Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 408 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

Mis värk sul selle maaelu ja maakaks olemisega on?

Kuidas iganes paksukestele parajasti sobivam on.

Harilikult on nii, et inimene sõimab teisi iseenda kõige suuremate vigade nimedega. Väga lihtne on mõista, mis probleem vaevab inimest, kes kõiki maakateks ja paksudeks kutsub.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema jälle rikutud

Teema on täiesti õige. Absull naistekas igal teemal.

Endal on max konts 8 cm. Tallinnas pole keset päeva naisi 15 cm kontsadega näinud, aga öösel mõni tütarlaps klubis ikka nendega vänderdab.

Sa lihtsalt ei käi vastava kategooria vastuvõttudel, kus riietatakse end pealaest jalatallani stiilselt ja kallilt. Ega keegi tänaval ega ööklubis tõesti kalleid stilettosid ei kanna:)

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näe, täiesti viisakaid kingi on olemas väga kõrge kontsaga.

Kui need siin lingitud kingad on 15cm kontsaga, siis peab see vist küll VÄGA suur number olema? Mul on endal suur jalg, aga 15cm kontsa puhul peaksin lausa varvastel käima nagu baleriin. Et nii palju päkaosa veel üle oleks, nagu sellel kingal, peab see vist minimaalselt nr 45 olema?

Kas sul on tähelepanuhäire? Ma kirjutasin kohe esimeses lauses, et esiteks oli jutt 10-15cm kontsast ja ei ole vaja mingitesse äärmustesse takerduda. Need lingitud on 105mm, kui tahad väga täpne olla. Ka väga kõrge konts, aga kvaliteetse kinga puhul täiesti kantav. Nende eespool lingitud odavate kobakate kohta ma ei oska midagi öelda, ei tarbi sellist kraami.

Oi kui tige ???? Ma sind puudeliseks sõimama ei hakka (justkui see oleks mingi häbiasigi?), kuid sa vastasid selle lingiga lõimele, kus küsiti ma isegi ei tea, millised need 15 sentimeetriste kontsadega stilettod välja näevad.

Vaata, küsimus oligi just selles 15 cm. 10cm pole vist kellelegi üllatus. Aga 10 või 15, seal on visuaalselt tohutu vahe. Sina viskusid džotile, õigustamaks 15cm kontsadega kingade ilu 10cm-ste pildiga.

Vatasin jah sellele lõimele, kus juba oligi 10-15-st välja nopitud vaid see maksimaalne 15 ja maanaised suure hurraaga seda mingite odavate kobakatega illustreerima asunud.

Millest sa aru ei saa? Ikka oledki tähelepanuhäirega (või siis puudeline, nagu sulle endale meeldib öelda).

Aga sinult küsiti ju brände. Too välja siis.

tegelikult algselt kusiti neid brande ilmselt hoopis minult, siin on mitu inimest, kes stilettodest lugu peavad, tundub.

Minu omad enamus Loriblu, Ferragamo, Valentino Rossi.

Keegi midagi rääkis Louboutinist, nojah, mina sellist jama ei osta. Kahju, et ainult see mainstream kontsatootja on inimeste teadmisesse jõudnud. L..si kingi teevad, aga maitse üle ei vaielda.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll tähele pannud, et siin teemas keegi seda oleks öelnud.

Jube halvasti paned tähele siis. Siin on üks 170 cm pikk naine Tartust, kes kirjutas, et kannab tihti 10-15 cm kontsaga stilettosid, millega üle rahvamasside kõrgub ja mis on tema jaoks kõige kaunimad jalanõud üldse. Samas peab vastuvõttudel end pisut kummargil hoidma, muidu on meeldivatest meesterahvastest pikem. Ei viitsi mina sulle tagasi hakata kerima seda juttu.

Oi lahe, tahan nüüd ka teada, kust see Tartu teema sisse tuli:)

Jutt minust ja minu postitusest. Aga Tartus ei suudaks päevagi elada ja pole ka kunagi elanud.

Miks te fantaseerite?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd selgub, et 180 ja 160 cm pikal naisel kaaluvad luud ja organid sama palju ja lühematelt ei saa üldse nii madalat kaalu nõuda nagu pikkadelt.

