Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

detsembriemmed2019@gmail.com

Meili palun kirjutada
Ees ja perekonnanimi (fbi oma)
enda tulevase beebi T.A
Linn kus elate

Hetkel pole kahjuks kirju enam tulnud? Kas saite oige meili aasreasi kirja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin meili.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 09:39; 08.05 15:53; 09.05 08:18; 05.06 13:44; 14.06 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Täna käisime Oscar testi tegemas. Kuklavolt oli 1,9 ja ninaluu olemas ning kõik mis on tähtis, vaadati üle ja vastas normidele. Hurraa!
Riskid tulid madalad: Down 1:1026, Edwards: 1:2700, Patau 1:3600 vms.
Aga kripeldama jäi arsti soovitus teha Niptify või Panorama ikkagi ka, kuna ma olen vana: 41,5 aastane. See oli ainus kriteerium, mis mu riske tõstis. Kusjuures vanus on kokku võetud riskidesse juba sisse kirjutatud.
Jaa, ma tean et ma olen vana.
Mida teie teeksite?

Vapper (12+3)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii head tulemused Vapper! Endal vanus 43, ja Oscar test tõeline peavalu, sest ei leitud ninaluud. Hiljem tegin lisauuringu kus ikka leiti ninaluu. Siiski lähen tegema Nipty testi sest, riskid 650-1200.Hinnati vahepealne risk. Äkki saan siis juulist omleti olla rahulik rase.
Kai1.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:51; 07.12 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka oscar täna. Esiteks pean nüüd aspiriini sööma 36 nädalani, mille üle ma väga rõõmus pole. Teiseks avastati mul 2 sarviline emakas. Ma olen 33 a, 1 laps, käinud ikka päris palju naistearsti juures, miks keegi seda enne maininud ei ole??
Oeh väga imelikud tunded minus..
Lapsega oli kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean ka 36nda nädalani südameaspiriini sööma. Muidu kõik oli korras, ainult kasvupeetuse risk on 1:33.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapper, nii tore kuulda, et sul kõik hästi. Ka minul kv uuringus käidud. Oi, te ei kujuta ette, kui väga ma seda kartsin… Sain ju just seal oma eelmise rasedusega kurvad uudised: lapse kv oli 5,5, riskid Downile ja Pataule 1:10 ning Edwarsile 1:4. Ja nädalake hiljem selgus koorionbiopsias, et kahjuks oligi ta haige, kuna tema südameke oli seiskunud. Peale puhastust jätsime kuu vahele ja suureks üllatuseks õnnestus kohe esimesel proovimiskuul taas rasedaks jääda. Nagu ka enne kirjutasin, olin seekord nii närvis sinna kv uuringule minnes. Arst uuris last ja kõik oli hästi, kõik oli olemas, mis selles rasedusjärgus nähtav peaks olema. Ja kui ta ütles kv suuruse- 1,38, siis puhkesin nutma. Kombineeritud risk Downile tuli 1:10018, Edwarsile ja Pataule 1:20000. Lähtudes eelmise raseduse probleemidest ning ka minu vanusest ( olen 40), samuti kaal on mul suurevõitu, mis siis peaks seda riski tõstma, tundub see minu risk tõesti madal olevat. Küsisin ka arstilt, et mis ta arvab sellest Niptify testist, siis ta ütles, et kui ma muidugi soovin teha seda, siis võin teha, tema aga ei näe selle tegemiseks põhjust, vaadates lapse näitajaid ja ka uuringutulemuse riske. Kas siin on veel ca 40a-d, kellel on risk nii väike olnud või on see selline tavapärane nr minu vanuses? Muidugi olen ma õnnelik, et riskid nii madalad, aga lihtsalt olin kogu aeg arvanud, et vanuse pärast riskid tõusevad ja ei osanud arvatagi, et alati ei pruugi vanus riski kõrgemale tõsta. Vaatasin ka just digiloost, et seekord ma ei näe uuringutulemuste lehel preeklampsia ja kasvupeetuse riski nr-t. Eelmine kord oli see ilusasti välja toodud, ma täpselt küll ei mäleta, aga mis lühenditega vmt see peaks seal olema välja toodud? Äkki ma ei oska vaadata. Hetkel ootan oma ämmaka aega ja eks saab siis ka seal üle küsida need asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes teinud Niptify kui kiiresti need vastused saab?

Käisin eile esimesel ämmaka visiidil. Nii tore naine on 🙂
Sain lõpuks ka rasedaraamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin niptify 10.06 ja saan tulemusef 27.06, sest jaanjd vahel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.05 09:39; 08.05 15:53; 09.05 08:18; 05.06 13:44; 14.06 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 14+1 täna ja paremale poole lööb nagu hooti valu. Mitte tihti aga kas see normaalne? Lähen homme niptify konsultatsiooni vb saan siis küsida järgi. Kummaline eelmine rasedus ei olnud mingeid hädasid ja nüüd koguaeg midagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi siin vist keegi enam ei räägi, küsin kas keegi lapse sugu ka juba teab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, minu tähtaeg 30.12.19 ja tulemas on aasta planeeritud kolmas pesamuna. Rasedust tänasega 13 +0 nädalat. Kuna vanust 38 siis hirm oli suur just vanusega seotud riskidest…eelmine reede käisingi kuklavolti mõõtmas ja kahjuks oli näit 5,9 mm ( norm lagi öeldi mulle on 3,5). Downi risk lausa 1:9 ja teised samuti peaaegu samad. Kõik ülejäänud näitajad oli korras kaasa arvatud vereproov. Arst suunas mind kohe edasi koorionbiopsijale 01.06.19…nüüd istun ja pabistan nagu ei suudakski midagi mõelda. Olen lugenud, et paljudel selliste näitajate korral on kõik hästi läinud kuid ka vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 10:58; 24.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dream Küsiksin, et kas sinu eelmise rasedusega olid peale koklavoldi kõik ülejäänud näitajad korras?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 10:58; 24.06 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih postitasin kaks viimast kirja kogemata KÄO ält…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tähtaeg 11.12.2019 tulemas kolmas laps aga vanust 43.Oscar läks minu arvates kehvasti ,sest saime mingi vahepealse riski kahtluse geeniriketele.Kuklavolt oli 1,7mm (see on iseenesest parim näitaja minu teiste lastega võrreldes) aga meil vist ainsana kerisid riski kõrgeks ,et ei leitud ninaluud ja minu vanus.Samas öeldi ,et veri oli väga hea.
Käisin siis nädal aega hiljem erakliinikus kus leiti ikka ninaluu aga riski ümber ei hinnatud.
17,06 oli meil Nipty test ja selle vastuse saan 2,07.Oh seda igapäevast mõtlemist nüüd….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kai1, oi kui kahju 🙁
Kas teed koorionibiopsia või LVU?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 08.04 15:51; 16.04 20:49; 17.04 20:03; 22.04 21:31; 07.05 09:30; 07.05 09:35; 18.05 08:33; 19.05 19:39; 10.06 15:27; 25.06 10:34; 22.08 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehakse koorinobiopsia, kuna perekonnas on geenirike esinenud. Aga ma ei saa aru, mis vahe on koorionibiopsial ja looteveeuuringul? Oskab keegi selgitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Tegin ka endale perekooli kasutaja, et saaksin vahest siia teemasse kirjutada. Kuigi olen FB grupis ka, aga vahest tahaks natuke privaatsust. 🙂
Selline küsimus, et kas päevade laadsed torked emakas on okei? Eriti õhtuti hakkab torkima. Rasedust on 15.nädalat. kas emakas venib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 13:47; 10.07 20:08; 22.07 10:28; 16.10 20:33; 16.11 16:30; 07.12 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samamoodi torked alakõhus ja just õhtuti. Ma väga ei muretse, sest igasugused veidrad valud käivad ilmselt asja juurde, kui just pole tegu tugeva valuga. Sel juhul tasuks arstile kurta.
16+3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 15:52; 25.06 14:16; 02.07 14:17; 18.11 16:14; 19.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks lahkun detsembri beebidest kuna UH kinnitas, et minu kõhubeebi on väga raskes seisus ja rasedus katkestatakse. Edu kõigile teistele ja õnnelikke beebisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, kui kurb lugeda 🙁 Palju jõudu sulle ja pea vastu!

Mina olen ka fb grupis olemas, aga tõesti siin veidi privaatsem ja hea meelega jutustaks ka siin kaasa aegajalt.

Ma ise olen hädas migreenivaludega ja siis tunnen süümekaid kui Paracetamoli jälle võtma pean. xD
Õnneks peavalud ei ole enam tihedad, aga siin tuulised ilmad kutsuvad valu kohe esile :/

Muidu hetkel selline periood, kus eriti ei saa arugi, et rase – liigutusi ei tunne veel ja samas iiveldus jm vaevused ka üle läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dream Küsiksin, et kas sinu eelmise rasedusega olid peale koklavoldi kõik ülejäänud näitajad korras?

Kõigepealt anna palun andeks, et sulle ei ole vastanud, aga käin siin nüüdseks harva ja ei olnud su postitust näinud. Ja nüüd lugesin ka su järgmist postitust…Mul on väga kahju. Aga minul oli jaa kv lapsel 5.5 ning kombineerituna vereprooviga tulid riskid Down ja Patau 1: 10, Edwars 1:4. Ja selguski ka tõsiasi, et ta oligi haige, kuna nädal hiljem oli tema südameke seiskunud. Üks asi, mis mind sinu kirjas mõtlema pani, oli see, et vereproov oli korras. Tekkis küsimus, et kuna need riskid tulevad kombineerituna vereproovist, vanusest ja kv mõõtmise tulemusest, kuidas said siis vereproov korras olla? Pelgalt kv mõõt v vanus nii suurt riski ei anna?! Ja tean, et hetkel ei lohuta sind miski, aga kõik saab korda. Anna endale aega olla kurb ja kui olete valmis uuesti üritama, siis kõik läheb edaspidi hästi. Meie otsustasime selle tee kohe uuesti ette võtta ja rasedaks jäin üllatuslikult kohe esimesel kuul. Seekord titaga kõik ok, kv oli 1.38 ja riskid Downile 1:10018 ja Pataule-Edwardsile 1:20000. Samas mu vanus juba 40. Jaa, selle raseduse algus on olnud raske eelkõige emotsionaalselt, hirm kv uuringu eel jmt, kuid nüüd nädalaid juba 17+2 ja natsa kergem on. Ootan väga esimesi liigutusi ja LA uuringut, peale mida saab ehk ennast veel kergemini tunda. Aga sulle veelkord, ole tubli! Dream

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 20:28; 01.07 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Niptify tulemused,kõik riskid madalad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Niptify tulemused,kõik riskid madalad ????

Tore, et sul kõik hästi! Aga luba ma küsin, et kuidas sa vastused said? Ma tegin 17. ITK-s, sest vereanalüüside järgi risk oli olemas. Ja mulle öeldi, et kui tulemused kehvad, siis helistatakse. Ma eilsest olen muretsenud, et jumala eest nüüd keegi ei helistaks. Ajaliselt tegime testi suhteliselt samal ajal, et kas sa ise võtsid ühendust või sulle saadeti see info? Kusagilt jäi silma, et mõnele saadeti meilile tulemused. Mulle seda võimalust ei pakutudki.

Natuke nõme ju ka, et teen kalli testi ja siis pean lootma, et keegi ei võtaks ühendust. Võiks siis olla süsteem, et tuleb meilile või saan kõne igal juhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 15:52; 25.06 14:16; 02.07 14:17; 18.11 16:14; 19.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin pelgus 18 juuni ja sain vastused meilile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Ka 17.06 antud Niptify ja vastus tuli eile lõuna ajal helistamise teel(TÜK). Vastus oli meile hea kõik riskid madalad. Seega loodame nüüd ilusti lõpuni minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised,

Kirjutasin meilile sooviavalduse liituda facebooki grupiga. Kirjutan igaks juhuks siia (juhuks, kui meilihaldur ei ole märganud), kuna ei ole veel vastust saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kah üks nendest, kes eelistab anonüümsust ja ei taha FB grupiga liituda…

Mul tähtaeg dets lõpp, 2 laps (esimene 2,5a).
Raseduse alguses pidevalt halb enesetunne – meeletu väsimus ja iiveldus (ei oksendanud). Ootasin ja ootasin seda II trimestri algust – peaks ju parem hakkama – aga no ei ole eriti paremaks läinud.

Mul on pidevalt selline tunne nagu tudengipõlves pühapäeviti, kus sai eelmine päev kl 5-ni tantsitud ja veinitatud, tegelikult isegi hullem “pohmakas”.
Tegelikult lausa naljakas mõelda: väga noorena sai pidutsetud ja pohmakat polnud, hiljem oli pidu ja oli pohmakas, nüüd pole pidu aga on ainult pohmakas 😀
Jube enesehaletsus on peal ja nagu kuri kah enda peale, et ma selline nõrguke olen. Rasedus polevat ju haigus… Ma olen enamuse ajast voodis ja pean end kõvasti kokku võtma, et saaks kodumajanduse ja lapsega tegeletud. Töö on mul õnneks paindlik, teen kodust ja hetkel olen koormuse olematuks vähendanud…aga ka sellega raskusi.

Kahju on ka mehest – no tal on raske koos elada sellise inimesega, näen, et ta on stressis.
Seksis üritasin vastu tulla mehele ikka – endal muidugi isu absoluutselt pole. Nüüd on tavaseks füüsiliselt võimatu – tupp on kuidagi teistmoodi tundlik/valulik. Ei aita ka libesti, ikka tunnen kõrvetuse tunnet ja ebamugavust. Aga saab ju ka muudmoodi kui vaid jaksu oleks…

Kas minusuguseid on veel? Mis aitab teil toime tulla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:21; 19.11 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mul on ka kuude viisi selline väsimus, et kukun pea iga päev 16st täiesti voodisse ja magan mitu tundi. Olen orgunninud oma elu nii, et mul poleks pea ühtki kohustust ega kokkulepet, praegu, suvel on see võimalik ja samamoodi on mul töö paindlik ja saan õnneks palju teha kodust voodist arvutiga. Vahel tuleb ka haletsushoog, et kuidas küll kõik teised nii vaprad rasedad on ja ringi mässavad, aga siis mõtlen, et teen ikka kõike enesetunde, mitte teiste järgi.
Seksi osas mul küll enamvähem okei endiselt, väsimus vaid mõjutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka suur väsimus ja mind üllatab, et vereproovid ju kõik korras hemoglobiin 148,millest see väsimus.
Kas keegi lapsele midagi ostnud ka juba. Ise olen riideid ostnud, eelmisest alles pole, 12 a vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.