Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 522 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:
Peony

Jah, ainult Duphaston. Algselt oli planeeritud ka progesteroon lisaks ja sain isegi retsepti, kui punktsiooniga samasse tsĂŒklisse pidi siirdamine minema, aga mul oli see siis kĂ”rge (tsĂŒkli 12. pĂ€ev ja tase oli 3,1 nmol/L), seega ilmselt seetĂ”ttu jĂ€i Ă€ra. Nt nĂŒĂŒd siirdamise pĂ€eval ehk tsĂŒkli 18. pĂ€eval oli tase 24,6 nmol/L).

Kas Sul on tavaliselt madal olnud?

Please wait...
Postitas:
K22

Jah, ainult Duphaston. Algselt oli planeeritud ka progesteroon lisaks ja sain isegi retsepti, kui punktsiooniga samasse tsĂŒklisse pidi siirdamine minema, aga mul oli see siis kĂ”rge (tsĂŒkli 12. pĂ€ev ja tase oli 3,1 nmol/L), seega ilmselt seetĂ”ttu jĂ€i Ă€ra. Nt nĂŒĂŒd siirdamise pĂ€eval ehk tsĂŒkli 18. pĂ€eval oli tase 24,6 nmol/L).

Peony, hoian sulle pöialt!
AitÀh sinu pika kirjelduse eest.

Kas teil on peale munarakkude kasvatamise algust ja enne punktsiooni veel verd vĂ”etud ja mÔÔdetud erinevate hormoonide tasemeid? Mul ei tehtud peale sĂŒstimise alustamist muud, kui kolm ultraheli.

Please wait...
Postitas:
Peony

Kas teil on peale munarakkude kasvatamise algust ja enne punktsiooni veel verd vĂ”etud ja mÔÔdetud erinevate hormoonide tasemeid? Mul ei tehtud peale sĂŒstimise alustamist muud, kui kolm ultraheli.

AitÀh Sulle!

Mul vĂ”eti 7. sĂŒstimise pĂ€eval analĂŒĂŒsid ja tehti ultraheli. JĂ€rgmiseks oli juba punktsioon. Kas Sul muudeti ravimite koguseid samuti pĂ€rast iga ultraheli? Reageerisid ehk munasarjad liiga aeglaselt/kiirelt ja kontrolliti seda?

Kas Sul hakkas juba uus ring peale vÔi tehti eelmisel korral nii?

Hoian igatahes pöialt!

Please wait...
Postitas:
K22

AitÀh Sulle!

Mul vĂ”eti 7. sĂŒstimise pĂ€eval analĂŒĂŒsid ja tehti ultraheli. JĂ€rgmiseks oli juba punktsioon. Kas Sul muudeti ravimite koguseid samuti pĂ€rast iga ultraheli? Reageerisid ehk munasarjad liiga aeglaselt/kiirelt ja kontrolliti seda?

Kas Sul hakkas juba uus ring peale vÔi tehti eelmisel korral nii?

Hoian igatahes pöialt!

Nii oli eelmine kord, minu esimesel. Peale igat ultraheli mÀÀras arst natuke erineva koguse. Aga kuna mul oli ees neli kuud menopausi endometrioosi raviks, oli arsti sĂ”nul asi aeglasem ja kogused suuremad. Kui siit teiste numbreid lugesin, mis minu jaoks nii vĂ€ikesed tundusid, ei saanud aru, kuidas nii palju hĂ€dasid saab sellest tulla. Mul oli vahepeal 400 ja siis natuke vĂ€hem uuesti. Ei olnud ĂŒldse kusagilt valus ega muid hĂ€dasid. Aga eks nĂŒĂŒd paistab, kuidas ilma menopausita reaktsioon on. Ülehomme saan teada, mis pĂ€eval ja kuidas seekordne plaan novembri punktsiooniks. Homme lĂ€hen verd andma, nii et vĂ€ike nĂ€rv tuleb juba sisse 🙂 AitĂ€h, pöidla hoidmise eest!

Please wait...
Postitas:
lemmikkomm

Mina vist paneks uue vastuvĂ”tu aja ja kĂŒsiks siis kĂ”ik asjad Ă€ra. Ennem teeks mĂ€rkmeid, et miski ei ununeks.

Mismoodi ureaplasmat mehel kontrollitakse? Mis analĂŒĂŒs? Tahaks ka kontrollida.

quote=3256809]

Enne ivf algust pidi mees vere ja uriini proovi andma ja sealt kuskilt tuli see vÀlja, et tal see on.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul punktsioonil kĂ€idud. Saadi 27 foliikulit. Arst ĂŒtles, et kindlasti neist kĂ”ik ei ole tĂ€itsa kĂŒpsed. Siirdamine 23.10, kuid pidin veel esmaspĂ€eval helistama arstile ĂŒle, kuidas enesetunne (ega hĂŒperit pole). Homsest ka clexane sĂŒstid ja gepretix.

Myy

Minul hetkel kĂ”ik hĂ€sti, paar esimest pĂ€eva oli enesetunne natukene kehvake, aga jĂ”in palju vett ja hĂŒperit Ă”nneks ei tekkinud. Homme on siirdamine 😍 vaikselt hakkan minema sabinasse ja ootusĂ€revus on niii suur, et lĂ”puks see tĂ€pike endaga kaasa saada! Homme ilmselt saan ka teada, palju viljastus, palju kĂŒlma, kuidas ĂŒldse kvaliteet jne.

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Katkar

Hakkan ka vaikselt siia tagasi kolima. Novembri algul algab siis mu uus tĂ€isring. Saan D sĂŒsti ja lĂ€heb uuesti pikk skeem. Mees pole ka veel kordusanalĂŒĂŒse andnud, aga loodan, et peale ravi pole seis kehvemaks lĂ€inud. Ega ma enam pole nĂ”us seda asja edasi lĂŒkkama ka. Mu vaimne tervis hakkab juba kannatama.
K22 kas sul juba uus ring kÀimas?

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Minul tĂ€na siirdamas kĂ€idud. LĂ”puks oli alles jÀÀnud vaid ĂŒks embrĂŒo, aga embrĂŒoloogi info kohaselt on see ideaalne ja nĂŒĂŒd pole muud kui oodata 🙂

Edu sulle homseks Myy! Ja siis ootama!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul tĂ€na siirdamas kĂ€idud. LĂ”puks oli alles jÀÀnud vaid ĂŒks embrĂŒo, aga embrĂŒoloogi info kohaselt on see ideaalne ja nĂŒĂŒd pole muud kui oodata 🙂

Edu sulle homseks Myy! Ja siis ootama!

Millal veretestile? 🙂 Kas on plaanis enne veretesti ka kodus hakata testima?

AitĂ€h Sulle! 🙂

Myy

Please wait...
Postitas:
K22

Hakkan ka vaikselt siia tagasi kolima. Novembri algul algab siis mu uus tĂ€isring. Saan D sĂŒsti ja lĂ€heb uuesti pikk skeem. Mees pole ka veel kordusanalĂŒĂŒse andnud, aga loodan, et peale ravi pole seis kehvemaks lĂ€inud. Ega ma enam pole nĂ”us seda asja edasi lĂŒkkama ka. Mu vaimne tervis hakkab juba kannatama.

K22 kas sul juba uus ring kÀimas?

Jah, Diphereline juba sees ja seekord on see tekitanud juba lĂŒhikese ajaga kolm leebemat kuumahoogu ning tĂ€na on Ă”htupoole sĂŒda nagu paha. Magamine on ka umbes kolm-neli ööd hĂ€iritud. Aga see tĂ”estab veelkord, et sissesĂŒstitavad hormoonid panevad meid igasugu asju tundma, tihti ka iga kord erinevalt ja mis ĂŒldse ei tule rase olemisest vĂ”i mitte olemisest (see jutt kĂ”ik selleks ja pigem iseendale, et ei hakkaks liiga vara jĂ€reldusi tegema, ei ĂŒhele ega teisele poole).

Homme saan plaani teada, mis pĂ€eval alustan. Ja analĂŒĂŒsist jĂ€reldab arst, mis kogustega. Novembri alguses punktsioon.

Myy ja Unimyts, hoian teile pöialt, et kĂ”ik lĂ€heks hĂ€sti. Ja sulle ka varsti, Katkar 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul siirdamisel kĂ€idud. Punktsioonil saadi siis 27 foliikulit. Arst ĂŒtles, et nagu ka eelnevad korrad, ei ole ka seekord midagi kiita mu mammudega. 27st 3 tĂŒkki olid enam vĂ€hem kvaliteediga (5pĂ€evased) ja 7-t veel jĂ€lgitakse, mis nad tĂ€na teevad. EmbrĂŒoloog oli öelnud, et arvestades minu vanust (26a.) ja seda, et see on 4 siirdamine, siis tema soovitaks siirdada nĂŒĂŒd 2tk. (Eelmine kord said ka sulatamisel paljud mammud hukka). Jube raske oli seal laua taga otsustada ilma meheta, mida teha. Uurisin arstilt igasuguste asjade kohta ja vĂ”tsin vastu otsuse lasta siirdada 2 mammukest. RÀÀkisin peale arsti kohe ka mehele ja olime mĂ”lemad seda meelt, et kui need kaks pisikest mĂ”lemad pesa teevad, oleme me maailma Ă”nnelikumad inimesed! Samuti oleme me seda ka ĂŒhe pisikesega. Teeks nad seekord ometi pesa! 30 okt vereanalĂŒĂŒs.

Myy

Please wait...
Postitas:
K22

Minul siirdamisel kĂ€idud. Punktsioonil saadi siis 27 foliikulit. Arst ĂŒtles, et nagu ka eelnevad korrad, ei ole ka seekord midagi kiita mu mammudega. 27st 3 tĂŒkki olid enam vĂ€hem kvaliteediga (5pĂ€evased) ja 7-t veel jĂ€lgitakse, mis nad tĂ€na teevad. EmbrĂŒoloog oli öelnud, et arvestades minu vanust (26a.) ja seda, et see on 4 siirdamine, siis tema soovitaks siirdada nĂŒĂŒd 2tk. (Eelmine kord said ka sulatamisel paljud mammud hukka). Jube raske oli seal laua taga otsustada ilma meheta, mida teha. Uurisin arstilt igasuguste asjade kohta ja vĂ”tsin vastu otsuse lasta siirdada 2 mammukest. RÀÀkisin peale arsti kohe ka mehele ja olime mĂ”lemad seda meelt, et kui need kaks pisikest mĂ”lemad pesa teevad, oleme me maailma Ă”nnelikumad inimesed! Samuti oleme me seda ka ĂŒhe pisikesega. Teeks nad seekord ometi pesa! 30 okt vereanalĂŒĂŒs.

Myy

Teeks nad seekord ometi pesa 🙂 Hoian kĂ”iki sĂ”rmi ja varbaid, et nii lĂ€heks.

P.S Sul veab, ainult nÀdal veretestini oodata (ITKs peab kaks nÀdalat ootama)

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

AitĂ€h sulle K22! 🙂

Kusjuures ma polegi sellest aru saanud, miks ITK-s nii kaua peab ootama?

Myy

Please wait...
Postitas:
sukelnorsu

Crinone geel

Hei, vaprad IVFikad!

Ma pole siia oma jalga ammu tÔstnud, sest suvine IVF ebaÔnnestus ja jÀrgmine pidi alles jaanuaris olema. MÔtlesin, et tegelen muude asjadega ja selle ala oma elust jÀtan natukeseks rahule.

Siis aga juhtus ime ja muutusin kĂ”ndivaks kliĆĄeeks – Ă€ra mĂ”tle selle peale ja see juhtub. Pigem aga juhtus loogiliselt vĂ”ttes see, et suur hormoonide kogus lĂŒkkas midagi kehas paika ja jĂ€in ootamatult ise rasedaks. Eile oli rasedust ultraheli jĂ€rgi 5+6.

Seegi ei ole möödunud ilma muredeta, sest mind on kimbutanud nii migreenid kui ka verejooks, aga praegusel hetkel on kĂ”ik normaalne ja loodan vĂ€ga, et nii jÀÀbki, kuni juunis endale ĂŒhe beebi saan. Ja pĂ€rast seda ka loomulikult. 🙂

Pika sissejuhatuse lÔpetuseks: mul on suvisest IVFist jÀrel pakk Crinone geeli, sest ma suure ootusÀrevuse ja lootusrikkusega ostsin mÔlemad retseptid vÀlja. Loodan aga vÀga, et mul ei lÀhe seda enam vaja.

Kas siit keegi sooviks seda endale?

Please wait...
Postitas:
K22

Hei, vaprad IVFikad!

Ma pole siia oma jalga ammu tÔstnud, sest suvine IVF ebaÔnnestus ja jÀrgmine pidi alles jaanuaris olema. MÔtlesin, et tegelen muude asjadega ja selle ala oma elust jÀtan natukeseks rahule.

Siis aga juhtus ime ja muutusin kĂ”ndivaks kliĆĄeeks – Ă€ra mĂ”tle selle peale ja see juhtub. Pigem aga juhtus loogiliselt vĂ”ttes see, et suur hormoonide kogus lĂŒkkas midagi kehas paika ja jĂ€in ootamatult ise rasedaks. Eile oli rasedust ultraheli jĂ€rgi 5+6.

Seegi ei ole möödunud ilma muredeta, sest mind on kimbutanud nii migreenid kui ka verejooks, aga praegusel hetkel on kĂ”ik normaalne ja loodan vĂ€ga, et nii jÀÀbki, kuni juunis endale ĂŒhe beebi saan. Ja pĂ€rast seda ka loomulikult. 🙂

Pika sissejuhatuse lÔpetuseks: mul on suvisest IVFist jÀrel pakk Crinone geeli, sest ma suure ootusÀrevuse ja lootusrikkusega ostsin mÔlemad retseptid vÀlja. Loodan aga vÀga, et mul ei lÀhe seda enam vaja.

Oi, sukelnorsu, suurepĂ€rased uudised 😀 Nii tore, nii tore 🙂

Ma siin just passin kella ja ootan, et tĂ€na esimese Gonaliga alustada. Loodetavasti lĂ€heb mul varsti ka Crinone geeli vaja. Nii et kui sul ĂŒle, vĂ”tan hea meelega selle vastu.

Please wait...
Postitas:
sukelnorsu

Hei, vaprad IVFikad!

Ma siin just passin kella ja ootan, et tĂ€na esimese Gonaliga alustada. Loodetavasti lĂ€heb mul varsti ka Crinone geeli vaja. Nii et kui sul ĂŒle, vĂ”tan hea meelega selle vastu.

Ja ma hea meelega annan selle sulle 🙂 Mingi vĂ€ike ebausk nagu on sees, et miks mul see sahtlis ootab, et Ă€kki igaks juhuks on vaja? Parem Ă€ra anda kellelegi, kes sellest kohe ja praegu kasu saab.

Kuidas me ĂŒhendust saaksime, siin vist ei saa erasĂ”numeid saata?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Unimyts – kuidas Sul lĂ€heb? Kuidas enesetunne?

Kas keegi siin veel ootamas veretesti aega?

Minul oli eile hommikul kahe mammu siirdamine ja eile Ă”htul tundsin mĂ”lemal pool munasarjades torkeid. Olen torkeid tundnud tĂ€nagi aegajalt, lisaks kĂ”ht punnitab nii eile kui ka tĂ€na. Kuna 3 ebaĂ”nnestunud siirdamist on juba seljataga, siis minul on alati 3 – 4 pĂ€eva peale siirdamist torkinud ja sealt edasi kaob kĂ”ik ja vaikus, kuni veretesti tulemuseni, mis on olnud negatiivne. Igakord on olnud hcg alla 1. Ma olen ausaltöeldes eilse ja tĂ€nase pĂ€eva sisustanud aega siin perekooli foorumis lugedes, kuidas on lĂ€inud teistel kahe mammu siirdamisega. Ja kuna olen klienditeenindaja, siis töö ka Ă”nneks rahulikumapoolsem. 🙂

KĂŒll on hea, et on olemas selline foorum, kus inimesed jagavad oma kogemusi.

Myy

Please wait...
Postitas:
K22

Hei, vaprad IVFikad!

Ja ma hea meelega annan selle sulle 🙂 Mingi vĂ€ike ebausk nagu on sees, et miks mul see sahtlis ootab, et Ă€kki igaks juhuks on vaja? Parem Ă€ra anda kellelegi, kes sellest kohe ja praegu kasu saab.

Kuidas me ĂŒhendust saaksime, siin vist ei saa erasĂ”numeid saata?

Vist ei saa jah. Kirjuta mulle meilile. VÔtan pÀrast selle siit maha.

Please wait...
Postitas:
K22

Unimyts – kuidas Sul lĂ€heb? Kuidas enesetunne?

Kas keegi siin veel ootamas veretesti aega?

Minul oli eile hommikul kahe mammu siirdamine ja eile Ă”htul tundsin mĂ”lemal pool munasarjades torkeid. Olen torkeid tundnud tĂ€nagi aegajalt, lisaks kĂ”ht punnitab nii eile kui ka tĂ€na. Kuna 3 ebaĂ”nnestunud siirdamist on juba seljataga, siis minul on alati 3 – 4 pĂ€eva peale siirdamist torkinud ja sealt edasi kaob kĂ”ik ja vaikus, kuni veretesti tulemuseni, mis on olnud negatiivne. Igakord on olnud hcg alla 1. Ma olen ausaltöeldes eilse ja tĂ€nase pĂ€eva sisustanud aega siin perekooli foorumis lugedes, kuidas on lĂ€inud teistel kahe mammu siirdamisega. Ja kuna olen klienditeenindaja, siis töö ka Ă”nneks rahulikumapoolsem. 🙂

KĂŒll on hea, et on olemas selline foorum, kus inimesed jagavad oma kogemusi.

Myy

Ma ei tea, kas sa minu postitusi sattusid ka lugema varasematest aegadest. Mul ĂŒks siirdamine olnud. KĂ€isin peale esimest ringi eraarsti juures nĂ”u kĂŒsimas ja sain teada, et kuna mu kaks munarakku olid erinevatele tasemetele viie pĂ€evaga jĂ”udnud, vĂ”ib juhtuda nii, et kehvem vĂ”tab parema kaasa, kui minema hakkab. Ja kuna ma kaksikuid niikuinii ei taha, siis otsustasin (vĂ€hemalt hetkel), et ei lase rohkem kahte korraga panna. Arstid muidu arvasid, et vĂ€ga vĂ€ike tĂ”enĂ€osus, et mĂ”lemad alles jÀÀvad. Polnud vĂ€ga tugevad kumbki. Ja eks keeruline see otsus siis jĂ€lle, kui ainult ĂŒks kĂŒlma saab, kas siis ĂŒldse lahti sulab. Aga praegu tundub mulle nii, et ĂŒhekaupa on minu olukorras parem.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

K22 – jah, kuskilt see postitus mulle silma jĂ€i ja lugesin kĂŒll. Minul oli lĂ”ppudelĂ”puks arstiga rÀÀkides see kahe siirdamise otsus lihtne. Esiteks on see mul juba 4 siirdamine, teiseks öeldi ka mulle, et vĂ€ike tĂ”enĂ€osus, et mĂ”lemad pesastuvad, kolmandaks ei taha ma endale sĂŒĂŒtunnet, et aga Ă€kki oleks teine paremini pesastunud… Aa ja kĂ”igele lisaks said eelmise katse ajal enamus mammud just sulatamisel hukka. Hetkel ei ole oma otsust ka kordagi kahetsenud. 🙂 Oleme valmis mĂ”lemaks!

Myy

Please wait...
Postitas:
kevad007

Prolutex

Tere, alustasin teist fet ringi. Varem kasutasin Crinonet. Seekord mÀÀras arst Prolutex sĂŒstid.
Kellel kogemusi? Kas teete samasse piirkonda koguaeg?
KĂŒsisin kĂŒll arstilt kĂŒsimusi, aga seda ei olnud meeles kĂŒsida 🙁
Ja lugesin, et kÔrvalmÔjuna on mÀrgitud migreen. Kellel muidu ka migreenid kas on siis selle kasutamise ajal hood Àgenenud?
AitÀhh.

