Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Siin on eelmine https://ibb.co/4fG9NvZ

Mis vahega testid tehtud? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese tegin neljapäeva õhtul ja teise täna hommikul

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese tegin neljapäeva õhtul ja teise täna hommikul

On tumedam 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina ka triibupüüdja, teist kuud, teine laps.

Kui homme päevad ei hakka, teen testi.

Lootus on suur. Kerged iiveldushetked on olnud, söök ei tundu kõige meeldivam. Samuti kõht lahti, nagu keegi siin eelnevalt ütles. Eelneval nädalal oli mitmel päeval kõhuvalu.. ???? Aga tavalisi päevadeeelseid kõhukrampe pole olnud.

Päevad pole alanud, mis tavaliselt hommikul platsis. Test ei näita midagi. Lootust vist veel on…

Eelmine kord oli 1.päev triip õhkõrn, mis aina hajus ära. Test siiani alles ja nüüdseks täiesti valge. Ka järgnevad päevad oli väga hele, mingit tumenemist ei vaadanud.
Ühesõnaga peab veel ootama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 14:21; 09.11 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Sina suvaline Kägu hoia oma arvamused endale eks!! Mis kuradi tähelepanu ma siin perekoolis taga ajan?! Segi oled v? See on triibupüüdjatele hell teema ja ka minule, Sina kes sa väidad, mida mina naudin jne, siis ilmselgelt triibupüüdmine pole sinu teema või sinul pole triipude saamisega probleeme, tulevad triibud juba siis, kui meest näed!!????????

Või kuna mina testin või testi ja kuna mina postitan, pole ka sinu mure ju. See, et ma EI saa töö tõttu testida nii nagu tahaks, ka sellest sa ilmselgelt ei saa aru. Perekool pole elu, et kui mõned päevad siis ei postita, siis on maailma lõpp või?! Ei ole ju.

See on vaba foorum, mitte su isiklik väljaelamiskoht. Sina ei tule kamandama, kes võib öelda ja kes mitte. Tee oma isiklik blogi või twitter…ainult et seal oleks sa üksi ega saaks sellist tähelepanu, onju?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 13:33; 10.11 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii. Minul täna CD22, DPO ei oska öelda, sest Clearblue jäigi vilkuma, püsivat ei saabunud. Flo järgi DPO6. Hullult pakitseb täna alakõhus, täpselt nagu eelmise rasedusega DPO8 (ilmselt oli pesastumine tookord, sest DPO9 oli test positiivne).

Seekord suudan rahulikult võtta, testi ei plaani teha enne, kui päevad üle. Selles mõttes on ikka ilmselt suur vahe, kas püüda esimesi või mitmendaid triipe. Eelmine kord ma niiiiiii ootasin rasedust, vanem laps oli juba 11, nii igatsesin beebit. Praegu tita kolmekuune ja on äge, kui tuleb veel üks, aga sellist “meeleheidet” ei ole. Aga ma mäletan seda tunnet ja tean, mida tunnevad kõik need, kes vara palju testivad jne.

Aga endast ka uudis- mul siis diagnoositi mõned nädalad tagasi CIN2 ja peaksin minema konisatsioonile. Rääkisin arstile ära, et kardan väga tüsistusi (enneaegsuse oht jne) ja palusin, et äkki ma katsun oma järgmise lapse ka kähku ära sünnitada ja siis võtku või kogu krempel välja. Arst ütle,s et juhendi järgi muidugi peaks kohe minema konisatsioonile, aga kui ma ikka tõesti ei taha ja luban, et käin iga 6. kuu tagant kolposkoopias uuesti jne, siis saan 6-9k armuaega, et proovid rasedaks jääda. Kui selleks ajaks ei jää, siis lähen käin vahepeal opil ära, muidu läheb ikka väga saatusega mängimiseks. Panin endale piiri, et kui ma 6 tsükliga rase pole, siis lähen opile. Abikaasa muidugi ei saa aru, miks ma niimoodi riskida tahan, aga ma tõesti soovin veel lapsi (tema soovib ka, ta lihtsalt muretseb minu pärast) ja ma väga kardan, et see oleks pärast konisatsiooni riskantne.

Jänku

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 09:32; 03.11 10:25; 04.11 16:55; 05.11 08:28; 09.11 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kindlalt võin öelda, et kolin detsembri triibupüüdjate gruppi edasi. Käisin see nädal günekoloogi juures, kes ütles, et see nädalavahetus toimub ov. Jaaaa keda pole see nv kodus? That’s right…mu mees.

Aga midagi toredat on ka siiski – lilleke 55 triipude pilt tegi heas mõttes kadedaks küll.

Kuku

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 15:35; 09.11 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega nende triipudega on kord jäävad kord kaovad ..endal küll juba ebausk, sest nii mitu korda on triip päevadega asendunud ja nüüd ka kergelt alaselja valu,ei tea kas need on rasedusega normaalne nähtus või mitte..eelmine mul igatahes seljavaludega oli keemiline …Eks aeg näitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Sina suvaline Kägu hoia oma arvamused endale eks!! Mis kuradi tähelepanu ma siin perekoolis taga ajan?! Segi oled v? See on triibupüüdjatele hell teema ja ka minule, Sina kes sa väidad, mida mina naudin jne, siis ilmselgelt triibupüüdmine pole sinu teema või sinul pole triipude saamisega probleeme, tulevad triibud juba siis, kui meest näed!!????????

Või kuna mina testin või testi ja kuna mina postitan, pole ka sinu mure ju. See, et ma EI saa töö tõttu testida nii nagu tahaks, ka sellest sa ilmselgelt ei saa aru. Perekool pole elu, et kui mõned päevad siis ei postita, siis on maailma lõpp või?! Ei ole ju.

See on vaba foorum, mitte su isiklik väljaelamiskoht. Sina ei tule kamandama, kes võib öelda ja kes mitte. Tee oma isiklik blogi või twitter…ainult et seal oleks sa üksi ega saaks sellist tähelepanu, onju?

Kes siin välja elab mina või sina, sina ju.Kas sa oled loll või mängid lolli?! Mitu korda peab sulle ühte asja ütlema!! Mis kuradi tähelepanu. Sa ikka adud mida kirjutad?.
Täitsa mõtetu.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Sina suvaline Kägu hoia oma arvamused endale eks!! Mis kuradi tähelepanu ma siin perekoolis taga ajan?! Segi oled v? See on triibupüüdjatele hell teema ja ka minule, Sina kes sa väidad, mida mina naudin jne, siis ilmselgelt triibupüüdmine pole sinu teema või sinul pole triipude saamisega probleeme, tulevad triibud juba siis, kui meest näed!!????????

Või kuna mina testin või testi ja kuna mina postitan, pole ka sinu mure ju. See, et ma EI saa töö tõttu testida nii nagu tahaks, ka sellest sa ilmselgelt ei saa aru. Perekool pole elu, et kui mõned päevad siis ei postita, siis on maailma lõpp või?! Ei ole ju.

See on vaba foorum, mitte su isiklik väljaelamiskoht. Sina ei tule kamandama, kes võib öelda ja kes mitte. Tee oma isiklik blogi või twitter…ainult et seal oleks sa üksi ega saaks sellist tähelepanu, onju?

Kes siin välja elab mina või sina, sina ju.Kas sa oled loll või mängid lolli?! Mitu korda peab sulle ühte asja ütlema!! Mis kuradi tähelepanu. Sa ikka adud mida kirjutad?.

Täitsa mõtetu.

Mina olen see “suvaline kägu” kes selle esimese kommentaari kirjutas. Teine kommentaar minu sulest pole, minu poolest võid sa siin ka heietada aga ilmselgelt pole ma ainuke kes sinu tsüklist, piltidest ja loogikast hämmingus on ????‍♀️
Mina kommenteerisin veel selle kohta ka, et 16.okt oli sul 5DPO ja 1 novembril lisatud pilt mille juurde sa kirjutasid “üleeile tehtud” ehk siis 30 oktoober (ma kommenteerisin, et selle aja peale peaks triip juba tumedam olema)? Selle kohta sa kommenteerisid, et see oli sul juba uue tsükli pilt? Ja täna sul juba uus tsükkel????? Ei tea jah kuidas sinul õnnestub neid tsükleid nii palju ühte kuusse mahutada.
Aga see selleks, rohkem ma sinu teemal sõna võtta ei kavatse. Loodan, et saad oma tsükli korda ja oma igakuistele triibulistele piltidele seletuse.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti ükskõik, mitu tsüklit tal ühes kuus on. Aga kui keegi hakkab kamandama, kes mida võib öelda ja takkapihta veel peaaegu märatseb ja ropendab, siis jah, tehku oma blogi ja ropendagu seal.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 13:33; 10.11 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, Blondu, rahune maha! Kõigil on su draamast ja igakuistest testidest kõrini. Saan aru, et loodad väga, aga hinga sisse ja võta rahulikult.
Tunnen natukene kaasa IVF grupile, kes “sellise” inimese oma gruppi saavad. Ole palun seal vähe rahulikum ja ära riku sealgi ära seltskonna ühtekuuluvust ja toetavust, siin oled sa kahjuks oma jäljed jätnud.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga kahju, et Bondul on kinnis idee laps saada. Vahest on mul tunne, et teda tegelt polegi olemas. Mõni kuu olen ma näinud tema testidel triipe. Aga ma ei taha uskuda, et iga kuu keemiline on ja seal triibud on ja iga kuu saada defektiga test on ka vähe usutav.

Kahju, et ta on selle foorumi ära risustanud ja ülbitses ja surub vaid enda arvamust peale ja hirmutab pidevalt emakavälisega kõiki.
Minul oli ka emakaväline aga tean ka seda, et kõik ei lõppe oppi ja munajuhaga eemaldamisega. Vahest katkeb ise, vahest aitab süst jnd, mina olin lihtsalt see õnnetu kelle arenes edasi rasedus.

Mariii ( 28+4)

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kôigil on suur lootus ja ootus saada omale triibud ja mis peamine- BEEBI! Aga see igakuine hala ja testid on tôesti kopa nii ette visanud et iga kuu loodan et kui triibud saan siis mitte blonduga samasse kuuse, ei jaksaks oma rôôme ja muresid küll sellise inimesega ka beebigrupis edasi jagada.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 22:41; 10.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohati tekitab imestust, et naised, kes on vanuses 35+ ja püüdsid pikalt triipe (nt tuu-tiki) või üritavad jätkuvalt esimest korda emaks saada (nt mailill, liblikas jmt), suudavad säilitada rahu ja külma närvi, kui teise või kolmanda lapse ootajad satuvad paanikasse, kui rasedust pole tekkinud. Eesmärk on küll kõigil sama, kuid kui teil on vähemalt üks laps või lapsed juba olemas, siis pole see võrreldav olukorraga, kus soovitakse esmakordselt lapseootele jääda. Isegi analüüsidele, uuringutele võetakse naisi järjekorras, pole vahet, kas oled 25 või 35+. See tundub üsna ebaõiglane, sest vanus mängib rasestumisel suurt rolli ja 35+ aastased või naised, kes peavad analüüside põhjal protsessiga kiirustama, võiksid saada edasistele uuringutele kiiremini, mitte ootama pikki kuid, et löögile pääseda. Mõistvamat suhtumist!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.11 17:01; 10.11 21:19; 14.11 13:55; 15.11 10:56; 20.11 08:10; 26.11 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et pole vahet kas esimene või viies laps. Selles olukorras on kõik ühel pulgal ja soov sama. Seega ka järjekord ühine, see ongi aus. Aga nii palju kui on inimesi on arvamusi ja see ikkagi triibupüüdjate koht. Kõik võrdsed ????
Minul DPO7 ja kõik siin räägivad tunnetest kõhus jne, mul pole midagi. Eks aeg näitab. Jrg nädala lõpus peaks päevad (on see aeg) hakkama ja siis saab ju kohe selguse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et pole vahet kas esimene või viies laps. Selles olukorras on kõik ühel pulgal ja soov sama. Seega ka järjekord ühine, see ongi aus.

Soovid on küll kõigil samad, aga pinged ja teadmatus võivad olla suuremad siis, kui esimese lapse tulemine võtab kaua aega või ei tea, kas ja millal üldse saadakse lapsevanemateks. Kui naine soovib saada 40ndate alguses, esimest korda emaks, siis pole tal pikalt aega oodata ja päris samale pulgale ei saa teda asetada 20ndates naisega. Ühel on aega veel oodata aastaid, kuid teisel võib olla küsimus kuudes.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.11 17:01; 10.11 21:19; 14.11 13:55; 15.11 10:56; 20.11 08:10; 26.11 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 39. On küll kolmanda lapse soov, aga tugiõmbluste op võimaldati kiiresti. Sept lõpus tuli jutuks ja nov alguses oli op. Minu arst ei saanud veel peaarstiga kohe konsulteerida ka, kuna peaarst oli puhkusel. Ikka väga ruttu kutsuti opile.

Nässu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 12:43; 03.11 09:39; 06.11 08:25; 08.11 14:27; 10.11 21:23; 12.11 07:54; 14.11 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et pole vahet kas esimene või viies laps. Selles olukorras on kõik ühel pulgal ja soov sama. Seega ka järjekord ühine, see ongi aus. Aga nii palju kui on inimesi on arvamusi ja see ikkagi triibupüüdjate koht. Kõik võrdsed ????

Minul DPO7 ja kõik siin räägivad tunnetest kõhus jne, mul pole midagi. Eks aeg näitab. Jrg nädala lõpus peaks päevad (on see aeg) hakkama ja siis saab ju kohe selguse.

Minu meelest ei saa ka lapsedoovijaid vanuse järgi järjekorda asetada. Kui 25-aastane uuringutele peab minema siis ilmselt ikka asja pärast ja samadel põhjustel mis 35+ naine. Eks iga naine jõuab sellesse emakssaamise soovi eluetappi erineval ajal- mõni varem, mõni hiljem- ja ilmselge on see, et vanusega võivad (aga ei pruugi) kaasneda ka erinevad riskid. Minule tundub, et nooremal naisel võib just raskem olla viljatusega leppida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey,Mina taas vahel ikka saan aega siia ka piiluda , mul siiani läinud täitsa hästi OV peaks olema kolmapäeval eks siis saab tegutsetud . Sain täna väga kurva uudise Nimelt mees kutsuti Afganistani missioonile taas ja 15dets on minek . See tähendab et kui Nyyd v järgmine kuu ei õnnestu siis kolin edasi märtsitriipudesse .Ja selleks ajaks koos juba 3aastat pidevat koostööd lapse saamise eesmärgil .Aga nagu öeldakse jõulud on imede aeg ❤️ Soovin teile kõigile kõike paremat 🙂 Tuuli /26

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun andke nõu,kas soovitaksite minna mehel tartus pigem Medita kliinikusse või TÜK kliinikusse? Ajaliselt saaks 28nov TÜK Kliinikusse ka Meditasse 5.det.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lycette…minul mees kâis meditas…vâga kiiresti kâis kõik. TÜK kindlasti pikad jârjekorrad.

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.11 13:15; 12.11 19:50; 13.11 16:24; 14.11 11:31; 14.11 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/10713165/92418758-E8F6-4515-B901-07ADE95D54A3.jpeg

Kas te näete seal õrna triipu?? ???????? Flo järgi oleks pidanud laupäeval uus tsükkel algama (kuigi see täiesti tavaline, et lükkub 2-3 päeva edasi) ja kuna kapis oli lihtsalt üks test, siis mitte midagi oodates tegin selle täna hommikul ära. Kui ülehomseks ei ole midagi muutunud, siis kordan ????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kena nähtav triip ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näen ???? triipu siis

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 00:34; 12.11 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa triibuline 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näitan jälle seda, et triip võib ka ilmaasjata tulla. Need nõmedad OneStepi testid. Olen ka varem saanud, aga rase ei ole. Lihtsalt leidsin kogemata sahtlist veel ühe testi ning seda tehes olin lootusrikas, aga siis tuli meelde, et need sageli näitavadki kahte triipu. Teised testid ei näita. Või on see ikkagi ühe triibuga, mis te arvate?

https://www.upload.ee/image/10714069/F1FFC325-2208-420D-B82A-6A8D7E8A47E2.jpeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eilne test nüüd otsustasin et rohkem teste ei tee vaid ootan kuu lõpuni kui päevi ei hakka siis panen arstile aja https://ibb.co/M6FqTkt

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilus suvi, mina näen seal triipu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.11 10:13; 09.11 08:52; 12.11 07:34; 12.11 07:57; 14.11 09:09; 14.11 09:48; 14.11 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke, su test positiivne. Palju õnne!

Nässu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 12:43; 03.11 09:39; 06.11 08:25; 08.11 14:27; 10.11 21:23; 12.11 07:54; 14.11 16:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019