Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 224 )

Teema: Triibupüüdjad Jaanuar 2022

Postitas:
Kägu

Mul täna 10DPO ja kärsitu nagu ma olen – tegin rasedustesti. https://ibb.co/HtkQWsT

Nagu oleks midagi, aga rõõmustada on selgelt vara veel..

 

Pärl

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna 10DPO ja kärsitu nagu ma olen – tegin rasedustesti. https://ibb.co/HtkQWsT

Nagu oleks midagi, aga rõõmustada on selgelt vara veel..

Pärl

On tõesti triip! Loodame, et triibuke kosub paari päevaga.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis firma test see on? 🙂

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Livsane varajane rasedustest (10 mIU/ml) Benu apteegist.

 

Pärl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Livsane varajane rasedustest (10 mIU/ml) Benu apteegist.

Pärl

Vahva! Hoiame sulle pöialt ja loodame, et saaksime sulle õige pea muretut rasedust soovida! 🙂

Ps. Tee mõne päevase vahega veel teste, siis on endal ka vahva jälgida arengut.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,
Olen teid juba tükk aega jälginud, novembris andsime rohelise tule kohe sain 2 triipu, detsembris oli katkemine. Nüüd pean ootama uusi punaseid, teadagi ootaja aeg on ju pikk. Kellel veel katkenud, siis millal peale katkemist uued punased platsis olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu näiteks peale esimest katkemist ei tulnudki punaseid, vaid sain 3 kuu pärast triibud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, uuel aastal uue hooga siis ????

  • Naine 33/ Mees 30
  • Üritame saada esimest last
  • Varasemaid rasedusi pole olnud
  • Läbi tehtud 4 kuud Duphastoni eelmisel kevadel. Septembris oli laparoskoopia, novembrist 2 kuud juba Letrozole+Ovitrelle süsti+Duphastone peal. Seni triibukesi pole koju toonud.
  • Mees uuringutel käinud ja tulemused üle keskmise head.. öeldi, et probleem pole kindlasti temas.

Viljatusravi arst ütles, et jaanuaris proovime viimast korda veel Letrozole+Ovitrelle süst+Duphastone skeemi ja siis vaatame juba miskit muud. Jääme lootma ja unistama siis.

K.

Nonii, mina taas 🙂 Täna on CD 13 ja Ovitrelle süst läks lõuna ajal käiku. Alustame siis taas oma paarinädalase pika ootamisega (+10 päeva Duphastoni).
Kui sel korral ei õnnestu, siis veebruaris IVF nõustamine ja märtsis lühike skeem. Üle pika aja ma olen elevil – isegi kui ei õnnestu paari kuu jooksul, ma tunnen, et pettumine pole nii suur seni kaua kuni on plaan paigas ja tean, mis on järgmised sammud.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Olen teid juba tükk aega jälginud, novembris andsime rohelise tule kohe sain 2 triipu, detsembris oli katkemine. Nüüd pean ootama uusi punaseid, teadagi ootaja aeg on ju pikk. Kellel veel katkenud, siis millal peale katkemist uued punased platsis olid?

Minul on viimase poolaasta jooksul olnud üks peetumine 6. nädalal ja üks biokeemiline, mis katkel 5. nädalal. Esimese puhul taastus menstruaaltsükkel täpselt 1 kuu peale puhastust, teise puhul venis tsükkel 34 päeva pikkuseks (muidu 28p).

Pärl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1.pupsikukene

2. Kohe 29a

3. Püüame kolmandat

4. Detsember 2021 sai proovima hakatud.

Hei, tulen ka teie sekka. Püüame oma kolmandat, esimesed kaks kiirelt tulnud. Nüüd aga keha täitsa sassis. 6.12 lasin spiraali eemaldada, esmane määrimine oli juba 10ndal, siis 23nda oli tugevam verejooks, ja aastavahetusel jälle. Peale seda nüüd pole olnud. Samas ideekohaselt oleks võinud nüüd 6.01 paiku ikka olla. Kahtlased iiveldushoog pikalt, mitmed testid aga negatiivsed. Kas need iiveldused võivad olla foolhappest või tõesti keha harjub ilma hormoonideta olema?

Palju edu kõigile triibupüüdjatele ja kiireid triipe 🙂

P.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa minul tulid kaa iiveldushood foolhappest, siis vahepeal tarvitasid juba rasedavitamiine ja läks paremaks.

Niisiis aga olen ikka veel triipe püüdmas, alustasime juba aasta lõpupoole. Üle üle eelmine tsükkel oli biokeemiline, 31 päeva , kahel testil sain õrnad triibud. ????.
Siis peale seda hakkasid tsüklid lühenema, 28p ja siis 26p. Nüüd viimane tsükkel arvasin et juba õnnestus ja puha, sain isegi OV testil 12-ndal päeval püsiva naerunäo. Testid negatiivsed. Siis panin arstile aja ja sain teada, et mu OV isegi ei toimunud ja sellepärast oli ka vähene basaali tõus. Muidu tõuseb ikka 37,1 aga siis ainult 36,92 maksimaalselt.
Lasin teha kõiksugu analüüsid.

Mehele soovitati SermaDrop’i ja mina võtan Inovo’t lisaks foolhappele. Lugesin, et granaatõunamahl aitab emakat natuke kohevamaks muuta, kuna see oli mul ka liiga õhuke alles, et sellepärast ka ei pesastu.
Täna on juba CD 2 ja ootan OV aega, testid valmis ja mees ka põnevil ikka ????Lootust ei kaota veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just värske keemiline rasedus seljataga, loodan et tsükkel väga pikaks ei veni. Täna siis cd9 ja paar päeva tagasi lõppes määrimine. Mõne päeva pärast hakkan cb teste tegema. Arsti aja jätsin alles mis oli südametöö tuvastamiseks pandud, nüüd siis lihtsalt kontrollib uh, et kõik oleks korras.
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just värske keemiline rasedus seljataga, loodan et tsükkel väga pikaks ei veni. Täna siis cd9 ja paar päeva tagasi lõppes määrimine. Mõne päeva pärast hakkan cb teste tegema. Arsti aja jätsin alles mis oli südametöö tuvastamiseks pandud, nüüd siis lihtsalt kontrollib uh, et kõik oleks korras.

C.

Mis päevast sa ov.teste tegema hakkad? Tellisin ka omale cb ov.testid 10 tk, esimest korda. Täna on mul ilmselt cd9. Päevad venisid imelikul kombel pikale (tava 5 asemel 7 päeva), sest algasid vaid kerge määrimisega. Kas arvestatakse tsükli algust ikka määrimisest või veritsusest? Millal oleks õige aeg testima hakata? neist testisest võiks ikka jaguda selleks kuuks. Viimane tsükkel oli 30 päeva, enne seda 34 päeva.

P.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kolm kuud kasutanud CB-d , kuna tsükkel 26-31 siis hakkan uuesti 8-ndast testima. Olen võtnud teste juurde lisaks 10-le pakile, et puudu ei tuleks. Kui vilkuva olen saand, siis testin hommikul ja õhtul kuni püsiva näoni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Mina olen kolm kuud kasutanud CB-d , kuna tsükkel 26-31 siis hakkan uuesti 8-ndast testima. Olen võtnud teste juurde lisaks 10-le pakile, et puudu ei tuleks. Kui vilkuva olen saand, siis testin hommikul ja õhtul kuni püsiva näoni.

    Seega ei piisagi vaid hommikul testimisest?

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niipalju kui lugenud olen foorumitest siis ütlevad ,et võib õige aja maha magada 1 kord päevas testides , juhendis on küll üks kord päevas kirjas aga mina teen kindluse mõttes ikkagi 2 korda päevas alates vilkuvast kuni püsivani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just värske keemiline rasedus seljataga, loodan et tsükkel väga pikaks ei veni. Täna siis cd9 ja paar päeva tagasi lõppes määrimine. Mõne päeva pärast hakkan cb teste tegema. Arsti aja jätsin alles mis oli südametöö tuvastamiseks pandud, nüüd siis lihtsalt kontrollib uh, et kõik oleks korras.

C.

Mis päevast sa ov.teste tegema hakkad? Tellisin ka omale cb ov.testid 10 tk, esimest korda. Täna on mul ilmselt cd9. Päevad venisid imelikul kombel pikale (tava 5 asemel 7 päeva), sest algasid vaid kerge määrimisega. Kas arvestatakse tsükli algust ikka määrimisest või veritsusest? Millal oleks õige aeg testima hakata? neist testisest võiks ikka jaguda selleks kuuks. Viimane tsükkel oli 30 päeva, enne seda 34 päeva.

P.

Ma täitsa vaatan sisetunde järgi. Mul ka üldiselt pikem tsükkel, 31-35p. Mul lisaks hiinast tellitud ribatestid, neid teen ka. CB omadega alustan 12-13dal tsükli päeval ja algul teen üle päeva,kui tühi ring. Kui saan vilkuva naerunäo, siis teen iga hommik. Ps! Kui varem pole neid kasutanud, siis esimene test on uue testihoidjaga alati tühi ring.
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan juurde veel selle mitu x päevas testimise kohta. Ma olen neid mitu kuud hommikuti teinud, mingi kuu olin juba 5-6 hommikut vilkuva näo saanud, siis ühel õhtul sisetunne käskis veel teha ja oli püsiv naerunägu. Samas CB testid on suht lollikindlad ja ma usun, et isegi kui ma poleks see õhtu testinud, siis hommikul oleks samuti naerunägu olnud ja see tähendab, et on aeg tegutseda:)
C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan juurde veel selle mitu x päevas testimise kohta. Ma olen neid mitu kuud hommikuti teinud, mingi kuu olin juba 5-6 hommikut vilkuva näo saanud, siis ühel õhtul sisetunne käskis veel teha ja oli püsiv naerunägu. Samas CB testid on suht lollikindlad ja ma usun, et isegi kui ma poleks see õhtu testinud, siis hommikul oleks samuti naerunägu olnud ja see tähendab, et on aeg tegutseda:)

C.

Aitäh vastuse eest! Eks proovin ära siis. Alustan ka siis mõne päeva pärast. Ma nagunii saritestija rasedustestidega olnud, huvitav kohe ovulatsioonitestidega vahelduseks. Püüan tegelikult endale selgeks saada selle kas ovulatsioon ikka toimub või ei.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, ma ka saritestija 🙂 varem tegin pikalt ribateste ja muudkui võrdlesin neid triipe, tihti polnud üldse kindel kas on positiivne või mitte. CB omadega on konkreetne värk- kas tühi ring, vilkuv või püsiv naerunägu 🙂 kahetsen, et juba varem neid ei teinud, igati oma hinda väärt.
C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, ma ka saritestija ???? varem tegin pikalt ribateste ja muudkui võrdlesin neid triipe, tihti polnud üldse kindel kas on positiivne või mitte. CB omadega on konkreetne värk- kas tühi ring, vilkuv või püsiv naerunägu ???? kahetsen, et juba varem neid ei teinud, igati oma hinda väärt.

C.

Loodame jah! 🙂 aga me siis C. liigume ühes tsüklis, kui sul täna ka cd10. Põnev kohe!

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka CD10, olen ka eelmiste postitajatega samal rajal 🙂 OV teste ei kasuta (lubasin, et see kuu on no stress kuu) ja eks siis näis 🙂 Hetkel ov valusid pole olnud, aga voolus oli juba ~CD8 viljaka olemisega 😀

Säde

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka CD10, olen ka eelmiste postitajatega samal rajal ???? OV teste ei kasuta (lubasin, et see kuu on no stress kuu) ja eks siis näis ???? Hetkel ov valusid pole olnud, aga voolus oli juba ~CD8 viljaka olemisega ????

Säde

Väga vahva! 😀

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

– Mina 28, mees 32

– Proovime 2. last kolmandat kuud

Hei, liitun ka teiega. Esimese rasedusega sain triibud kohe, kui päevad ära jäid. Teisega nüüd päevad 3 päeva hiljaks jäänud aga triipe pole. Testinud olen 4 päeva jutti igal hommikul. Väga veider. Päevad olnud regulaarsed. Flo appi järgi ehk üks päev siia sinna valesti ennustanud.. Enesetunde osas arvaksin, et olen rase, aga kinnitust tahaks ????. Veretesti tegema ei viitsi hetkel minna. Kas kellegil on veel olnud kokkupuude sellega, et varajane rasedustest ei näita rasedust? Ov toimus sümptomite järgi CD16.

 

Kahtlane värk igastahes!

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

– Mina 28, mees 32

– Proovime 2. last kolmandat kuud

Hei, liitun ka teiega. Esimese rasedusega sain triibud kohe, kui päevad ära jäid. Teisega nüüd päevad 3 päeva hiljaks jäänud aga triipe pole. Testinud olen 4 päeva jutti igal hommikul. Väga veider. Päevad olnud regulaarsed. Flo appi järgi ehk üks päev siia sinna valesti ennustanud.. Enesetunde osas arvaksin, et olen rase, aga kinnitust tahaks ????. Veretesti tegema ei viitsi hetkel minna. Kas kellegil on veel olnud kokkupuude sellega, et varajane rasedustest ei näita rasedust? Ov toimus sümptomite järgi CD16.

Kahtlane värk igastahes!

S.

Selle ajapeale test juba näitaks kui päevades suuri kõikumisi ei ole. Ilmselt tsükklihäire.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest korda siis kasutan ov.teste. Ja sain täna hommikul cb testiga vilkuva naerunäo. Nii põnevil kohe 😀 kas nüüd on lootust, et lähipäevil ka ovulatsioon?

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei , kui tohib siis liituksin ka Teiega siin 🙂 !

– Endast niipalju, et proovime saada kolmandat last. Proovinud oleme ca 4 kuud.. ehk sügisest kuskil.

– Olen 28. aastane.

– Selja taga rasedusi kokku 6. Seega neli katkemist/peetumist aastate peale kokku. Need kõik peale 6ndat nädalat.

– Täna peaks mul olema 8DPO. Otseselt OV’d ei jälgi, kasutan oma Flo äppi ja see ka üsna täpselt paneb paika OV aja minu puhul. Aga ma üks nendest kellel OV on 90% ajast valulik, seega tunnen ise ka õige aja ära.

Muidugi enda kärsitusest tegin täna varajase Livsane testi ka, mis otseloomulikult on negatiivne, mida oligi oodata. Niivara ei näita ilmselt ükski test.. aga no ma pidin lihtsalt. See on vist see mingi rahulolu küsimus, et isegi kui on negatiivne, siis vähemalt olen enda poolt panuse andnud 😀

On küll sümptomeid, mida mul pms’i ajal muidu ei ole. Rinnad on väga valusad, eile ja täna on koguaeg alakõht kiskunud ja justkui see ”kohe algavad päevad” tunne. Kuigi päevadeni ju aega veel. Igemed veritsevad hambaid pestes. Ilmselt sellepärast lootsin ka, et äkkkkki test midagi näitaks ka, sest sisetunne justkui nagu ütleks, et võiks tulla triibud küll. Eks näis, hoian pöialt ka teistele püüdjatele, et triibud tuleks kiirelt ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna 14DPO ja rasedustestil endiselt vaid vaevu-vaevumärgatav triibuke.. Andsin täna vereproovi HCG mõõtmiseks, aga lootust enam ei tunne. Ainuke hea asi selle asja juures on see, et nüüd see “kohustuslik” kolmas peetumine/katkemine ka ära olnud ja saame lõpuks suunduda vastava arsti juurde, et põhjus välja selgitada.

 

Pärl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest korda siis kasutan ov.teste. Ja sain täna hommikul cb testiga vilkuva naerunäo. Nii põnevil kohe ???? kas nüüd on lootust, et lähipäevil ka ovulatsioon?

P.

Põhimõtteliselt 🙂 kuigi see võib ka 5,6,7 päeva vilkuda 😀

Minul täna cd13 ja samuti teist päeva CB vilgub. Ma olen positiivselt üllatunud, et nii vara. Kuna muidu ka pikemad tsüklid, siis tavapäraselt hakkab cd14 paiku alles vilkuma ja cd18-19 püsiv. Lisaks ma arvasin, et peale katkemist taas 40p tsüklid 😀 Homme arst ka, ehk kirjutab ovitrelle kui ajaliselt jõuab ja ov varem ei ole 🙂 Ei tea kuidas mujal linnades, aga Pärnus tellitakse see apteekides järgmiseks päevaks.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda siis kasutan ov.teste. Ja sain täna hommikul cb testiga vilkuva naerunäo. Nii põnevil kohe ???? kas nüüd on lootust, et lähipäevil ka ovulatsioon?

P.

Põhimõtteliselt ???? kuigi see võib ka 5,6,7 päeva vilkuda ????

Minul täna cd13 ja samuti teist päeva CB vilgub. Ma olen positiivselt üllatunud, et nii vara. Kuna muidu ka pikemad tsüklid, siis tavapäraselt hakkab cd14 paiku alles vilkuma ja cd18-19 püsiv. Lisaks ma arvasin, et peale katkemist taas 40p tsüklid ???? Homme arst ka, ehk kirjutab ovitrelle kui ajaliselt jõuab ja ov varem ei ole ???? Ei tea kuidas mujal linnades, aga Pärnus tellitakse see apteekides järgmiseks päevaks.

C.

Hei C.! Mitmes tsükkel sul Ovitrellega juba on? Teine?
Ma tegin oma Ovitrelle nüüd neljapäeval ja hetkel CD17/ 3DPO… ootan pingsalt nagu ikka. Naturaly Cycles ennustab, et päevad peaksid hakkama järgmise nädala reedel (28.01). Otsustasin, et niisama ei hakka enam rasedusteste raiskama ja pigem lähen järgmise nädala keskel HCG analüüsi tegema. See kuu üritan rohkem tähelepanu pöörata puhkamisele ja vee joomisele ning suhkrutaseme hoidmisele (seega ei mingit rämpstoitu ega rohket maiustamist). Selgus, et suur suhkrutaseme kõikumine tekitab kehale stressi ja see omakorda ei aita kaasa viljastatud munaraku pesastumisele. Vaatame.. äkki nüüd kolmandal korral Ovitrelle ja muude hormoonidega (Letrozole+Duphaston) läheb õnneks. 🙂
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 224 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Jaanuar 2022