Please wait...
Postitas:
Waifi

Minu kogemus

Tahan jagada oma kogemust, kurvastas tĂ€na vĂ€ga, saan kuskil mĂ”istusega aru, et see alles algus, aga kokku oleme pĂŒĂŒdnud last saada juba 5 aastat. EsmaspĂ€eval oli munarakkude vĂ”tmine, saadi 9, neist viljastus 6, kuni siis tĂ€naseni kui lĂ€ksid siirdama, et siis ĂŒks oli 100% korras ja teine oli 70%, aga ultraheli kĂ€igus, avastati, et kĂ”hus liiga palju vett ja kardavad hĂŒperstimulatsiooni ja siirdamine jĂ€i Ă€ra. NĂŒĂŒd pandi 2 kĂŒlma, aga mis mind ehmatas, et kui uus katse tuleb, siis neid sulatatakse ja siis jĂ€lgitakse ja, et vĂ”ib sealt ka Ă€ra langeda veel. Ja kuidagi olin nii valmis siirdamiseks, nĂŒĂŒd lĂ€heb jĂ€lle aega ja jĂ€lle selline teadmatus. Saan aru, et nii parem kui rasedus katkeks vĂ”i oleksid raskused. Aga meel on ikka kurb, kuidagi see lootus oli suur, juba et see, et need 6 munarakku pĂŒsisid andsid kuidagi jĂ”udu.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tahan jagada oma kogemust, kurvastas tĂ€na vĂ€ga, saan kuskil mĂ”istusega aru, et see alles algus, aga kokku oleme pĂŒĂŒdnud last saada juba 5 aastat. EsmaspĂ€eval oli munarakkude vĂ”tmine, saadi 9, neist viljastus 6, kuni siis tĂ€naseni kui lĂ€ksid siirdama, et siis ĂŒks oli 100% korras ja teine oli 70%, aga ultraheli kĂ€igus, avastati, et kĂ”hus liiga palju vett ja kardavad hĂŒperstimulatsiooni ja siirdamine jĂ€i Ă€ra. NĂŒĂŒd pandi 2 kĂŒlma, aga mis mind ehmatas, et kui uus katse tuleb, siis neid sulatatakse ja siis jĂ€lgitakse ja, et vĂ”ib sealt ka Ă€ra langeda veel. Ja kuidagi olin nii valmis siirdamiseks, nĂŒĂŒd lĂ€heb jĂ€lle aega ja jĂ€lle selline teadmatus. Saan aru, et nii parem kui rasedus katkeks vĂ”i oleksid raskused. Aga meel on ikka kurb, kuidagi see lootus oli suur, juba et see, et need 6 munarakku pĂŒsisid andsid kuidagi jĂ”udu.

Hei! Paraku nii vĂ”ib juhtuda jah. Ei tea me kunagi ette, palju neid rakke lĂ”ppudelĂ”puks alles jÀÀb. Minu esimene punktsioon toimus november 2018 ja kuna rakke saadi tookord palju, siis oli ka hĂŒperstimulatsioonioht ja vaba vedelik kĂ”hus, ning siirdamine toimus alles mĂ€rtsis. Seega lĂ€ksid kĂ”ik kĂŒlma ja ootama pidin 3 kuud oma esimest siirdamist. Igakord kui arst helistas, et seekord siirdamist ei tule, oli klomp kurgus aga midagi teha ka polnud. Ja teisel tĂ€isringil paraku minu mammud enamus hĂ€visidki sulatamisel, ei pidanud lihtsalt vastu. Ma ei taha Sind kuidagi hirmutada, aga IVF teekonnal peab olema tugevat nĂ€rvi.. Eks meil kĂ”igil ole neid tagasilööke, allaandmisi ja nutuhetki, aga lĂ”ppudelĂ”puks on ju nii, et kui tahad midagi niivĂ€ga, siis pole muud teha, kui nutud Ă€ra nutta ja edasi tegutseda! Kas siirdamine toimub Sul siis jĂ€rgmine kuu? Igaljuhul pea pĂŒsti ja edasi!

Myy

Please wait...
Postitas:
Waifi

Minu arst oli puhkusel ja oli teine arst, et siis nĂŒĂŒd pean oma arstiga uuel nĂ€dalal ĂŒle rÀÀkima, siis jĂ€lle targem. AitĂ€h sulle vastuse eest!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Hei! Paraku nii vĂ”ib juhtuda jah. Ei tea me kunagi ette, palju neid rakke lĂ”ppudelĂ”puks alles jÀÀb. Minu esimene punktsioon toimus november 2018 ja kuna rakke saadi tookord palju, siis oli ka hĂŒperstimulatsioonioht ja vaba vedelik kĂ”hus, ning siirdamine toimus alles mĂ€rtsis. Seega lĂ€ksid kĂ”ik kĂŒlma ja ootama pidin 3 kuud oma esimest siirdamist. Igakord kui arst helistas, et seekord siirdamist ei tule, oli klomp kurgus aga midagi teha ka polnud. Ja teisel tĂ€isringil paraku minu mammud enamus hĂ€visidki sulatamisel, ei pidanud lihtsalt vastu. Ma ei taha Sind kuidagi hirmutada, aga IVF teekonnal peab olema tugevat nĂ€rvi.. Eks meil kĂ”igil ole neid tagasilööke, allaandmisi ja nutuhetki, aga lĂ”ppudelĂ”puks on ju nii, et kui tahad midagi niivĂ€ga, siis pole muud teha, kui nutud Ă€ra nutta ja edasi tegutseda! Kas siirdamine toimub Sul siis jĂ€rgmine kuu? Igaljuhul pea pĂŒsti ja edasi!

Myy

Minu arst oli puhkusel ja oli teine arst, et siis nĂŒĂŒd pean oma arstiga uuel nĂ€dalal ĂŒle rÀÀkima, siis jĂ€lle targem. AitĂ€h sulle vastuse eest Myy!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Suured Ônnesoovid positiivsete uudiste teatajatele!

Ma sain tĂ€na vereanalĂŒĂŒsi tulemused – hcg 5. Punkts oli 9.10 ja siirdamine 14.10. Arst ei usu hĂ€sti, et midagi sealt areneks. Pakkus aga esmaspĂ€eval uuesti vereanalĂŒĂŒsi tegemist. Kahjuks olen aga Eestist Ă€ra ja seega arvas, et vĂ”iksin progesterooniga lĂ”petada. Mul hakkas aga nii kipitama – mĂ”ned pĂ€evad tagasi oli paar pĂ€eva jĂ€rjest paha olla, enne seda olid valud nagu pĂ€evad algaksid. Äkki siiski on vĂ”imalik, et hiline kinnitumine ja sealt vĂ”ib siiski midagi tulla (samas mĂ”ni kord on ka pĂ€evade ajal vĂ€ga paha olla olnud)? Vb peaks minema ja mĂ”nes tasulises kohas esmaspĂ€eval laskma vereanalĂŒĂŒsi teha enne kui rohuga lĂ”petada? Samas vb on lootus nii imepisike vĂ”i ĂŒldse olematu ja kaotan nii vĂ”imaluse sel aastal uuesti proovida.
Need, kes mitmendal ringil on – mitu tsĂŒklit teil vahele on jĂ€etud tĂ€isringi jĂ€rgselt? Kuidas tsĂŒklite vahele jĂ€tmise vajadust selgitatud on? Kuna mul pikad ja natuke ettearvamatud tsĂŒklid, siis 1 pillivaba + 1 pillidega tsĂŒkkel tĂ€hendaks tĂ”enĂ€oliselt alles jĂ€rgmisel aastal uut katsetamist (kui rohud nĂŒĂŒd Ă€ra jĂ€tta, vĂ”iks pĂ€evadel lihtsam tulla olla). Olgugi, et proovisin vĂ”imalikult neutraalselt kogu seda protsessi vĂ”tta, olen vist siiski liiga kinnisideeks rasestumise vĂ”tnud 🙁
VÀga kurb ja nÔutu olen.. ja muudkui googeldan, aga ega vÀga infot sellise olukorra kohta ei leia.

M.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

sul on siis 16 pÀev peale punktsiooni
selle jÀrgi on varem maailmas tekkinud edukaid rasedusi kui 16ndal pÀeval on vÀÀrtus 6. nii et teoreetiliselt on lootus olemas.
http://www.betabase.info/chart/basic/single

mina vÔtaks proget edasi veel kuni saab kordustestida. muidu jÀÀb pÀrast Àkki kripeldama

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere

Alustan 29. oktoobril pika skeemiga. Hetkel on selgusetu, kui pikk vahe on esimesel menopausi tekitaval sĂŒstil ja juba munarakke stimuleerival sĂŒstil (kaks nĂ€dalat v kolm nĂ€dalat)? IVF nĂ”ustamisel Ă€mmaemand ei maininud selgelt aega nende vahel. Ei taibanud kĂŒsida ka, sest mulle öeldi, et ravi algab nii, et helistan oktoobri esimesel nĂ€dalal dr Rassi kabineti ja siis mÀÀrame kohtumise aja. Arvasin, et kohtumisel siis selgitatakse kĂ”ike lĂ€hemalt. Aga pandi lihtsalt helistades sĂŒsti aeg ja kĂ”ik.

Nii et hetkel ei teagi, et kui saan nĂŒĂŒd teisipĂ€eval esimese (kliimaksi) sĂŒsti, et kui kaua see “mĂ”jub” enne, kui munarakke kasvatavad sĂŒstid peale tulevad? Oskab keegi öelda, kel pikk skeem parasjagu kĂ€sil vĂ”i hiljuti lĂ”petanud pika skeemi? Vaja oleks siiski nĂ€dalate lĂ”ikes aru saada, millal mul punktsioon saab tĂ”enĂ€oliselt olema. Ja neil, kellele kliimaksi sĂŒst tehtud, milliseid kĂ”rvalmĂ”jusid on oodata? K22 juba kirjeldas ĂŒht-teist. Kas keegi veel minuga samas rĂŒtmis? Toimetan siis ITK-s.

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

sul on siis 16 pÀev peale punktsiooni

selle jÀrgi on varem maailmas tekkinud edukaid rasedusi kui 16ndal pÀeval on vÀÀrtus 6. nii et teoreetiliselt on lootus olemas.

http://www.betabase.info/chart/basic/single

mina vÔtaks proget edasi veel kuni saab kordustestida. muidu jÀÀb pÀrast Àkki kripeldama

AitÀh arvamuse ja lingi eest!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Minul oli nii- TsĂŒkli 21 pĂ€eval Diphereline siis hakkasid pĂ€evad kahe ndl pĂ€rast ja tehti hormoonanalĂŒĂŒsid kas sĂŒst on ikka korralikult mĂ”junud ehk down loadinud oma hormoonid. Sealt edasi ( pĂ€evade kolmas pĂ€ev) algas stimulatsioon mis kestis 12 pĂ€eva. Vahepeal jĂ€lle hormoonanalĂŒĂŒsid ja UH.
Punktsioon ja siirdamine nagu ikka.
Sul vast novembri lÔpunÀdalal punktsioon ja siirdamine.

quote quote=3263336]Tere

Alustan 29. oktoobril pika skeemiga. Hetkel on selgusetu, kui pikk vahe on esimesel menopausi tekitaval sĂŒstil ja juba munarakke stimuleerival sĂŒstil (kaks nĂ€dalat v kolm nĂ€dalat)? IVF nĂ”ustamisel Ă€mmaemand ei maininud selgelt aega nende vahel. Ei taibanud kĂŒsida ka, sest mulle öeldi, et ravi algab nii, et helistan oktoobri esimesel nĂ€dalal dr Rassi kabineti ja siis mÀÀrame kohtumise aja. Arvasin, et kohtumisel siis selgitatakse kĂ”ike lĂ€hemalt. Aga pandi lihtsalt helistades sĂŒsti aeg ja kĂ”ik.

Nii et hetkel ei teagi, et kui saan nĂŒĂŒd teisipĂ€eval esimese (kliimaksi) sĂŒsti, et kui kaua see “mĂ”jub” enne, kui munarakke kasvatavad sĂŒstid peale tulevad? Oskab keegi öelda, kel pikk skeem parasjagu kĂ€sil vĂ”i hiljuti lĂ”petanud pika skeemi? Vaja oleks siiski nĂ€dalate lĂ”ikes aru saada, millal mul punktsioon saab tĂ”enĂ€oliselt olema. Ja neil, kellele kliimaksi sĂŒst tehtud, milliseid kĂ”rvalmĂ”jusid on oodata? K22 juba kirjeldas ĂŒht-teist. Kas keegi veel minuga samas rĂŒtmis? Toimetan siis ITK-s.

Liblikas[/quote]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 522 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober