Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 522 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:
K22

Suured Ônnesoovid positiivsete uudiste teatajatele!

Ma sain tĂ€na vereanalĂŒĂŒsi tulemused – hcg 5. Punkts oli 9.10 ja siirdamine 14.10. Arst ei usu hĂ€sti, et midagi sealt areneks. Pakkus aga esmaspĂ€eval uuesti vereanalĂŒĂŒsi tegemist. Kahjuks olen aga Eestist Ă€ra ja seega arvas, et vĂ”iksin progesterooniga lĂ”petada. Mul hakkas aga nii kipitama – mĂ”ned pĂ€evad tagasi oli paar pĂ€eva jĂ€rjest paha olla, enne seda olid valud nagu pĂ€evad algaksid. Äkki siiski on vĂ”imalik, et hiline kinnitumine ja sealt vĂ”ib siiski midagi tulla (samas mĂ”ni kord on ka pĂ€evade ajal vĂ€ga paha olla olnud)? Vb peaks minema ja mĂ”nes tasulises kohas esmaspĂ€eval laskma vereanalĂŒĂŒsi teha enne kui rohuga lĂ”petada? Samas vb on lootus nii imepisike vĂ”i ĂŒldse olematu ja kaotan nii vĂ”imaluse sel aastal uuesti proovida.

Need, kes mitmendal ringil on – mitu tsĂŒklit teil vahele on jĂ€etud tĂ€isringi jĂ€rgselt? Kuidas tsĂŒklite vahele jĂ€tmise vajadust selgitatud on? Kuna mul pikad ja natuke ettearvamatud tsĂŒklid, siis 1 pillivaba + 1 pillidega tsĂŒkkel tĂ€hendaks tĂ”enĂ€oliselt alles jĂ€rgmisel aastal uut katsetamist (kui rohud nĂŒĂŒd Ă€ra jĂ€tta, vĂ”iks pĂ€evadel lihtsam tulla olla). Olgugi, et proovisin vĂ”imalikult neutraalselt kogu seda protsessi vĂ”tta, olen vist siiski liiga kinnisideeks rasestumise vĂ”tnud 🙁

VÀga kurb ja nÔutu olen.. ja muudkui googeldan, aga ega vÀga infot sellise olukorra kohta ei leia.

M.

Kui vĂ€hegi lootust on, siis ma jĂ€tkaks rohtudega. Endal pĂ€rast sĂŒda rahul, et tegid kĂ”ik endast oleneva. Kui sa kohe Ă”igel ajal veretesti teha ei saa, siis nĂ€iteks osta endale kaasa rasedusteste 10 ja 25 tundlikusega. Siis saad teada, kas on juba nii palju tĂ”usnud paari pĂ€eva pĂ€rast.

Please wait...
Postitas:
K22

Tere

Alustan 29. oktoobril pika skeemiga. Hetkel on selgusetu, kui pikk vahe on esimesel menopausi tekitaval sĂŒstil ja juba munarakke stimuleerival sĂŒstil (kaks nĂ€dalat v kolm nĂ€dalat)? IVF nĂ”ustamisel Ă€mmaemand ei maininud selgelt aega nende vahel. Ei taibanud kĂŒsida ka, sest mulle öeldi, et ravi algab nii, et helistan oktoobri esimesel nĂ€dalal dr Rassi kabineti ja siis mÀÀrame kohtumise aja. Arvasin, et kohtumisel siis selgitatakse kĂ”ike lĂ€hemalt. Aga pandi lihtsalt helistades sĂŒsti aeg ja kĂ”ik.

Nii et hetkel ei teagi, et kui saan nĂŒĂŒd teisipĂ€eval esimese (kliimaksi) sĂŒsti, et kui kaua see “mĂ”jub” enne, kui munarakke kasvatavad sĂŒstid peale tulevad? Oskab keegi öelda, kel pikk skeem parasjagu kĂ€sil vĂ”i hiljuti lĂ”petanud pika skeemi? Vaja oleks siiski nĂ€dalate lĂ”ikes aru saada, millal mul punktsioon saab tĂ”enĂ€oliselt olema. Ja neil, kellele kliimaksi sĂŒst tehtud, milliseid kĂ”rvalmĂ”jusid on oodata? K22 juba kirjeldas ĂŒht-teist. Kas keegi veel minuga samas rĂŒtmis? Toimetan siis ITK-s.

Liblikas

Mul tuli nĂŒĂŒd teist korda ka (olude sunnil) pikk skeem. Ma pidin Diphereline tegema kindlasti nĂ€dal enne ennustatavaid jĂ€rgmisi pĂ€evi. Veretesti ja arsti aeg olid siis juba kokkulepitud. Mul jĂ€i vahele 15 pĂ€eva, aga oleks vĂ”inud ka reedesel pĂ€eval sĂŒsti teha, siis oleks jÀÀnud 18 pĂ€eva. Saan aru, et tĂ€htis on, et see mĂ”juma hakkab. Siis edasi pole nii tĂ€htis, mitmendal pĂ€eval alustada. Veretestiga kontrollis arst seekord ainult, kas hakkas mĂ”juma (östradiooli). Edasi hakkasin sĂŒstima nii, et ei pruugi pĂ€ris 14 pĂ€eva enne punktsiooni olla. Mulle tundub, et see ei kĂ€i ka tĂ€pselt pĂ€evade arvu jĂ€rgi, vaid millal folliikulid on piisavalt suureks kasvanud. Praegu olen nii aru saanud. Eks ma pĂ€rast teist ringi olen jĂ€lle targem. Olen ka ITKs.

Please wait...
Postitas:
Mai Kelluke

Tere

Alustan 29. oktoobril pika skeemiga. Hetkel on selgusetu, kui pikk vahe on esimesel menopausi tekitaval sĂŒstil ja juba munarakke stimuleerival sĂŒstil (kaks nĂ€dalat v kolm nĂ€dalat)? IVF nĂ”ustamisel Ă€mmaemand ei maininud selgelt aega nende vahel. Ei taibanud kĂŒsida ka, sest mulle öeldi, et ravi algab nii, et helistan oktoobri esimesel nĂ€dalal dr Rassi kabineti ja siis mÀÀrame kohtumise aja. Arvasin, et kohtumisel siis selgitatakse kĂ”ike lĂ€hemalt. Aga pandi lihtsalt helistades sĂŒsti aeg ja kĂ”ik.

Nii et hetkel ei teagi, et kui saan nĂŒĂŒd teisipĂ€eval esimese (kliimaksi) sĂŒsti, et kui kaua see “mĂ”jub” enne, kui munarakke kasvatavad sĂŒstid peale tulevad? Oskab keegi öelda, kel pikk skeem parasjagu kĂ€sil vĂ”i hiljuti lĂ”petanud pika skeemi? Vaja oleks siiski nĂ€dalate lĂ”ikes aru saada, millal mul punktsioon saab tĂ”enĂ€oliselt olema. Ja neil, kellele kliimaksi sĂŒst tehtud, milliseid kĂ”rvalmĂ”jusid on oodata? K22 juba kirjeldas ĂŒht-teist. Kas keegi veel minuga samas rĂŒtmis? Toimetan siis ITK-s.

Liblikas

Hei!

Mina just alustasin pika skeemiga:
Diphereline sĂŒst 15.10
PĂ€evad hakkasid 22.10, arsti juurde 30.10 ja siis ta vaatab otsustab kas hakkan kohe samast pĂ€evast (30.10) sĂŒstima vĂ”i nĂ€dal hiljem – nii arst telefoni teel ĂŒtles.
Eelmine kord oli nii:
Diphereline sĂŒst 27.12
PĂ€evad hakkasid 08.01 (13.pĂ€eval peale sĂŒsti), sĂŒstima hakkasin 16.01 (21.pĂ€eval).
Punktsioon 31.01 (36.pÀeval).

Ma just lĂ€bisin ise kĂ”ik need kĂŒsimused ja arvutused, sest mul on november vĂ€ga hull kuu töö mĂ”ttes, ja pidin aru saama kuhu see punktsioon ja siirdamine jÀÀvad. Arsti sĂ”nul jÀÀb punktsioon kas nĂ€dalasse 46 vĂ”i 47, 30.10 peaks saama kĂ”ik selgeks.

Minul eelmine kord oli suur Àrevus ja peavalu, aga seda tÀpselt kuni pÀevade alguseni. Emotsionaalselt olin tundlik, muud midagi ei tÀheldanud.
Seekord ei ole veel midagi tundnud.

P.S. Me oleme kuskil teemas suhelnud, aga ma ei suuda kuidagi enam ĂŒles leida, kus tĂ€pselt… Igal juhul – edu meile! 😉

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul siis tÀna 3-s pÀev peale 5-pÀevaste mammude siirdamist. Siiamaani on kÔht punnitanud ja vaikselt vahepeal torkinud. Aga tÀna tundsin esimest korda selliseid teravamaid valusid. Lisaks on aegajalt löönud ka selga valu. Juba hakkavad igasugused muremÔtted vaikselt ligi hiilima. :/

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ma sain tĂ€na vereanalĂŒĂŒsi tulemused – hcg 5. Punkts oli 9.10 ja siirdamine 14.10. Arst ei usu hĂ€sti, et midagi sealt areneks. Pakkus aga esmaspĂ€eval uuesti vereanalĂŒĂŒsi tegemist. Kahjuks olen aga Eestist Ă€ra ja seega arvas, et vĂ”iksin progesterooniga lĂ”petada. Mul hakkas aga nii kipitama – mĂ”ned pĂ€evad tagasi oli paar pĂ€eva jĂ€rjest paha olla, enne seda olid valud nagu pĂ€evad algaksid. Äkki siiski on vĂ”imalik, et hiline kinnitumine ja sealt vĂ”ib siiski midagi tulla (samas mĂ”ni kord on ka pĂ€evade ajal vĂ€ga paha olla olnud)? Vb peaks minema ja mĂ”nes tasulises kohas esmaspĂ€eval laskma vereanalĂŒĂŒsi teha enne kui rohuga lĂ”petada? Samas vb on lootus nii imepisike vĂ”i ĂŒldse olematu ja kaotan nii vĂ”imaluse sel aastal uuesti proovida.

Need, kes mitmendal ringil on – mitu tsĂŒklit teil vahele on jĂ€etud tĂ€isringi jĂ€rgselt? Kuidas tsĂŒklite vahele jĂ€tmise vajadust selgitatud on? Kuna mul pikad ja natuke ettearvamatud tsĂŒklid, siis 1 pillivaba + 1 pillidega tsĂŒkkel tĂ€hendaks tĂ”enĂ€oliselt alles jĂ€rgmisel aastal uut katsetamist (kui rohud nĂŒĂŒd Ă€ra jĂ€tta, vĂ”iks pĂ€evadel lihtsam tulla olla). Olgugi, et proovisin vĂ”imalikult neutraalselt kogu seda protsessi vĂ”tta, olen vist siiski liiga kinnisideeks rasestumise vĂ”tnud 🙁

VÀga kurb ja nÔutu olen.. ja muudkui googeldan, aga ega vÀga infot sellise olukorra kohta ei leia.

M.

Minul oli esimene tĂ€isring mai lĂ”pp – juuni algus ITKs ja uue tĂ€isringi ajaks pandi detsember, millest ma siiski ITKs loobusin, kuna kolisime NovaVitasse ĂŒle. ITKs ei lĂ€inud siis kĂŒlma tookord ĂŒhtegi. Ma ei teagi, millest see oleneb, kui pikk vahe kahe tĂ€isringi vahele jĂ€etakse.. haigekassa rahastusest ehk?

J.S

Please wait...
Postitas:
Mai Kelluke

M.

Minul soovitati peale raseduse katkestamist mÔned kuud vahele jÀtta.
Peale kĂŒlmaringi ebaĂ”nnestumist soovitati 1 kuu vahele jĂ€tta.
Ma olen aru saanud nii, et need soovitused sĂ”ltuvad sinu tervisest ja olukorrast ja Haigekassa rahastusest. NĂ€iteks oktoobris Pelgulinnast Nova Vitasse ĂŒle minnes öeldi seal kohe, et raha anti juurde ja saab tegutseda kohe.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Myy, Ă€ra mĂ”tle ĂŒle ja lase kehal ja loodusel teha oma töö. Kui mul IVF-i kĂŒlmaringi Ă”nnestumine oli, siis ka torkis siit ja sealt. See on normaalne. Keha arvab, et pĂ€evad peaksid hakkama aga siis jĂ€lle saab signaale, et oot-oot, meil on hoopis teised plaanid. Ja seda torkimist siit ja sealt oli 3 kuud, sest emakas on suured muutused ja ettevalmistused uue elu ilmaletoomiseks. Ole vpper ja pea vastu 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul siis tÀna 3-s pÀev peale 5-pÀevaste mammude siirdamist. Siiamaani on kÔht punnitanud ja vaikselt vahepeal torkinud. Aga tÀna tundsin esimest korda selliseid teravamaid valusid. Lisaks on aegajalt löönud ka selga valu. Juba hakkavad igasugused muremÔtted vaikselt ligi hiilima. :/

Myy

Myy, oleme tÀpselt samas graafikus!
tÀna 4s pÀev pÀrast 5pÀevase siirdamisest.
millal Su vereproov on? Sulle siirdati 2?

proovin mitte mÔelda sellest mida mu keha teeb, olen ka varem igasuguseid asju tundud ja tegelikult need ei tÀhendanud midagi.
arvan, et kui liiga palju hakkan asju ette kujutama siis teen koduse testi, mis maa peale tagasi toob, vĂ”i siis vĂ€ga Ă”nnelikuks teeb. aga kuni pea selge pĂŒsib, proovin lihtsalt reedese vereproovini enda mĂ”tteid muude asjadega tegelemas hoida.

soe tunne on teada, et keegi teine tÀpselt sama kaugel on. hoian Su vÀikestele pöialt.

Celly

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Myy

proovin mitte mÔelda sellest mida mu keha teeb, olen ka varem igasuguseid asju tundud ja tegelikult need ei tÀhendanud midagi.

arvan, et kui liiga palju hakkan asju ette kujutama siis teen koduse testi, mis maa peale tagasi toob, vĂ”i siis vĂ€ga Ă”nnelikuks teeb. aga kuni pea selge pĂŒsib, proovin lihtsalt reedese vereproovini enda mĂ”tteid muude asjadega tegelemas hoida.

soe tunne on teada, et keegi teine tÀpselt sama kaugel on. hoian Su vÀikestele pöialt.

Celly

KĂ€gu 15:28
AitÀh Sulle toetavate sÔnade eest!

Celly – jah, minul siirdati 2 5-pĂ€evast mammukest. 3 eelnevat katset on ebaĂ”nnestunud ja see oli embrĂŒoloogi soovitus. Vereproov on 30-dal. Katsun ka end pidevalt tegevuses hoida, aga nii kui mingi torge/valu on, siis kohe mĂ”tlen, et huvitav, mis see oli. TĂ€na olen aegajalt tundnud Ă”rna pĂ€evade moodi valu aga mĂ”tlesin enda jaoks asjad selgeks nii, et olen andnud endast parima ja ega midagi rohkemat teha ei saa. Tuleb mis tuleb. Kas Sina proovid oodata veretestini Ă€ra? (Et kui vĂ€hegi suudad, siis kodust testi ei tee?). Igaljuhul hoian ka Sulle pöialt!

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Myy

Celly

KĂ€gu 15:28

AitÀh Sulle toetavate sÔnade eest!

Celly – jah, minul siirdati 2 5-pĂ€evast mammukest. 3 eelnevat katset on ebaĂ”nnestunud ja see oli embrĂŒoloogi soovitus. Vereproov on 30-dal. Katsun ka end pidevalt tegevuses hoida, aga nii kui mingi torge/valu on, siis kohe mĂ”tlen, et huvitav, mis see oli. TĂ€na olen aegajalt tundnud Ă”rna pĂ€evade moodi valu aga mĂ”tlesin enda jaoks asjad selgeks nii, et olen andnud endast parima ja ega midagi rohkemat teha ei saa. Tuleb mis tuleb. Kas Sina proovid oodata veretestini Ă€ra? (Et kui vĂ€hegi suudad, siis kodust testi ei tee?). Igaljuhul hoian ka Sulle pöialt!

Myy

minul oli see kolmas siirdamine ja seni pole ma veel kunagi vereproovini vastu pidanud.
mingil hetkel, kui mÔtted igapÀevast toimimist takistama hakkavad, siis olen koduse testi teinud. vÔi, noh mis ma valetan, ikka mitu testi enne vereproovi.. siis saan selleks pÀevaks mingi selguse ja saan edasi elada.
nii et ma ei anna lubadusi, aga vĂ€hemalt ĂŒritan.

Celly

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Mina vĂ”tsin eelmisel nĂ€dala endale puhkuse lausa peale siirdamist. Tahtsin vĂ”imalikult palju keskenduda enda hoidmisele 🙂 Kuna meil kolmas ja viimane katse, siis on hetkel kĂ”ik lootused selle ĂŒhe pisikese peal. 22.10 oli siirdamine, teisel ja kolmandal pĂ€eval tundsin vaikset turkimist. MĂ”tlesin, et vara ju veel.. samas googeldasin igalt poolt ja otsisin mĂ€rke, et kas ikka peaks juba pesastumine toimuma. Turkimised on nĂŒĂŒdseks jĂ€rgi andnud ja rohkem nagu ei olegi mingeid mĂ€rke. KĂŒll katsun rindu, et kas juba lĂ€hevad valusaks, aga ei midagi. MĂ”tlesin kĂŒll rahulikult vĂ”tta ja valmistada end ette ka ebaĂ”nnestumiseks, aga noh…. sisimas ikka nii loodan, et Ă”nnestub. Veretest mul alles 05.11.
Ei teagi veel, kas teha kodus varem test vĂ”i mitte. Kuna veretesti tegemise pĂ€eval olen tööl, siis ilmselt oleks lihtsam kui varem kodus testin ja negatiivsete uudiste kuulmine vĂ€ga rivist vĂ€lja ei lööks. Esimesel korral ulgusin tööl ikka korralikult. Teisel korral algasid pĂ€evad enne veretesti ja siis oli kuidagi lihtsam. NĂŒĂŒd siis mĂ”tlen veel, mida teha. Mees arvab, et ei peaks testima, eks vaatame kaua vastu pean.
Myy ja Celly olen mÔtetes ka teiega ja pöidlad on tugevasti peos!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Unimyts – hea on Sinust vahepeal kuulda. 🙂 Elan Sulle vĂ€ga kaasa ja hoian pöialt!

Ostsin eile Benu varajase roosa testi koju valmis, et enne kolmapĂ€evast vereanalĂŒĂŒsi see Ă€ra teha. (Olen selline inimene, kes tahaks enne vastuse teada saada ja omaette vaikselt nutud Ă€ra nutta). Kahjuks ei pidanud mu nĂ€rv vastu ja tegin selle juba tĂ€na hommikul, et siis rahu majas ja saab pĂ€evaga edasi minna. Ja mis ma siis nĂ€gin.. 3 minuti jooksul ilmus sinna imeĂ”rn triibuke. MĂ”tlesin, et nĂ€en valesti ja kĂ€skisin mehel ĂŒle vaadata aga ka tema ĂŒtles, et triipu pole vaja otsidagi, ta on Ă”rnake aga olemas. (Siirdamine siis 23.okt ehk tĂ€na 5 -s pĂ€ev). Ovitrelle tegin ma 16 okt 21:00, ehk tĂ€na 12-s pĂ€ev sĂŒstist. Usun, et ka selle jÀÀgid peaksid tĂ€naseks kehast vĂ€ljas olema. Tahaks niivĂ€ga rÔÔmustada, aga ei julge. Ülehomme juba vereanalĂŒĂŒs ja ehk siis saab asi selgemaks.

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Oi kui vahva, Myy!
Ma niii loodan koos sinuga! 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

nii ruttu said tulemuse!
siis vĂ”ivad need kĂŒll kaksikud olla.
palju Ă”nne muidugi, hoian pöialt edasi et Teil (edaspidi ainul teietan 🙂 kĂ”ik sujuks.

tekitasid nĂŒĂŒd minus ka kiusatuse 🙂
Celly

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

nii ruttu said tulemuse!

palju Ă”nne muidugi, hoian pöialt edasi et Teil (edaspidi ainul teietan 🙂 kĂ”ik sujuks.

Celly

Ma tĂ”simeeli ise ka arvasin, et suudan selle alles homme/ĂŒlehomme teha, kuigi peaksin ju end teadma. Loodan, et veretest kinnitab seda triibukest. Tegelt on mul isegi hea meel, et tĂ€na Ă€ra tegin, sest tööl ĂŒsna kiire nĂ€dal tulemas, siis oskan end ehk natukenegi rohkem hoida.

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

nii ruttu said tulemuse!

Celly

Ma tĂ”simeeli ise ka arvasin, et suudan selle alles homme/ĂŒlehomme teha, kuigi peaksin ju end teadma. Loodan, et veretest kinnitab seda triibukest. Tegelt on mul isegi hea meel, et tĂ€na Ă€ra tegin, sest tööl ĂŒsna kiire nĂ€dal tulemas, siis oskan end ehk natukenegi rohkem hoida.

Myy

Minul nĂ€itas ovidrelle sĂŒsti veel ka 12. pĂ€eval kui tegin testi 10 tundlikusega

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

nii ruttu said tulemuse!

Celly

Myy

Minul nĂ€itas ovidrelle sĂŒsti veel ka 12. pĂ€eval kui tegin testi 10 tundlikusega

Ma enda puhul ei usu, et see ovitrelle olla vĂ”iks. Kuna mul oli vĂ€ike hĂŒperioht ka, siis jĂ”in esimesed 3 – 4 pĂ€eva vĂ€hemalt 2 liitrit vedelikku. Arvan, et see peaks ammu mul kehast vĂ€ljas olema nĂŒĂŒdseks. Ühe korra olen veel ovitrelle 9-ks pĂ€evaks kehast vĂ€lja testinud.

Ostsin tĂ€na ĂŒhe biocardi veel lisaks. Teen selle homme hommikul Ă€ra ja kui triip tumedam kui tĂ€na, siis ehk vĂ”in tasapisi ime tĂ€itumist uskuma hakata!

Myy

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Super Myy!!! Ooooo… mul nii hea meel praegu!!! Samamoodi kiusatus kohe ise ka testida 🙂 Katsun ikka paar pĂ€eva veel vastu pidada.

Please wait...
Postitas:
K22

Nii toredad uudised, My 😀

Ma ei mĂ€leta enam, mitmendal pĂ€eval, aga tegin ka eelmine kord ĂŒhe testi ĂŒpris ruttu, mis oli negatiivne ja siis sain kindel olla, et Ovitrelle on lĂ€inud. See oli vĂ€hem, kui nĂ€dal pĂ€rast siirdamist kindlasti.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Õnne triibu ootajatele!

Mina kolin mĂ”nda jĂ€rgmisesse kuusse edasi. KĂ€isin tegin vereanalĂŒĂŒsi uuesti ja see kahjuks languses. VĂ€hemalt tean, et midagi siiski toimus:)

M.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ma ei suuda seda uskuda, kuid minul eile tĂ€pi sĂŒdamelöögid nĂ€htud đŸ„° Tahaksin rÔÔmust hĂŒpata, kuid samas ei julge veel…6+6

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
cirts14

Mina kirjutasin 😊

Ma ei suuda seda uskuda, kuid minul eile tĂ€pi sĂŒdamelöögid nĂ€htud đŸ„° Tahaksin rÔÔmust hĂŒpata, kuid samas ei julge veel
6+6

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Myy, kas tegid tÀna hommikul uue testi?
Kuna ma esimese korraga kĂ”iki proge retsepte vĂ€lja ei ostnud kuid praeguse seisuga pean selle viimase ka siiski vĂ€lja ostma, siis ilmselt ostan ka ĂŒhe rasedustesti kaasa 🙂 Ei suuda ikka kiusatusele vastu panna.

Cirts14, palju-palju Ônne sulle ja ilusat kasvamist!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Myy, kas tegid tÀna hommikul uue testi?

Kuna ma esimese korraga kĂ”iki proge retsepte vĂ€lja ei ostnud kuid praeguse seisuga pean selle viimase ka siiski vĂ€lja ostma, siis ilmselt ostan ka ĂŒhe rasedustesti kaasa 🙂 Ei suuda ikka kiusatusele vastu panna.

Cirts14, palju-palju Ônne sulle ja ilusat kasvamist!

Cirts 14 – super, palju Ă”nne!

Unimyts – jah, tegin biocardi plaattesti hommikul, 5 minuti sees jĂ€lle triibuke olemas. Mees ĂŒtles ka, et tĂ€na on juba konkreetsem triip kui eile. Appi… No ma ei suuda seda ikka veel enne uskuda, kui homne vereanalĂŒĂŒs seda kinnitab. 😀 Ja kui kinnitab, siis suur kĂŒsimus, kas ĂŒks vĂ”i kaks? 😊
Kas Sa plaanid homme hommikul Àra teha?

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Palju, palju Ônne Teile naised kel juba Ônnestunud ja Ônne, edu neile kel kohe, kohe ka positiivne vastus kÀes!!!
Endal teine tÀisring algamas nov lÔpus aga kÀin ikka igapÀevaselt lugemas, kaasaelamas ja endale lootust ammutamas!
Nii tore on lugeda riburada pidi Ônnestumisi!
Hoian pöidlaid kÔigile!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
K22

Mina kirjutasin 😊

Ma ei suuda seda uskuda, kuid minul eile tĂ€pi sĂŒdamelöögid nĂ€htud đŸ„° Tahaksin rÔÔmust hĂŒpata, kuid samas ei julge veel
6+6

Cirts14, nii tore, nii tore 🙂 Hoian pöialt nĂŒĂŒd, et ikka lĂ”puni lĂ€heks kĂ”ik sama hĂ€sti 🙂

Please wait...
Postitas:
K22

KĂ€isin tĂ€na esimeses ultrahelis. VĂ”rreldes esimese ringi esimese korraga on palju parem seis. Endomeetrium juba valmis ja tundub, et tĂ€pikesi tuleb ka seekord rohkem. Ehk on siis ka, mille vahel valida ja miskit sĂ€ilitada. NĂŒĂŒd ootan viiendat kuupĂ€eva, et siis veel ĂŒle vaadata ja Ovitrellet saada 🙂 Seekord lĂ€heb aeg kuidagi palju kiiremini.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

mina vĂ”tsin asja professionaalselt ette ja tegin koduse testi asemel synlabis veretesti – negatiivne mis negatiivne.
tÀna on 6s pÀev peale 5 pÀevase siirdamist. pÀris veretest peaks olema reedel.
saan tÀna oma emotsioonid vÀlja ja vÀhemalt ei lÀhe nÀdalavahetus selle nahka.

Celly

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

K22 – palju Sul mammusid eelnevatel ringidel muidu tulnud on?

Oh Celly, pikkpikk pai Sulle! Ma tean hĂ€sti seda tunnet, kui negatiivne number vastu vaatab. Ma ei suuda leida, kas sul jĂ€i mammusid kĂŒlma ka vĂ”i tuleb uus tĂ€isring?
Igaljuhul pea pĂŒsti ja edasi!

Myy

Please wait...
Postitas:
K22

K22 – palju Sul mammusid eelnevatel ringidel muidu tulnud on?

Oh Celly, pikkpikk pai Sulle! Ma tean hĂ€sti seda tunnet, kui negatiivne number vastu vaatab. Ma ei suuda leida, kas sul jĂ€i mammusid kĂŒlma ka vĂ”i tuleb uus tĂ€isring?

Igaljuhul pea pĂŒsti ja edasi!

Myy

Eelmisel, esimesel ringil oli vÀhe ja lÔpuks oligi ainult kaks, mida siirdada.

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 522 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober