eriti suhte algusjärgus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud suudlevad seepärast, et tänapäeva kohtingukultuur nõuab seda, kardetakse, et muidu ei taheta kokku saadagi. Olen kuulnud tõenäoliselt sadu arvamusi meestelt ja ülivähe on neid, kes tahavad kohtuda naisega, kes esimesel korral isegi ei suudle. Öeldakse, et suudlus pole ju midagi erilist, kui isegi seda ei tee, siis järelikult ei meeldi. Kui kolmandal kohtingul kätte ei anna, siis arvatakse samuti, et siit pole midagi loota. Minu jaoks on imelik suudelda inimesega, kellega alles kohtun, sest ma ei tunne isegi piisavalt mugavalt, et temaga täiesti vabalt rääkida, suudlemine oleks täiesti kohatu. Kahjuks aga arvatakse, et ei meeldi, kui ei suudle. Päris noored arvavad, et kui seksi esimesel õhtul ei saa, siis teist kohtingut ei tule. Paljud noored naised seepärast kohe seksivadki.

See on ikka väga üheülbaline ja piiratud inimese arvamus. Mina olen ühe mehega käinud pikema aja vältel korduvalt jalutamas. Ja me ei ole veel isegi käest kinni hoidmiseni jõudnud. Rääkimata suudlemisest või enamast. Ja mees millegipärast tahab ikka ja veel minuga kohtuda. Kas me kunagi üldse seksini jõuame, seda ma ei tea. Tema on muidugi valmis, aga minu jaoks peavad enne muud asjad paigas olema. Ma ei soovi enda sisse lasta võõrast inimest, kelle kohta ma mitte midagi ei tea.

Olgu öeldud, et meil on üsna suur vanusevahe (mina olen temast vanem).

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu on ju partneri otsingute ja kohtingule minekuga. Tinderis on ju pildid. Pildilt on ju ometi näha, kas inimese välimus on üldse nii sümpaatne, et tahaks temaga kohtama minna. Kui juba kohtama oled nõus minema, on tõesti vähe imelik, kui pole nõus isegi suudlema.

Imelik sinu jaoks, mitte kõigi jaoks.

Pildid võivad olla vanad. Pildid võivad olla töödeldud. Pildi järgi ei saa absoluutselt öelda, kas teise inimese hääl, kehalõhn ja maneerid sulle atraktiivsed on. Tinder on lihtsalt üks meedium, kus uute inimeste tutvuda. See, kas sellest ka suhet areneb, sõltub juba kahe inimese klapist, ja see pole enam kellegi teise asi, millal see esimene suudlus neil toimub.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud suudlevad seepärast, et tänapäeva kohtingukultuur nõuab seda, kardetakse, et muidu ei taheta kokku saadagi. Olen kuulnud tõenäoliselt sadu arvamusi meestelt ja ülivähe on neid, kes tahavad kohtuda naisega, kes esimesel korral isegi ei suudle. Öeldakse, et suudlus pole ju midagi erilist, kui isegi seda ei tee, siis järelikult ei meeldi. Kui kolmandal kohtingul kätte ei anna, siis arvatakse samuti, et siit pole midagi loota.

Tegelikult on peaaegu alati just vastupidi. Selle vastu, kes end kiiresti kätte annab, kaob ka kiiresti huvi.

Miks peaks mees omale püsivaks partneriks tahtma naist, kes kohe end kätte annab? Andis sinule esimesel-teisel-korral kätte, annab ka teistele meestele. Ja mida teha naisega, kes kiirelt ja lahkelt on võimeline iga mehega olema?

Võib ju väita, et see ei loe midagi, aga tegelikult kehtib see tõde päris kindlasti.

Kunagi on perekooli Yxik siin ka sellealast tarkust jaganud. Tema tõde on see, et kui naine end KOHE, tutvumisepäeval kätte ei anna, siis selle naisega ka suhet ei tule. No on näha, millised need tema suhted on… Püsivusest pole seal juttugi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks mees omale püsivaks partneriks tahtma naist, kes kohe end kätte annab? Andis sinule esimesel-teisel-korral kätte, annab ka teistele meestele. Ja mida teha naisega, kes kiirelt ja lahkelt on võimeline iga mehega olema?

Sest ka 1000ndal korral seksides tüütad mehe ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu on ju partneri otsingute ja kohtingule minekuga. Tinderis on ju pildid. Pildilt on ju ometi näha, kas inimese välimus on üldse nii sümpaatne, et tahaks temaga kohtama minna. Kui juba kohtama oled nõus minema, on tõesti vähe imelik, kui pole nõus isegi suudlema.

Imelik sinu jaoks, mitte kõigi jaoks.

Pildid võivad olla vanad. Pildid võivad olla töödeldud. Pildi järgi ei saa absoluutselt öelda, kas teise inimese hääl, kehalõhn ja maneerid sulle atraktiivsed on. Tinder on lihtsalt üks meedium, kus uute inimeste tutvuda. See, kas sellest ka suhet areneb, sõltub juba kahe inimese klapist, ja see pole enam kellegi teise asi, millal see esimene suudlus neil toimub.

Siis ära imesta, kui sulle öeldakse, et lähen teisega kohtama, kui ainult vigu otsid. Pildid vanad ja töödeldud 😀 parim nali.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 295 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu