Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 234 )

Teema: Voodikatted hotellides

Postitas:
Kägu

Olles ise hotellituppa esemeid unustanud, tean, et hotellil ei ole mitte mingit kohustust see asi üles leida ja sulle tagastada. Mõnikord seda heast tahtest küll tehakse, jah. Täiskasvanud ja terve mõistusega inimene peab ise oma asjade eest vastutama. Ühel korral on hotell meile maha unustatud asja pakiga järele saatnud, teisel korral (mitte sama hotell) teatati, et “sorri, ei leidnud”, kuigi helistasime suhteliselt kohe peale hotellist lahkumist. Numbritoas asuva rahaseifi sisu eest hotell ei vastuta. Igaüks võib helistada ja öelda, et unustas suurema summa seifi, aga see veel ei tähenda, et sind usutakse…

Sa sonid ju hoopis muust teemast. Hotellil pole muidugi seaduse järgi kohustusi, kuidas ta saaks need võtta, kui inimesed võivad oma asju unustada hoopis kuskile mujale, tal polnudki neid asju, järgmine klient pani need juba pihta vms. Samas mida arenenum riik, seda suurema tõenäosusega sa saad oma asjad tagasi, sest inimesed on seal ausad. Järgmised kliendid annavad asjad tagasi, toateenija on aus, tagastab asjad, kui leiab jne. Kui oled ise asjade kaotaja, oskad riigi üldist eetilisuse taset küll hinnata. Ka ei tule sul endal pähe teise kliendi asju pihta panna, vaid tagastad need hotelli ja inimene saab need tagasi, kui ta küsib.

Ja tegelikult ei puutu see üldse praegu teemasse. Teema on mõtteviisist, mis minul sinuga on täiesti erinev. Sinu arust peab teiste asju tagastama vaid siis, kui kriminaalkaristus ähvardab, kui seadus kohustab. Minu eetilised tõekspidamised on teistsugused, ma ei varasta asju, kui vahelejäämise oht on väike, nagu sinu arust kõik inimesed teevad. Ei tee.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

riigi üldist eetilisuse taset

Kahjuks on kõik riigid juba ammu mitte eetiliste rahvamassidega üle ujutatud ja hotellides ei tööta eetiline eliit.

On tundide küsimus kui see mass meile sisse murrab https://lounapostimees.postimees.ee/7617487/setomaa-vallavanem-olukorrast-piiril-venemaaga-ebainimlik

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks on kõik riigid juba ammu mitte eetiliste rahvamassidega üle ujutatud ja hotellides ei tööta eetiline eliit. On tundide küsimus kui see mass meile sisse murrab https://lounapostimees.postimees.ee/7617487/setomaa-vallavanem-olukorrast-piiril-venemaaga-ebainimlik

Kui vaene toateenija on ebaaus, siis saan veel aru, aga siin on üks samasugune varas, kuigi enda väitel töötab heal töökohal ja tubli inimene. Samas pistab šeifist leitud 2500 eurot taskusse ja laristab lihtsalt maha, seega pole see vargus ka mingist vajadusest tingitud, lihtsalt inimese mentaliteet on selline, et mis ripakil, see ära ja on veel uhkegi enda üle. Sellist nimetan küll vargaks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi seda ka, kuidas tõestatakse, et see on seesama raha ja et unustatud raha ei ole enne järgmist külastajat ära võtnud hoopis toateenija(d). Raha seerianumbrid ei ole ilmselt teada, ma eeldan. Kas määratakse raha algse omaniku sõrmejälgi rahatähtede peal? Aga kui neid pole, mida siis otsustatakse? Omanikul võisid raha seifi pannes näiteks kindad käes olla, kui oli külm ilm?

Räägi veel natuke lolli juttu.

Tema jutt ei olnud üldse loll. Niimoodi ei saa ju hotellis peatujat raha varguses süüdi mõista, et seifi olevat jäänud eelmise külastaja sõnul (kontrollimata fakt ju) 2500 eurot ja järgmise külastaja rahakotis on 2500 eurot. Millega sa tõestad, et see on seesama raha, kui esiteks ei ole võimalik tõestada, et eelmine külastaja jättis seifi 2500 eorot ja samamoodi ei ole võimalik tõestada, et järgmise külastaja rahakotis olevad 2500 eurot on sellest seifist võetud.

Absurd. Ise ka saad aru vast.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi seda ka, kuidas tõestatakse, et see on seesama raha ja et unustatud raha ei ole enne järgmist külastajat ära võtnud hoopis toateenija(d). Raha seerianumbrid ei ole ilmselt teada, ma eeldan. Kas määratakse raha algse omaniku sõrmejälgi rahatähtede peal? Aga kui neid pole, mida siis otsustatakse? Omanikul võisid raha seifi pannes näiteks kindad käes olla, kui oli külm ilm?

Räägi veel natuke lolli juttu.

Tema jutt ei olnud üldse loll. Niimoodi ei saa ju hotellis peatujat raha varguses süüdi mõista, et seifi olevat jäänud eelmise külastaja sõnul (kontrollimata fakt ju) 2500 eurot ja järgmise külastaja rahakotis on 2500 eurot. Millega sa tõestad, et see on seesama raha, kui esiteks ei ole võimalik tõestada, et eelmine külastaja jättis seifi 2500 eorot ja samamoodi ei ole võimalik tõestada, et järgmise külastaja rahakotis olevad 2500 eurot on sellest seifist võetud.

Absurd. Ise ka saad aru vast.

Näpujäljed.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk kuidas said rahatähtedele, mida väidad enda oma olevat, eelmise külastaja näpujäljed?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pangakonto väljavõtted, kust näha kes on sula välja võtnud ja kes mitte. Kaamera salvestised poodidest, kus hiljem varastatud raha kulutamas käisid.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on inimesel, kes selle raha sinna unustas, tunduvalt lihtsam tõestada, et tal see summ oli kui vargal, kelle pangakontol sellise summa maha liikumine kontolt mitte mingil moel ei kajastu. Igatahes pead sa kõvasti valetama, vassima ja mingit kägu välja ajama, et kust sul see summa tuli ja see eeldab juba kõrgemat varganäo pilotaaži, et see usutav välja kukuks. Äkki oleks lihtsam elada ausalt oma elu ja mitte sattuda ebameeldivatesse sekeldustesse?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pangakonto väljavõtted, kust näha kes on sula välja võtnud ja kes mitte. Kaamera salvestised poodidest, kus hiljem varastatud raha kulutamas käisid.

Ärge nüüd päris lolliks ka ennast luuletage!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tegelikult ei puutu see üldse praegu teemasse. Teema on mõtteviisist, mis minul sinuga on täiesti erinev. Sinu arust peab teiste asju tagastama vaid siis, kui kriminaalkaristus ähvardab, kui seadus kohustab. Minu eetilised tõekspidamised on teistsugused, ma ei varasta asju, kui vahelejäämise oht on väike, nagu sinu arust kõik inimesed teevad. Ei tee.

Eee … teema on tegelikult hoopis hotelli päevatekkide puhtusest …:D

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pangakonto väljavõtted, kust näha kes on sula välja võtnud ja kes mitte. Kaamera salvestised poodidest, kus hiljem varastatud raha kulutamas käisid.

Marokos või Tuneesias näiteks? 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on inimesel, kes selle raha sinna unustas, tunduvalt lihtsam tõestada, et tal see summ oli kui vargal, kelle pangakontol sellise summa maha liikumine kontolt mitte mingil moel ei kajastu. Igatahes pead sa kõvasti valetama, vassima ja mingit kägu välja ajama, et kust sul see summa tuli ja see eeldab juba kõrgemat varganäo pilotaaži, et see usutav välja kukuks. Äkki oleks lihtsam elada ausalt oma elu ja mitte sattuda ebameeldivatesse sekeldustesse?

Eeee….kas mõne jaoks on 2500 eurot nii suur summa, et lausa peab välja mõtlema, kust selle said ja miks peaks kuskilt kontolt see väljaminekuna kajastuma? Sulaga kuni 50 tonni pole mingi probleem liigelda, kedagi ei huvita.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on inimesel, kes selle raha sinna unustas, tunduvalt lihtsam tõestada, et tal see summ oli kui vargal, kelle pangakontol sellise summa maha liikumine kontolt mitte mingil moel ei kajastu. Igatahes pead sa kõvasti valetama, vassima ja mingit kägu välja ajama, et kust sul see summa tuli ja see eeldab juba kõrgemat varganäo pilotaaži, et see usutav välja kukuks. Äkki oleks lihtsam elada ausalt oma elu ja mitte sattuda ebameeldivatesse sekeldustesse?

