Esileht Kodunurk Mis sööki ostaksite?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 551 )

Teema: Mis sööki ostaksite?

Postitas:
Kägu

Sa kvaliteetset vinnutatud liha kilohinnaga 250-300 eurot oled söönud?

Miks nii kallist tahad, kas see ei kõlba https://charki.eu/et/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nii kallist tahad, kas see ei kõlba https://charki.eu/et/

Proovi kallis ära ja vaata, kas enam tahad odavat. Minu maitsemeel on kahjuks nii rikutud, et Hispaanias tavaline 120 eur/kg sink alla ei lähe.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiesugused ilmselt väljas söömas ka ei käi? Teie oletegi need, kes kutsuvad külalised ja annavad neile s200g süüa? Perekoolis eelnevalt sellistest hälvikutest lugenud…

Jah, ja mina olen ka selline.
Kűlalistele päris 100g ei paku, aga tunnistan, et alati on raske mõistatada ja planeerida küll, mis see eriti hea asi pakkuda oleks.
Enda lemmiksöök on piimasupp muide.
Sain siis nüüd teada, et esihälvik, siiani arvasin, et ei ole toiduga pirtsutaja lihtsalt

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiesugused ilmselt väljas söömas ka ei käi? Teie oletegi need, kes kutsuvad külalised ja annavad neile s200g süüa? Perekoolis eelnevalt sellistest hälvikutest lugenud…

Mis sul viga on, oled ülekaaluline? Hälvikud on sinu arvates need inimesed, kes toiduga emotsionaalselt ei suhestu? Kade?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sul viga on, oled ülekaaluline?

Tavaline troll, ajab jama ja loodab, et kõik vastanduvad. Siis saab veel jama ajada. Üks möllab hobinurgas, v-o seesama.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sul viga on, oled ülekaaluline?

Tavaline troll, ajab jama ja loodab, et kõik vastanduvad. Siis saab veel jama ajada. Üks möllab hobinurgas, v-o seesama.

Selge.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul palk 3x väiksem kui sul, aga kord kuus ostan ikka punast kala.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja mina olen ka selline. Kűlalistele päris 100g ei paku, aga tunnistan, et alati on raske mõistatada ja planeerida küll, mis see eriti hea asi pakkuda oleks. Enda lemmiksöök on piimasupp muide. Sain siis nüüd teada, et esihälvik, siiani arvasin, et ei ole toiduga pirtsutaja lihtsalt

Kedagi ei koti, mida Sina teed. Kui kutsud külla, sii võtad ka vastutuse. Nälgi surnuks, kui soovid, aga teiste pealt ära koonerda-paaritunnise ürituse jaoks palun leia see 700g inimese kohta süüa. Jube, et sinusugused eksisteerivad ning keegi ei sekku 🙁

https://pood.carmen.ee/et/content/questions

+2
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, ja mina olen ka selline. Kűlalistele päris 100g ei paku, aga tunnistan, et alati on raske mõistatada ja planeerida küll, mis see eriti hea asi pakkuda oleks. Enda lemmiksöök on piimasupp muide. Sain siis nüüd teada, et esihälvik, siiani arvasin, et ei ole toiduga pirtsutaja lihtsalt

Kedagi ei koti, mida Sina teed. Kui kutsud külla, sii võtad ka vastutuse. Nälgi surnuks, kui soovid, aga teiste pealt ära koonerda-paaritunnise ürituse jaoks palun leia see 700g inimese kohta süüa. Jube, et sinusugused eksisteerivad ning keegi ei sekku ????

https://pood.carmen.ee/et/content/questions

Ei. Nälgigu surnuks kui tahavad.????

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene sööb selleks, et saada kütust (mis mõttega üldse süüaksegi), mitte et saada mingit naudingut.

Huvitav, miks siis on olemas uhked restoranid? Miks tehakse kokandusvõistlusi ja -saateid? Miks sünnipäevi, pulmi ja teisi pidusid peetakse just toidulaua taga? Peo puhuks võiks ju sel juhul lihtsalt rahva kokku ajada, ürituse ära teha ja laiali minna. Ei, alati toimuvad sellised üritused pidulaua taga. Või pead sina oma sünnipäevi teistmoodi?

Enamik inimesi peab maitseid ja maitseelamusi siiski väga oluliseks. Vastasel juhul ei oleks nii palju toiduga seotud ettevõtmisi, üritusi ja traditsioone.

Mulle tundub küll, et sina jääd praegu tugevasse vähemusse, kuna enamus inimesi peab toitu-head toitu väga oluliseks. Seetõttu arvan ka, et see sinu lause, mida tsiteerin, ei pea paika. Või kehtib lihtsalt väga väikese osa inimeste (valdavalt vast laste ja väga vanade inimeste kohta).

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub küll, et sina jääd praegu tugevasse vähemusse, kuna enamus inimesi peab toitu-head toitu väga oluliseks. Seetõttu arvan ka, et see sinu lause, mida tsiteerin, ei pea paika. Või kehtib lihtsalt väga väikese osa inimeste (valdavalt vast laste ja väga vanade inimeste kohta).

Antud inimene on ebard, tema käitumine on ilmselgelt hälbeline. Kuniks teistele inimestele oma hälvet edasi ei kanna, ei ole vahet. st, ole näljas, aga kohtle normaalseid inimlikult.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja mina olen ka selline. Kűlalistele päris 100g ei paku, aga tunnistan, et alati on raske mõistatada ja planeerida küll, mis see eriti hea asi pakkuda oleks. Enda lemmiksöök on piimasupp muide. Sain siis nüüd teada, et esihälvik, siiani arvasin, et ei ole toiduga pirtsutaja lihtsalt

Kedagi ei koti, mida Sina teed. Kui kutsud külla, sii võtad ka vastutuse. Nälgi surnuks, kui soovid, aga teiste pealt ära koonerda-paaritunnise ürituse jaoks palun leia see 700g inimese kohta süüa. Jube, et sinusugused eksisteerivad ning keegi ei sekku ????

https://pood.carmen.ee/et/content/questions

Kus ta mainis, et ei paku külalistele piisavas koguses süüa? Ütles, et see mõtlemine on raske. Kes krt peaks küll sekkuma, kui sa külas ei saanud oma magu täis õgida? Lastekaitse või? Milleks sihukest jama kirjutada, väga loll tundub.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud inimene on ebard, tema käitumine on ilmselgelt hälbeline. Kuniks teistele inimestele oma hälvet edasi ei kanna, ei ole vahet. st, ole näljas, aga kohtle normaalseid inimlikult.

Kui purjakil oled, et sellist möla kirja paned? Või on sul miski muu häda – käisid külas ja ei saanudki tasuta kõhtu ääreni täis pugida? Tglt oled muidugi igavlev mammi, kes maailma peale tige, kellegagi suhelda pole ja siis kirjutab selleks, et ka teised end pahasti tunneksid. Aga usu, ei tunne. Kõigil kama su jutust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalamarja, tallekarreed, külmkuivatatud marju. Tegelikult jätan viimasel ajal palju asju poest ostmata, kuna hinnad on jaburad. Just selliseid mugavustooteid nagu kohupiimakreemid ja viilutatud sink jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole raatsinud paljusid asju osta. Kuna olen olnud kokkuhoidlik ja aastakümneid vaene ka. Ja kui saabus aeg, et saaksin lubada, siis minu puhul ei läinud see laia stiili ega suur hooga. Ei väline ega söömine. Olen selliseks ka suuresti jäänud. Ma luban endale või siis mehega õigemini vahel midagi head. Midagi, mis on meile jaoks see kallim kraam. Hiidkrevetid ja karuliha, ehtne šampanja ja makroonid jne sinna ei kuulu. Ülikallis loomaliha ka mitte. Aga soodsam loomaliha, teinekord lõhe. Pidulauale kalamari. Väljassöömas käime, aga mitte udupeenetes kohtades. Suuremas osas sööme tavalisi vanaaegseid sööke. Mida kunagi tehti ja mida meie tegime ja meie kodudes kunagi tehti. Minu jaoks on selline elustiil oluline. Mis sest, et saan, aga ma ei priiska arutult. Hindan olemasolevat. Ja meenutan seda, mis oli.

Seda kirjapilti vaadates saan aru, miks sa vaene oled – haridus! Laiskus ja rumalus teevadki vaeseks. Miks aga inimene tahab AASTAKÜMNEID vaene olla, selleks mudagi tegemata, vat sellest mina aru ei saa.

TA, kas sa ei taha pealkirjas sõna “sööki” sõnaga “toitu” välja vahetada? Tõesti jubedalt häirib see!

Teemasse: ma ei ole põhimõtteliselt nõus ülehinnatud kraami ostma ja paraku on selleks suures osas meie kohalik toidukaup. Eriti aed- ja köögiviljad. Vabandust, aga mingi Intsu talu tomati eest 8€/kg maksta on idiootsus. Lahendus? Vähemalt suvise toidulaua kasvatan ise.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja mina olen ka selline. Kűlalistele päris 100g ei paku, aga tunnistan, et alati on raske mõistatada ja planeerida küll, mis see eriti hea asi pakkuda oleks. Enda lemmiksöök on piimasupp muide. Sain siis nüüd teada, et esihälvik, siiani arvasin, et ei ole toiduga pirtsutaja lihtsalt

Kedagi ei koti, mida Sina teed. Kui kutsud külla, sii võtad ka vastutuse. Nälgi surnuks, kui soovid, aga teiste pealt ära koonerda-paaritunnise ürituse jaoks palun leia see 700g inimese kohta süüa. Jube, et sinusugused eksisteerivad ning keegi ei sekku ????

https://pood.carmen.ee/et/content/questions

Sinusugune jälle läheb külla sööma? Prioriteet nr.1? Tõeline nõukaininene!
Minu lähikonnas on oluline seltskond, üksteise nägemine, jututeemad, koosolemisrõõm. Ei usu, et keegi paari tunniga nälga jääks, kuigi jah, pole katsetanud. Siiski prioriteedid on teised.
Nõukaajal oodati pidusid, et näha, mida teine pere oli “leti alt” saanud ja palju maksis. Ja muidugi lõhkemiseni süüa! Sihuke pisikeste inimeste põhihuvi. Nukker jah, et see mentaliteet on visa kaduma.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liialdus on hoopis 40 lõhe ja 50 angerjas. Mina näen tavalises marketis vastavalt pigem 28 ja 35 eur… Sellist hinda mina olegi näinud ainult Selveris, mujal on ikka odavam. Imestasin, et mis loll sellise hinnaga midagi ostab.

Võtsin just selveri lahti, et vaadata hetkeseisuga- lõhefilee 26.-/kg, forellifilee 24.-, terve lõhe/forell 16.-/kg, ükski neist polnud soodukas, tavahinnad kõik. 50.-/kg oli mingid imetabasete ürtidega suitsutatd wannabe-lõhe 🙂 Soodushindade ajal on kõik kilohinnad ca 10.- odavamad veel, ja soodukaid ei ole mitte harva. Jah, hinnad on tõusnud küll, aga mitte nii jaburalt nagu teie väidate. Ja noh, kalaturul on veel odavam, selver on kallis kett nagunii.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

selver on kallis kett nagunii.

Selveris vahepeal oli küll 39 eurot lõhefilee. Ju siis ise ka vaatasid, et ei lähe ikka selline hind ja ei osteta, kui igalt poolt mujalt saab odavamalt. Aga 28 on ka kallis, mina ostan soodukaga ja ikka alla 20 euro kg.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin just selveri lahti, et vaadata hetkeseisuga- lõhefilee 26.-/kg, forellifilee 24.-, terve lõhe/forell 16.-/kg, ükski neist polnud soodukas, tavahinnad kõik. 50.-/kg oli mingid imetabasete ürtidega suitsutatd wannabe-lõhe ???? Soodushindade ajal on kõik kilohinnad ca 10.- odavamad veel, ja soodukaid ei ole mitte harva. Jah, hinnad on tõusnud küll, aga mitte nii jaburalt nagu teie väidate. Ja noh, kalaturul on veel odavam, selver on kallis kett nagunii.

Lõhefilee hind on igal nädalal erinev. Valmistooted on küll 50 eurot/kg

https://www.selver.ee/kulmsuitsu-lohefilee-m-v-wool-100-g

ning tarnijate hinnatõusud pole kõik veel jõustunud (2 kuud etteteatamist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõhefilee hind on igal nädalal erinev. Valmistooted on küll 50 eurot/kg

see 50 eur kanti kala on väikepakendis ja soolatud/suitsutatud/graavitud. Puhast fileed pole küll üle 30 näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähendab, et sööd vähe? Ainult eluspüsimiseks ilma maitsenaudinguteta?

On ikka maitsenaudingud ka, aga ei vaja selleks vinnutatud liha, angerjat või 50 eurot kg kukeseeni. Maitsenaudinguid on piisavalt odavamate toiduainete hulgas ka. Maitse peabki minu jaoks väga hea ja värske olema, muidu ma ei tahagi süüa üldse. Aga mingi hingehinnaga lõhe või vinnutatud liha ei kuulu minu maitsenaudingute hulka. Hinnaga pole maitsenaudingutel üksühest seost, kõige kallim pole tingimata kõige parem.

Absoluutselt nõus. Nii mõnigi siin teemas mainitud ihaldusväärne toit on mind sügavalt külmaks jätnud isegi siis, kui veel odav(am) oli. Näiteks ei ole angerjas minu jaoks üldse mingi söök. Alati tuleb meelde “Plekktrumm”, kus üks tegelane end neist surnuks sõi.Vastikult rasvane. Makroonid ja kalamari on dekoratiivsed, kuid suht mõttetud asjad. Makroone oskan ka ise teha ja päris edukalt. Teen vaid siis, kui on tarvis kinkida kellelegi, kes neid hinnata oskab. Tõepoolest on parim värskelt valmistatud toit, ka lihtsam. Kohe on algamas värske köögivilja tippaeg. Kui on käepärast piisavalt maitseaineid ja ürte, saab igasuguseid häid asju teha. Kulleriga koju pole kunagi toitu tellinud eelkõige põhjusel, et see on võikalt rammus ja teel loksununa pole lihtsalt oma hinda väärt.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle toit meeldib ja toiduteema ka. Lapsest peale on köitnud. Maitseelamus on oluline. Kuid maitseelamus pole mul seoses kallite toitudega ega kallite söögikohtadega. Mulle ei meeldi üle maksta, mitte millegi eest, ei ka moekaupade ega brändide eest, kuna tean vaesusest väga palju.
Ma tean alati, mida külalistele pakkuda. Lihtsalt aastakümneid polnud võimalust seda teha. Kui niisama külla tullakse, siis ei pea laud lookas olema. Piisab paarist asjast. Näiteks üks soolane üks magus. Kui on sünnipäev ja mulle tuuakse meeleheaks kinke, siis arvan, et oleks viisakas ja normaalne külalistel kõhud täis sööta, jaa, muidugi on seltskond esikohal, aga kuna minu lähedal ei ela keegi ja minu õde ja vend ja ema tulevad kaugelt ja neil on pered ka kaasas, siis on söök sama tähtis, kui seltskond.
Maitseelamus. Ooo, nii paljud toidud annavad seda. Väike pingerida,. mis kohe peas valmib: hea leib ja taluvõi, värsked. (kahjuks ei tähenda see eranditult kuskil ise küpsetatud koduleiba, mis sageli ei olegi hea, on liiga hapu, liiga kõva ja liiga kuiv) .
Hea värske kartul, tilliga.
mulle meeldiv juust
mereahven suitsu
värske eesti keedetud noor punane peet
rabarberikook ja kohupiimatooted
jäätisekokteil
vürtsikilu
kapsapirukad, brokkoli kapsaga tehtud road.
Tegelikult söön kõike. Ma ei tea midagi, mida ei sööks tavalistest söökidest. Miks see nii on mul, ei tea, aga see pole ju oma teha, kas maitseb ja kas otsid ja naudid seda või mitte. Kui sellel on oma kindel põhjus, siis ei vaidle, ju siis on. Arvan, et see on suuremal osal inimestest nii. Ja üks väike osa on neid, kes toitu oluliseks ei pea.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kel kehvem sissetulek. Mis sööki ostaksite, kui elujärg lubaks? Ma ise pingutan oma elu eest nii et veri ninast väljas. Vaatasin, et koos rohkete ületundidega on sissetulek ca 1 800 eurot. Aga tunnen end meeletult ületöötanuna ja vaesena.

Vabandust, võibolla siin rohkete kommentaaride seas on juba kirjutatud ja ei ole ka otseselt teemasse, aga mis otstarbel siis pingutada elu eest selle 1800 euro nimel, kui isegi meelepärast sööki ei raatsi osta? Korterilaen, autoliising vmt on nii suured või? Sel juhul peaks pigem rääkima kuus kättejäävast vabast rahast, mitte kehvast sissetulekust. Minu palk on väiksem, aga vaesena ma ennast ei tunne, ületöötanuna ka mitte. Kui arvan maha kõik regulaarsed maksed: kindlustused, eluase, internet-telefon, lapse ja enda trennitasud, siis jääb igakuiselt üle umbes 650 eurot ja kõike seda toidu peale ma küll kulutada ei jaksa, ma ei ole ju ka peres ainus toiduostja. Kusjuures hinna tõttu midagi meelepärast ostmata ei jäta, tõsi, valiku korral ostan allahindlusega toote (näiteks tavalise juustu jmt võtan soodushinnaga). Pidevalt peenes restoranis käia ei saaks, aga ei tahakski, kodused söögid on ka head.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole raatsinud paljusid asju osta. Kuna olen olnud kokkuhoidlik ja aastakümneid vaene ka. Ja kui saabus aeg, et saaksin lubada, siis minu puhul ei läinud see laia stiili ega suur hooga. Ei väline ega söömine. Olen selliseks ka suuresti jäänud. Ma luban endale või siis mehega õigemini vahel midagi head. Midagi, mis on meile jaoks see kallim kraam. Hiidkrevetid ja karuliha, ehtne šampanja ja makroonid jne sinna ei kuulu. Ülikallis loomaliha ka mitte. Aga soodsam loomaliha, teinekord lõhe. Pidulauale kalamari. Väljassöömas käime, aga mitte udupeenetes kohtades. Suuremas osas sööme tavalisi vanaaegseid sööke. Mida kunagi tehti ja mida meie tegime ja meie kodudes kunagi tehti. Minu jaoks on selline elustiil oluline. Mis sest, et saan, aga ma ei priiska arutult. Hindan olemasolevat. Ja meenutan seda, mis oli.

Seda kirjapilti vaadates saan aru, miks sa vaene oled – haridus! Laiskus ja rumalus teevadki vaeseks. Miks aga inimene tahab AASTAKÜMNEID vaene olla, selleks mudagi tegemata, vat sellest mina aru ei saa.

TA, kas sa ei taha pealkirjas sõna “sööki” sõnaga “toitu” välja vahetada? Tõesti jubedalt häirib see!

Teemasse: ma ei ole põhimõtteliselt nõus ülehinnatud kraami ostma ja paraku on selleks suures osas meie kohalik toidukaup. Eriti aed- ja köögiviljad. Vabandust, aga mingi Intsu talu tomati eest 8€/kg maksta on idiootsus. Lahendus? Vähemalt suvise toidulaua kasvatan ise.

Haritud inimene teab lisaks õigekirjale mõisteid “stiil” ja “register”. Antud postitus on räme näide eksimisest nii ühe kui teise vastu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kedagi ei koti, mida Sina teed. Kui kutsud külla, sii võtad ka vastutuse. Nälgi surnuks, kui soovid, aga teiste pealt ära koonerda-paaritunnise ürituse jaoks palun leia see 700g inimese kohta süüa. Jube, et sinusugused eksisteerivad ning keegi ei sekku ????

Kas see on vaeste külaliste ainus moodus näljasurma vältida? No et tulevad üdini nälginud külalised ja õgivad end kurguni täis, kui juba antakse… Sulle ema ei õpetanud, et enne küllaminekut võiks kodus ka süüa natukenegi, et ei õgiks nagu viimsepäevahädaline? Ma küll arvasin et selliseid inimesi enam palju ei ekisteeri, kes külas kõhu täis sööma peavad ja ülejäänud aja näljas istuvad.

Ma ka ei osta selgelt ülehinnatud asju, aga no kui ikka lõheisu on, siis 1800.- palga juures ikka annaks näpistada 200gr lõhetüki jaoks ühele sööjale! Pärast tükiks ajaks rahu majas.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult söön kõike. Ma ei tea midagi, mida ei sööks tavalistest söökidest. Miks see nii on mul, ei tea, aga see pole ju oma teha, kas maitseb ja kas otsid ja naudid seda või mitte. Kui sellel on oma kindel põhjus, siis ei vaidle, ju siis on. Arvan, et see on suuremal osal inimestest nii. Ja üks väike osa on neid, kes toitu oluliseks ei pea.

Mina arvan vastupidi. Enamikul inimestel ei ole toiduga sellist hüsteerilist emotsionaalset sidet ja inimesed söövad selleks, et olla elus ja terved ja et funktsioneerida. Ja siis on see vähemus, kes peavad toitu millekski kohutavalt oluliseks ja ennast paksuks söövad.  Või noh, tänapäeval see ilmselt ei olegi enam teab mis vähemus.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis on see vähemus, kes peavad toitu millekski kohutavalt oluliseks ja ennast paksuks söövad.

Toitu saab nautida ja seda oluliseks pidada ka end paksuks söömata. Söögi nautimine ja rasvumine ei ole korrelatsioonis.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei osta selgelt ülehinnatud asju, aga no kui ikka lõheisu on, siis 1800.- palga juures ikka annaks näpistada 200gr lõhetüki jaoks ühele sööjale! Pärast tükiks ajaks rahu majas.

200g-ga ei anna midagi teha. Kolme peale söömiseks läheb ahju 1,5 kg lõhefilee.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on vaeste külaliste ainus moodus näljasurma vältida? No et tulevad üdini nälginud külalised ja õgivad end kurguni täis, kui juba antakse… Sulle ema ei õpetanud, et enne küllaminekut võiks kodus ka süüa natukenegi, et ei õgiks nagu viimsepäevahädaline? Ma küll arvasin et selliseid inimesi enam palju ei ekisteeri, kes külas kõhu täis sööma peavad ja ülejäänud aja näljas istuvad.

Sünna kestab minimaalselt 6h. Kui inimesed eelnevalt kodus ka söövad, läheb peo käigus ikka kõht tühjaks. Päris ebaviisakas võõrustaja peaks olema, kui laual peo lõpuni piisavalt toitu/jooke ei jagu. Inimesed tulevad 50-150 eur ümbrike/kinkidega per nägu, soovin neid kvaliteetselt kostitada enda poolt samuti. Elementaarne  viisakus.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult söön kõike. Ma ei tea midagi, mida ei sööks tavalistest söökidest. Miks see nii on mul, ei tea, aga see pole ju oma teha, kas maitseb ja kas otsid ja naudid seda või mitte. Kui sellel on oma kindel põhjus, siis ei vaidle, ju siis on. Arvan, et see on suuremal osal inimestest nii. Ja üks väike osa on neid, kes toitu oluliseks ei pea.

Mina arvan vastupidi. Enamikul inimestel ei ole toiduga sellist hüsteerilist emotsionaalset sidet ja inimesed söövad selleks, et olla elus ja terved ja et funktsioneerida. Ja siis on see vähemus, kes peavad toitu millekski kohutavalt oluliseks ja ennast paksuks söövad. Või noh, tänapäeval see ilmselt ei olegi enam teab mis vähemus.

Minu jaoks on küll toit oluline ja ma naudin söömist ka. Kaaluga mul ka probleeme ei ole – ma olen tegelikult päris heas vormis.
Ja need inimesed, kes on rasvunud ja õgivad, tõenäoliselt toitu siiski ei naudi.
Ega joodik ju ka viina ei naudi, ta siiski joob, et täis jääda, vastupidiselt näiteks veinigurmaanile.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 551 )


Esileht Kodunurk Mis sööki ostaksite?