Luutihedus on ikka üldiselt sama – lühemal on ka vähem luud – tõsi.
Küll aga, kas sa arvad tõesti, et 160 ja 180 täiskasvanu(!) süda, emakas, neerud jmt ei ole samas mõõdus? Et 160cm naisel on näiteks vähem soolemeetreid või siis pisemad sooled kui 180cm? Kehas ei anna ainult kaalu rasv. Seega jah – pole võrreldab 180cm ja 60kg ja 160 cm ning 40kg. Ühel juhul on võimalik veel rasva ja lihase arvelt kaalu langetada (sh jätame meelde, et lihas kaalub rohkem kui rasv). Kuid kui 160cm tahab 40kg kaaluda siis see on inimese tervisele juba rikkuv. Inimene, eriti naisterahvas! vajab siiski rasva ja seda ka organite ümber kaitseks. Seega pikkus -120 võrdub “modellikaal” ei ole võrreldav.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sh jätame meelde, et lihas kaalub rohkem kui rasv

See vahe on nii marginaalne, et iga tavainimene (kelle trenn on koerajalutamine) võib selle küll päris ära unustada.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema jälle rikutud

Teema on täiesti õige. Absull naistekas igal teemal.

Endal on max konts 8 cm. Tallinnas pole keset päeva naisi 15 cm kontsadega näinud, aga öösel mõni tütarlaps klubis ikka nendega vänderdab.

Sa lihtsalt ei käi vastava kategooria vastuvõttudel, kus riietatakse end pealaest jalatallani stiilselt ja kallilt. Ega keegi tänaval ega ööklubis tõesti kalleid stilettosid ei kanna:)

Ah Tallinnas vastava kategooria vastuvõtud?

Kas need on stiilsemad ja kallimad, kui nt londoni vastava kategooria vastuvõtud?

Kuidas me ärikate “vastuvõttudeni” jõudsime? Tullakse tunnikeseks kohale js kõik. Isegi teatris vüi ooperis näeb 10+ cm kontsi harva, rääkimata riigi vastuvõttudest.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis värk sul selle maaelu ja maakaks olemisega on?

Kuidas iganes paksukestele parajasti sobivam on.

Harilikult on nii, et inimene sõimab teisi iseenda kõige suuremate vigade nimedega. Väga lihtne on mõista, mis probleem vaevab inimest, kes kõiki maakateks ja paksudeks kutsub.

Teema jälle rikutud

Teema on täiesti õige. Absull naistekas igal teemal.

Endal on max konts 8 cm. Tallinnas pole keset päeva naisi 15 cm kontsadega näinud, aga öösel mõni tütarlaps klubis ikka nendega vänderdab.

Sa lihtsalt ei käi vastava kategooria vastuvõttudel, kus riietatakse end pealaest jalatallani stiilselt ja kallilt. Ega keegi tänaval ega ööklubis tõesti kalleid stilettosid ei kanna:)

See maakaks sõimaja ja “mina olen nii pheen, nii pheen, et käin ainult stiilsetel vastuvõttudel 15cm stilettodega” on ise tüüpiline wannabe maakas, kes pääses 10a tagasi Eesti väikelinnast Tallinnasse ja peab ennast nüüd tänu sellele teistest tugevalt paremaks. Mainimata muidugi jätab, et töötab ise küünetehniku või ripsmetehnikuna ja musi on soomes ehitaja ja maksab tema stilettod kinni. Muuhulgas muidugi vihkab ka kõiki naisi, kes on rohkem kui 2kg üle alakaalu piiri.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirelt kaalust alla võtmiseks soovitan haigeks jääda. Ma jäin möödunud nädalalõpul koroonasse, 3 päeva väga kõrge palavik, söögiisu on täiesti kadunud, olen 5 päevaga 5kg alla võtnud.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema jälle rikutud

Teema on täiesti õige. Absull naistekas igal teemal.

Endal on max konts 8 cm. Tallinnas pole keset päeva naisi 15 cm kontsadega näinud, aga öösel mõni tütarlaps klubis ikka nendega vänderdab.

Sa lihtsalt ei käi vastava kategooria vastuvõttudel, kus riietatakse end pealaest jalatallani stiilselt ja kallilt. Ega keegi tänaval ega ööklubis tõesti kalleid stilettosid ei kanna:)

Ah Tallinnas vastava kategooria vastuvõtud?

Kas need on stiilsemad ja kallimad, kui nt londoni vastava kategooria vastuvõtud?

Kuidas me ärikate “vastuvõttudeni” jõudsime? Tullakse tunnikeseks kohale js kõik. Isegi teatris vüi ooperis näeb 10+ cm kontsi harva, rääkimata riigi vastuvõttudest.

Vaata Kroonika pilte ja Reporteris neid nii nimetatud glamuurseid üritusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirelt kaalust alla võtmiseks soovitan haigeks jääda. Ma jäin möödunud nädalalõpul koroonasse, 3 päeva väga kõrge palavik, söögiisu on täiesti kadunud, olen 5 päevaga 5kg alla võtnud.

ma soovitaks rota viirust

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, omajagu aega on juba mööda läinud. Mitu kilo kadunud on või jäävad ära?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, omajagu aega on juba mööda läinud. Mitu kilo kadunud on või jäävad ära?

* pulmad jäävad ära

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, omajagu aega on juba mööda läinud. Mitu kilo kadunud on või jäävad ära?

Just raporteeris ju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirelt kaalust alla võtmiseks soovitan haigeks jääda. Ma jäin möödunud nädalalõpul koroonasse, 3 päeva väga kõrge palavik, söögiisu on täiesti kadunud, olen 5 päevaga 5kg alla võtnud.

ma soovitaks rota viirust

Ma pakun ka, et mingi okse- ja kõhulahtisustõbi on kõige efektiivsem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, omajagu aega on juba mööda läinud. Mitu kilo kadunud on või jäävad ära?

Just raporteeris ju.

Ma näen lehekülgede kaupa pikkuse üle kaklemist ja strippari kingadega viisakal üritusel käimist. Milline neist TA on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näen lehekülgede kaupa pikkuse üle kaklemist ja strippari kingadega viisakal üritusel käimist. Milline neist TA on?

Lk 10, Kägu 30.05.2022 13:14

Ma pakun ka, et mingi okse- ja kõhulahtisustõbi on kõige efektiivsem.

Ei ole. Mõtle nüüd peaga. Ega oksendamine rasvakogust vähenda, vedelikest imeb sind tühjaks lihtsalt, lähed veega miinusesse. Saad tervemaks, tarbid selle vee kohe jälle tagasi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on tõsijutt, mida TA kirjutab ja ülekaaluline värske ema suudab iga päev tund aega jooksmas käia, siis müts maha, täielik raudnaine oled. Mina ei suudaks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole enam nii värske ema, noorim laps juba 1a4k.  🙂

Jooksmine on ainus trenn mida teadsin siiani, olin enne lapsi igapäevane jooksja ja seda regulaarselt rohkem kui 5 aastat.

Õnneks mu lapsed magavad öösel hästi ja ma ma olen hommiku inimene, seega saan jooksmas käia vara hommikul. Siiani igapäev tõesti, üks kord jäi vahele 🙁

Jooksmisega ongi vist nii, sa kas armastad seda või vihkad. 😀 minu jaoks on see alati olnud parim päeva algus.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan tihti kõrgeid stilettosid ja no isegi mul on tunne üritustel, et kõrgun üle rahva:

Kas sa oled seesama, kes seal Tartu vahel valgusfoori taga rahvamasssis üle teiste kõrgus? Naeruväärne. Kus sa seal oma stilettodega siis kopredad? Poodi ja tööle? Ja kõrgud siis uhkes üksinduses üle teiste oma 170 cm-se pikkusega.

Pole siin naeruväärset midagi. Pikk inimene- ilus inimene! Mina olin see, kes foori taga imestas teiste lühikese kasvu üle…

Ma olen 175 cm pikk, mitte 170. Jalanõud olid madalad. Rüht muidugi sirge ja uhke 🙂

Mul on ühed kõrgete ja peenikeste kontsadega kingad samuti olemas ja kui nendega ringi olen “koperdanud”, siis olen veel ekstra tähelepanu pälvinud, hii-hii 😀

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole enam nii värske ema, noorim laps juba 1a4k. ????

Jooksmine on ainus trenn mida teadsin siiani, olin enne lapsi igapäevane jooksja ja seda regulaarselt rohkem kui 5 aastat.

Õnneks mu lapsed magavad öösel hästi ja ma ma olen hommiku inimene, seega saan jooksmas käia vara hommikul. Siiani igapäev tõesti, üks kord jäi vahele ????

Jooksmisega ongi vist nii, sa kas armastad seda või vihkad. ???? minu jaoks on see alati olnud parim päeva algus.

Isegi tippjooksjad ei jookse iga päev, üldjuhul jäetakse nädalasse üks trennivaba päev. Tunnine jooks on juba korralik treening isegi madalal pulsisagedusel treenides. Selliselt treenides on vigastused ja ülekoormussündroom kiired tulema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kui nendega ringi olen “koperdanud”, siis olen veel ekstra tähelepanu pälvinud, hii-hii ????

Arvata võib küll jah.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 175 cm pikk, mitte 170. Jalanõud olid madalad. Rüht muidugi sirge ja uhke ???? Mul on ühed kõrgete ja peenikeste kontsadega kingad samuti olemas ja kui nendega ringi olen “koperdanud”, siis olen veel ekstra tähelepanu pälvinud, hii-hii ????

Kui lapsik jutt ja ise veel uhke ka enda üle.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3996508: #3996478: Kannan tihti kõrgeid stilettosid ja no isegi mul on tunne üritustel, et kõrgun üle rahva: Kas sa oled seesama, kes seal Tartu vahel valgusfoori taga rahvamasssis üle teiste kõrgus? Naeruväärne. Kus sa seal oma stilettodega siis kopredad? Poodi ja tööle? Ja kõrgud siis uhkes üksinduses üle teiste oma 170 cm-se pikkusega. Pole siin naeruväärset midagi. Pikk inimene- ilus inimene! Mina olin see, kes foori taga imestas teiste lühikese kasvu üle… Ma olen 175 cm pikk, mitte 170. Jalanõud olid madalad. Rüht muidugi sirge ja uhke ???? Mul on ühed kõrgete ja peenikeste kontsadega kingad samuti olemas ja kui nendega ringi olen “koperdanud”, siis olen veel ekstra tähelepanu pälvinud, hii-hii ????

Vana sa olidki? Milleks see infantiilne itsitamine…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fitlap on väga mugav kasutamiseks, aga mulle ei sobi. Fitlapiga on minu puhul nii, et laua tagant tõustes võib korraks isegi olla tunne, et kõht on täis, aga tunni-paari pärast olen jälle näljane. Ja topin ikka midagi suhu. Ehk siis Fitlapiga alla võtmine eeldab tegelikult päris suurt tahtejõudu – soovi pidevalt söögi tegemisega jännata ja tahtejõudu väljapool toidukordi mitte midagi suhu pista. Mul seda tahtejõudu ei jagu ja alla ma sellega võtta ei suutnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina vaatasin neid fitlapi nõustajaid ja pooltel kirjas et palju allavõtnud aga kui instas pilte vaatan siis mingit ahaa mmenti ei teki küll .

Teiseks käib kogu aeg mingi söömine, hommikuks mingi 3 võileiba, paari tunni pärast jälle mingi vahepala, siis paari tunni pärast lõunake,  vahepala jne. No päev otsa mingi söömine.

Aga eks inimesed on erinevad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, kuidas sul läheb ja mis seis kaaluga on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, kuidas sul läheb ja mis seis kaaluga on?

Hei,

pole siia jõudnud, pulmatrall täies hoos ja närv sees, selline heas mõttes närv 😀 ilmselt on see ainult kasuks olnud sel teel.

kaal oli eile 67,9 kg ja ma enam iga päev ei kaalu. See kaalu teema on viimasel nädalal suht teisejärguliseks muutunud, sest siin igast muid asju viimasel hetkel korraldada.
Aga sööki jälgin 100% ja kui muud trenni ei jõua, siis jooksmas ikka käin iga päev.
Kleidi ostsin esmaspäeval siis ka ära 🙂

see vajab natuke õmblemist niikuinii ja on sellise tegumoega, et saab kerge vaevaga parajaks õmmelda. Tädi on õmbleja, seega sellega tegeleme veel viimastel päevadel, kui juba vorm ka pulmaks lõplik.

muidu olen väga rahul, muutus on tohutu, õnneks midagi muud otseselt ei ripu, ainult kõht veits lodev 🙁 aga see ilmselt hetkel paratamatus, sünnitused ka hiljutised ja ikkagi suht kiire kaalulangus.

10päeva veel minna, aga jah, kaal ei lange enam nii hästi kui alguses. Lootus veel 2-4kg, eks näis.  Aga see polegi eesmärk enam, keha väljanägemine ja enesetunne on olulised hetkel ja need on juba super.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see polegi eesmärk enam, keha väljanägemine ja enesetunne on olulised hetkel ja need on juba super.

Väga tore ja eluterve suhtumine, palju-palju õnne teile ja ilusat pulma! Lihtsalt huvi pärast, palju siis kilosid maha läks kokku selle kuuga?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see polegi eesmärk enam, keha väljanägemine ja enesetunne on olulised hetkel ja need on juba super.

Väga tore ja eluterve suhtumine, palju-palju õnne teile ja ilusat pulma! Lihtsalt huvi pärast, palju siis kilosid maha läks kokku selle kuuga?

Natuke rohkem kui  kuuga(start oli 8.05) siis on tänaseks -15kg

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!