Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 295 )

Teema: Tinderi kohting,andke nõu

Postitas:
Kägu

Avaldan ka oma arvamuse- naine soovib suhtega edasi liikuda. Kas sinuga. Või siis oled ilma. Ja “edasi liikumine ” ei tähenda siinkohal kohe seksi, vaid pikemat koosolemist- kasvõi nädalalõpp spaas (meestel surmigav, naistele meeldib- jälle, ei pea kohe kahest voodit tellima ja koos esimesel ööl selga ronima. Pluss on see, et näed ilma sekitagi naise peaaegu alasti ära ja ilma meigita ???? ), mingi väiksem reis (ei pea olema kallis, kui naine on matkaja, saaks jumala laheda käimise ka 1 öö kuskil rabas). Ta tahab sind paremini tundma õppida ja rohkem su aega kui mingi autos musitamine tunnikene hilisõhtul. Oled selleks valmis? Mina ei hinda väljatehtud sööke kuskil pubis, mina hindamń mehe aega ja pühendumist.

Iseennast tuleb hinnata. Mina jätaks selle proua sinnapaika ja tinderdaks rahulikult edasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemal on mitu rauda tules. Midagi ei juhtu ???? ja kui polegi, teab iga tinderdaja, et svaipimisi tuleb igapäevaselt.

Mul on küll selline tunne, et TA on selline “jalutame 20 korda käest kinnitüüp”. Need tavaliselt voodis väga osavad ei ole ning neil on 40-ndaks eluaastaks olnud kokku 3 seksipartnerit. Seega ma ei usu, et siin on mõlemil mitu rauda tules:)

Ma arvan ka sama. Mul oli ka üks 40+ vanuses mees, kes tahtis pikalt lihtsalt “jalutada” ja mitte voodisse kiirustada. Pärast selguski, et erektsiooniprobleemid.

Nii et minu jaoks on selline jalutaja tüüp selgelt ohumärk. Neljas kohting on täpselt paras aeg seksiks. Kui mees hakkab venitama, siis kaob huvi ära. Tôesti ei viitsi enam 40-ndates pikalt käest kinni käia ja aega raisata, kui pärast selgub, et voodis ei klapi. Elu on liiga lühike.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seennast tuleb hinnata. Mina jätaks selle proua sinnapaika ja tinderdaks rahulikult edasi.

Ja sellepärast sa vallaliseks/lahutatuks jäädki. Mis sul sinna Tinderisse üldse asja, hinda ennast rahulikult uhkes üksinduses edasi.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Avaldan ka oma arvamuse- naine soovib suhtega edasi liikuda. Kas sinuga. Või siis oled ilma. Ja “edasi liikumine ” ei tähenda siinkohal kohe seksi, vaid pikemat koosolemist- kasvõi nädalalõpp spaas (meestel surmigav, naistele meeldib- jälle, ei pea kohe kahest voodit tellima ja koos esimesel ööl selga ronima. Pluss on see, et näed ilma sekitagi naise peaaegu alasti ära ja ilma meigita ???? ), mingi väiksem reis (ei pea olema kallis, kui naine on matkaja, saaks jumala laheda käimise ka 1 öö kuskil rabas). Ta tahab sind paremini tundma õppida ja rohkem su aega kui mingi autos musitamine tunnikene hilisõhtul. Oled selleks valmis? Mina ei hinda väljatehtud sööke kuskil pubis, mina hindamń mehe aega ja pühendumist.

1 öö rabas? Kus pesta saab? Õudne.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö, trenn, hobid, kohustused, teised inimesed (sõbrad kasvõi).

Kui hobid ja sõbrad on igal õhtul olulisemad kui uus huviobjekt, kuidas siis loota, et sellisel inimesel oleks aega tõsisema suhte jaoks? Kui neljast kaks kohtingut on õhtul hilja kuskil autos ameledes, sest aega rohkemaks pole, siis mida sellisest asjast loota üldse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seennast tuleb hinnata. Mina jätaks selle proua sinnapaika ja tinderdaks rahulikult edasi.

Ja sellepärast sa vallaliseks/lahutatuks jäädki. Mis sul sinna Tinderisse üldse asja, hinda ennast rahulikult uhkes üksinduses edasi.

 

Tinderdaksin edasi, Tinder naisi täis. Mine ainult tutvu. Sina mine kanna nabapluusi.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui hobid ja sõbrad on igal õhtul olulisemad kui uus huviobjekt, kuidas siis loota, et sellisel inimesel oleks aega tõsisema suhte jaoks? Kui neljast kaks kohtingut on õhtul hilja kuskil autos ameledes, sest aega rohkemaks pole, siis mida sellisest asjast loota üldse.