Eeee….kas mõne jaoks on 2500 eurot nii suur summa, et lausa peab välja mõtlema, kust selle said ja miks peaks kuskilt kontolt see väljaminekuna kajastuma? Sulaga kuni 50 tonni pole mingi probleem liigelda, kedagi ei huvita.

Saati veel, et millise riigi seadus lubaks küll suvalise hotellikülastaja kohvrit või rahakotti läbi otsida? Et üldse teada, palju tal raha kaasas on. Rääkimata selle ära võtmisest ja laborisse sõrmejälgede uuringuks saatmisest, nagu siin keegi pakkus. Ma pole küll elus kuskilt raha leidnud, aga kui keegi hotellist tuleks ja tahaks suvalisel hetkel mu rahakoti sisu näha, saadaks ta küll pikalt. Tulgu politsei ja olgu neil ka kohtuorder. Aga mille alusel küll see antaks?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Hotellis käimine pole keelatud, seksimine seal ka mitte. Sa ära kunagi enam hotellis ööbi. Mine tea mitu paari seal enne igasuguseid rõvedusi teinud on. Lisaks veel geipaarid..????

Usun ma jee, et 3 lapse vanemad nii seksinälgas on, et ööpäeva jooksul isegi spaasse ei jõua. Pärast 3 last ei ole teine pool juba ammu enam erutav.

Meil on 4 last ja kui käime SPA’s, siis 3 või 4 päeva korraga, paar-kolm korda aastas ikka. Korduvalt on juhtunud, et SPA-sse ei jõua kas üldse või jõuame vaid korra kogu külastuse jooksul. Mitte, et kogu ülejäänud aja seksiks, aga laseme rihma lõdvaks st magame kauem, vaatame mõnd filmi toas, tellime toitu tuppa, käime vannis ja oleme lihtsalt kaisus. Meie jaoks on teine pool erutav ka peale neljandat last.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Hotellis käimine pole keelatud, seksimine seal ka mitte. Sa ära kunagi enam hotellis ööbi. Mine tea mitu paari seal enne igasuguseid rõvedusi teinud on. Lisaks veel geipaarid..????

Usun ma jee, et 3 lapse vanemad nii seksinälgas on, et ööpäeva jooksul isegi spaasse ei jõua. Pärast 3 last ei ole teine pool juba ammu enam erutav.

Meil on 4 last ja kui käime SPA’s, siis 3 või 4 päeva korraga, paar-kolm korda aastas ikka. Korduvalt on juhtunud, et SPA-sse ei jõua kas üldse või jõuame vaid korra kogu külastuse jooksul. Mitte, et kogu ülejäänud aja seksiks, aga laseme rihma lõdvaks st magame kauem, vaatame mõnd filmi toas, tellime toitu tuppa, käime vannis ja oleme lihtsalt kaisus. Meie jaoks on teine pool erutav ka peale neljandat last.

ahah

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on 4 last ja kui käime SPA’s, siis 3 või 4 päeva korraga, paar-kolm korda aastas ikka. Korduvalt on juhtunud, et SPA-sse ei jõua kas üldse või jõuame vaid korra kogu külastuse jooksul. Mitte, et kogu ülejäänud aja seksiks, aga laseme rihma lõdvaks st magame kauem, vaatame mõnd filmi toas, tellime toitu tuppa, käime vannis ja oleme lihtsalt kaisus. Meie jaoks on teine pool erutav ka peale neljandat last.

Räägi veel pikemalt, kuidas te seal spaas voodis vedelete. Väga põnev.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et lapsi pole. Igal õhtul võib rihma lõdvaks lasta. Mõni peab selleks hotelli minema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on 4 last ja kui käime SPA’s, siis 3 või 4 päeva korraga, paar-kolm korda aastas ikka. Korduvalt on juhtunud, et SPA-sse ei jõua kas üldse või jõuame vaid korra kogu külastuse jooksul. Mitte, et kogu ülejäänud aja seksiks, aga laseme rihma lõdvaks st magame kauem, vaatame mõnd filmi toas, tellime toitu tuppa, käime vannis ja oleme lihtsalt kaisus. Meie jaoks on teine pool erutav ka peale neljandat last.

kodus uksed lukku ei käi?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kodus uksed lukku ei käi?

Usun, et elavad mingis 2-toalises urkas oma kambaga.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun, et elavad mingis 2-toalises urkas oma kambaga.

Ei usu jah, et mugavast kodust nii ära käia tahetaks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on 4 last ja kui käime SPA’s, siis 3 või 4 päeva korraga, paar-kolm korda aastas ikka. Korduvalt on juhtunud, et SPA-sse ei jõua kas üldse või jõuame vaid korra kogu külastuse jooksul.

Miks siis spahotelli üldse lähete kui teil seks nagu koerte pulm on?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk kuidas said rahatähtedele, mida väidad enda oma olevat, eelmise külastaja näpujäljed?

Sa ikka ise saad aru, KUI naljakas su jutt on? ????

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kodus uksed lukku ei käi?

Usun, et elavad mingis 2-toalises urkas oma kambaga.

Hakkas parem? Ei ela, meil on maja ja ruutmeetreid üle 200. Uksed käivad ka lukku. Loomulikult seksime ka kodus, mitte ainult SPA-puhkustel või hotellides käies, aga minu jutu point oli, et SPA-sse ei pea minema kui tuju pole, isegi kui see hotellis olemas on. Samamoodi nagu pole kohustuslik külastada hommikuujumist või jõusaali või joogat. Lähed puhkama argirutiinist. Meie puhul siis lasteta aeg. Maja võiks meil 600m2 ka olla, aga kui me teaks, et lukustatud ukse tagant võib iga kell mõni laps hüüda, et tahab mingit x asja, siis kõva puhkus küll.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võib iga kell mõni laps hüüda, et tahab mingit x asja, siis kõva puhkus küll.

Kas teil nelikud või, et mõni suurem seda x asja väiksemale anda ei saa?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on inimesel, kes selle raha sinna unustas, tunduvalt lihtsam tõestada, et tal see summ oli kui vargal, kelle pangakontol sellise summa maha liikumine kontolt mitte mingil moel ei kajastu. Igatahes pead sa kõvasti valetama, vassima ja mingit kägu välja ajama, et kust sul see summa tuli ja see eeldab juba kõrgemat varganäo pilotaaži, et see usutav välja kukuks

Tõega usud, et tavainimene ööbib kuningate/riigipeadega samas hotellis, et sellist hullu jälitust tegema hakataks? Isegi kriminullides ei ole sellist ogarat fantaasiat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti jahmatav suhtumine minu meelest, et kui leian hotelli seifist sinna pandud raha, loen selle endalekuuluvaks. Ülilihtne oleks ju hotelli administraatoril eelmise külastajaga ühendust võtta ja raha selle õigele omanikule tagastada?! Asi pole mitte seaduses, vaid elementaarses moraalis, inimlikus eetilisuses, ja minu meelest pole see olukord üldse võrdväärne maast leitud sajaeurosega, mis tuules lendleb ja mille tegelikku omanikku oleks peaaegu võimatu tuvastada. Kui ma tean, kellele raha kuulub (või seda, kuidas seda ülilihtsalt välja selgitada), aga jätan ikkagi kaotatud/unustatud asja salaja endale, siis loomulikult OLENGI varas, pesuehtne varas! Aga ma tõesti loodan, et enamik inimesi nii alatute rottidena ei käituks…

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki lõpetaks selle leitud raha ümber jauramise nüüd ära? Ei puutu kuidagi teemasse.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis spahotelli üldse lähete kui teil seks nagu koerte pulm on?

Mine metsa kui hea 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki lõpetaks selle leitud raha ümber jauramise nüüd ära? Ei puutu kuidagi teemasse.

Ei pesta, ei pesta, ei, ei, EIIIII – palju veel kordamist vajad?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma tean, kellele raha kuulub (või seda, kuidas seda ülilihtsalt välja selgitada), aga jätan ikkagi kaotatud/unustatud asja salaja endale, siis loomulikult OLENGI varas, pesuehtne varas! Aga ma tõesti loodan, et enamik inimesi nii alatute rottidena ei käituks…

Siinsed kõrgepalgalised tublid inimesed nii ei arva, varasatavad sealt, kus aga saavad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 234 )


Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides