Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 418 )

Teema: Miks väidetakse et saledus

Postitas:
Kägu

5x nädalas trennis käia on mu meelest haige. Ilmselt inimene, kel muid mõtestatud tegevusi pähe ei tule. Teisi, kes 24/7 jõusaalis rauda ei rebi, on pisut ülekohtune laiskadeks nimetada.

5 x nädalas ei rebi ta seal mingit rauda. Kui rebiks, siis teaks, mida rest day tähendab ????

Kas see oli nali või?

Ei olnud. Suurenda raskuseid, kui sa siiani aru ei ole tundnud, et pärast trenni taastuda tahaks.

Õpi treenima! ????

Aitäh, ma olen oma metoodikaga vägagi rahul ja ei tunne vajadust hullu panna.

Hullu panna. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle peavad kaks konfliktset inimest siin oma mölaga terve teema ära rikkuma. Võtke tuba endale.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle peavad kaks konfliktset inimest siin oma mölaga terve teema ära rikkuma. Võtke tuba endale.

Kas teema mitte ei olnud juba rikutud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema mitte ei olnud juba rikutud?

Võib-olla, aga seda jõusaalikemplemist ja teineteise solvamist ei ole meeldiv lugeda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema mitte ei olnud juba rikutud?

Võib-olla, aga seda jõusaalikemplemist ja teineteise solvamist ei ole meeldiv lugeda.

No mul oli üsna ebameeldiv ka lugeda, kuidas ülekaalulised inimesed pähe said. Antud kemplemine on isegi huvitav.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline tunne, nagu oleks kusagil ettevõtte suvepäevadel näiteks ja siis veidi rohkem võtnud 20date alguses turundustibid hakkavad mingit iba ajama ja alguses teised isegi viitsivad nendega kaasa arutada. Mida rohkem aga jooki sisse läheb ja vabamalt end tuntakse, seda vähem keegi nende aruteludes osaleda viitsib, kuna väärikus on ära ununenud ja keegi ei taha end sigadega mängides ära määrida.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge võtke teisi ja kogu maailma endq järgi. Et mul on küll nii. Ära ütle seda külli….saad pensieelikiks, vaata siis, või vaata silmaringi avarduseks endast kaugemale. Neile kes oma mullis.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema mitte ei olnud juba rikutud?

Võib-olla, aga seda jõusaalikemplemist ja teineteise solvamist ei ole meeldiv lugeda.

Teema jääb kaugeks või? Äkki peaksid ka mõne trenniga liituma, kaua sa ikka ainult kalorilugemisest jahud 😀

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ilmselt jõutreeningu mõttest valesti aru saanud. Eesmärk on arendada lihasmassi mitte seal kaalu langetada, mida sina ilmselgelt loodad. Või mis su tühja kõhuga jõutrenni point on? Oled mingi jõmmi kehaehitusega ja kardad lihaseid või?

Näita mulle palun üks arvestatav treener, kes soovitab tulla trenni tühja kõhuga ????

Ma loodan kaalu langetada? Miks ma seda peaksin tegema? Mul on väga hea kaal. Ma ikka kasvatan lihasmassi(ma muide kontrollin seda kaaluga).

Mis mu tühjakõhuga trenni point on? Ma varem sõin enne, süda läks pahaks ja ebamugav oli. Muutsin ümber, väga mõnus on. Muud pointi polegi. ????

Nüüd palun selgita MIKS mu lihas ei peaks kasvama, kui ma enne trenni ei söö.

Ja selgita mulle adekvaatselt, miks ma pean sööma enne trenni.

[/quote]
Ma ei tea, kes su “treener Internet” on, aga küsi tema käest. Mina kindlasti ei pea sulle siin füsioloogia ja jõutreenimise aluseid selgitama hakkama. Need on üsna elementaarsed asjad.

Mida järgmiseks? Küsid, miks soojendus vajalik on?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mu tühjakõhuga trenni point on? Ma varem sõin enne, süda läks pahaks ja ebamugav oli. Muutsin ümber, väga mõnus on. Muud pointi polegi. ????

Kui sul süda pahaks läks, siis ilmselt sõid liiga lähedal enne trenni või liiga palju. Proovi süüa nt 1,5-2h enne trenni 100g putru ja ma ei usu, et sul sellest paha hakkab, küll aga usun, et näed vahet jõudluses. Aga 5:30 trenni alustades ei jõuagi enne seda normaalselt süüa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ilmselt jõutreeningu mõttest valesti aru saanud. Eesmärk on arendada lihasmassi mitte seal kaalu langetada, mida sina ilmselgelt loodad. Või mis su tühja kõhuga jõutrenni point on? Oled mingi jõmmi kehaehitusega ja kardad lihaseid või?

Näita mulle palun üks arvestatav treener, kes soovitab tulla trenni tühja kõhuga ????

Ma loodan kaalu langetada? Miks ma seda peaksin tegema? Mul on väga hea kaal. Ma ikka kasvatan lihasmassi(ma muide kontrollin seda kaaluga).

Mis mu tühjakõhuga trenni point on? Ma varem sõin enne, süda läks pahaks ja ebamugav oli. Muutsin ümber, väga mõnus on. Muud pointi polegi. ????

Nüüd palun selgita MIKS mu lihas ei peaks kasvama, kui ma enne trenni ei söö.

Ja selgita mulle adekvaatselt, miks ma pean sööma enne trenni.

Ma ei tea, kes su “treener Internet” on, aga küsi tema käest. Mina kindlasti ei pea sulle siin füsioloogia ja jõutreenimise aluseid selgitama hakkama. Need on üsna elementaarsed asjad.

Mida järgmiseks? Küsid, miks soojendus vajalik on?

[/quote]
Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu?

Minu treener on üks EOG-s olev mees.

Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mu tühjakõhuga trenni point on? Ma varem sõin enne, süda läks pahaks ja ebamugav oli. Muutsin ümber, väga mõnus on. Muud pointi polegi. ????

Kui sul süda pahaks läks, siis ilmselt sõid liiga lähedal enne trenni või liiga palju. Proovi süüa nt 1,5-2h enne trenni 100g putru ja ma ei usu, et sul sellest paha hakkab, küll aga usun, et näed vahet jõudluses. Aga 5:30 trenni alustades ei jõuagi enne seda normaalselt süüa.

Kas sa inimene saad aru, et mul EI OLE VAJA süüa enne trenni? Mida sa surud peale mulle seda söömist?

Minu trenn ja tulemused ei kannata – mul on meeldiv teha trenni ja ma olen suurepärases vormis.
Ma söön kohe PÄRAST trenni ja korralikult.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne trenni ei pea tõesti sööma, veel vähem peaks sööma kell 3 öösel, paljud inimesed käivad hommikul tühja kõhuga jooksmas ja siis söövad hommikusöögi. Ära suru oma põhimõtteid teistele peale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne trenni ei pea tõesti sööma, veel vähem peaks sööma kell 3 öösel, paljud inimesed käivad hommikul tühja kõhuga jooksmas ja siis söövad hommikusöögi. Ära suru oma põhimõtteid teistele peale.

Võrdled jooksmist jõutrenniga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu? Minu treener on üks EOG-s olev mees. Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

Sest nii sa trenniga pigem kaotad lihaseid (ka kaalu muidugi, võib-olla see ongi su eesmärk) mitte ei kasvata lihasmassi.
Aga miks sa oma EOG treeneri käest ei küsi, mida ilma söömata treenimine muudab? Ma pakun, et ta ei tea, et sa seal tühja kõhuga käid. Selle peale annab tulla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda järele tegema peaks, kui sellise elustiiliga endiselt kogu perega keskelt jämedad olete?

Ta ei öelnud ju seda sellepärast. Ütles, sest soovis teada anda(miks ometi peab aina üle rääkima inimeste erinevusest??) , et kui palju ta näeb vaeva, et olla selline, nagu ta on. Kuidas on inimesele midagi antud. Näiteks hea pea ja kõvema pea. Üks ei tee peaaegu mitte midagi selleks, et saada kätte neli või viis mingis aines. Teine peab õppima sama asja kaks tundi, et saada kätte kolm selles aines. On ju suur vahe olemas? Ja tegelikult see ,kes vaeva peab nägema, ei ole kriiipsuga kehvem teisest. Lihtsalt pealtvaates elu nägevad inimesed ei tea ega tahagi teada saada, lihtsalt pealiskaudesd ja vähe kogenud inimesed ütlevad – laisk ja loll. Tegelikult on aga vastupidi hoopis.

Aga ongi ju laisk (lisaks sellele, et loll) kui ei viitsi pingutada, et hea tulemus saavutada.

Mida sa sööd, et nii tark oled? Sefiiritorti ja jahukastet? Arst, kes on spetsialiseerunud kaaluprobleemidele, räägib risti vastupidist juttu kui siinsed paksude tümitajad. https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120023188/kaalukirurg-ilmar-kaur-uskuge-suur-osa-ulekaalulisi-inimesi-kontrollivad-vaga-tapselt-mida-nad-soovad

Mingil põhjusel on seda siiani ignoreeritud. Pole täispikkuses artiklit võimalust lugeda?

Imelik ka, kui mingi maovähendusoppidest elatuv kirurg räägiks paksudele tõde, mis neis ebamugavust tekitab 😀

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu? Minu treener on üks EOG-s olev mees. Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

Sest nii sa trenniga pigem kaotad lihaseid (ka kaalu muidugi, võib-olla see ongi su eesmärk) mitte ei kasvata lihasmassi.

Aga miks sa oma EOG treeneri käest ei küsi, mida ilma söömata treenimine muudab? Ma pakun, et ta ei tea, et sa seal tühja kõhuga käid. Selle peale annab tulla.

Nagu ma sulle ennist ütlesin – kaalu kaotada mul pole vaja. Lisaks, ma näen oma keha ja ka näen kui palju ma jaksan. Seega, ma ei näe põhjust miks ma peaksin ennast sundima sööma. Kui ma käiks trennis õhtul, oleks ilmselt teine teema, aga ma käin vara hommikul.

Ja nagu ma ütlesin – ma kontrollin oma lihasmassi .
Ja kaalu kaotusest nii palju, et kui ma olen trennis, siis jah, minu keha on rasvapõletus faasis, sest ta ei saa kohe süskarit peale. Seda ma tean ja see ei ole oluline.
Sa võis pressida mulle oma asju, aga kui mul minu meetod toimib, siis MIKS ma peaks seda muutma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu? Minu treener on üks EOG-s olev mees. Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

Sest nii sa trenniga pigem kaotad lihaseid (ka kaalu muidugi, võib-olla see ongi su eesmärk) mitte ei kasvata lihasmassi.

Aga miks sa oma EOG treeneri käest ei küsi, mida ilma söömata treenimine muudab? Ma pakun, et ta ei tea, et sa seal tühja kõhuga käid. Selle peale annab tulla.

Palun põhjenda mulle adekvaatselt ja mitte oma sõnadega, miks ma pean sööma. Pane mulle viiteid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu? Minu treener on üks EOG-s olev mees. Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

Sest nii sa trenniga pigem kaotad lihaseid (ka kaalu muidugi, võib-olla see ongi su eesmärk) mitte ei kasvata lihasmassi.

Aga miks sa oma EOG treeneri käest ei küsi, mida ilma söömata treenimine muudab? Ma pakun, et ta ei tea, et sa seal tühja kõhuga käid. Selle peale annab tulla.

Palun põhjenda mulle adekvaatselt ja mitte oma sõnadega, miks ma pean sööma. Pane mulle viiteid.

Jesus küll, no googelda muscle breakdown, glycogen jne, kui sa oma treeneriga sellest rääkida ei julge. Seesama jutt, mida ma sulle juba eesti keeles ütlesin, et enne trenni söömine aitab kaasa lihasmassi kasvule ja vältida selle kadu. Lisaks annab energiat ja jõudu treeningul. Ei ole nagu raketiteadus, mida sa plõksid?

https://www.acefitness.org/resources/pros/expert-articles/5096/strength-training-pre-workout-nutrition-guidelines/
https://evidencestrong.com/eating-breakfast-or-not-before-your-resistance-training-session

Kas sa tubli jõusaalis käijana ühtki fitnessisti ei jälgi? Ei ole huvi tundnud nende toitumisplaani vastu? Arvad, et nad kõik tühja kõhuga vihuvad trenni teha?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lõpetuseks – minu pärast käi trennis või südaööl, seitse päeva nädalas ja paastudes, mul on savi. Ma lihtsalt avaldasin arvamust, et see ei ole optimaalne jõutrtenn, mida sa teed.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu? Minu treener on üks EOG-s olev mees. Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

Sest nii sa trenniga pigem kaotad lihaseid (ka kaalu muidugi, võib-olla see ongi su eesmärk) mitte ei kasvata lihasmassi.

Aga miks sa oma EOG treeneri käest ei küsi, mida ilma söömata treenimine muudab? Ma pakun, et ta ei tea, et sa seal tühja kõhuga käid. Selle peale annab tulla.

Palun põhjenda mulle adekvaatselt ja mitte oma sõnadega, miks ma pean sööma. Pane mulle viiteid.

Jesus küll, no googelda muscle breakdown, glycogen jne, kui sa oma treeneriga sellest rääkida ei julge. Seesama jutt, mida ma sulle juba eesti keeles ütlesin, et enne trenni söömine aitab kaasa lihasmassi kasvule ja vältida selle kadu. Lisaks annab energiat ja jõudu treeningul. Ei ole nagu raketiteadus, mida sa plõksid?

https://www.acefitness.org/resources/pros/expert-articles/5096/strength-training-pre-workout-nutrition-guidelines/

https://evidencestrong.com/eating-breakfast-or-not-before-your-resistance-training-session

Kas sa tubli jõusaalis käijana ühtki fitnessisti ei jälgi? Ei ole huvi tundnud nende toitumisplaani vastu? Arvad, et nad kõik tühja kõhuga vihuvad trenni teha?

Las ma selgitan sulle nüüd uuesti – mina treenin nii nagu mulle endale mugavam on. Mulle meeldib treenida hommikul vara, meeldib treenida 5 x nädalas ja kõige parem on mul siis olla kui ma treenin söömata. Ei, mul ei korise trennis kõht ja ei, mul ei ole energiast puudus. Lisaks, nagu ma olen kümeneid kordi olen maininud – minu lihasmass on väga hea ja tulemused on korralikud.
Ja sulle teadmiseks – ma olen treeninud nii aastaid. Saad aru? Aastaid. Kui mul oleks sellega ilmnenud probleemid, näiteks energia puudus, halvad tulemused jne, siis ma ilmselgelt teeksin asju ümber. Kuna näitude ning võimekuse järgi(ja loomulikult ka enesetunde järgi) olen ma väga heas vormis, siis ma absoluutselt ei näe põhjust miks ma peaksin midagi muutma.

Ja tõesti, ma ei jälgi teiste inimeste toitumisplaane, sest mind ei huvita need. Ma treenin teadlikult oma kehaga arvestades.
Ja kui sa soiud juba teist päeva oma joru, siis seda on üsna veider “lihtsalt arvamuse avaldamiseks” nimetada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa soiud juba teist päeva oma joru, siis seda on üsna veider “lihtsalt arvamuse avaldamiseks” nimetada.

Ei viitsiks küll sekkuda, aga ise soiud ju juba mitmendat päeva jälle oma joru. Pole nagu sugugi parem.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa soiud juba teist päeva oma joru, siis seda on üsna veider “lihtsalt arvamuse avaldamiseks” nimetada.

Ei viitsiks küll sekkuda, aga ise soiud ju juba mitmendat päeva jälle oma joru. Pole nagu sugugi parem.

Ka mina ei viitsiks muidu sekkuda, aga lugedes teemat, siis soigumine on ikka selle proua poolt, kes ei mõista, et vastaspoolel on oma trenniga/kehaga kõik hästi. Ta surub uskumatu järjekindlusega sööki peale.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu? Minu treener on üks EOG-s olev mees. Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

Sest nii sa trenniga pigem kaotad lihaseid (ka kaalu muidugi, võib-olla see ongi su eesmärk) mitte ei kasvata lihasmassi.

Aga miks sa oma EOG treeneri käest ei küsi, mida ilma söömata treenimine muudab? Ma pakun, et ta ei tea, et sa seal tühja kõhuga käid. Selle peale annab tulla.

Palun põhjenda mulle adekvaatselt ja mitte oma sõnadega, miks ma pean sööma. Pane mulle viiteid.

Jesus küll, no googelda muscle breakdown, glycogen jne, kui sa oma treeneriga sellest rääkida ei julge. Seesama jutt, mida ma sulle juba eesti keeles ütlesin, et enne trenni söömine aitab kaasa lihasmassi kasvule ja vältida selle kadu. Lisaks annab energiat ja jõudu treeningul. Ei ole nagu raketiteadus, mida sa plõksid?

https://www.acefitness.org/resources/pros/expert-articles/5096/strength-training-pre-workout-nutrition-guidelines/

https://evidencestrong.com/eating-breakfast-or-not-before-your-resistance-training-session

Kas sa tubli jõusaalis käijana ühtki fitnessisti ei jälgi? Ei ole huvi tundnud nende toitumisplaani vastu? Arvad, et nad kõik tühja kõhuga vihuvad trenni teha?

Las ma selgitan sulle nüüd uuesti – mina treenin nii nagu mulle endale mugavam on. Mulle meeldib treenida hommikul vara, meeldib treenida 5 x nädalas ja kõige parem on mul siis olla kui ma treenin söömata. Ei, mul ei korise trennis kõht ja ei, mul ei ole energiast puudus. Lisaks, nagu ma olen kümeneid kordi olen maininud – minu lihasmass on väga hea ja tulemused on korralikud.

Ja sulle teadmiseks – ma olen treeninud nii aastaid. Saad aru? Aastaid. Kui mul oleks sellega ilmnenud probleemid, näiteks energia puudus, halvad tulemused jne, siis ma ilmselgelt teeksin asju ümber. Kuna näitude ning võimekuse järgi(ja loomulikult ka enesetunde järgi) olen ma väga heas vormis, siis ma absoluutselt ei näe põhjust miks ma peaksin midagi muutma.

Ja tõesti, ma ei jälgi teiste inimeste toitumisplaane, sest mind ei huvita need. Ma treenin teadlikult oma kehaga arvestades.

Ja kui sa soiud juba teist päeva oma joru, siis seda on üsna veider “lihtsalt arvamuse avaldamiseks” nimetada.

Tuletame meelde, et diskussioon sai alguse sinu peale lendamisest stiilis, et ma olen laisk ja loll, kuna ma ei treeni nii vara hommikul ja nii sageli nagu sina. (Saan aru, et see pidi olema mingi iroonia, aga täiega mööda jutt kahjuks, sellepärast ka vastu vaidlesin).

Selgus aga, et pigem oled sina oma treeningmeetoditega erandlik, sest jõutrennis kehtivad siiski pisut teistsugused põhimõtted kui hommikujooksul või joogas. Sina oled valinud neid ignoreerida – tore! Nagu ütlesin – treeni, kuidas meeldib. Kas aga kõik teised sellepärast lollid ja laisad on? Kahtlen.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tagasi algse teema juurde tulla siis:

https://novaator.err.ee/1608643156/uuring-eestis-maiustavad-rohkem-korgema-haridusega-inimesed

 

..maiustada meeldib rohkem kõrgelt haritud, suurema sissetuleku ja väiksema kehamassiindeksiga inimestele

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle uuringu häda on see, et põhineb inimeste enda vastustel. Mitte kellegi teise tehtud vaatlusel. Mina praegu, saledana, paneksin ka julgesti kirja, et maiustan vähemalt kord päevas (võtan ühe kommi peale lõunasööki). Ülekaalulisena aga püüaks need hilisõhtused šokolaadid pigem ära unustada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tagasi algse teema juurde tulla siis:

https://novaator.err.ee/1608643156/uuring-eestis-maiustavad-rohkem-korgema-haridusega-inimesed

..maiustada meeldib rohkem kõrgelt haritud, suurema sissetuleku ja väiksema kehamassiindeksiga inimestele.

“Kanarbik rääkis, et toitumisega seotud andmeid on väga raske koguda, sest kui inimesed peavad üles märkima, mida nad päeva jooksul söövad, siis sageli unustavad uuringus osalejad kõik kirja panna.”

Seda ma usun. Inimene mõtleb, et see paar kommi või klaas limonaadi ei lähe ju arvesse, mis ma tast kirjutan. Paraku just ülekaaluga kimpus inimesed kipuvad nii mõtlema, et see üks amps või väike jook ei loe midagi. Aga loeb küll.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin siis UUESTI – palun selgita mulle miks ma ei tohi teha trenni tühja kõhuga ja kuidas see mõjutab minu lihaste kasvu? Minu treener on üks EOG-s olev mees. Ja ma ootan sinu selgitust, sest ma leian, et kui inimene väidab midagi, siis ta peab seda väidet suutma ka põhjendada.

Sest nii sa trenniga pigem kaotad lihaseid (ka kaalu muidugi, võib-olla see ongi su eesmärk) mitte ei kasvata lihasmassi.

Aga miks sa oma EOG treeneri käest ei küsi, mida ilma söömata treenimine muudab? Ma pakun, et ta ei tea, et sa seal tühja kõhuga käid. Selle peale annab tulla.

Palun põhjenda mulle adekvaatselt ja mitte oma sõnadega, miks ma pean sööma. Pane mulle viiteid.

Jesus küll, no googelda muscle breakdown, glycogen jne, kui sa oma treeneriga sellest rääkida ei julge. Seesama jutt, mida ma sulle juba eesti keeles ütlesin, et enne trenni söömine aitab kaasa lihasmassi kasvule ja vältida selle kadu. Lisaks annab energiat ja jõudu treeningul. Ei ole nagu raketiteadus, mida sa plõksid?

https://www.acefitness.org/resources/pros/expert-articles/5096/strength-training-pre-workout-nutrition-guidelines/

https://evidencestrong.com/eating-breakfast-or-not-before-your-resistance-training-session

Kas sa tubli jõusaalis käijana ühtki fitnessisti ei jälgi? Ei ole huvi tundnud nende toitumisplaani vastu? Arvad, et nad kõik tühja kõhuga vihuvad trenni teha?

Las ma selgitan sulle nüüd uuesti – mina treenin nii nagu mulle endale mugavam on. Mulle meeldib treenida hommikul vara, meeldib treenida 5 x nädalas ja kõige parem on mul siis olla kui ma treenin söömata. Ei, mul ei korise trennis kõht ja ei, mul ei ole energiast puudus. Lisaks, nagu ma olen kümeneid kordi olen maininud – minu lihasmass on väga hea ja tulemused on korralikud.

Ja sulle teadmiseks – ma olen treeninud nii aastaid. Saad aru? Aastaid. Kui mul oleks sellega ilmnenud probleemid, näiteks energia puudus, halvad tulemused jne, siis ma ilmselgelt teeksin asju ümber. Kuna näitude ning võimekuse järgi(ja loomulikult ka enesetunde järgi) olen ma väga heas vormis, siis ma absoluutselt ei näe põhjust miks ma peaksin midagi muutma.

Ja tõesti, ma ei jälgi teiste inimeste toitumisplaane, sest mind ei huvita need. Ma treenin teadlikult oma kehaga arvestades.

Ja kui sa soiud juba teist päeva oma joru, siis seda on üsna veider “lihtsalt arvamuse avaldamiseks” nimetada.

Tuletame meelde, et diskussioon sai alguse sinu peale lendamisest stiilis, et ma olen laisk ja loll, kuna ma ei treeni nii vara hommikul ja nii sageli nagu sina. (Saan aru, et see pidi olema mingi iroonia, aga täiega mööda jutt kahjuks, sellepärast ka vastu vaidlesin).

Selgus aga, et pigem oled sina oma treeningmeetoditega erandlik, sest jõutrennis kehtivad siiski pisut teistsugused põhimõtted kui hommikujooksul või joogas. Sina oled valinud neid ignoreerida – tore! Nagu ütlesin – treeni, kuidas meeldib. Kas aga kõik teised sellepärast lollid ja laisad on? Kahtlen.

Ma lugesin kogu selle vestluse läbi ja tema ei toonud toitumist ju üldse teemasse. Tema ütles ainult seda, et tema arust on sina, kes paksude kohta halvasti ütleaid, ka laisk. Täpselt nagu sina andsid oma hinnangu, siis ütles tema enda oma.
4 ja 5 korda nädalas trenni teha, ei ole üldse palju. Pigem on see üsnagi tavaline. Mina treenin neli korda nädalas, kolm korda käisin ma ainult esimesel aasta.

Toitumine seal juures on muidugi teine teema. AGA jutt sai alguse siiski teisest asjast.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks neid aspekte, mis mõjutavad, ongi palju – geneetika, toidu valik, toidu kogus, maiustamine, üldine kehaline aktiivsus, treenimine jne.

Mina võin öelda, et olen laisk, trenni ei tee, tööl käin ka enamasti autoga, va. suvel, kui ilm rattasõitu soosib.  Maiustan päris palju, ikka mitu korda päevas söön mitu tükki shokolaadi või kommi. Olen siiski kogu elu enam-vähem normkaalu alumises otsas olnud, üldiselt olen seda geneetikaga seostanud. Aga nüüd olen hakanud aru saama, et ilmselt ma söön ka lihtsalt keskmisest väiksemaid koguseid: käisime töökaaslastega õhtusöögil, eelroad olid üsna suured ja mina sain juba sellest enam-vähem kõhu täis, pearoaks võtsin seetõttu ainult salati ja magustoidust loobusin- lihtsalt ei jaksanud rohkem süüa. Enamus teisi lauasistujaid sõi aga põhiroaks praadi ja lõpuks veel magustoitu ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab trenni teha enne söönuna? Olgu, vahetult enne ei sööks. Aga paar tundi varem söönuna tekivad gaasid. Gaasid on normaalne, aga väga häiriv trennis.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 418 )


Esileht Ilu ja tervis Miks väidetakse et saledus