Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Tänud tagasiside eest. Täpsustan mõned asjad üle. Tunnen ,et ei ole kooner. Esimene kohting-käisime söömas,mina maksin,peale seda jalutasime mere ääres. Teine kohting-käisime vanalinnas jalutamas,peale seda söömas,mina maksin.Oli juttu ka seksist,aga me ei kiirustanud selle teemaga,samuti oli juttu ühisest reisist,idee käis tema välja.Kolmas kohting- kiire elutempo tõttu kohtusime õhtul peale 22,jalutasime mere ääres ja siis olime autos,polnud aega midagi muud ette võtta. Neljas kohting samuti hilja õhtul.Kas peab juba neljandal kohtingul voodisse minema? Ei pea,meie otsustasime,et ei lähe veel

Niiet tema käib välja ideed ja sinul on aega küll. Kes rääkis neljandal kohtumisel voodisse minekust? Mina just pakkusin välja kõike muud. Ja just ütlesin, et huvitavalt aja veetmiseks ei pea üldse raha kulutama, kõik naised ei ole raha ja tasuta söögi peal väljas, eksole. Kas sul üldse on “kiire elutempo” kõrval mingile suhtele aega?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Tänud tagasiside eest. Täpsustan mõned asjad üle. Tunnen ,et ei ole kooner. Esimene kohting-käisime söömas,mina maksin,peale seda jalutasime mere ääres. Teine kohting-käisime vanalinnas jalutamas,peale seda söömas,mina maksin.Oli juttu ka seksist,aga me ei kiirustanud selle teemaga,samuti oli juttu ühisest reisist,idee käis tema välja.Kolmas kohting- kiire elutempo tõttu kohtusime õhtul peale 22,jalutasime mere ääres ja siis olime autos,polnud aega midagi muud ette võtta. Neljas kohting samuti hilja õhtul.Kas peab juba neljandal kohtingul voodisse minema? Ei pea,meie otsustasime,et ei lähe veel

Mina selle naisega vaeva rohkem ei näeks. Neljandal kohtumisel juba teeb ettepaneku koos reisida? Kes selle reisi kinni maksab, huvitav? Kas TA?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ometi naisele välja teed? Kui on sinust huvitatud, ja tuleb sinuga välja sööma, maksku enda eest ise. Miks sina pead seda tegema?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii kinni selles restoarni viimises. OMETI VIIS TA NAISE VÄLJA SÖÖMA! Kas peab ütlema restorani nime? Kõik on kinni autos suudlemises, et nii pubekate teema. No peale RESTORANI ja teisel kohtumisel naist autoga, miks mitte MAYBACHIS?, koju viies, näitab suudlemine pigem vastastikkuseid tundeid, EI? Ta ka ei vägistanud naist,sest järgneb kolmas kohting, mis möödus autos suudeldes. NO EI LÄHE ENAM SAMASSE RESTORANI JU !!!! Viis kuhugi mere äärde päikseloojunagut vaatama? Miks mitte? ILMSELGELT NAISE NÕUSOLEKUL!!!!!!!!!!!! IKKA SUHELDAKSE KA, küsitakse ka kaaslase arvamust, et mul selline mõte, kas sobib jne VÕI TAHAB HOOPIS JÄLLE RESTORANI MINNA ja taas ei vägistanud naist ning suudeldi autos. KA NAINE SUUDLES MEEST, PIKALT!!!! Neljas kohting pargis vms meeldivas kohas jalutades ja käest kinni hoides, rääkides ja kuulates ning vahepeal suudeldes, teinetest lihtsalt nautides. Ja siis naine annab mõista, et kogu nende kohtumiste aja on ta samalajal ka teistega, vähemal ühe mehega suhelnud ning kohtub temaga juba homme !!!! NO AUSALT, MIDA ***** ????

On sul väga paha või miks sa röögid? Vähe emotsinaalselt labiilne või mis….