Esiteks pole ma mingisugune TA, seega ma ei saa öelda, kas on rohkemaks aega. Intepreteerisin eeldatavast vanusest. Teiseks ütles naine ise, et tal on teised mehed, kellega ameleda. Ausalt öeldes seksisõbra puhul tavaline, välja arvatud, et mehed ju kondoomi ei soovi kasutada ja eelmise mehe terviseprobleemid on uue mehe probleemid. Liigub peeniselt peenisele. Normaalsel inimesel on oma elu, eriti vanuses 40. Ilmselgelt on mõlemal lapsed, töö, kohustused ja pole aega igal hetkel ameleda, millal aga mingi deit tahab. Mina ütlen, et seksisõbra jaoks broneeritakse üks päev nädalas, heal juhul ja siis ka ei laeku see soovidega igal ajal, millal tahab, vaid see lepitakse kokku, et kas on aega ja huvi spaatada või mitte.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Las ta läheb ja kohtub pealegi, ega see ei tähenda, et ta kohe suudlema, veel vähem seksima hakkab. Võibolla kohtub ära ja saab endalegi üllatuseks aru, et tegelikult tal ei olegi enam huvi teiste meeste vastu.

Võib muidugi minna nii, aga …võib ka minna teisiti. Naine maandub juba esimesel õhtul uue gigolo sängis ja see öö ei unune tal pikalt. TA peab siis suu puhtaks pühkima.

Kui naine oleks esimesel kohtumisel voodissemineja tüüp, siis oleks ta TA-ga nelja kohtumise ajal sinna juba jõudnud. Aga ei jõudnud, järelikult ei ole vaja seda karta. Inimesed käituvad tavaliselt ühtemoodi. Ja ei pea ka arvama, et see uus kohtingupartner on mingi gigolo. Võibolla on hoopis peletis ja naine saab aru, et TA on tegelikult kullatükk : )

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sellepärast sa vallaliseks/lahutatuks jäädki. Mis sul sinna Tinderisse üldse asja, hinda ennast rahulikult uhkes üksinduses edasi.

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigub peeniselt peenisele.

Kui see naine selline liiderdaja oleks, nagu sina arvad, siis oleks ta teemaalgatajaga juba ammu maganud ega poleks viitsinud neli korda sellistele igavatele kohtingutele tullagi üldse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see naine selline liiderdaja oleks, nagu sina arvad, siis oleks ta teemaalgatajaga juba ammu maganud ega poleks viitsinud neli korda sellistele igavatele kohtingutele tullagi üldse.

See, et ta TA ei maga, ei tähenda, et ta teistega ei maga. Mitte keegi ei ela tsölibaadis, neid on väike %, kes elavad ja on õnnelikud. Teistel tekib ikka seksuaalne frustratsioon ja peavad saama. Ei ole see naine ilma, raudselt.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see naine selline liiderdaja oleks, nagu sina arvad, siis oleks ta teemaalgatajaga juba ammu maganud ega poleks viitsinud neli korda sellistele igavatele kohtingutele tullagi üldse.

See, et ta TA ei maga, ei tähenda, et ta teistega ei maga. Mitte keegi ei ela tsölibaadis, neid on väike %, kes elavad ja on õnnelikud. Teistel tekib ikka seksuaalne frustratsioon ja peavad saama. Ei ole see naine ilma, raudselt.

See ei ole tõsi. Enamik inimesi siiski valib, kellega magada. Seksuaalne frustratsioon ei ole mingi väljakannatamatu asi. Vähesed inimesed on nii puuduliku enesekontrolliga, et ei suuda sobiva partneri leidmiseni tsölibaadis elada. Pealegi on olemas masturbeerimine.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole tõsi. Enamik inimesi siiski valib, kellega magada. Seksuaalne frustratsioon ei ole mingi väljakannatamatu asi. Vähesed inimesed on nii puuduliku enesekontrolliga, et ei suuda sobiva partneri leidmiseni tsölibaadis elada. Pealegi on olemas masturbeerimine.

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib muidugi minna nii, aga …võib ka minna teisiti. Naine maandub juba esimesel õhtul uue gigolo sängis ja see öö ei unune tal pikalt. TA peab siis suu puhtaks pühkima.

Sellist naist, kes kohe esimesel ööl võõraga voodisse ronib, ei pea ka vist taga nutma jääma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina mine kanna nabapluusi.

Ma vaatan, et sinu boss on täpselt see, keda siin aastaid kirjeldanud oled. Alustades soengust lõpetades kehakaaluga. Tahaks teda nabapluusis näha. Nüüd ehk leiad ka kellegi sealt, noormees tundub nägus olevat. Susisebsusiseb.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Tänud tagasiside eest. Täpsustan mõned asjad üle. Tunnen ,et ei ole kooner. Esimene kohting-käisime söömas,mina maksin,peale seda jalutasime mere ääres. Teine kohting-käisime vanalinnas jalutamas,peale seda söömas,mina maksin.Oli juttu ka seksist,aga me ei kiirustanud selle teemaga,samuti oli juttu ühisest reisist,idee käis tema välja.Kolmas kohting- kiire elutempo tõttu kohtusime õhtul peale 22,jalutasime mere ääres ja siis olime autos,polnud aega midagi muud ette võtta. Neljas kohting samuti hilja õhtul.Kas peab juba neljandal kohtingul voodisse minema? Ei pea,meie otsustasime,et ei lähe veel

Mina ei oleks sinuga esimeselegi kohtingule tulnud, sest mind nii jubedalt häirib kui inimene ei suuda koma taha tühikut panna.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus ka klapib. See on saatus.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Suures plaanis on kogu see lõim heaks illustratsiooniks ühiskonnale, kus inimsuhetele kapitalistlikke turuseaduseid rakendatakse. Ehk siis kümneid erinevaid kommentaare kokku võttes: kaasaegse tarbimisühiskonna mentaliteedi ülekandumine inimsuhetesse loob olukorra, kus keegi ei suuda sügavat rahuldust tunda.

Kui nüüd aga konkreetseks minna, siis meil, hea teemaalgataja, pole piisavalt algandmeid, et öelda, kas naise selline käitumine on normaalne. Me teame, et sa ise oled 40-aastane kiire elutempoga kergesti kiinduv pigem monogaamsusele kalduv vanakooli põhimõtetega mees, kes saab kirjaliku eneseväljendusega heal tasemel hakkama, aga see on ka kõik. Su kaaslannast ei tea me aga midagi. Võib-olla oled sina lahutatud ja 3 lapse isa, su kohtingukaaslane aga 32-aastane naine, kes alles unistab iseenda perest, ilma mingi kärgperepaineta. Sel juhul, jah, on täiesti normaalne minna kohtuma teise, lasteta mehega, isegi juhul, kui ta sinust ülepeakaela sisse võetud on. Võib-olla oled sina introvert, su kaaslanna aga ekstravert, kes suudab igas mehes luua tunde, et neil klapib, ning ta igatseb tegelikult kaaslast, kellega tal oleks sarnane avatuse aste – sel juhul oleks kogu see suudlemine veidi veider, aga see teisega kohtingu jutuks võtmine tema viis viidata, et see teie klapp pole ikka päris see, mida tema ootaks. Võib-olla teil klappiski igal tasandil, nii vestluses, energialt, suudlustes, ent sinu kiire elutempo ja/või selle põhjused tekitavad temas sel määral ebakindlust, et ta mõistusega end sinust eemaldada püüab. Võib-olla on aga hoopis tema äsja mingist teisest suhtest välja tulnud, otsibki nüüd kerget meelelahutust ning nähes sinu järjest süvenevat kiindumust, püüab sind maa peale raputada. Ja võib-olla ongi ta polügaamne õielt õiele lendaja. Me ei tea.

Igastahes, teemaalgataja, ära võta seda liiga valusa löögina ja ära tee selle ühe naise põhjal kaugeleulatuvaid järeldusi. Selle vähese põhjal, mida sinust teame, tundud sümpaatne ja hingeline mees, võta järgmiste kohtingukaaslastega rahulikumalt ja küll sa veel leiad selle õige. Püüa ainult veidi oma päevaplaaniga tegeleda – see, et 40-aastane mees peab huvi pakkuva naisega korduvalt alles kl 22 õhtul kohtuma, kõlab tõesti veidi alarmeerivalt, olgu siis põhjuseks suhtevälised prioriteedid, kohustused või halb ajaplaneerimisoskus.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

You have been dumped.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

You have been dumped.

Ära higista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaasaegse tarbimisühiskonna mentaliteedi ülekandumine inimsuhetesse loob olukorra, kus keegi ei suuda sügavat rahuldust tunda.

Olen nõus. See on ju Tinderikohting ja mida enamat sealt tahta. Alati tundub, et järgmine match on veelgi parem. Kuigi TA tundub tundlik, hingeline ja õigete põhimõtetega mees, siis me teda tegelikult ei tunne. Tinderi ajastu loob kahjuks naiste jaoks ohu, kuna see võimaldab ahistada ning tinderikohtingupartner, kes on vihane, võib (eriti veidike joogisena) oma agressiivsust väljendada ja ähvardused kohe ka teele saata.

Uuringust selgus, et 19% 18-34aastaseid naisi on kohtinguäppides ähvardatud füüsilise vägivallaga,” muretseb Bokody, et nii on taas levimas valearusaam, et “ei tähendab siiski jah.” Suhtenõustaja ja seksiekspert toob välja: see on Tinderi ajastu suurim miinus – Naistekas (delfi.ee)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tekkis ka küsimus, et kui “kiire elu tõttu oli võimalik kokku saada alles kl 22”, kas siis nii hõivatud on mõlemad osapooled või vaid mees? Vanuse järgi võib eeldada, et vähemalt meespoolel võivad varasemast koos/abielust lapsed olla. Kas “kiire elu” tähendab, et lapsed võtavad kõik muu aja ära ja kohtingutel peavad naised hiliste tundidega leppima? Juhul kui kohtingul käinud naine on lastetu, siis ülla-ülla, et ta kärgpere jamadega tegeleda ei taha, eriti kui tema saab mehe ülejäänud kiire elu kõrvalt vaid jäägid. Seega naine ei pea meest ka eriti tõsiseltvõetavaks variandiks, vaid eelistab leida partnerit, kellega on võimalik koos mõnusasti aega veeta. Võib nii olla?

Või noh, milleks üldse suhe, kui ei suudeta kaaslase jaoks aega leida?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderi ajastu loob kahjuks naiste jaoks ohu, kuna see võimaldab ahistada ning tinderikohtingupartner, kes on vihane, võib (eriti veidike joogisena) oma agressiivsust väljendada ja ähvardused kohe ka teele saata. Uuringust selgus, et 19% 18-34aastaseid naisi on kohtinguäppides ähvardatud füüsilise vägivallaga,” muretseb Bokody, et nii on taas levimas valearusaam, et “ei tähendab siiski jah.” Suhtenõustaja ja seksiekspert toob välja: see on Tinderi ajastu suurim miinus – Naistekas (delfi.ee)

Eriti ei saa aru, kuidas vägivald ja ähvardused teemasse puutub?

Et naine läheb igaks juhuks teistega kohtama, kuna TA võib-olla on äkki vägivaldne?

Võiks nagu rohkem teemas püsida, mitte suvalistest, laialivalguvatest oletustest heietada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja võiks vastata, et kas temal on olemas eelmine perekond, lapsed, kellega jahmerdamine võtab kogu aja ja naine on noorem ja lastetu? Kui vastused on mõlemale küsimusele jah, siis pole mõtet ju edasi arutadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära higista.

Loe: mul on hea meel, et saad eluga hästi hakkama. See oligi eesmärk.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära higista.

Loe: mul on hea meel, et saad eluga hästi hakkama. See oligi eesmärk.

Loe: jäta mind juba rahule. Sina oled see põhjus, miks me läbi ei saa. Vaata peeglisse. Ära tüüta mind pidevalt, vastus sinu küsimustele, arvamustele minust on peidus sulle peeglis ehk sinus endas. Vaata endasse, ära vaata teisi. Muuda ennast, ära püüa muuta teisi.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loe: jäta mind juba rahule. Sina oled see põhjus, miks me läbi ei saa. Vaata peeglisse. Ära tüüta mind pidevalt, vastus sinu küsimustele, arvamustele minust on peidus sulle peeglis ehk sinus endas. Vaata endasse, ära vaata teisi. Muuda ennast, ära püüa muuta teisi.

Ma ei tüüta sind. Sinul oli PROBLEEM, et ei saanud tööle minna ja ei saanud elu normaalselt elada. Nüüd sul on kõik olemas. Mida sa vingud, parem täna mind.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei tüüta sind. Sinul oli PROBLEEM, et ei saanud tööle minna ja ei saanud elu normaalselt elada. Nüüd sul on kõik olemas. Mida sa vingud, parem täna mind.

Mind huvitab, mis näo sa mulle järgmiseks teed, kui mind nägema juhtud. Kas oled järgmine kord minu peale vihane, solvunud või hoopis enda üle väga uhke. See huvitab mind, mitu sekundit sa suudad mulle otsa vaadata, ilma et su silmad pilguks või sa pilgu mujale keeraks.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära teavita minust. Sind kiidetakse igal pool, siis ole ka kiitust vääriv. Ära käitu siis minuga nii nagu teistega ei käitu.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 295 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinderi kohting,andke nõu