Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Näitan 30 postitust - vahemik 991 kuni 1,020 (kokku 1,132 )

Teema: Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

Postitas:
Kägu

Kui sa arvad, et Tallinnas sind keegi ei kommenteeri, siis eksid sügavalt. Lihtsalt (enamasti) oled teiste jaoks anonüümne, aga vaadatakse, kommenteeritakse ja antakse hinnanguid igal sammul.

Et mingi labane müüja mind kommenteerib ja omavahel kolleegiga klatšib on siiski natuke teine asi, kui ma teda nagunii elus enam ei näe. Teine asi on kommenteerimine ja igal pool sellest pläkutamine ka veel. Siin inimene koguni kannab foorumis ette, mida teine inimene tegi, kus käis jne. Pane oma nimi ka siis siia, et see naine saaks teada, kes see õelutseja siis on.

Sa paned natuke segast, seda naise nägemist linnapeal on siin juba kordi ja kordi enne ka välja öeldud. Ja Hesburgeri probleemi tõi välja eksmees ise.

Eks selline ” teine Eesti” näebki asju veidi teisiti, nagu sina.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hesburger on selles pere juures kõige väiksem mure aga mingi tädi muudkui ketrab ja ketrab oma praekaetulitest ja klatšimisest. See on elu lihtsalt.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Hesburgeri probleemi tõi välja eksmees ise. Eks selline ” teine Eesti” näebki asju veidi teisiti, nagu sina.

Eksmees on ju peast soe, aga mis sinu probleem on, seda küsin? Missugune teine eesti, minu arust sina oled selle ehtne esindaja: töötad kuskil külakolka kaubanduskeskuses ja muudkui klatšid siin teisi inimesi. Labane ja matslik tädike.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Hesburgeri probleemi tõi välja eksmees ise. Eks selline ” teine Eesti” näebki asju veidi teisiti, nagu sina.

Eksmees on ju peast soe, aga mis sinu probleem on, seda küsin? Missugune teine eesti, minu arust sina oled selle ehtne esindaja: töötad kuskil külakolka kaubanduskeskuses ja muudkui klatšid siin teisi inimesi. Labane ja matslik tädike.

Just. Keskajal oleks selline naine teisi kividega pildumas ja sajatamas, aga praegu piirdub asi klatsiga. Vastik on see siiski. Sellised ei saa kunagi aru, et nende tegevus on ebaeetiline, vale, ja lihtsalt vastik igale normaalsele inimesele.

Siingi proovib ikka uuesti hagu alla panna sellele vaesele emale. Ja oleks siis, mille eest.

 

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed ei söö mul igapäev friikaid vaid söövad ka korraliku kodust sooja toitu.

Olgem nüüd natuke ausad, korralikud kodused praekartulid, mis tehakse pannil rohkes õlis, võis või rasvas on sama asi, kui eeldame, et Hessis õli vahetatakse. Ja Hessi puhul ei kahtlegi, et vahetavad. Koduses fritüüris või pannil…hmmm ????

Sa vist suurem asi söögiarmastaja pole, kui Hesburgerit koduste toitudega võrdväärseks pead. Kahju kohe su perest.

kas ma ütlesin et teen igapäev friikaid kodus lastele lõunaks w lapsed saavad kodus ka mitmekesist toitu riis,kana,kala,tatar,kartul jne.ja ma ei pea Hesburgeri toite kodustega rõrdväärseteks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lapsed ei söö mul igapäev friikaid vaid söövad ka korraliku kodust sooja toitu.

Olgem nüüd natuke ausad, korralikud kodused praekartulid, mis tehakse pannil rohkes õlis, võis või rasvas on sama asi, kui eeldame, et Hessis õli vahetatakse. Ja Hessi puhul ei kahtlegi, et vahetavad. Koduses fritüüris või pannil…hmmm ????

Miks kodus ei peaks panni pesema?
Ja mis puutub õlisse, siis mina küll eriti õli ei pea kasutama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Hesburgeri probleemi tõi välja eksmees ise. Eks selline ” teine Eesti” näebki asju veidi teisiti, nagu sina.

Eksmees on ju peast soe, aga mis sinu probleem on, seda küsin? Missugune teine eesti, minu arust sina oled selle ehtne esindaja: töötad kuskil külakolka kaubanduskeskuses ja muudkui klatšid siin teisi inimesi. Labane ja matslik tädike.

Sul vist koolis geograafia tunnid jäid vahele, Rapla ei ole just väga väike külakolgas.

Ma ei ole see tädike aga pigem sinu sõnavõtud näitavad, et oled klassikaline eluülikoolis täiskohaga emme.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lapsed ei söö mul igapäev friikaid vaid söövad ka korraliku kodust sooja toitu.

Olgem nüüd natuke ausad, korralikud kodused praekartulid, mis tehakse pannil rohkes õlis, võis või rasvas on sama asi, kui eeldame, et Hessis õli vahetatakse. Ja Hessi puhul ei kahtlegi, et vahetavad. Koduses fritüüris või pannil…hmmm ????

Sa vist suurem asi söögiarmastaja pole, kui Hesburgerit koduste toitudega võrdväärseks pead. Kahju kohe su perest.

kas ma ütlesin et teen igapäev friikaid kodus lastele lõunaks w lapsed saavad kodus ka mitmekesist toitu riis,kana,kala,tatar,kartul jne.ja ma ei pea Hesburgeri toite kodustega rõrdväärseteks.

Tolles postituses ju ei räägitud sinust vaid teisest kommenteerijast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu vastus on ilmselt ebapopulaarne muidugi, kuid pean vajalikuks välja öelda. Miks seda ema peetakse “ohvrikeseks”? Jah, Tõutäkk on mis ta on aga kas ta sundis vägisi naist endaga elama? Ma võin eksida ajastuses aga meelde on jäänud kuskilt siit juttudest, et see naine elas temaga 6 aastat koos ja sai 3 last järjest. See oli TEMA valik, 4x ( suhtesse astumine+ lapsed). Ei tea detaile, kuid ka need lastekaitse pahandused ei ole ilmselt ju kõik ainult Üxiku süü ilmselt. Kui üks osapool oleks võimekas ka tuleks toime, siis ei võeta lapsi ära ega lastekaitse hoia aastaid silma peal perel. Minu isiklik tagasihoidlik arvamus on see, et pole see Üxik üdini halb ja pole see naine ka üdini hea ja eeskujulik. Veidi mõtlev inimene teeb ise ka mõningaid järeldusi seda teemat, nende mõlema postitusi jne kokku pannes.

Mul on südamest kahju sellest perest. See pere juba loodi valedel alustel, armastuseta. Mida head sealt loota ongi. Lapsed peavad elama selle segaduse keskel. Olgu paari omavaheline suhtlus, mis on, kuid lapsed peaksid saama isaga aktiivselt suhelda ikkagi, mitte suva järgi, millal ema lubab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Hesburgeri probleemi tõi välja eksmees ise. Eks selline ” teine Eesti” näebki asju veidi teisiti, nagu sina.

Eksmees on ju peast soe, aga mis sinu probleem on, seda küsin? Missugune teine eesti, minu arust sina oled selle ehtne esindaja: töötad kuskil külakolka kaubanduskeskuses ja muudkui klatšid siin teisi inimesi. Labane ja matslik tädike.

Sa ise tundud ka väga labane ja harimatu. Kui sulle selline klatš ei meeldiks, poleks sa siin teemas üldise. Väga naeruväärne on moraali lugeda, ise tegelikult skandaali otsides. Kloun.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Hesburgeri probleemi tõi välja eksmees ise. Eks selline ” teine Eesti” näebki asju veidi teisiti, nagu sina.

Eksmees on ju peast soe, aga mis sinu probleem on, seda küsin? Missugune teine eesti, minu arust sina oled selle ehtne esindaja: töötad kuskil külakolka kaubanduskeskuses ja muudkui klatšid siin teisi inimesi. Labane ja matslik tädike.

Rapla on üsna suur linn muide …. Pole päris Uugametsa, kus sina ilmselt elad.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks eksmees (Täkk) sind üldse siis aitama peab, kui rõhutada, kui iseseisev sa nüüd oled ja kui hea elu?

Suhteliselt madalalaubaline tegu siin peategelase naist erinevate teemadega peedistada. Igati normaalne on ka iseseisval naisel vahel abi paluda. Ja need Hessis käigud – jumala eest, andke aega inimesel jalad alla saada (sh ka finantstarkuse kasvatamisel ja käitumismustrite murdmisel), ta ju alles õpib nö ise hakkama saamist.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üks osapool oleks võimekas ka tuleks toime, siis ei võeta lapsi ära ega lastekaitse hoia aastaid silma peal perel.

Kõik, kaasa arvatud nooruke kohtunik ja lastele määratud advokaat, eeldavad, et lk spetsialistid on aatelised ja ilmeksimatud, ning selle peale ei tule keegi, et ühel lk ametnikul pole selliseid omadusi. St ta arvab, et teeb kõik just laste heaks aga teeb hoopis asja hullemaks. Tüdrukul ei olnud midagi viga, ta oli arengus täiesti eakohane. Käis aasta lasteaias, seal kiideti tema arengut. Poisi puhul oleks võinud pakkuda siis tuge, tasulist tugiteenust, mille eest oleks mina maksnud. Kasvõi nädalahoiu moel ja kasvõi tollesama kasupere ema näol ja kõik oleks ju olnud hästi. Aga ei lk keelab, käseb, poob ja laseb justnagu kirurg, kes selle asemel, et jäset päästa hoopistükkis selle amputeerib. Nii sõrmenipsuga võeti tüdruk perest ära ja samasuguse sõrmenipsuga anti tagasi, ilma ühegi advekaatse põhjenduseta. Tagasi saime isegi siis, kui elasime veel saunamajas. Seega ei päde ka see põhjendus, mida toodi ettekäändeks, nagu oleks eluruum kitsas.

Nagu ma olen eelnevalt kirjutanud, siis on see laste peredest äravõtmise süsteem väga kaldu ja pole õigusriigi põhimõtetest lõhnagi. Ja mitte keegi ei oma vastutust tehtud vigade eest. Ei vastuta ei lk, ei vald, ei kohtunik, ei laste advokaat nn ,,igaks juhuks,, vanemlike õiguste peatamiste korral. Kurjategijaid ei panda ju igaks juhuks vangi, a-la pangaröövel pandaks kinni panga eest möödumise eest. Tsiivilkohtumenetluses aga süütuse presumptsioon ei kehti. Ametnik võib sinu peale valetada, sind sitaga üle kallata ja teha mida iganes, selle põhjal tehakse kohtuotsus tundidega, aga lõpliku õiguse saamise peale kulub aasta ja rohkem. Ja keegi ei võta vastutust. Arstide puhul loodetavasti katab edaspidi ravivigade eest vastutukindlustus, aga miks ei ole ametnikke pool tekitatud tahtmatute või pahatahtlikke vigade eest tavakodanikkel kaitset?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üks osapool oleks võimekas ka tuleks toime, siis ei võeta lapsi ära ega lastekaitse hoia aastaid silma peal perel.

Kõik, kaasa arvatud nooruke kohtunik ja lastele määratud advokaat, eeldavad, et lk spetsialistid on aatelised ja ilmeksimatud, ning selle peale ei tule keegi, et ühel lk ametnikul pole selliseid omadusi. St ta arvab, et teeb kõik just laste heaks aga teeb hoopis asja hullemaks. Tüdrukul ei olnud midagi viga, ta oli arengus täiesti eakohane. Käis aasta lasteaias, seal kiideti tema arengut. Poisi puhul oleks võinud pakkuda siis tuge, tasulist tugiteenust, mille eest oleks mina maksnud. Kasvõi nädalahoiu moel ja kasvõi tollesama kasupere ema näol ja kõik oleks ju olnud hästi. Aga ei lk keelab, käseb, poob ja laseb justnagu kirurg, kes selle asemel, et jäset päästa hoopistükkis selle amputeerib. Nii sõrmenipsuga võeti tüdruk perest ära ja samasuguse sõrmenipsuga anti tagasi, ilma ühegi advekaatse põhjenduseta. Tagasi saime isegi siis, kui elasime veel saunamajas. Seega ei päde ka see põhjendus, mida toodi ettekäändeks, nagu oleks eluruum kitsas.

Nagu ma olen eelnevalt kirjutanud, siis on see laste peredest äravõtmise süsteem väga kaldu ja pole õigusriigi põhimõtetest lõhnagi. Ja mitte keegi ei oma vastutust tehtud vigade eest. Ei vastuta ei lk, ei vald, ei kohtunik, ei laste advokaat nn ,,igaks juhuks,, vanemlike õiguste peatamiste korral. Kurjategijaid ei panda ju igaks juhuks vangi, a-la pangaröövel pandaks kinni panga eest möödumise eest. Tsiivilkohtumenetluses aga süütuse presumptsioon ei kehti. Ametnik võib sinu peale valetada, sind sitaga üle kallata ja teha mida iganes, selle põhjal tehakse kohtuotsus tundidega, aga lõpliku õiguse saamise peale kulub aasta ja rohkem. Ja keegi ei võta vastutust. Arstide puhul loodetavasti katab edaspidi ravivigade eest vastutukindlustus, aga miks ei ole ametnikke pool tekitatud tahtmatute või pahatahtlikke vigade eest tavakodanikkel kaitset?

Mulle tundub, et sina pead ennast ilmeksimatuks. Oled ise mitu korda öelnud, et oi mida kõike sul oleks halba rääkida eksi kohta….kas pole võimalik, et neile oledki rääkinud need n-ö põhjused on ka üheks põhjuseks, miks poiss ära võetud ka pole tagasi antud?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täkk mainis, et lastekaitse heitis Hessis käimist ette. Selles osas ma võin kinnitada, et täpselt nii ka oli. Töötan samas keskuses ning nii suvel kui ka sel perioodil, mil naine linna kolis, on ta väga sageli lastega Hessis. Aga no raha ja tervist on selleks, miks mitte.

Päris raske ikka mingis maakolkas elada. Kogu aeg keegi passib ja kannab ette, mis teed.

Mõtlen ka, et mismoodi see Hessis käimine toda kägu küll puudutab? Minu meelest täiesti legaalne tegevus ja miks ei võiks traumeeritud lastele pakkuda midagi, mis neile meeldib?

LK seisukohast: kui lapsed on söönud, puhtad, riided seljas ja neil on kodu ning vanem pole sõltlane, asotsiaalaete eluviisidega ja suudab kodu üleval pidada, siis milles probleem?

Aga selles ongi asi, et selles peres ei ole asjad korras. Elutingimused on kehvad, peresuhted ebaterved jne. Kui pereemal on kohtutäiturid kaelas jne siis ikka lastekaitse huvi ka, et miks asjad nii kaugele läinud, miks ei osata rahaliselt planeerida asju.

nagu ma juba varemgi maininud olen on mul kohtutäitur varsti kaelast ära raha asjasid planeerin ilusti nii et üür ja arved makstud ja lapsed ka söödetud ja riited seljas kas see nüüd patt et mõned korrad kuus või nädalas lastega hessis söömas käin.lapsed pole ju paljad ega näljas.neil kõik olemas soe hubane kodu nad alati hoidud ja hoolitsetud.miks pannakse mind alati ex mehega ühte patta nagu mina oleksin ka selles süüdi et ex mees selline on.muuses usun et ka see nüüdine kooselu kaua ei püsi kuna ta naine see S tundub armukate olevad soovisin et Ardi mulle ühe kappi lastetuppa tooks ka siit samast lähetalt Ööbiku tn kandist Ardi naine olla keelanud Ardil minu aitamise sellega ka laste aitamise ütles et tema peab siis oma naisele alati põhjendama miksd ta mind aitama peab kuigi jutt oli laste tuppa tulevast kappist.eks soovib ka endiselt et ma ta naisega normaalselt läbi saaksin et ma siis tollelt luba küsiksin kui mul siis taas abi tarvis on.

Päriselt peab luba uuelt naiselt küsima, et kas Ardi võib sind transpordiga aidata laste jaoks? Issand, sa näed aga ei mürista. Ausakr, kui mõtled et yksik ei saa enam töllimast töll olla, siis bumm, ta jälle näitab et suudab ikka küll ????‍♀️

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa arvad, et Tallinnas sind keegi ei kommenteeri, siis eksid sügavalt. Lihtsalt (enamasti) oled teiste jaoks anonüümne, aga vaadatakse, kommenteeritakse ja antakse hinnanguid igal sammul.

Et mingi labane müüja mind kommenteerib ja omavahel kolleegiga klatšib on siiski natuke teine asi, kui ma teda nagunii elus enam ei näe. Teine asi on kommenteerimine ja igal pool sellest pläkutamine ka veel. Siin inimene koguni kannab foorumis ette, mida teine inimene tegi, kus käis jne. Pane oma nimi ka siis siia, et see naine saaks teada, kes see õelutseja siis on.

Kui inimesed oma eraelu kuni intiimsete detailideni netti laotavad (pildid kaasa arvatud), siis on täiesti loogiline, et neid ära tuntakse ja neist räägitakse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tööta Hesburgeris vaid samas keskuses, kus see asub.

Suunaga hessi? Tead, ära seleta. Ilmselgelt su potentsiaal muuks ei sobi kui kartuleid pabertuutusse panema.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täkk mainis, et lastekaitse heitis Hessis käimist ette. Selles osas ma võin kinnitada, et täpselt nii ka oli. Töötan samas keskuses ning nii suvel kui ka sel perioodil, mil naine linna kolis, on ta väga sageli lastega Hessis. Aga no raha ja tervist on selleks, miks mitte.

Päris raske ikka mingis maakolkas elada. Kogu aeg keegi passib ja kannab ette, mis teed.

Mõtlen ka, et mismoodi see Hessis käimine toda kägu küll puudutab? Minu meelest täiesti legaalne tegevus ja miks ei võiks traumeeritud lastele pakkuda midagi, mis neile meeldib?

LK seisukohast: kui lapsed on söönud, puhtad, riided seljas ja neil on kodu ning vanem pole sõltlane, asotsiaalaete eluviisidega ja suudab kodu üleval pidada, siis milles probleem?

Aga selles ongi asi, et selles peres ei ole asjad korras. Elutingimused on kehvad, peresuhted ebaterved jne. Kui pereemal on kohtutäiturid kaelas jne siis ikka lastekaitse huvi ka, et miks asjad nii kaugele läinud, miks ei osata rahaliselt planeerida asju.

nagu ma juba varemgi maininud olen on mul kohtutäitur varsti kaelast ära raha asjasid planeerin ilusti nii et üür ja arved makstud ja lapsed ka söödetud ja riited seljas kas see nüüd patt et mõned korrad kuus või nädalas lastega hessis söömas käin.lapsed pole ju paljad ega näljas.neil kõik olemas soe hubane kodu nad alati hoidud ja hoolitsetud.miks pannakse mind alati ex mehega ühte patta nagu mina oleksin ka selles süüdi et ex mees selline on.muuses usun et ka see nüüdine kooselu kaua ei püsi kuna ta naine see S tundub armukate olevad soovisin et Ardi mulle ühe kappi lastetuppa tooks ka siit samast lähetalt Ööbiku tn kandist Ardi naine olla keelanud Ardil minu aitamise sellega ka laste aitamise ütles et tema peab siis oma naisele alati põhjendama miksd ta mind aitama peab kuigi jutt oli laste tuppa tulevast kappist.eks soovib ka endiselt et ma ta naisega normaalselt läbi saaksin et ma siis tollelt luba küsiksin kui mul siis taas abi tarvis on.

Päriselt peab luba uuelt naiselt küsima, et kas Ardi võib sind transpordiga aidata laste jaoks? Issand, sa näed aga ei mürista. Ausakr, kui mõtled et yksik ei saa enam töllimast töll olla, siis bumm, ta jälle näitab et suudab ikka küll ????‍♀️

jah nii mulle vastati eks siis otsin ka trantsporti kui mingi kummudi lastetuppa leian

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tööta Hesburgeris vaid samas keskuses, kus see asub.

Suunaga hessi? Tead, ära seleta. Ilmselgelt su potentsiaal muuks ei sobi kui kartuleid pabertuutusse panema.

Jah, minu töökoht asub tõesti samas keskuses ja näen kõiki seal liikuvaid inimesi. Ei klatši ega mõnita kedagi, lihtsalt antud perekond on personalile tuttav selle teema ning üleüldse oma elu-olu poolest. Aga ma ei avaldanud siin ju mitte mingit infot, mida siin enne avaldatud ei oleks. Ei saa aru su tuututamisest. Naine tunnistas ju ka, et käib üsna sageli, seega milles ma eksisin.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei klatši ega mõnita kedagi,

Tõesti, minu arust küll teed nii üht kui teist.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

Täkk ähvardas ju teda ennast ka kunagi, et kui ta maha ei võta, siis Yxikul kaob iha ja siis on ju teadagi, mis saab. Huvitav, et inimene astub kaks korda samasse ämbrisse.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks eksmees (Täkk) sind üldse siis aitama peab, kui rõhutada, kui iseseisev sa nüüd oled ja kui hea elu?

Sest tegu on endiselt ju tema laste isaga! Normaalsetele  ekspartneritele ja lastevanematele ei tohiks ju kuidagi olla probleem üksteise abistamisel, et laste heaolu parandada, a la tugevam aitab mööblit LADTETUPPA tuua.

Mis tobe kommentaat üldse??

 

Ja Täku vana/uus moor, kui käid ka siin lugemas – no anna olla, ei ole normaalne keelata mehel oma lastega tegelemast ja käia abistamas, häbi peaks sul olema!

Ja noh, Täkk, sa oled ikka eriline Jobu! Kurat, 10+ aastat olen juba su soigumist lugenud. No ikka ei oska elada ????????‍♀️

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

põhjuseda kardab eks mehe juurde ma tagasi ei lähe see kindel.miks peaksin sinna veel tagasi minema.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus/vana naine kardab ilsmelt, et tahad tagasi. Eks ta siit teemast ka ehk lugenud, et Täkul armukeste pidamise kalduvusi.

Täkk ähvardas ju teda ennast ka kunagi, et kui ta maha ei võta, siis Yxikul kaob iha ja siis on ju teadagi, mis saab. Huvitav, et inimene astub kaks korda samasse ämbrisse.

e

ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

e ei astugi samasse ämbrisse lastega üksi elades on mul hea ja rahulik ning vaba elu käin lastega mänguväljagul ning parkis jalutamas.olen üle tükki aja õnnelik ja väga rahul oma eluga ka lastekaitse ja hoolduspereema on seda märganud

Mina rääkisin sellest eksist, kes nüüd on jälle Yxiku uus naine, tema on teist korda ämbrisse astunud. Teda nimetati ju eelmisel korral matsakaks ja kästi maha võtta, muidu Yxikul iha kaob ja siis peab armukese võtma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui haige kogu see teema on. Ära võiks sellise jama kustutada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teda nimetati ju eelmisel korral matsakaks ja kästi maha võtta, muidu Yxikul iha kaob ja siis peab armukese võtma.

Yxikul on alati oma kooseluliste naiste kõrval veel keegi olnud. Lausa nii, et kui üks oli lapseootel, tegi teiselegi tite. Kuna tema kooselud ei ole rajatud armastusele, pühendusele, austamisele ning muudele normaalsetele pereväärtustele, siis minul on küll tekkinud küsimus, et so what? siis nendest armukestest? Seda, et Silvia armukade on ei suuda kohe uskuda. Mida imet te, Yxiku exid ja tulevased exid, ses vanamehes küll näete? Mida sina nägid, emahund37? Armusid või hoopis põgenesid?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei klatši ega mõnita kedagi,

Tõesti, minu arust küll teed nii üht kui teist.

Ma ei klatši selja taha. Ütlesin ju avalikult välja selle, mida nägin. Klatš on natuke midagi muud.

Sina ise tundud veidi närviravi vajavat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teda nimetati ju eelmisel korral matsakaks ja kästi maha võtta, muidu Yxikul iha kaob ja siis peab armukese võtma.

Yxikul on alati oma kooseluliste naiste kõrval veel keegi olnud. Lausa nii, et kui üks oli lapseootel, tegi teiselegi tite. Kuna tema kooselud ei ole rajatud armastusele, pühendusele, austamisele ning muudele normaalsetele pereväärtustele, siis minul on küll tekkinud küsimus, et so what? siis nendest armukestest? Seda, et Silvia armukade on ei suuda kohe uskuda. Mida imet te, Yxiku exid ja tulevased exid, ses vanamehes küll näete? Mida sina nägid, emahund37? Armusid või hoopis põgenesid?

Nüüd on Täkk nii paha jne aga ometi elas ta temaga 6+ aastat, hankis 3 last teades, et mees teda tegelikult isegi mitte ei armasta. Peale selle teema tegemist ei saanud ikka veel Täkust küll, kolmas laps ka veel tehti!

Päris normaalne pole sellest pundist mitte keegi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 991 kuni 1,020 (kokku 1,132 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanaema teenus. Ehk pikaajaline lapsehoid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.