Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 9 postitust - vahemik 211 kuni 219 (kokku 219 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:
Hele1122

detsembriemmed2019@gmail.com

Meili palun kirjutada
Ees ja perekonnanimi (fbi oma)
enda tulevase beebi T.A
Linn kus elate

Hetkel pole kahjuks kirju enam tulnud? Kas saite oige meili aasreasi kirja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutasin meili.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei! Täna käisime Oscar testi tegemas. Kuklavolt oli 1,9 ja ninaluu olemas ning kõik mis on tähtis, vaadati üle ja vastas normidele. Hurraa!
Riskid tulid madalad: Down 1:1026, Edwards: 1:2700, Patau 1:3600 vms.
Aga kripeldama jäi arsti soovitus teha Niptify või Panorama ikkagi ka, kuna ma olen vana: 41,5 aastane. See oli ainus kriteerium, mis mu riske tõstis. Kusjuures vanus on kokku võetud riskidesse juba sisse kirjutatud.
Jaa, ma tean et ma olen vana.
Mida teie teeksite?

Vapper (12+3)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii head tulemused Vapper! Endal vanus 43, ja Oscar test tõeline peavalu, sest ei leitud ninaluud. Hiljem tegin lisauuringu kus ikka leiti ninaluu. Siiski lähen tegema Nipty testi sest, riskid 650-1200.Hinnati vahepealne risk. Äkki saan siis juulist omleti olla rahulik rase.
Kai1.

Please wait...
Postitas:
Millu9

Minul oli ka oscar täna. Esiteks pean nüüd aspiriini sööma 36 nädalani, mille üle ma väga rõõmus pole. Teiseks avastati mul 2 sarviline emakas. Ma olen 33 a, 1 laps, käinud ikka päris palju naistearsti juures, miks keegi seda enne maininud ei ole??
Oeh väga imelikud tunded minus..
Lapsega oli kõik korras.

Please wait...
Postitas:
KiisuKass

Ma pean ka 36nda nädalani südameaspiriini sööma. Muidu kõik oli korras, ainult kasvupeetuse risk on 1:33.

Please wait...
Postitas:
Dream

Vapper, nii tore kuulda, et sul kõik hästi. Ka minul kv uuringus käidud. Oi, te ei kujuta ette, kui väga ma seda kartsin… Sain ju just seal oma eelmise rasedusega kurvad uudised: lapse kv oli 5,5, riskid Downile ja Pataule 1:10 ning Edwarsile 1:4. Ja nädalake hiljem selgus koorionbiopsias, et kahjuks oligi ta haige, kuna tema südameke oli seiskunud. Peale puhastust jätsime kuu vahele ja suureks üllatuseks õnnestus kohe esimesel proovimiskuul taas rasedaks jääda. Nagu ka enne kirjutasin, olin seekord nii närvis sinna kv uuringule minnes. Arst uuris last ja kõik oli hästi, kõik oli olemas, mis selles rasedusjärgus nähtav peaks olema. Ja kui ta ütles kv suuruse- 1,38, siis puhkesin nutma. Kombineeritud risk Downile tuli 1:10018, Edwarsile ja Pataule 1:20000. Lähtudes eelmise raseduse probleemidest ning ka minu vanusest ( olen 40), samuti kaal on mul suurevõitu, mis siis peaks seda riski tõstma, tundub see minu risk tõesti madal olevat. Küsisin ka arstilt, et mis ta arvab sellest Niptify testist, siis ta ütles, et kui ma muidugi soovin teha seda, siis võin teha, tema aga ei näe selle tegemiseks põhjust, vaadates lapse näitajaid ja ka uuringutulemuse riske. Kas siin on veel ca 40a-d, kellel on risk nii väike olnud või on see selline tavapärane nr minu vanuses? Muidugi olen ma õnnelik, et riskid nii madalad, aga lihtsalt olin kogu aeg arvanud, et vanuse pärast riskid tõusevad ja ei osanud arvatagi, et alati ei pruugi vanus riski kõrgemale tõsta. Vaatasin ka just digiloost, et seekord ma ei näe uuringutulemuste lehel preeklampsia ja kasvupeetuse riski nr-t. Eelmine kord oli see ilusasti välja toodud, ma täpselt küll ei mäleta, aga mis lühenditega vmt see peaks seal olema välja toodud? Äkki ma ei oska vaadata. Hetkel ootan oma ämmaka aega ja eks saab siis ka seal üle küsida need asjad.

Please wait...
Postitas:
Millu9

Kes teinud Niptify kui kiiresti need vastused saab?

Käisin eile esimesel ämmaka visiidil. Nii tore naine on 🙂
Sain lõpuks ka rasedaraamatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tegin niptify 10.06 ja saan tulemusef 27.06, sest jaanjd vahel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 9 postitust - vahemik 211 kuni 219 (kokku 219 )

Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019