Suured tähed sellepärast, et tähelepanu pöörata, sest algselt ju ei pandud tähele ja hakati kohe lahmima, et miks restosse ei viinud ja mis suudlemine ainult autos jms

Jääb mulje, et siinne rahvas loeb diagonaalis üle ühe rea, sest minu arvamus ostuski õigeks, mida kinnitab teemaalgataja täpsem kommentaar nüüd hiljem 4.  lehel.
Ja miks on minu postitusel 11 miinust vms, kuigi ma viitan vaid faktidele, mis osutusid tõeks… kas tõesti on enesekesksus inimestele nii suur..
ja ma siiralt loodan, et lause  “On sul väga paha või miks sa röögid? Vähe emotsinaalselt labiilne või mis….” taga on palju rohkemat, kui sellest lausest välja võib lugeda.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peab juba neljandal kohtingul voodisse minema? Ei pea,meie otsustasime,et ei lähe veel

Loomulikult peab juba neljandal kohtingul, mida siin enam oodata. 40 aastased inimesed olete. Muidu käite veel 20 korda kohtamas ja siis voodis olles selgub, et te ei klapi omavahel.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii kinni selles restoarni viimises. OMETI VIIS TA NAISE VÄLJA SÖÖMA! Kas peab ütlema restorani nime? Kõik on kinni autos suudlemises, et nii pubekate teema. No peale RESTORANI ja teisel kohtumisel naist autoga, miks mitte MAYBACHIS?, koju viies, näitab suudlemine pigem vastastikkuseid tundeid, EI? Ta ka ei vägistanud naist,sest järgneb kolmas kohting, mis möödus autos suudeldes. NO EI LÄHE ENAM SAMASSE RESTORANI JU !!!! Viis kuhugi mere äärde päikseloojunagut vaatama? Miks mitte? ILMSELGELT NAISE NÕUSOLEKUL!!!!!!!!!!!! IKKA SUHELDAKSE KA, küsitakse ka kaaslase arvamust, et mul selline mõte, kas sobib jne VÕI TAHAB HOOPIS JÄLLE RESTORANI MINNA ja taas ei vägistanud naist ning suudeldi autos. KA NAINE SUUDLES MEEST, PIKALT!!!! Neljas kohting pargis vms meeldivas kohas jalutades ja käest kinni hoides, rääkides ja kuulates ning vahepeal suudeldes, teinetest lihtsalt nautides. Ja siis naine annab mõista, et kogu nende kohtumiste aja on ta samalajal ka teistega, vähemal ühe mehega suhelnud ning kohtub temaga juba homme !!!! NO AUSALT, MIDA ***** ????

On sul väga paha või miks sa röögid? Vähe emotsinaalselt labiilne või mis….

Suured tähed sellepärast, et tähelepanu pöörata, sest algselt ju ei pandud tähele ja hakati kohe lahmima, et miks restosse ei viinud ja mis suudlemine ainult autos jms

Jääb mulje, et siinne rahvas loeb diagonaalis üle ühe rea, sest minu arvamus ostuski õigeks, mida kinnitab teemaalgataja täpsem kommentaar nüüd hiljem 4. lehel.

Ja miks on minu postitusel 11 miinust vms, kuigi ma viitan vaid faktidele, mis osutusid tõeks… kas tõesti on enesekesksus inimestele nii suur..

ja ma siiralt loodan, et lause “On sul väga paha või miks sa röögid? Vähe emotsinaalselt labiilne või mis….” taga on palju rohkemat, kui sellest lausest välja võib lugeda.

Hakkab jälle pihta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ometi naisele välja teed? Kui on sinust huvitatud, ja tuleb sinuga välja sööma, maksku enda eest ise. Miks sina pead seda tegema?

Härrasmees ei lase naisel kunagi enda eest restoranis maksta. Selle eest kiidan teemaalgatajat.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peab juba neljandal kohtingul voodisse minema? Ei pea,meie otsustasime,et ei lähe veel

Loomulikult peab juba neljandal kohtingul, mida siin enam oodata. 40 aastased inimesed olete. Muidu käite veel 20 korda kohtamas ja siis voodis olles selgub, et te ei klapi omavahel.

Mõlemal on mitu rauda tules. Midagi ei juhtu 🙂 ja kui polegi, teab iga tinderdaja, et svaipimisi tuleb igapäevaselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ometi naisele välja teed? Kui on sinust huvitatud, ja tuleb sinuga välja sööma, maksku enda eest ise. Miks sina pead seda tegema?

Härrasmees ei lase naisel kunagi enda eest restoranis maksta. Selle eest kiidan teemaalgatajat.

Kui tahad täiskasvanulikku suhet luua, siis peaks just laskma igaühel enda eest ise maksta. Kui tahad naisele isa mängida, siis maksa pealegi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ometi naisele välja teed? Kui on sinust huvitatud, ja tuleb sinuga välja sööma, maksku enda eest ise. Miks sina pead seda tegema?

Härrasmees ei lase naisel kunagi enda eest restoranis maksta. Selle eest kiidan teemaalgatajat.

Kui tahad täiskasvanulikku suhet luua, siis peaks just laskma igaühel enda eest ise maksta. Kui tahad naisele isa mängida, siis maksa pealegi.

Kutsuja maksab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad täiskasvanulikku suhet luua, siis peaks just laskma igaühel enda eest ise maksta. Kui tahad naisele isa mängida, siis maksa pealegi.

Ma rääkisin härrasmehest. Vana kooli mehest. ja muidugi on veel see reegel, et maksab kutsuja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi nats imelik, et ei leita aega kohtingukski, mingi õhtul kell 22 autos natuke ameletakse ja seda nimetatakse kohtinguks. Oled sa kindel, et ta pole hoopis mingi pereema, et nii kiire on kogu aeg?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemal on mitu rauda tules. Midagi ei juhtu ???? ja kui polegi, teab iga tinderdaja, et svaipimisi tuleb igapäevaselt.

Mul on küll selline tunne, et TA on selline “jalutame 20 korda käest kinnitüüp”. Need tavaliselt voodis väga osavad ei ole ning neil on 40-ndaks eluaastaks olnud kokku 3 seksipartnerit. Seega ma ei usu, et siin on mõlemil mitu rauda tules:)

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi nats imelik, et ei leita aega kohtingukski, mingi õhtul kell 22 autos natuke ameletakse ja seda nimetatakse kohtinguks. Oled sa kindel, et ta pole hoopis mingi pereema, et nii kiire on kogu aeg?

22 on normaalne aeg kahele täiskasvanule, kes ei pea kohe pere juurde tormama lapsi magama sättima või suurematele kooliriideid valmis panema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingi õhtul kell 22 autos natuke ameletakse

Ta ju ei amelenud autos. Autos amelemine tähendab ikka seda, et minnakse koos auto tagaistmele ja naine istub mehele sülle olles eelnevalt jalast ära võtnud aluspüksid.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemal on mitu rauda tules. Midagi ei juhtu ???? ja kui polegi, teab iga tinderdaja, et svaipimisi tuleb igapäevaselt.

Mul on küll selline tunne, et TA on selline “jalutame 20 korda käest kinnitüüp”. Need tavaliselt voodis väga osavad ei ole ning neil on 40-ndaks eluaastaks olnud kokku 3 seksipartnerit. Seega ma ei usu, et siin on mõlemil mitu rauda tules:)

Eks see partnerite arv on pigem tülgastav ühele ja teisele annab plusspunkte juurde. Selle asemel, et meest halvustada, tuleb otsida endale teistsugune mees, kes täidab ootused.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saaks viiendat korda kokku ja vaataks, kuidas siis läheb. Auto jätaks targu koju, kohtuks normaalsel kellaajal, mitte kell 22. Hoiduks ehk ka liigsest suudlemisest. Siin tekib juba enda kordamise ja igavaks muutumise oht. Seda naise teiste meestega kohtumise juttu praegu eiraks, te pole veel suhtes ja on igati normaalne teistega ka suhelda tahta. Imelik oleks, kui juba neljanda kohtumise järel abielu planeeriks, või kuidas? Võimalik, et ise suhtleks ja kohtuks ka veel teistega. Miks mitte. Praegu võtaks ühe kohtingu kaupa selle naisega, mingeid plaane ei teeks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest võiks ikkagi mees esimesena võtta selle – et tunnen et hakkan sinusse armuma, näen sinuga ühist tulevikku, mis sa arvad, kas pühendume nüüd teineteisele, kustutame oma Tinderi kontod ära ja uusi tutvusi ei otsi ja astume suhtesse –  teema üles.

Hetkel tundub, et teemaalgataja seda teinud ei ole. Lihtsalt eeldab, et äkki naine on  peale mõnda kohtingut temale nüüd truu ilma et sellest üldse juttu oleks olnud või midagi kokku lepitud.

Kahjuks on tänapäeva kohtingute maailm hullumeelne ja ükski naine ei looda enam väga, et mees ainult temaga deidib, kui see tema pole veel läbiräägitud ja kokku lepitud.

Teemaalgatajal soovitan mitte solvuda vaid järgmisel kohtingul see teema jutuks võtta. Edu ! 🙂

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees ei lase naisel kunagi enda eest restoranis maksta. Selle eest kiidan teemaalgatajat.

Tegu on iseseivate 40+ inimestega, kes suudavad oma söögi eest vast siiski ise maksta. Olulisem sellest pisiasjast on siiski muu. Võib-olla naine vaatab, kui armukade oled ja ära keerad, võib-olla oled juba otsapidi sõbratsioonis. Üldiselt- teised teevad ka, aga igaüks ei hakka sellest suure suuga kohtingupartnerile ette kandma. Ja pärast paari kohtingut on natuke vara hakata “exclusive” eeldama, selleks läheb veel aega. Ole mureta, käib selle teisega ka söömas lihtsalt ja loodetavasti sina meeldid talle rohkem, ikkagi 4 kohtingut vs esimene.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest võiks ikkagi mees esimesena võtta selle – et tunnen et hakkan sinusse armuma, näen sinuga ühist tulevikku, mis sa arvad, kas pühendume nüüd teineteisele, kustutame oma Tinderi kontod ära ja uusi tutvusi ei otsi ja astume suhtesse – teema üles.

Hetkel tundub, et teemaalgataja seda teinud ei ole. Lihtsalt eeldab, et äkki naine on peale mõnda kohtingut temale nüüd truu ilma et sellest üldse juttu oleks olnud või midagi kokku lepitud.

Kahjuks on tänapäeva kohtingute maailm hullumeelne ja ükski naine ei looda enam väga, et mees ainult temaga deidib, kui see tema pole veel läbiräägitud ja kokku lepitud.

Teemaalgatajal soovitan mitte solvuda vaid järgmisel kohtingul see teema jutuks võtta. Edu ! ????

Seda võiks mees naisele rääkida küll, kui tegu oleks õige inimesega. Antud juhul see ju nii ei ole, naine soovib neljanda kohtumise järel juba uute meestega väljas käia ja ei tee sellest ka saladust. See on väga kõnekas selle kohta, millised on naise tunded antud mehe suhtes. Enne jäetakse kõik uued kohtamised teistega ära, kui selliseid mõtteid kuulda soovitakse kelleltki. Seda pole aga tehtud. Mina ei soovitaks mehel end avada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda võiks mees naisele rääkida küll, kui tegu oleks õige inimesega. Antud juhul see ju nii ei ole, naine soovib neljanda kohtumise järel juba uute meestega väljas käia ja ei tee sellest ka saladust. See on väga kõnekas selle kohta, millised on naise tunded antud mehe suhtes. Enne jäetakse kõik uued kohtamised teistega ära, kui selliseid mõtteid kuulda soovitakse kelleltki. Seda pole aga tehtud. Mina ei soovitaks mehel end avada.

Täiesti võimalik on et naine lihtsalt soovis meest proovile panna, et näha kui sügav mehe huvi on ja lihtsalt luiskas et läheb teisega kohtama, lootes ise samal ajal et mees siis selle peale järele mõtlema hakkab, et võib naisest ilma jääda, kui konkreetsemaid ettepanekuid edasise suhte osas ei tee.

Küllalt ju mehi kes peale paarikuist kohtamas käimist lihtsalt sõnagi lausumata ära kaovad ja kui naine, kes arvas et neil on juba kindel suhe, küsib mis toimub, siis saab vastuseks, et misasja?  Me polnud ju suhtes, ma pole sulle midagi lubanud, käisime ainult aegajalt koos väljas, nüüd liikusin edasi vms.

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda võiks mees naisele rääkida küll, kui tegu oleks õige inimesega. Antud juhul see ju nii ei ole, naine soovib neljanda kohtumise järel juba uute meestega väljas käia ja ei tee sellest ka saladust. See on väga kõnekas selle kohta, millised on naise tunded antud mehe suhtes. Enne jäetakse kõik uued kohtamised teistega ära, kui selliseid mõtteid kuulda soovitakse kelleltki. Seda pole aga tehtud. Mina ei soovitaks mehel end avada.

Täiesti võimalik on et naine lihtsalt soovis meest proovile panna, et näha kui sügav mehe huvi on ja lihtsalt luiskas et läheb teisega kohtama, lootes ise samal ajal et mees siis selle peale järele mõtlema hakkab, et võib naisest ilma jääda, kui konkreetsemaid ettepanekuid edasise suhte osas ei tee.

Küllalt ju mehi kes peale paarikuist kohtamas käimist lihtsalt sõnagi lausumata ära kaovad ja kui naine, kes arvas et neil on juba kindel suhe, küsib mis toimub, siis saab vastuseks, et misasja? Me polnud ju suhtes, ma pole sulle midagi lubanud, käisime ainult aegajalt koos väljas, nüüd liikusin edasi vms.

Mulle paistab, et naine on mingil põhjusel mehe siiski juba pannud sõbratsooni. Sõbrale ütleks vabalt, et lähen homme teisega välja. Mingil juhul ei ütleks seda aga sellele, kes on veel kaalumisel, kas sobib mulle või ei. Kui oleks vaja otsustada mitme vahel, hoiaks suu kinni oma käimiste osas, isegi kui käiks teistega ka väljas, mis on alguses isegi mõistlik. Proovilepanekut ei usu. Nüüd, kui mees on sõbratsoonis, võiks ta ise hakata ka teiste naistega suhtlema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Kui nüüd kõik need päevad ja nädalad kokku lugeda, siis tundub, et te olete umbes 2 nädalat tuttavad olnud. See on lühike aeg. Arusaadav, et mees on juba armunud, aga naine võibolla süttib natuke aeglasemalt. Naise arvates te kurameerite või tutvute, aga ei ole veel paar. Las ta läheb ja kohtub pealegi, ega see ei tähenda, et ta kohe suudlema, veel vähem seksima hakkab. Võibolla kohtub ära ja saab endalegi üllatuseks aru, et tegelikult tal ei olegi enam huvi teiste meeste vastu.

Naine on aus ja hinda seda kõrgelt. Ta ütleb sulle kindlasti, kui tal on keegi teine ja ei hakka sinu selja taga susserdama. Teised naised, kes võibolla tunduvad pealtnäha truud ja vagurad, võivad ka käia teiste meestega kohtamas, aga nad on piisavalt targad, et sulle sellest mitte rääkida. Mina jätkaks suhtlemist selle naisega just tema aususe ja otsekohesuse pärast.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22 on normaalne aeg kahele täiskasvanule, kes ei pea kohe pere juurde tormama lapsi magama sättima või suurematele kooliriideid valmis panema.

Minu arust küll ei ole. Miks nii kiire siis on pidevalt, et mingil mõistlikul kellaajal kohtuda ei saa, kui ollakse vallalised?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22 on normaalne aeg kahele täiskasvanule, kes ei pea kohe pere juurde tormama lapsi magama sättima või suurematele kooliriideid valmis panema.

Minu arust küll ei ole. Miks nii kiire siis on pidevalt, et mingil mõistlikul kellaajal kohtuda ei saa, kui ollakse vallalised?

Ei tea jah, kl 22 on õues pime. Miks peaks tahtma istuda kusagil autos ja jalutada rannas? Kuidagi imelik.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

22 on normaalne aeg kahele täiskasvanule, kes ei pea kohe pere juurde tormama lapsi magama sättima või suurematele kooliriideid valmis panema.

Minu arust küll ei ole. Miks nii kiire siis on pidevalt, et mingil mõistlikul kellaajal kohtuda ei saa, kui ollakse vallalised?

Töö, trenn, hobid, kohustused, teised inimesed (sõbrad kasvõi).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 40a. mees. Tutvusin Tinderis ühe naisega. Jutt klappis. Nädal hiljem kohtusime. Oli väga meeldiv koos olla. Mõni päev hiljem kohtusime jälle, käisime söömas,klappisime veel paremini, kohting lõppes suudlemisega. Jutt klappis ka messengeris. Päev hiljem jälle kohtusime, kohting möödus põhimõtteliselt autos suudeldes:) Kõik tundus, et läheb väga hästi,meil oli väga mõnus koos olla. Mõni päev hiljem neljas kohting,jalutasime käest kinni nagu armunud ikka,suudlesime. Ja siis ta ütleb mulle,et ta läheb järgmisel päeval ühe teise mehega kohtama. Mis mul öelda oli. Ei midagi. Siis ta ütles,et see on ju normaalne, et teistega ka suhtled ja ta tahtis aus olla. No ma ei tea. Peale nelja kohtingut mis on väga hästi läinud ma ise küll teiste naiste peale ei mõtle. Ja nüüd ongi meie suhe keeruline, ta ise ei oska öelda mis meist edasi saab. Ma olen pettunud. Kas naised see ongi normaalne käitumine?

Kui nüüd kõik need päevad ja nädalad kokku lugeda, siis tundub, et te olete umbes 2 nädalat tuttavad olnud. See on lühike aeg. Arusaadav, et mees on juba armunud, aga naine võibolla süttib natuke aeglasemalt. Naise arvates te kurameerite või tutvute, aga ei ole veel paar. Las ta läheb ja kohtub pealegi, ega see ei tähenda, et ta kohe suudlema, veel vähem seksima hakkab. Võibolla kohtub ära ja saab endalegi üllatuseks aru, et tegelikult tal ei olegi enam huvi teiste meeste vastu.

Naine on aus ja hinda seda kõrgelt. Ta ütleb sulle kindlasti, kui tal on keegi teine ja ei hakka sinu selja taga susserdama. Teised naised, kes võibolla tunduvad pealtnäha truud ja vagurad, võivad ka käia teiste meestega kohtamas, aga nad on piisavalt targad, et sulle sellest mitte rääkida. Mina jätkaks suhtlemist selle naisega just tema aususe ja otsekohesuse pärast.

Milleks selline nämmutamine? Eks naisele hakkas külge ajama mõni parema välimusega mees ja oligi selle mehega teema läbi. Kui naisel on suhtevajadus, siis lõpuks valitakse see kes viimaseks jääb. Mingit vahet pole mitu meest seal tutvumistel vahel oli, olgu kasvõi 20.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las ta läheb ja kohtub pealegi, ega see ei tähenda, et ta kohe suudlema, veel vähem seksima hakkab. Võibolla kohtub ära ja saab endalegi üllatuseks aru, et tegelikult tal ei olegi enam huvi teiste meeste vastu.

Võib muidugi minna nii, aga …võib ka minna teisiti. Naine maandub juba esimesel õhtul uue gigolo sängis ja see öö ei unune tal pikalt. TA peab siis suu puhtaks pühkima.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhul kui peaks tõesti nii olema nagu eelkõnelejad eeldavad, kas siis see naisepoolne käitumine on etem kui teismelise oma? Ütleks, et meespool pole miskit väga valesti teinud (tõesti, musitamine autos on ehk igavavõitu), aga naine tahab omale lihaletti tekitada või siis mängib mänge (soovib mitut meest enda eest võitlema panna või neis armukadedust tekitada).

Mina arvan samamoodi.

Keegi eespool ütles just kui kiitvalt, et naine on aus. Mina arvan, et naine on pigem taktitundetu või lihtsalt lapsesuu.

Ma isiklikult ei pea ka õigeks niimoodi mitut rauda korraga tules hoida, et kõikidega oled juba suudlemise/seksimise tasemeni jõudnud. Paralleelselt võiks kohtama käia kuni selle tasandini, kus hakkab füüsiline lähedus tekkima. Aga ka algfaasis suhte puhul ei peaks kaaslasele kuulutama, et plaanid kohtama minna ka teiste meestega. Sellega on ju selgelt välja öeldud, et sa mulle eriti ei meeldi. Vaatan veel, et kas leian kedagi sinust paremat. Kui mitte, siis sobid sina ka.

Ma isiklikult ei näe, et teemaalgataja oleks midagi valesti teinud. Need autokohtingud on natukene imelikud, aga me ei tea ju tausta. Ehk elatakse kohas, kus restorane ja spaasid pole ja seni pole veel tekkinud võimalust nii pikalt koos olla, et pikemalt koos aega veeta. Mina vist ei lähekski mehega spaasse, kui suhe on alles selles järgus, kus seksini ei ole veel jõutud.

See spaajutt on MEGA imelik läbivalt siin Perekooli teemades. Iga asja peale tuleb spaasse minna – oma mehega suhte soojendamiseks ja uue tuttavaga esimesel võimalusel kui suhe sealmaal… Ma ei käi kunagi spaas, ei meeldi see võõraste inimestega samas vees ligunemine, kui pesta vaja, siis kodune saun ja spa. Kuna inimesed nii erinevad, siis ikka suht pointless teiste nõu küsida – ei toimi kõik asjad ühtemoodi eri inimestel.

Aga siia teemasse ka – selline naine on ikka peast lihtne. No häda tal seda oli öelda sellele mehele?? – tehku mis tahab, aga milleks muliseda. Mingi filter peab ikka inimesel olema.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avaldan ka oma arvamuse- naine soovib suhtega edasi liikuda. Kas sinuga. Või siis oled ilma. Ja “edasi liikumine ” ei tähenda siinkohal kohe seksi, vaid pikemat koosolemist- kasvõi nädalalõpp spaas (meestel surmigav, naistele meeldib- jälle, ei pea kohe kahest voodit tellima ja koos esimesel ööl selga ronima. Pluss on see, et näed ilma sekitagi naise peaaegu alasti ära ja ilma meigita 😀 ), mingi väiksem reis (ei pea olema kallis, kui naine on matkaja, saaks jumala laheda käimise ka 1 öö kuskil rabas). Ta tahab sind paremini tundma õppida ja rohkem su aega kui mingi autos musitamine tunnikene hilisõhtul. Oled selleks valmis? Mina ei hinda väljatehtud sööke kuskil pubis, mina hindamń mehe aega ja pühendumist.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 295 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu